Consortium Immobilier Européen SA
Contactgegevens Consortium Immobilier Européen SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Consortium Immobilier Européen SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Consortium Immobilier Européen SA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Beckers 19; 1040; Bruxelles (Etterbeek), België
Telefoon (phone): 02 648 98 00 (+32-02 648 98 00) 02 648 98 00 (+32-02 648 98 00)
Fax (fax): 02 648 98 00 (+32-02 648 98 00) 02 648 98 00 (+32-02 648 98 00)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Consortium Immobilier Européen SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Consortium Immobilier Européen SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Consortium Immobilier Européen SA"? - Contact us!
We found such data of Consortium Immobilier Européen SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Consortium Immobilier Européen SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Consortium Immobilier Européen SA
Products information Consortium Immobilier Européen SA
Producten die in Consortium Immobilier Européen SA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Real estate
Aanvulling soorten activiteiten voor Consortium Immobilier Européen SA Addition kinds of activities for Consortium Immobilier Européen SA
14110102. Dolomiet, dimensie-steengroeven | Dolomite, dimension-quarrying
20910307. Finnan haddie (gerookte schelvis) | Finnan haddie (smoked haddock)
23710103. Petten, vacht | Caps, fur
28690301. Acetaten: amyl, butyl en ethyl | Acetates: amyl, butyl, and ethyl
35470205. Picklers en pickling lijnen (walserij apparatuur) | Picklers and pickling lines (rolling mill equipment)
38210115. micromanipulator | Micromanipulator
Werken bij Consortium Immobilier Européen SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Consortium Immobilier Européen SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Consortium Immobilier Européen SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Consortium Immobilier Européen SA. Looking for open vacancies in other companies
-
Proces operator dag (M/V), regio Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Actief Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als Procesoperator in dagdienst ben je verantwoordelijk voor de ondersteuning van de Procesoperatoren in ploeg. Je zal instaan voor Het verplaatsen van chemicaliën in verpakkingen (totes, bigbags, jerrycan); Het laden en lossen van bulkmateriaal (ingrediënten, eindproducten en afvalproducten); Doseren en klaarzetten van grondstoffen; Afvullen van het eindproduct in vaten; Inpompen vloeibare ingrediënten in tanks; Ondersteunen van de procesoperatoren in de afwerking van het productieproces.
-
Medewerker Procurement (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: Start People Herentals
Type: Interim met optie "vast werk"
Samen met het team verzorg je de operationele aankoop en bevoorrading, je voert uit en stuurt de afdeling ook aan Eind verantwoordelijkheid over optimale beschikbaarheid grond- en hulpstoffen in functie van productieplanning met oog voor het werkkapitaal Je optimaliseert en verbetert en volgt proactief de KPI's op Kritische en kostenbewuste zoektocht naar en negotiatie met ( nieuwe) leveranciers in nauwe samenwerking met aankoop Group
-
Onderhoudstechnieker dagdienst (SINT-LIEVENS-HOUTEM)
Regio: SINT-LIEVENS-HOUTEM
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf te Bavegem zijn we op zoek naar een onderhoudstechnieker. Het bedrijf voorziet de techische steun voor een grote groep in de voedingssector. Functie: Preventief en curatief onderhoud uitvoeren aan het machinepark in overleg met de Operations Manager Zelfstandig en autonoom storingen oplossen (zowel mechanisch als elektrisch) Mee helpen met het ombouwen van machines en het installeren van nieuwe machines Als polyvalente technieker ben je actief in tal van domeinen: elektriciteit, pomp- en stoomtechniek, meet- en regeltechniek. Kennis van PLC sturingen is een pluspunt Door veelvuldig overleg met je collega's en je leidinggevende draag je bij tot een verhoging van de efficiëntiegraad van het machinepark Ondersteunen en mee uitvoeren van projecten onder leiding van de Operations Manager
-
Conventioneel Draaier/Frezer (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
U staat in voor de voorbereiding instelling en bediening van de conventionele draaibank. U houdt niet van seriewerk u hoeft nooit hetzelfde stuk 2x te maken.
-
HUISHOUDHULP Herentals - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken dus mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Herentals. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Kapper student (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een Kapsalon in Sint-truiden, zijn we opzoek naar een student. Volg je de opleiding kapper? Wil je graag op zaterdag bijleren? Solliciteer dan meteen!
-
STUDENT ADMINISTRATIE 2 à 3 DAGEN PER WEEK (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: FORUM JOBS OOSTAKKER
Type: Studentenjob
Voor één van onze klanten, een bedrijf actief in hygiëne- en proceschemie, zijn wij op zoek naar een jobstudent. Je zal basis administratieve taken uitvoeren en data inputten in het computersysteem. De werkuren en de werkdagen zijn bespreekbaar. Je werkt minstens 16u/week.
-
Keukenhulp (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: FANNY
Type: Studentenjob
In de keuken helpen bij de voorbereidingen zoals sla wassen, groenten kuisen en versnijden, brochettes maken, scampi's pellen... Tijdens de service, borden voorbereiden, ijsjes scheppen, helpen doorgeven... Na de service, mee opruimen, opkuisen...
-
Verpleegkundige Heelkunde (kortverblijf) (BONHEIDEN)
Regio: BONHEIDEN
Bedrijf: IMELDAZIEKENHUIS
Type: Vaste Job
Je bent een verpleegkundige die warme zorg en persoonlijke contacten belangrijk vindt. Daardoor heb je een helpend hart voor je patiënten. Integrale en kwalitatieve zorg verlenen, dat is je ding – ook als je voor complexe zorgvragen en snel veranderende situaties komt te staan. Natuurlijk krijg je daarvoor steun en coaching van je collega’s, een multidisciplinair team waarin je je meteen thuis voelt. Je neemt je verantwoordelijkheid, kijkt vooruit en communiceert vlot.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Diëtiste (zelfstandig) (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: MEDISCH HUIS WEVELGEM
Type: Zelfstandige activiteit
Een gemotiveerde diëtiste die graag zou samenwerken in een multidisciplinaire groepspraktijk voor medische beroepen.
-
E&I ingenieur - ontwerper (Regio Geel-Mol)
Regio: Regio Geel-Mol
Bedrijf: TORMANS
Type: Zelfstandige activiteit
De komende tijd zullen er een aantal kleine en grote projecten gestart worden. De projecten handelen over greenfield en brownfield gebouwen / installaties Voor deze activiteiten zijn we op zoek naar bijkomende E&I engineers / ontwerpers Deze persoon maakt deel uit van het projectteam onder leiding van een projectmanager. Projectscope : * Opzetten automatisatievoorstellen (S7, PCS7) * Kennis van PLC / PC netwerken (profibus DP, profinet) en telefonie * Kennis van UPS systemen (noodvoedingen met batterijen) * Kennis van netsystemen IT / TN * Uitwerken van laagspanningsenergieverdeling (LS) * Uitwerken van aardingsvoorstellen (hoofdaarding, bliksembeveiliging, equipotentiaal beveiliging, …) * Bepaalde projecten omvatten HS (15kV) energieverdelingen (bouwen nieuw onderstation) * Bepalen binnen-, buiten-, en veiligheidsverlichting * Uitwerken van branddetectie * Overleg met Mechanical / piping en Civiele projectmedewerkers * Overleg met coordinator Eplan tekenwerk * Overleg met coordinator PLC/PC softwaregroep * Samenstellen infobestand mbt het geautomatiseerd tekenen van Eplan schema´s (EEC1) * Opstellen van CAPEX /OPEX budgetten mbt projecten * Verantwoordelijk voor zijn budget / planning * Opstellen van ramingen met betrekking tot te presteren engineeringsuren * Biedt ondersteuning aan werfleiders * Bepaalde projecten omvatten HS (15kV) energieverdelingen * Opstellen rapportering (budget, planning, kwaliteit) aan stakeholders en projectmanager * Bepalen aantal Remote Input (field)borden * Bepalen aantal (field)ventieleilanden * Layout plannen hoofdkabelbanen / detailkabelbanen * Inplanting fieldborden, tussendozen, … * Staat in voor documentarchivering * Geeft ondersteuning bij toepassen LCM (Life Cycle Management) * Geeft ondersteuning bij toepassen van RAMS ((Reliability, Availability, Maintainability, Substanability) * Opstellen technische specs voor prijsvraag * Opstellen van offertevergelijkingen * Plaatsen van bestellingen * Bepalen M(eet) S(tuur) R(egel) toestellen * Integratie klepsturingen (enkelwerkend, dubbelwerkend, 5/2, 5/3, …) * Invullen datasheets
Zoek naar antwoorden van Consortium Immobilier Européen SA in sociale netwerken
Look for responds of Consortium Immobilier Européen SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Consortium Immobilier Européen SA. Laat een reactie achter voor Consortium Immobilier Européen SA. Consortium Immobilier Européen SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Consortium Immobilier Européen SA. Leave a respond for Consortium Immobilier Européen SA. Consortium Immobilier Européen SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Consortium Immobilier Européen SA op de google maps. Adres en contacten Consortium Immobilier Européen SA Location of Consortium Immobilier Européen SA on the google maps. Address and contacts of Consortium Immobilier Européen SA
Andere gerelateerde bedrijven als come Consortium Immobilier Européen SA Consortium Immobilier Européen SA: RENMANS | CLEYLANTSHOF | DONSATELIER | Relais du Motard (Le) | DIRK DE RO
Other related companies as Consortium Immobilier Européen SA: RENMANS | CLEYLANTSHOF | DONSATELIER | Relais du Motard (Le) | DIRK DE RO
Consortium Immobilier Européen SA is een bedrijf dat 1992 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Consortium Immobilier Européen SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08675872802. Het bedrijf Consortium Immobilier Européen SA bevindt zich op het adres: Rue Beckers 19; 1040; Bruxelles (Etterbeek). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 452,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 406,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Real estate. Producten gemaakt in Consortium Immobilier Européen SA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Consortium Immobilier Européen SA is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Consortium Immobilier Européen SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Consortium Immobilier Européen SA, openstaande posities, locatie van Consortium Immobilier Européen SA op de kaart.
Consortium Immobilier Européen SA is a company, that was registered 1992 in N\A region, Belgium. Full name of company is Consortium Immobilier Européen SA, company assigned to the tax number BE08675872802. The company Consortium Immobilier Européen SA is located at the address: Rue Beckers 19; 1040; Bruxelles (Etterbeek). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 452,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 406,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Real estate. Products created in Consortium Immobilier Européen SA were not found.
The main activity of Consortium Immobilier Européen SA is Insurance Agents, Brokers and Service, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Consortium Immobilier Européen SA is not available. You also can look at reviews of Consortium Immobilier Européen SA, open positions, location of Consortium Immobilier Européen SA on the map.
