ESSEC TELECOM CENTER
Contactgegevens ESSEC TELECOM CENTER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ESSEC TELECOM CENTER: address, phone, fax, email, website, opening hours
ESSEC TELECOM CENTER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): SINT-TRUIDERSTRAAT 19/1; 3700; TONGEREN, België
Telefoon (phone): 12391999 (+32-12391999) 12391999 (+32-12391999)
Fax (fax): +32 (83) 700-38-98 +32 (83) 700-38-98
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ESSEC TELECOM CENTER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ESSEC TELECOM CENTER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ESSEC TELECOM CENTER"? - Contact us!
We found such data of ESSEC TELECOM CENTER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ESSEC TELECOM CENTER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ESSEC TELECOM CENTER
Products information ESSEC TELECOM CENTER
Produits: Réseaux Téléphoniques.. Produits: Téléphones Mobiles.
Product categorie (product category): Systèmes de télécommunications. Matériel de Télécommunication
Aanvulling soorten activiteiten voor ESSEC TELECOM CENTER Addition kinds of activities for ESSEC TELECOM CENTER
7991. Fysieke fitness faciliteiten | Physical fitness facilities
738911. Muziek en omroepdiensten | Music and broadcasting services
22520101. Anklets (sokken) | Anklets (hosiery)
28240000. Organische vezels, noncellulosic | Organic fibers, noncellulosic
29920000. Smeeroliën en vetten | Lubricating oils and greases
32310404. Leaded glas | Leaded glass
36779904. Inductoren, elektronisch | Inductors, electronic
36990601. Apparaatkoorden, voor huishoudelijke elektrische apparatuur | Appliance cords, for household electrical equipment
45819903. Luchthavenverhuur, als vliegveld | Airport leasing, if operating airport
65139901. Appartement hotel operatie | Apartment hotel operation
Werken bij ESSEC TELECOM CENTER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ESSEC TELECOM CENTER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ESSEC TELECOM CENTER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ESSEC TELECOM CENTER. Looking for open vacancies in other companies
-
Verkoper bij Vanden Borre - regio Brussel (SCHAARBEEK)
Regio: SCHAARBEEK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Is de wereld van Multimedia/Sound/Vision jouw natuurlijke habitat? Dat komt goed uit, want we zoeken iemand die alles in huis heeft om deze producten te verkopen: kennis én passie. Jouw job: je ontvangt onze klanten en geeft hen persoonlijk advies bij het kiezen van het toestel dat perfect bij hen past. Want jij, als specialist, kent er alles over. Ook de services van Vanden Borre ken je en weet je op de juiste momenten aan te brengen. Een verkoper is bovenal ook een ambassadeur. Dat weet je als geen ander. Je doet er dus alles aan om het imago en het professionalisme van Vanden Borre te vertegenwoordigen. Zo heb je een directe impact op de tevredenheid en de trouw van onze klanten. Waar wij voor staan? Het Vertrouwen. Aan jou om deze filosofie toe te passen en te zorgen voor een uitstekende service en een maximum aan blije gezichten bij onze klanten!
-
Allround onderhoudstechnieker (m/v) (SCHOTEN)
Regio: SCHOTEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM SCHOTEN
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een industriebouw bedrijf in de metaalsector zoeken we een onderhoudstechnieker voor het machinepark in het atelier. Na een inwerkperiode sta je in voor de onberispelijke werking van ons machinepark en het onderhoud van onze gebouwen en technische infrastructuur. Storingen in het machinepark los je snel en zelfstandig op. Je werkt en denkt mee aan technische projecten (o.m. installatie van nieuwe machines) soms samen met externe aannemers. Je staat mee in voor het periodiek onderhoud. Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd technische dienst.
-
Chauffeur CE (M/V) (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: ACTIEF IEPER
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Langemark zijn we op zoek naar een chauffeur CE! Deze klant is gespecialiseerd in het leveren van stookolie. Als chauffeur CE sta je in voor het bevoorraden van particulieren regio West-Vlaanderen. Opstarten om 8u 's morgens.
-
Voltijdse huishoudhulp Harelbeke M/V. (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: COMFORT GROEP
Type: Dienstenchequebaan
Comfort Groep is een dienstencheques bedrijf dat zich specialiseert in een excellente service, gecombineerd met een toffe werksfeer en een open geest. Wie bij ons in dienst is als Huishoudelijk Medewerker/huishoudhulp wordt tewerkgesteld met een vast arbeidscontract bij een vast cliënteel. Je verstrekt huishoudhulp in de ruimste zin van het woord. Overwegend gaat dit over poetswerk maar kan aangevuld worden met kleine huishoudelijke taken, zoals strijken, kleine boodschappen doen,… Onze onderneming bestaat uit gemotiveerde en enthousiaste medewerkers. Bij ons krijgt iedereen de kans om door te groeien naar een ervaren huishoudelijk medewerker. Heb jij zin om initiatief te nemen? Te werken in een aangename omgeving? En meehelpen aan de groei van ons bedrijf? Dan is deze job beslist iets voor u.
-
Tactisch aankoper Medisch (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5771 Locatie: ZNA Stuivenberg in Antwerpen, maar je werkt ZNA overkoepelend. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Aankoop Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je bent verantwoordelijk voor het aankopen van goederen en/of diensten – in samenspraak met de betrokken stakeholders - volgens het TCO principe teneinde de interne diensten te gepasten tijde te kunnen bevoorraden met kwalitatieve goederen of te voorzien van kwalitatieve diensten conform de geldende wetgeving op de overheidsopdrachten. Je realiseert zelfstandig binnen de toegewezen inkoopgroepen de geplande en “ad hoc” aankoopdossiers. Op regelmatige basis wordt er per product of per project een marktstudie uitgevoerd en wordt er gericht contact opgenomen met leveranciers. Je onderhandelt over de prijs en de voorwaarden en stelt het contract op. Je werkt conform de Wet op de Overheidsopdrachten, stelt het lastenboek mee samen en je communiceert hierover met de interne klanten. Samen met je collega’s zorg je voor de uitvoering van de aankoopdossiers binnen “Compliance”. Het realiseren en opvolgen van savings/cost avoidance/added value services per dossier behoort tot jouw taken. Je werkt business cases mee uit samen met de strategische aankopers en biedt maximale ondersteuning aan de strategische aankopers. Je beantwoordt in 2e lijn vragen van interne klanten in verband met leveringen, klachten, prijzen en onderhoudt contacten met verschillende partijen binnen ZNA (artsen, verpleegkundigen, IT, (bio)technische dienst, juristen,…). Op regelmatige basis voer je leveranciersevaluaties en business reviews en initieer je verbeteracties, daar waar nodig, conform de JCI normen en bijhorende ME. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Natasha Pavlova, HR recruiter, op 03 234 45 80. Meer weten over de functie? Contacteer Andy Sempels – Manager Strategische Aankoop ZNA - contacteren op 03 217 74 64. Voel jij je aangesproken?
-
Teamleader Beleggingen (Regio Dendermonde-Wetteren)
Regio: Regio Dendermonde-Wetteren
Bedrijf: Connexis Gent
Type: Vaste Job
Sterke groei gekend de laatste 3 jaar Modern, ruim kantoor Goeie work-life balance Voor deze functie zoeken we iemand die gebeten is door het technische aspect van Beleggingen. Jouw takenpakket omvat: Jij bent de expert die een grote affiniteit heeft met beleggingen, maar ook beschikt over technische vaardigheden Je bent verantwoordelijk voor het ondersteunen van de Adviseurs Beleggingen verspreid over de 5 kantoren. Je fungeert dan ook als sparringpartner en draagt proactief ideeën aan om de processen te optimaliseren. Je beantwoordt alle complexe technische vragen.
-
Psycholo(o)g(e) / psychotherapeut(e) voor volwassenen bij groepspraktijk AXI te Merchtem (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: AXI
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn op zoek naar een klinisch psycholo(o)g(e) / psychotherapeut(e) voor volwassenen die als zelfstandige in bijberoep bereid is om mee te stappen in een groeiende groepspraktijk te Merchtem (Vlaams-Brabant), met een langdurig en loyaal engagement.
-
Administratieve Kracht / Receptioniste (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: Motion Center
Type: Zelfstandige activiteit
Motion Center is een multidisciplinaire groepspraktijk in het hartje van Tienen. Onze visie is een "gezonde geest in een gezond lichaam" Beweging onder de vorm van kinesitherapie of personal training is de basis bij Motion Center. Om dat doel te bereiken, zijn we ervan overtuigd dat naast beweging, aangepaste voeding en mentale ondersteuning uiterst belangrijk is. Ons team van therapeuten bestaat uit kinesitherapeuten, personal trainers, diëtisten, psychologen en logopedisten. Bij Motion Center behandelen we zowel volwassenen als kinderen. Door de sterke groei zijn we momenteel op zoek naar een Administratieve duizendpoot op zelfstandige basis om ons team te versterken. Functieomschrijving Samen met je collega’s van de administratie sta je in voor het dagelijkse onthaal van onze klanten en patiënten en het goede functioneren van onze praktijk. Je takenpakket bestaat onder andere uit het volgende: - Onthaal/receptie - Inplannen en beheren van de agenda’s van de therapeuten - Het medisch dossier van de patiënt samenstellen en bijwerken - Opmaken van getuigschriften en invullen documenten voor mutualiteit en verzekeringen - Opvolgen van betalingen - Bestellen van kantoormateriaal Profiel Ben jij vriendelijk en discreet, spreek je naast Nederlands ook een aardig woordje Frans en kan je bovendien goed met een PC werken, dan bij jij misschien de persoon die wij zoeken. Aanbod Wij bieden jou een tewerkstelling van minimum 10 uren per week op zelfstandige basis in een jong en dynamisch team in het hartje van Tienen. Interesse? Stuur dan een mail met je motivatie en je CV naar [email protected]
-
LOOPBAANCOACH m/v (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: PERSPECTIEF
Type: Zelfstandige activiteit
Je ondersteunt mensen bij het nemen van loopbaankeuzes en –beslissingen. Je bent bereid om voordrachten te verzorgen. Je hebt zin voor initiatief. Zo organiseer je mee infodagen, workshops, opleidingen, enz Je werkt mee aan het realiseren van de leef- en zorgpaden van cliënten met oog op het verhogen van levenskwaliteit in samenwerking met een multidisciplinair team.
-
Bedrijventerreinmanager (HAASRODE)
Regio: HAASRODE
Bedrijf: C-VALLEY LEUVEN
Type: Zelfstandige activiteit
·Je bent het eerste aanspreekpunt voor alle aanwezige bedrijven, op het researchpark Haasrode en de ambachtenzone, en derde partijen (zoals stad Leuven, omliggende gemeentes van Haasrode, Interleuven, POM, VOKA, …). ·Je voelt de noden van de aanwezige bedrijven aan en weet hier op een gestructureerde manier op in te spelen. ·Je bent verantwoordelijk voor het werven van nieuwe leden en je onderhoudt de relatie met bestaande leden. ·Als bedrijventerreinmanager groepeer en coördineer je gezamenlijke actieplannen voor de diverse bedrijven op het bedrijventerrein, dit in samenspraak met de voorzitter en de trekkers van de werkgroepen. ·Als bedrijventerreinmanager organiseer je een aantal events op jaarbasis, dit rond een bepaald topic of als zuiver netwerkevent. ·Je stelt jaarlijkse actieplannen op in samenspraak met de werkgroepen en stelt deze ter goedkeuring voor aan de raad van bestuur en algemene vergadering van C-Valley Leuven. ·Je deelt je expertise met de stakeholders van C-Valley Leuven, je werkt als echte teamplayer actief samen in de werkgroepen en denkt creatief mee om de gemeenschappelijke projecten tot een goed einde te brengen. Je ondersteunt hierbij de trekkers van de werkgroepen.
-
Flexijob Zondagsmarkt Heverlee (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: LIESENBORGS
Type: Flexijob
Wij zoeken een bijverdiener flexijob verkoop voor de wekeljkse zondagsmarkt te Heverlee. De producten die wij verkopen zijn koffiekoeken en brood.
-
Flexi/ Extra voor de middagen (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: NJAMM
Type: Flexijob
Voor het “Mister Spaghetti” restaurant in Aalst zijn wij op zoek naar een bar/zaalmedewerker. Voor de middagen op te vangen. Beperkte ervaring mag (2-tal jaar). Onze ideale kandidaat is goed georganiseerd, stressbestendig, dynamisch en kan heel goed om met klanten. Je zal helpen bij de bediening door het opnemen van bestellingen, het brengen van eten en drinken naar de klanten afrekenen en het afruimen van tafels. Verder sta je ook in voor de bar, het onderhoud ervan en de afwas. Als Bar - en Zaalmedewerker bezorg je de klanten een aangenaam bezoek aan de zaak in een losse sfeer. Je draagt bij tot een vlotte service en kijkt vooruit op de noden van de gasten.
Zoek naar antwoorden van ESSEC TELECOM CENTER in sociale netwerken
Look for responds of ESSEC TELECOM CENTER in social networks
Lees alle opmerkingen voor ESSEC TELECOM CENTER. Laat een reactie achter voor ESSEC TELECOM CENTER. ESSEC TELECOM CENTER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ESSEC TELECOM CENTER. Leave a respond for ESSEC TELECOM CENTER. ESSEC TELECOM CENTER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ESSEC TELECOM CENTER op de google maps. Adres en contacten ESSEC TELECOM CENTER Location of ESSEC TELECOM CENTER on the google maps. Address and contacts of ESSEC TELECOM CENTER
Andere gerelateerde bedrijven als come ESSEC TELECOM CENTER ESSEC TELECOM CENTER: Nysen Luc | Verbruggen Myriam Buro BVBA | TTC SINT-NIKLASE VZW | HEVAC TRADING COMPANY | PIERRE PETIT
Other related companies as ESSEC TELECOM CENTER: Nysen Luc | Verbruggen Myriam Buro BVBA | TTC SINT-NIKLASE VZW | HEVAC TRADING COMPANY | PIERRE PETIT
ESSEC TELECOM CENTER is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ESSEC TELECOM CENTER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06192413330. Het bedrijf ESSEC TELECOM CENTER bevindt zich op het adres: SINT-TRUIDERSTRAAT 19/1; 3700; TONGEREN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 491,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 366,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Systèmes de télécommunications. Matériel de Télécommunication. Lijst met producten zijn Produits: Réseaux Téléphoniques.. Produits: Téléphones Mobiles..
De hoofdactiviteit van ESSEC TELECOM CENTER is Automobielbedrijven en benzinestations, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ESSEC TELECOM CENTER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ESSEC TELECOM CENTER, openstaande posities, locatie van ESSEC TELECOM CENTER op de kaart.
ESSEC TELECOM CENTER is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is ESSEC TELECOM CENTER, company assigned to the tax number BE06192413330. The company ESSEC TELECOM CENTER is located at the address: SINT-TRUIDERSTRAAT 19/1; 3700; TONGEREN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 491,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 366,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Systèmes de télécommunications. Matériel de Télécommunication. List of products are Produits: Réseaux Téléphoniques.. Produits: Téléphones Mobiles..
The main activity of ESSEC TELECOM CENTER is Automotive Dealers and Gasoline Service Stations, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of ESSEC TELECOM CENTER is not available. You also can look at reviews of ESSEC TELECOM CENTER, open positions, location of ESSEC TELECOM CENTER on the map.
