COMMUNICATION CENTER CITY 2

Particuliere bedrijvenVoedingswinkels • COMMUNICATION CENTER CITY 2
Private companiesFood Stores • COMMUNICATION CENTER CITY 2

Contactgegevens COMMUNICATION CENTER CITY 2: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data COMMUNICATION CENTER CITY 2: address, phone, fax, email, website, opening hours

COMMUNICATION CENTER CITY 2

Regio (region): N\A, België

Adres (address): CITY 2 - RUE NEUVE 123 - BTE 16.; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES, België

Telefoon (phone): 22185464 (+32-22185464) 22185464 (+32-22185464)

Fax (fax): +32 (82) 920-32-43 +32 (82) 920-32-43

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) COMMUNICATION CENTER CITY 2: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "COMMUNICATION CENTER CITY 2"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "COMMUNICATION CENTER CITY 2"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van COMMUNICATION CENTER CITY 2, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen COMMUNICATION CENTER CITY 2. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of COMMUNICATION CENTER CITY 2, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees COMMUNICATION CENTER CITY 2. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti COMMUNICATION CENTER CITY 2
Products information COMMUNICATION CENTER CITY 2

BTW identificatienummer (tax): BE04507659912
Ondernemingsnummer: 4801818847
Hoofdstad (capital): 676,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 157,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 2018

Produits: Réseaux Téléphoniques.. Produits: Téléphones Mobiles,Téléphones,Accessoires de Téléphonie.

Product categorie (product category): Systèmes de télécommunications. Matériel de Télécommunication

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor COMMUNICATION CENTER CITY 2
(Get full report from official database of BE for COMMUNICATION CENTER CITY 2)

Aanvulling soorten activiteiten voor COMMUNICATION CENTER CITY 2
Addition kinds of activities for COMMUNICATION CENTER CITY 2

609900. Functies in verband met depositobanken | Functions related to deposit banking
14749904. Soda-as (natuurlijke) mijnbouw | Soda ash (natural) mining
25150100. Matrassen en funderingen | Mattresses and foundations
32750100. Gipsplaat | Gypsum board
34849906. Revolvers of revolverdelen, 30 mm. | Revolvers or revolver parts, 30 mm. and below

Werken bij COMMUNICATION CENTER CITY 2: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in COMMUNICATION CENTER CITY 2: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor COMMUNICATION CENTER CITY 2. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for COMMUNICATION CENTER CITY 2. Looking for open vacancies in other companies

  • Chauffeur CE (NINOVE)

    Regio: NINOVE

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je zal rijden met de vrachtwagen - aanhangwagen Je zal werken met de kraan: lossen van bouwmaterialen (stenen, betonplaten, citernes,...)

  • Monteurs gevelbekleding m/v (LEUVEN)

    Regio: LEUVEN

    Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT OOST-VLAAND

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een bouwproject in uitvoering te Leuven zijn wij dringend op zoek naar plaatsers m/v Het betreft het monteren van aluminium gevel- en plafondbekleding

  • Commercial Collaborator (VILVOORDE)

    Regio: VILVOORDE

    Bedrijf: Unique Office

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Ben jij benieuwd naar het reilen en zeilen van een bank? Heb je altijd eens willen weten wat er precies achter de schermen van een bankkantoor gebeurt? Omschrijf jij jezelf als leergierig, nieuwsgierig en klantvriendelijk? Geeft het adviseren van mensen jou voldoening en haal je een kick uit het behalen van persoonlijke doelen? Dan leren wij jou graag beter kennen! Wij zoeken momenteel voor verscheidene locaties nieuwe commercieel medewerkers. Dit is een uitgelezen startersfunctie voor pas afgestudeerden met de drive om door te groeien binnen de financiële wereld. Jouw voornaamste taken zijn de volgende: Het beantwoorden van de vragen van klanten en desgewenst de klant doorverwijzen naar gespecialiseerde collega’s Het correct uitvoeren van de kasverrichtingen Administratieve invoer van gegevens in onze systemen De klant basisinformatie verschaffen over de producten- en diensten

  • INSIDE SALES MEDEWERKER (DUFFEL)

    Regio: DUFFEL

    Bedrijf: Hays Response Antwerpen

    Type: Interim met optie "vast werk"

    * Vloeiend Duits * Analytisch sterk * Regio Duffel Voor een goede klant, marktleider in zijn domein, kijkt Hays Response Office Antwerpen-Zuid uit naar een ambitieuze inside sales medewerker. Ze zijn enorm hard aan het groeien en hierdoor kijkt men uit naar een nieuwe collega. Als inside sales medewerker zal je in tandem samen werken met de sales vertegenwoordigers. Zo zal je de accountmanagers ondersteunen in de voorbereiding betreffende de langetermijncontracten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de opmaak van analyses en forecasts inzake de productievolumes van de verschillende klanten. Je staat mee in voor de optimalisatie van de bestaande productieprocessen. Je helpt de klanten verder bij vragen, dit zowel telefonisch als via mail. Je verwerkt de orders van de klanten op een snelle, correcte en efficiënte wijze en volgt deze verder op. Je werkt bovendien nauw samen met de andere afdelingen (planning, field engineering, sales en customer service).

  • Installatietechnieker (Regio Waasland)

    Regio: Regio Waasland

    Bedrijf: FLEXTRA INTERIM

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant regio Waasland zijn we op zoek naar een installatietechnieker. U komt terecht in een dynamisch team. U zal instaan voor het installeren en herstellen van de systemen.

  • Enthousisate Poetshulp/ Huishoudhulp (EKEREN)

    Regio: EKEREN

    Bedrijf: Plus Home Services

    Type: Dienstenchequebaan

    WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Edegem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (EDEGEM)

    Regio: EDEGEM

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Productiearbeider (HAALTERT)

    Regio: HAALTERT

    Bedrijf: TEMPO-TEAM AALST

    Type: Studentenjob

    Sta jij open voor een tijdelijke opdracht, hou jij van fijn handwerk en heb je interesse in de textielsector? Dan ben jij waarschijnlijk dé kandidaat die wij zoeken. Voor een textielbedrijf regio Haaltert zijn wij op zoek naar productiearbeiders. Wat zal jij moeten doen? Jij zal dozen met jeansbroeken uitpakken, waarbij je de jeansbroeken controleert op fouten en dergelijke. Na de controle weet je de kledingstukken terug in te pakken.

  • Capaciteit Planner Ingenieur (PUURS)

    Regio: PUURS

    Bedrijf: Experis Belgium

    Type: Vaste Job

    INTRODUCTIE Onze klant is 's wereld grootste biofarmaceutisch bedrijf met een productaanbod voor alle fasen in een mensenleven, een sterke productenpijplijn en toonaangevend research- en productiecapaciteiten. Hun missie: samen werken aan een gezondere wereld. Binnen de afdeling Operation Excellence - Plant Performance zijn ze op zoek naar een Long Range Capacity Planner; een spilfiguur in het analyseren van de capaciteit. FUNCTIE - Je bent verantwoordelijk voor het analyseren van de beschikbare capaciteit van equipment op middellange en lange termijn - Je neemt zowel bestaande volumes als voorstellen voor nieuwe producten mee op in de analyses - Je voert deze analyses proactief uit zodat capaciteitstekorten tijdig kunnen vermeden worden - Je maakt voorstellen om deze capaciteitstekorten op te vangen: business cases opstellen voor nieuw equipment, organisatorische aanpassingen of projecten voorstellen om efficiëntie te verhogen - Op een eenvoudige en pragmatische manier visualiseren en presenteren - Je presentatie is de basis voor de strategische beslissingen die de site moet nemen PROFIEL - Hogere technische opleiding of gelijk door ervaring - Aantal jaren projectervaring in een productie omgeving - Ervaring met het implementeren van optimalisaties (DMAIC, six sigma, lean) - Yellow & Green belt certifiëring is een plus - Goed zelfstandig en in team kunnen werken - Goede communicatieve en sociale vaardigheden - Taalvaardigheden: Nederlands en Engels OFFERTE Onze klant biedt u een aantrekkelijk salaris binnen een dynamisch bedrijf. Wilt u er meer over weten? Of is dit nog niet helemaal wat u zoekt? Contacteer Charlotte Vincentelli;

  • Massagetherapeut-shiatsu (HEFFEN)

    Regio: HEFFEN

    Bedrijf: DE SADELEIR

    Type: Zelfstandige activiteit

    Voor Praktijkhuis Sen in Heffen zijn we op zoek naar een massagetherapeut, specialisatie shiatsu. Je werkt samen met schoonheidsspecialist, sportcoach, voetreflexoloog, studiecoach, loopbaanbegeleider,...

  • Alleskunners en vakidioten (FREELANCE STUDIECOACH) (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: RE-MIND

    Type: Zelfstandige activiteit

    Re-Mind zoekt coaches die studenten leren wat ze in hun eigen studententijd nooit hebben gedaan. Kun jij leerlingen ervan overtuigen vroeger te beginnen blokken en betere planningen te maken dan jij deed? Wil jij op het laatste moment een extra bijles geven aan een radeloze student? Was jij een voorbeeldleerling en wil je je tips en tricks delen met de schoolgaande jeugd? Dan heten we jou graag welkom in de Re-Mind familie! Ons kantoor is steeds op zoek naar wiskundige wonderen en talenknobbels, naar economen, boekhouders en geschiedenisfanaten – kortom, naar iedereen die leerlingen en studenten door bepaalde examens wil helpen sleuren. Als je beschikt over een attest van een tweede jaar bachelor, interesse voor het schoolgebeuren en een tactiek om te slagen voor examens, nodigen we je graag uit voor een kennismakingsgesprek op ons kantoor te Kortrijk. Tekenen dat jij geknipt bent voor deze job: - Je hebt een engelengeduld - Flexibility is your middle name - Je beschikt over een gezonde dosis humor Ben jij wie we zoeken? Stuur dan je cv naar [email protected]!

  • Capgemini - Mainframe Developer (MARIAKERKE)

    Regio: MARIAKERKE

    Bedrijf: ictjob.be

    Type: Zelfstandige activiteit

    Role Mainframe application developer.     Work with onshore-offshore model and co-ordinate customer requirement to offshore team.  Take lead in discussing issues with business and provide solutions.   Profile Technical skills: Cobol, JCL,DB2, IMS(DC), Endevor Minimum 4 years' experience working on Mainframe.    Must have skills: Has to demonstrate some knowledge of Belgian law regulations  Fluent Flemish and English speaking skills - mandatory Freelancers with valid EU work permit only Good documentation skills. 

Zoek naar antwoorden van COMMUNICATION CENTER CITY 2 in sociale netwerken
Look for responds of COMMUNICATION CENTER CITY 2 in social networks

Lees alle opmerkingen voor COMMUNICATION CENTER CITY 2. Laat een reactie achter voor COMMUNICATION CENTER CITY 2. COMMUNICATION CENTER CITY 2 bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for COMMUNICATION CENTER CITY 2. Leave a respond for COMMUNICATION CENTER CITY 2. COMMUNICATION CENTER CITY 2 on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie COMMUNICATION CENTER CITY 2 op de google maps. Adres en contacten COMMUNICATION CENTER CITY 2
Location of COMMUNICATION CENTER CITY 2 on the google maps. Address and contacts of COMMUNICATION CENTER CITY 2

Andere gerelateerde bedrijven als come COMMUNICATION CENTER CITY 2 COMMUNICATION CENTER CITY 2: Basveld Tennisclub Zonhoven | FA. DAUWE | ALFONS PEETERS | Servais Ciska | JORIS VAN CAMP

Other related companies as COMMUNICATION CENTER CITY 2: Basveld Tennisclub Zonhoven | FA. DAUWE | ALFONS PEETERS | Servais Ciska | JORIS VAN CAMP

COMMUNICATION CENTER CITY 2 is een bedrijf dat 2018 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is COMMUNICATION CENTER CITY 2, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04507659912. Het bedrijf COMMUNICATION CENTER CITY 2 bevindt zich op het adres: CITY 2 - RUE NEUVE 123 - BTE 16.; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 676,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 157,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Systèmes de télécommunications. Matériel de Télécommunication. Lijst met producten zijn Produits: Réseaux Téléphoniques.. Produits: Téléphones Mobiles,Téléphones,Accessoires de Téléphonie..
De hoofdactiviteit van COMMUNICATION CENTER CITY 2 is Voedingswinkels, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van COMMUNICATION CENTER CITY 2 is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van COMMUNICATION CENTER CITY 2, openstaande posities, locatie van COMMUNICATION CENTER CITY 2 op de kaart.

COMMUNICATION CENTER CITY 2 is a company, that was registered 2018 in N\A region, Belgium. Full name of company is COMMUNICATION CENTER CITY 2, company assigned to the tax number BE04507659912. The company COMMUNICATION CENTER CITY 2 is located at the address: CITY 2 - RUE NEUVE 123 - BTE 16.; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 676,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 157,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Systèmes de télécommunications. Matériel de Télécommunication. List of products are Produits: Réseaux Téléphoniques.. Produits: Téléphones Mobiles,Téléphones,Accessoires de Téléphonie..
The main activity of COMMUNICATION CENTER CITY 2 is Food Stores, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of COMMUNICATION CENTER CITY 2 is not available. You also can look at reviews of COMMUNICATION CENTER CITY 2, open positions, location of COMMUNICATION CENTER CITY 2 on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over COMMUNICATION CENTER CITY 2, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf COMMUNICATION CENTER CITY 2, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about COMMUNICATION CENTER CITY 2, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company COMMUNICATION CENTER CITY 2, employees, financial statistics.