Expertis SPRL
Contactgegevens Expertis SPRL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Expertis SPRL: address, phone, fax, email, website, opening hours
Expertis SPRL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Marcel Grüner 2; 1080; Bruxelles (Molenbeek-Saint-Jean), België
Telefoon (phone): 02 414 36 61 (+32-02 414 36 61) 02 414 36 61 (+32-02 414 36 61)
Fax (fax): 02 414 67 78 (+32-02 414 67 78) 02 414 67 78 (+32-02 414 67 78)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Expertis SPRL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Expertis SPRL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Expertis SPRL"? - Contact us!
We found such data of Expertis SPRL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Expertis SPRL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Expertis SPRL
Products information Expertis SPRL
Producten die in Expertis SPRL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Surveyors - Building
Aanvulling soorten activiteiten voor Expertis SPRL Addition kinds of activities for Expertis SPRL
16229904. Viaductconstructie | Viaduct construction
17990900. Voorbereiding van de bouwplaats | Building site preparation
20839904. Roggemout | Rye malt
22950000. Beklede stoffen, niet gegummeerd | Coated fabrics, not rubberized
24991201. Lagers, hout | Bearings, wood
32720401. Schoorsteenkappen, beton | Chimney caps, concrete
50990205. Pulphout | Pulpwood
51691200. Alcoholen en anti-vriesverbindingen | Alcohols and anti-freeze compounds
75349902. Recycling van de band | Tire recapping
76990905. Golfclub en apparatuur reparatie | Golf club and equipment repair
Werken bij Expertis SPRL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Expertis SPRL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Expertis SPRL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Expertis SPRL. Looking for open vacancies in other companies
-
Supervisor Tienen (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: ADECCO SINT-TRUIDEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zoeken een tijdelijke supervisor voor een productiebedrijf in Tienen. Als supervisor sta je in voor volgende taken: je stuurt een team van een vijftal werknemers aan algemene coördinatie van het bietenplein je waakt over de veiligheid van het bietenplein je staat in voor de controle van de hoeveelheid bieten en je zorgt voor een constant aanvoer naar de fabriek toe je bent het aanspreekpunt voor chauffeurs/werknemers/planters
-
Productiearbeider - Orderpicker - Logistiek - Colruyt Group (LOT)
Regio: LOT
Bedrijf: Startpeople
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als productiearbeider word je ingezet in het productieproces van basis- tot afgewerkt product. Aanbrengen van goederen, potjes op de machine zetten, het klaar maken van de goeden op de machine, snijden, vriezen, maken traiteurbereidingen (spaghettisaus, stoofvlees, vol au vent,…), maken van salades (krabsla, vleessla,…), verpakken, etiketteren,… maken hier allemaal deel van uit. Als magazijnier in onze distributie centra ben je verantwoordelijk voor het klaarzetten van de goederen die onze winkels bevoorraden. Met oog voor veiligheid en kwaliteit draag je samen met je collega’s bij tot een vlot verloop van de logistieke ketting. Vanuit deze functie kan je doorgroeien naar een job met meer verantwoordelijkheid, zoals heftruckchauffeur, lader en losser van opleggers, verantwoordelijke expeditieplein en verantwoordelijke kaai.
-
Voorbereider poederlakkerij (M/V) (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Actief Kortrijk
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
U staat in voor het voorbereidend werk in de lakafdeling. Schuren en ontvetten van de metalen goederen, kortom de voorbereidingen voor het poederlakwerk.
-
Polyvalente productiemedewerker - DAG of 2 ploegen m/v (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: Start People Roeselare LA
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de afdeling 'mechanische ventilatie' zoeken wij een polyvalente arbeider: verpakkingswerk, orderpicking en minder complexe montage.
-
Heftruckchauffeur M/V (GIJZEGEM)
Regio: GIJZEGEM
Bedrijf: Start People Aalst LA
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben je op zoek naar een job als heftruckchauffeur in de regio Aalst - Dendermonde - Wetteren, heb je ervaring en wil je in 2 ploegen werken? Voor een firma in de automotive sector zijn we regelmatig op zoek naar gemotiveerde heftruckchauffeurs (m/v). Het takenpakket bestaat o.a. uit: * het bevoorraden van de operatoren * het weg zetten van de volledige verpakkingen (kisten) * laden en lossen vrachtwagens * checken nodige documenten
-
Student verkoop kledij (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: ADECCO OUDENAARDE INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Ben jij een commerciële student met een passie voor mode? Dan kan je misschien aan de slag bij ZEB! Als student bij ZEB werk je zowel aan de kassa als in de winkel zelf. Je helpt alle klanten op een enthousiaste, klantvriendelijke en commerciële manier met hun aankopen. Aan de paskamers sta je hen ook bij met eerlijk en up-to-date mode-advies. Daarnaast help je de winkel op orde houden en ruim je de kledij op waar nodig. Nieuwe kledingstukken hang je op de juiste plaatsen in de rekken. In het magazijn help je met uitpakken en labelen van nieuw geleverde artikels. We zoeken momenteel vooral studenten die in de maand december beschikbaar zijn om te werken, zowel op weekdagen als in het weekend. Tijdens de blokperiode (december - januari) kunnen een aantal van de vaste studenten niet ingeschakeld worden, waardoor we op zoek zijn naar extra versterking voor het team. In de winkel betekent het eindejaar immers SOLDEN! en is het dan ook erg druk. Je kan reeds vroeger dan december opstarten en ook nadien kan je aan de slag blijven als vaste student voor ZEB.
-
Gepassioneerde student om mee te helpen in een broodjeszaak! (m/v) (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Studentenjob
Voor onze klant, een fijne en goed draaiende broodjeszaak, zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gedreven student om op woensdag en donderdag mee te draaien in het klaarmaken van broodjes en bestellingen voor klanten. Je werkt beide dagen van 10u30 tot ongeveer 14u. Klanten bedienen met een glimlach en een positief woordje is jou op het lijf gegoten!
-
Jobstudent (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
STORINGSTECHNIEKER (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: LOGI-TECHNIC NV WEVELGEM
Type: Vaste Job
Logi-Technic is op zoek naar Storingstechniekers die de uitdaging aangaan om dé referentie te worden bij onze klanten. Hoe een werkdag bij Logi-technic eruitziet? Je vertrekt bij jouw thuis naar één van onze 460 klanten. Daar voer je onderhoudswerkzaamheden of montageopdrachten uit. je installeert of bouwt machines om ... We hebben verschillende soorten projecten die we afstemmen op JOUW kunnen, wensen en woonplaats. Doordat je reeds een paar jaar ervaring hebt als storingstechnieker weet je van aanpakken en hoe je de klant tevreden kan stellen. Jouw passie voor techniek motiveert je om bij te leren, in verschillende ploegen te werken en zich te verplaatsen in een straal van 50 km rond je woonplaats. Neem zeker een kijkje op onze website: http://www.logi-technic.be
-
Senior ISOL Target Assembly Designer (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: SCK
Type: Vaste Job
Het SCK•CEN ontwikkelt de multifunctionele bestralingsinstallatie MYRRHA, een flexibele snelspectrum onderzoeksreactor die wordt aangedreven door een deeltjesversneller (ADS= Accelerator Driven System). Hij bestaat uit een linaire protonversneller van 600 MeV (linac) die een door lood-bismut gekoelde subkritische reactor aandrijft. Volgens het gefaseerde implementatieplan van MYRRHA zal een eerste faciliteit, MINERVA genaamd, worden gebouwd in het SCK•CEN in Mol. MINERVA omvat het ontwerp, de bouw, de ingebruikname en de exploitatie van een unieke infrastructuur bestaande uit een lineaire protonversneller van 100 MeV gekoppeld aan een ISOL target station voor fundamenteel onderzoek en voor de productie van medische radio-isotopen, alsmede een target station voor onderzoek naar fusiematerialen. In het kader van dit project is het Institute for Advanced Nuclear Systems (ANS) op zoek naar een Senior ISOL Target Assembly Designer voor onze Proton Target Research (PTR)-eenheid van de Accelerator Project (ACP)-groep. Als Senior ISOL Target Assembly Designer zult u de volgende verantwoordelijkheden hebben: ontwerp van de ISOL-target assemblage: coördineren, integreren van en bijdragen aan het ontwerp van de verschillende subcomponenten (doel, doelcontainer, vacuümkamer, koeling, ionenbron ...); leidinggeven en zorgen voor de technische interface met de andere componenten van het ISOL-systeem; bijdragen aan alle aspecten van doelontwikkeling en -optimalisatie voor de productie van radioactieve ionenbundels (RIB) met hoge rendementen en van hoge kwaliteit; zorgen voor de productie van de nodige doeleenheden voor de stralingsvraag volgens het goedgekeurde RIB-productie- en faciliteitexploitatieschema; karakteriseren en documenteren van de prestaties en productiesnelheid van alle doelassemblages (zowel tijdens de offline tests tijdens de ontwikkeling van de faciliteit als online, nadat de faciliteit operationeel is geworden); initiëren van innovatieve ideeën voor de productie van nieuwe ionenbundels; op de hoogte blijven van de gebruikersvraag naar RIB's en van de algehele ISOL-systeemprestaties bij andere ISOL-faciliteiten.
-
Zelfstandige kinderverzorg(st)er (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: ' T PETOETERKE
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken versterking voor ons team! Als kinderverzorg(st)er sta je in voor de verzorging en begeleiding van kinderen van 0 tot 3 jaar. – Naast verzorging (eten geven, luiers verversen,...sta je ook in voor de begeleiding en animatie van kinderen van 0 tot 3 jaar (activiteiten doen, knutselen, – Ook logistieke taken behoren tot deze job (ruimtes proper houden,... – Je staat mee in voor het onthaal van ouders, invullen van heen-en weerschriftjes,... Je werkt 4 dagen per week op dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag Op Maandag moet je niet werken
-
PROACTIEVE BIJLESGEVERS (regio GEEL-MOL/ANTWERPEN) (Regio Geel-Mol)
Regio: Regio Geel-Mol
Bedrijf: STUDIECO VOF DIENSTEN AAN HUIS
Type: Zelfstandige activiteit
Bijleskantoor StudieCo is doorlopend op zoek naar gemotiveerde bijlesgevers! Zoals beschreven op onze websites http://www.studieco.be en http://www.bijles-studiebegeleiding.be is ons doelpubliek de schoolgaande jeugd van alle onderwijsniveaus (basisschool tot en met hogeschool/universiteit). Onze bijlesgevers geven zowat alle mogelijke schoolse vakken maar specifiek zijn wiskunde, statistiek, wetenschappen en Frans veel gevraagd door onze klanten. Daarnaast is er ook een grote vraag naar personen die algemene studie- en huiswerkbegeleiding kunnen geven aan leerlingen basisonderwijs en middelbaar onderwijs tot en met de tweede graad. U vult zelfstandig een begeleidingstraject in, u maakt de afspraken met de leerling/student en zijn of haar ouders, etc. U krijgt begeleidingsopdrachten in de directe regio van uw woon-/werkplaats (typisch binnen een straal van 15 km). Er worden dus geen verre verplaatsingen gevraagd. Indien u zelf bereid bent om verdere verplaatsingen te maken, gelieve dit duidelijk te vermelden in uw CV. U plant volgens uw eigen agenda de afspraken in met de ouders/leerlingen en beslist opdracht per opdracht of u deze al dan niet zal opstarten. Naast een aantrekkelijke financiële vergoeding krijgt u ook de inhoudelijke voldoening van de interactie met de leerling/student en zijn of haar ouders. De beperkte verplichtingen die voldaan moeten worden i.v.m. het statuut van zelfstandige in bijberoep alsook de werking van StudieCo worden voor nieuwe leerkrachten toegelicht. Laat u hierdoor zeker niet afschrikken! Eens u de sollicitatieprocedure doorlopen heeft, zal u verder geïnformeerd worden. Gelieve in de titel de referentie van de vacature waarop u reageert duidelijk te vermelden. Deze bestaat steeds uit een lettercode gevolgd door 4 cijfers. Concreet is dit voor deze vacature: GM2018
Zoek naar antwoorden van Expertis SPRL in sociale netwerken
Look for responds of Expertis SPRL in social networks
Lees alle opmerkingen voor Expertis SPRL. Laat een reactie achter voor Expertis SPRL. Expertis SPRL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Expertis SPRL. Leave a respond for Expertis SPRL. Expertis SPRL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Expertis SPRL op de google maps. Adres en contacten Expertis SPRL Location of Expertis SPRL on the google maps. Address and contacts of Expertis SPRL
Andere gerelateerde bedrijven als come Expertis SPRL Expertis SPRL: MEUBELEN 'T CASTEELKEN NV | FLOOR CONTRACTORS COMPANY NV | J. STORMS | St-Monica VZW | Balcaen E
Other related companies as Expertis SPRL: MEUBELEN 'T CASTEELKEN NV | FLOOR CONTRACTORS COMPANY NV | J. STORMS | St-Monica VZW | Balcaen E
Expertis SPRL is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Expertis SPRL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03035217285. Het bedrijf Expertis SPRL bevindt zich op het adres: Rue Marcel Grüner 2; 1080; Bruxelles (Molenbeek-Saint-Jean). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 188,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 239,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Surveyors - Building. Producten gemaakt in Expertis SPRL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Expertis SPRL is Musea, Kunstgalerijen en Botanische en Zoologische Tuinen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Expertis SPRL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Expertis SPRL, openstaande posities, locatie van Expertis SPRL op de kaart.
Expertis SPRL is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is Expertis SPRL, company assigned to the tax number BE03035217285. The company Expertis SPRL is located at the address: Rue Marcel Grüner 2; 1080; Bruxelles (Molenbeek-Saint-Jean). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 188,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 239,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Surveyors - Building. Products created in Expertis SPRL were not found.
The main activity of Expertis SPRL is Museums, Art Galleries and Botanical and Zoological Gardens, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Expertis SPRL is not available. You also can look at reviews of Expertis SPRL, open positions, location of Expertis SPRL on the map.
