Van Gulck J
Contactgegevens Van Gulck J: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Van Gulck J: address, phone, fax, email, website, opening hours
Van Gulck J
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Raaiblok 2; 2547; Lint, België
Telefoon (phone): 03 455 70 17 (+32-03 455 70 17) 03 455 70 17 (+32-03 455 70 17)
Fax (fax): 03 454 24 45 (+32-03 454 24 45) 03 454 24 45 (+32-03 454 24 45)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Van Gulck J: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Van Gulck J"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Van Gulck J"? - Contact us!
We found such data of Van Gulck J, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Van Gulck J. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Van Gulck J
Products information Van Gulck J
Producten die in Van Gulck J zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Surplus and salvage goods
Aanvulling soorten activiteiten voor Van Gulck J Addition kinds of activities for Van Gulck J
23929903. Laken, stof: gemaakt van aangekochte materialen | Sheets, fabric: made from purchased materials
25140400. Metalen speelkamer meubels | Metal game room furniture
35310000. Bouwmachines | Construction machinery
36410203. Gezondheidslampen, infrarood of ultraviolet | Health lamps, infrared or ultraviolet
44499902. Log raften en slepen | Log rafting and towing
50840304. Zaagmolen machines en uitrusting | Sawmill machinery and equipment
56610101. Schoenen, op maat | Shoes, custom
Werken bij Van Gulck J: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Van Gulck J: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Van Gulck J. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Van Gulck J. Looking for open vacancies in other companies
-
Technieker (testing heftrucks, bobcats, ...) dag ploeg (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant van Synergie zijn wij momenteel dringend op zoek naar een technisch profiel (kennis mechanica, elektromechanica) die instaat voor het testen van allerlei rollend materiaal (banden van heftrucks, bobcats, ...). Taken : eerste verantwoordelijke "tire testing" interpreteren/rapporteren data onderhoud, veilgheid, toepassen 5S ...
-
HUISHOUDHULP Noorderwijk - Direct VAST contract én maaltijdcheques (NOORDERWIJK)
Regio: NOORDERWIJK
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt. Dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend. Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Noorderwijk. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Huishoudhulp - REGIO GROOT-AALST (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: AMBY AALST
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van een kraaknette omgeving ? Zijn orde en netheid heel belangrijk voor jou? Ben je betrouwbaar en behulpzaam? Kom je graag bij andere mensen over de vloer en ben je sociaal vaardig ? Beschik je over het nodige organisatietalent om verschillende huishoudelijke taken aan te pakken en tot een goed einde te brengen? Dan ben jij de geknipte persoon! Naast een persoonlijke begeleiding kan je bij Amby ook rekenen op: Competitief loon volgens anciënniteit Vakantiegeld Eindejaarspremie Maaltijdcheques Contract van onbepaalde duur Onkostenvergoeding Uren zelf kiezen Werken dicht bij je thuis We contacteren jou zo snel mogelijk om een afspraak te maken op ons kantoor zodat we kunnen kennis maken. Als familiale organisatie staan we dicht bij onze mensen. Een persoonlijke aanpak tegenover klanten, huishoudhulpen en interne medewerkers is voor ons cruciaal. Met meer dan 10 jaar ervaring in de dienstencheque-sector spelen wij in op uw wensen en noden. Wie bij Amby komt werken, komt terecht in een hecht en gemotiveerd team.
-
HUISHOUDHULPEN DEELTIJDS BERTEM (BERTEM)
Regio: BERTEM
Bedrijf: GREENHOUSE LEUVEN
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Bertem en omgeving zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen! De klanten wonen in Bertem, Korbeek-Dijle en Kortenberg.
-
Student gezocht op maandag en donderdag / Lubbeek (LUBBEEK)
Regio: LUBBEEK
Bedrijf: Synergie Aarschot Interim
Type: Studentenjob
Ben jij student maar je hebt niet alle dagen les? Wil je daarnaast nog iets bijverdienen? Dan is SYNERGIE eventueel op zoek naar jou! Wij zoeken een student voor uitpak en kassa in een supermarkt en dit op maandag en/of donderdag van 16u tot 19u.
-
Administratief medewerk(st)er (LIEDEKERKE)
Regio: LIEDEKERKE
Bedrijf: RENOSTEP
Type: Vaste Job
Als administratief medewerker ben jij een klasbak in: Punctueel beheren van de administratieve taken Met de glimlach klanten, leveranciers en samenwerkers helpen Mee denken met het bedrijf voor een verdere groei Denken in oplossingen Zelfstandig kunnen werken Een hart voor mooie interieurs is altijd een pluspunt
-
Depot monteur te Erps-Kwerps (ERPS-KWERPS)
Regio: ERPS-KWERPS
Bedrijf: BOELS VERHUUR
Type: Vaste Job
Als monteur maak je deel uit van een team waarin jouw rol is om de machines op het filiaal in een optimale technische- en optische staat te houden voor onze klanten. Om dit te realiseren voer je het reguliere onderhoud en eventuele reparaties uit aan de machines en controleer je de machines op de juiste werking. Incidenteel kan het voorkomen dat voorgaande werkzaamheden ook plaatsvinden op de locatie bij de klant of zorg je er als chauffeur voor dat onze verhuurde machines bij de klanten worden bezorgd en weer worden opgehaald, op het juiste tijdstip en de juiste plaats
-
Kelner/Dienster (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: HET ANKER
Type: Vaste Job
Voor de versterking van ons team zijn we op zoek naar een kelner (m/v) met zin voor verantwoordelijkheid. Als kelner bent u verantwoordelijk voor het serveren en opnemen van bestellingen/kennis van bieren is een pluspunt instaan voor een gastvrije en correcte service naar de gasten toe mise en place van de zaal Je hebt al enkele jaren ervaring in de horeca Je hebt een verzorgd voorkomen Je bent klantgericht, vriendelijk betrouwbaar Je bent stressbestendig Je bent Nederlandstalig Een grondige kennis van bieren is zeker een groot pluspunt !
-
Fineervoeger (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: LEYSEN WOOD TRADING
Type: Vaste Job
fineer samenvoegen en kleven op plaatmateriaal
-
Klantendienstmedewerker Retentie (Telenet) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Recrewtment
Type: Vaste Job
De collega's op de afdeling Retentie van Telenet krijgen klanten aan de lijn met een opzegintentie. Ze gaan voor het vertrouwen, de persoonlijke aanpak en het perfecte antwoord. Welke taken mag je verwachten in deze functie? Als Customer experience advisor sta je klanten telefonisch, via mail of via andere digitale kanalen te woord. Klanten bellen je op met een opzegintentie, met jouw expertise en kennis kan je hen overtuigen. Met veel enthousiasme en volle goesting zal je alle vragen van de klanten beantwoorden.
-
Arhs Developments - BI Analyst Developer (Hadoop and/or Teradata and/or Informatica) (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Your Role You will work closely with your squad colleagues and be responsible for the analysis, development, testing and follow up of the implementation of project deliverables with a focus on quality load and integrate data from our multitude of applications, service platforms and networks in the Enterprise Data Warehouse/Data Lake via ETL solutions creating datamarts and/or reports/dashboards The analyst/developer is a key contact person for internal clients and takes care of optimal communication and collaboration with them and all other teams needed, in and outside our domain. He/she contributes to the organization and optimization of team processes. You make sure that your (and your colleagues') solutions are matching the requirements regarding security (retail/wholesale, legal, ...) and confidentiality, defined by Legal- and Security- teams and by our Datawarehouse Data Security Officer (DSO). You have to make sure that solutions make optimal use of available computer capacity (CPU, I/O, Storage, memory, ...), available on our platforms (Teradata, Hadoop, Oracle, ...) and guarantee optimal performance. Your Skills As we are looking for analyst/developers in 3 technological areas you possess several of the technical skills of 1 or more of the following skillsets: Data Integration Profound knowledge of key concepts of Business Intelligence, Data Warehousing and entity-relationship (E-R)-, Third Normal Form (3NF)- and dimensional modeling (knowledge on RDA helps) Good knowledge on Hadoop and related technologies (Hortonworks Hadoop stack, HBase, MapReduce, Storm, Hive, Kafka, Scala, Spark ...) Knowledge and experience in: Scripting (Perl, Java, Python, R, ...) NoSQL principles and systems: document stores, graph databases, Kvp stores Parallel data processing (Mpp) and tuning Statistical Modeling BI tools (Informatica, MicroStrategy), databases (Teradata, Oracle) modeling tools (RDA) Data Delivery with focus on MicroStrategy You have a good general knowledge of the entire MicroStrategy platform/architecture and know how components work/communicate You have a profound knowledge of the MicroStrategy Developer & Architect Schema & public objects development & design is like a second nature for you. You can develop interactive pixel perfect documents as well a dashboards through Visual Insight with the web (D3 JavaScript development is a plus) You have worked with object manager to create your own release Data Delivery with focus on Microsoft: SQL Server Integration Services Reporting Services Analysis Services (OLAP and/or Tabular) Power BI (Desktop and Services) Powershell Job scheduling via Jams
-
Leercontract damesboetiek "QUEENS" Aarschot (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: QUEENS
Type: Leercontract
Voor onze tiener- en dameskledingwinkels QUEENS ( www.queensfashion.be ) zoeken wij verdere versterking, met name voor onze vestiging in Aarschot. Ben jij op zoek naar een leuke plek voor je leercontract, waar je het volledige takenpakket van verkoopster in een boetiek aanleert? Herken je jezelf in de volgende beschrijving? Je hebt een goed gevoel voor mode, styling en trends, en houdt er van om klanten te helpen zodat zij zich goed in hun vel voelen in de aangekochte outfit. "Gelukkige klanten komen terug" wordt ook jouw drijfveer. Naast klanten helpen werk je ook mee aan alles wat komt kijken bij het runnen van de winkel: het uitpakken van leveringen, de winkel spik & span houden, visual merchandising en kassa-verrichtingen. Je bent een teamspeler die de QUEENS-spirit mee verwezenlijkt. Dagen en uren zijn overeen te komen. He jij er zin in? Stuur dan je CV mét foto én bijhorende motivatiebrief per e-mail en we contacteren je heel snel terug. Vermeld duidelijk dat het om een leercontract gaat, gezien we ook nog andere vacatures open hebben.
Zoek naar antwoorden van Van Gulck J in sociale netwerken
Look for responds of Van Gulck J in social networks
Lees alle opmerkingen voor Van Gulck J. Laat een reactie achter voor Van Gulck J. Van Gulck J bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Van Gulck J. Leave a respond for Van Gulck J. Van Gulck J on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Van Gulck J op de google maps. Adres en contacten Van Gulck J Location of Van Gulck J on the google maps. Address and contacts of Van Gulck J
Andere gerelateerde bedrijven als come Van Gulck J Van Gulck J: Delvou & Partners Zakenkantoor BVBA | NORBERT MUNSTER | FRANK ROSSIGNOL | GAR WINAND | RANZY
Other related companies as Van Gulck J: Delvou & Partners Zakenkantoor BVBA | NORBERT MUNSTER | FRANK ROSSIGNOL | GAR WINAND | RANZY
Van Gulck J is een bedrijf dat 1992 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Van Gulck J, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06546997070. Het bedrijf Van Gulck J bevindt zich op het adres: Raaiblok 2; 2547; Lint. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 123,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 834,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Surplus and salvage goods. Producten gemaakt in Van Gulck J zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Van Gulck J is Spoorwegvervoer, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Van Gulck J is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Van Gulck J, openstaande posities, locatie van Van Gulck J op de kaart.
Van Gulck J is a company, that was registered 1992 in N\A region, Belgium. Full name of company is Van Gulck J, company assigned to the tax number BE06546997070. The company Van Gulck J is located at the address: Raaiblok 2; 2547; Lint. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 123,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 834,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Surplus and salvage goods. Products created in Van Gulck J were not found.
The main activity of Van Gulck J is Railroad Transportation, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Van Gulck J is not available. You also can look at reviews of Van Gulck J, open positions, location of Van Gulck J on the map.
