V.C. SPORA KESSEL-LO

Contactgegevens V.C. SPORA KESSEL-LO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data V.C. SPORA KESSEL-LO: address, phone, fax, email, website, opening hours

V.C. SPORA KESSEL-LO

Regio (region): N\A, België

Adres (address): GIJZELAARSSTRAAT 32; 3000; LEUVEN, België

Telefoon (phone): 16895347 (+32-16895347) 16895347 (+32-16895347)

Fax (fax): +32 (64) 715-75-61 +32 (64) 715-75-61

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) V.C. SPORA KESSEL-LO: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "V.C. SPORA KESSEL-LO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "V.C. SPORA KESSEL-LO"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van V.C. SPORA KESSEL-LO, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen V.C. SPORA KESSEL-LO. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of V.C. SPORA KESSEL-LO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees V.C. SPORA KESSEL-LO. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti V.C. SPORA KESSEL-LO
Products information V.C. SPORA KESSEL-LO

BTW identificatienummer (tax): BE03298614501
Ondernemingsnummer: 1516357421
Hoofdstad (capital): 389,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 243,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): N\A
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 1996

Producten die in V.C. SPORA KESSEL-LO zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Sportclubs

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor V.C. SPORA KESSEL-LO
(Get full report from official database of BE for V.C. SPORA KESSEL-LO)

Aanvulling soorten activiteiten voor V.C. SPORA KESSEL-LO
Addition kinds of activities for V.C. SPORA KESSEL-LO

525100. Hardwarewinkels | Hardware stores
20640100. Fruit en fruit schilconfecties | Fruit and fruit peel confections
22210412. Vinal breedgeweven stoffen | Vinal broadwoven fabrics
25220303. Behuizingen, kasten en gevallen: behalve hout | Filing boxes, cabinets, and cases: except wood
34669900. Kroon en sluitingen, nec | Crowns and closures, nec
39999945. Rolstoeltjesliften | Wheelchair lifts
50520200. Steenkool en Coke | Coal and coke
73790200. Computer gerelateerde consultancy diensten | Computer related consulting services

Werken bij V.C. SPORA KESSEL-LO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in V.C. SPORA KESSEL-LO: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor V.C. SPORA KESSEL-LO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for V.C. SPORA KESSEL-LO. Looking for open vacancies in other companies

  • Administratief medewerker (WESTERLO)

    Regio: WESTERLO

    Bedrijf: ADECCO HEIST OP DEN BERG

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Schoolverlater of kennis van boekhouden? Zin in een ondersteunende administratieve functie? Een bedrijf in Hulshout is op zoek naar een voltijds administratief medewerker ter ondersteuning van de boekhoudafdeling. Je staat voornamelijk in voor de basic taken namelijk: input van gegevens boeking van facturen grootboekrekeningen boekhoudklasses onderscheiden bankstukken Je krijgt hier de kans om je te ontwikkelen en een eerste ervaring te verrijken.

  • Betonarbeider (m/v) (LIER)

    Regio: LIER

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je taken bestaan uit: - De te betonneren productielijn voorbereiden en voorspannen van de strengen, - Indelen en aftekenen van de te betonneren lijn en inplanten van de elementen, - Toebehoren plaatsen volgens de wapeningsplannen (planlezen), - Elementen bekisten, - Betonneren van de elementen en afwerken na verharden van beton: ontkisten en voorspannen, - Afvoer van de elementen met de rolbrug, - Onderhoud van de werkplek, - Je werkt in een vaste nachtploeg

  • Chocolatier sculpturen - tijdelijke functie (VLEZENBEEK)

    Regio: VLEZENBEEK

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Wij zoeken ene tijdelijk createur chocolatier ter ondersteuning van een project over sculpturen. Dit is voor de duur van minimaal 1 maand.   Je zal instaan voor het verwerken van de chocolade tot sculpturen.   Bedrijfsprofiel: Onze klant is een bekende producent van pralines, chocolade en luxe roomijs, gelegen in Vlezenbeek.

  • Onderhoudstechnieker (AALST)

    Regio: AALST

    Bedrijf: Konvert Interim Aalst

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een firma in de buurt van Aalst zijn wij opzoek naar een onderhoudstechnieker voor industriële machines. Je zal verantwoordelijk zijn voor het preventief onderhoud maar ook voor herstellingen en aanpassingen door te voeren op het moment dat er zich problemen voordoen.

  • Onderhoudsmecanicien - 2 ploegen (GITS)

    Regio: GITS

    Bedrijf: ADECCO TORHOUT

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Ben jij de onderhoudsmecanicien (m/ v) voor een metaalbedrijf in de regio Hooglede/ Gits die wij zoeken? Onze klant is de specialist in het maken van profielen op maat van de klant (maat/ vorm/ kleur). Deze profielen zijn klaar voor montage. Meer dan 500 medewerkers werken dagelijks mee aan de productie van deze koudvervormde stalen profielen. Hoe ziet jouw dag als onderhoudsmecanicien eruit? Als onderhoudsmecanicien ben je verantwoordelijk voor het herstellen van storingen aan de installaties en machines. En zorg je bovendien voor het preventief onderhoud om storingen te voorkomen.

  • Ervaren huishoudhulp met dienstencheques voor 1 gezin (20u) Regio Zonhoven(m/v) (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: Actief NV

    Type: Dienstenchequebaan

    Hou je van orde en netheid? Op zoek naar een job combineerbaar met de schooluren van je kids? En bovendien bij jou in de regio? Komt goed uit!! Actief NV is op zoek naar een gemotiveerde deeltijdse huishoudhulp om vast in dienst te treden. Wij zijn op zoek naar een ervaren huishoudhulp voor het schoonmaken van particuliere woning in Zonhoven d.w.z. poetsen algemeen, ramen wassen, strijken,.... Je zal 20u per week in hetzelfde gezin werken van maandag tot en met vrijdag.

  • Verkoper - weekendwerk (NINOVE)

    Regio: NINOVE

    Bedrijf: Tempo-Team Ninove 2

    Type: Studentenjob

    Voor een beenhouwerij regio Ninove zijn we op zoek naar iemand die graag in het weekend een centje wilt bijverdienen. Je zal werken op zaterdag- en/of zondagvoormiddag De opstart wordt zo snel mogelijk voorzien

  • Jobstudent verkoop (TURNHOUT)

    Regio: TURNHOUT

    Bedrijf: t-interim Turnhout

    Type: Studentenjob

    Jouw taak bestaat uit volgende zaken: De winkel op orde houden; Het opvouwen van kledij; Kassawerk indien het drukker is; De winkel proper houden; Stocktelling; Rekken aanvullen; etc. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een nationale speler in de verkoop van kleding en accessoires. 

  • Afwerker natuursteenbewerker (LAAKDAL)

    Regio: LAAKDAL

    Bedrijf: KEMPENLAND

    Type: Vaste Job

    Als afwerker gebruik je technieken als manueel frainen, kappen, profileren (maluurkes maken) om verzaagde elementen zoals marmer, arduin of graniet af te werken zodat er afgewerkte elementen voor de bekleding van gebouwen zoals dorpels, deuromlijstingen, trappen, elementen en bladen voor keukens en badkamer ontstaan.

  • Ontwerper - mechanische en hydraulische installaties (MOUSCRON)

    Regio: MOUSCRON

    Bedrijf: ADECCO KORTRIJK INDUSTRIE

    Type: Vaste Job

    Ter uitbreiding van ons team, zijn wij op zoek naar een gemotiveerde medewerker die technisch geschoold is met interesse of ervaring in mechanische & hydraulische installaties. Taken: Opmeten op werf Ontwerp en hydraulische berekening van de installatie Opmaak van AS BUILT dossier Overdracht en communicatie met projectopvolgers

  • IT-Planet - Agile Coach (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: ictjob.be

    Type: Zelfstandige activiteit

    Algemene informatie Startdatum: ASAP Duurtijd: einde jaar (verlenging mogelijk) Locatie: Antwerpen   Jobomschrijving Je zal een sleutelrol spelen in het introduceren van de Agile mindset binnen het bedrijf Je zal een coach zijn voor croos-functional teams die zich focussen op de digitale producten en services Je zal zowel teams als individuen begeleiding naar een efficiëntere manier van werken Je helpt en begeleidt de teams naar de "New way of working" gedurende de transformatiefase Je zorgt voor een continue verbetering Je herkent obstakels/ problemen en komt met een passende oplossing Je ondersteunt de Scrum Masters en Junior Agile coaches bij andere squads Je moedigt de teams aan om elkaar uit te dagen en feedback te geven Je geeft training over Agile methodologieën (Scrum, Kanban, Lean, ...)   Jouw profiel Je hebt minstens 3 jaar ervaring als Agile Coach in grote omgevingen Je hebt een Bachelor/Master diploma of gelijkwaardig door ervaring Je hebt uitstekende coaching skills en kan hier concrete ervaringen bij voorleggen Je kent het verschil tussen coaching en mentoring en weet wanneer welke toe te passen Je bent een goede luisteraar Je bent analytisch ingesteld en oplossingsgericht Je twijfelt geen seconde om initiatief te nemen Je houdt ervaring om in een multiculturele omgeving te werken Je spreekt vloeiend Engels en Nederlands Bezit je één van volgende certificaten, dan is dat een grote troef:  Certified Agile Practitioner, Certified Scrum Master of Professional Scrum Master   Aanbod   Bij ons word je verloond naar werk, kennis en competenties. met zorg wordt een motiverend salarispakket uitgewerkt: loon + groeps- en hospitalisatieverzekering + wagen & tankkaart + maaltijdvergoeding, ...   Bovendien geeft IT-Planet je alle kansen om goed te zijn in wat je doet: extra opleidingsmogelijkheden en training zullen je helpen jouw skills verder uit te breiden of te optimaliseren! Wanneer je er klaar voor bent, staan er alweer tal van doorgroeimogelijkheden of carrièrevooruitzichten voor je klaar..   Freelancer? Ook jij kan bij ons terecht! Aarzel zeker niet om ons te contacteren voor verdere informatie!

  • RESERVE schoonmaak regio Dendermonde 2018 (DENDERMONDE)

    Regio: DENDERMONDE

    Bedrijf: ISS Facility Services

    Type: Werfreserve

    Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Dendermonde zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).

Zoek naar antwoorden van V.C. SPORA KESSEL-LO in sociale netwerken
Look for responds of V.C. SPORA KESSEL-LO in social networks

Lees alle opmerkingen voor V.C. SPORA KESSEL-LO. Laat een reactie achter voor V.C. SPORA KESSEL-LO. V.C. SPORA KESSEL-LO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for V.C. SPORA KESSEL-LO. Leave a respond for V.C. SPORA KESSEL-LO. V.C. SPORA KESSEL-LO on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie V.C. SPORA KESSEL-LO op de google maps. Adres en contacten V.C. SPORA KESSEL-LO
Location of V.C. SPORA KESSEL-LO on the google maps. Address and contacts of V.C. SPORA KESSEL-LO

Andere gerelateerde bedrijven als come V.C. SPORA KESSEL-LO V.C. SPORA KESSEL-LO: GYM CLUB SALTO LIMBOURG | JOSE DESODT | Delvaux & Cie | A.D. LEYDENS | BAKKERIJ CONVENTS

Other related companies as V.C. SPORA KESSEL-LO: GYM CLUB SALTO LIMBOURG | JOSE DESODT | Delvaux & Cie | A.D. LEYDENS | BAKKERIJ CONVENTS

V.C. SPORA KESSEL-LO is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is V.C. SPORA KESSEL-LO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03298614501. Het bedrijf V.C. SPORA KESSEL-LO bevindt zich op het adres: GIJZELAARSSTRAAT 32; 3000; LEUVEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 389,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 243,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Sportclubs. Producten gemaakt in V.C. SPORA KESSEL-LO zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van V.C. SPORA KESSEL-LO is Elektriciteit, Gas en Sanitair, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van V.C. SPORA KESSEL-LO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van V.C. SPORA KESSEL-LO, openstaande posities, locatie van V.C. SPORA KESSEL-LO op de kaart.

V.C. SPORA KESSEL-LO is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is V.C. SPORA KESSEL-LO, company assigned to the tax number BE03298614501. The company V.C. SPORA KESSEL-LO is located at the address: GIJZELAARSSTRAAT 32; 3000; LEUVEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 389,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 243,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Sportclubs. Products created in V.C. SPORA KESSEL-LO were not found.
The main activity of V.C. SPORA KESSEL-LO is Electric, Gas and Sanitary Services, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of V.C. SPORA KESSEL-LO is not available. You also can look at reviews of V.C. SPORA KESSEL-LO, open positions, location of V.C. SPORA KESSEL-LO on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over V.C. SPORA KESSEL-LO, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf V.C. SPORA KESSEL-LO, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about V.C. SPORA KESSEL-LO, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company V.C. SPORA KESSEL-LO, employees, financial statistics.