Mille et Une Choses à Faire ASBL
Contactgegevens Mille et Une Choses à Faire ASBL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mille et Une Choses à Faire ASBL: address, phone, fax, email, website, opening hours
Mille et Une Choses à Faire ASBL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de Steppes 22 4000 Liège, België
Telefoon (phone): +32 (86) 903-29-16 +32 (86) 903-29-16
Fax (fax): +32 (86) 995-55-58 +32 (86) 995-55-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mille et Une Choses à Faire ASBL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mille et Une Choses à Faire ASBL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mille et Une Choses à Faire ASBL"? - Contact us!
We found such data of Mille et Une Choses à Faire ASBL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mille et Une Choses à Faire ASBL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Mille et Une Choses à Faire ASBL
Products information Mille et Une Choses à Faire ASBL
Producten die in Mille et Une Choses à Faire ASBL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Contractors - Alterations
Aanvulling soorten activiteiten voor Mille et Une Choses à Faire ASBL Addition kinds of activities for Mille et Une Choses à Faire ASBL
358500. Koel- en verwarmingsapparatuur | Refrigeration and heating equipment
502102. Huishoudelijke meubels | Household furniture
16299902. Aardbevingend contractant | Earthmoving contractor
17999935. Installatie van de aardolieopslagtank, ondergronds | Petroleum storage tank installation, underground
26560300. Voedselcontainers (vloeistofdicht), inclusief melkverpakkingen | Food containers (liquid tight), including milk cartons
28740101. Ammoniumfosfaat | Ammonium phosphate
39990101. Stoelen, hydraulische, kapper en schoonheidssalon | Chairs, hydraulic, barber and beauty shop
45130000. Luchtkoerierdiensten | Air courier services
50510200. Ijzer en staal (ferro) producten | Iron and steel (ferrous) products
79979900. Lidmaatsport- en recreatieclubs, nec | Membership sports and recreation clubs, nec
Werken bij Mille et Une Choses à Faire ASBL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mille et Une Choses à Faire ASBL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mille et Une Choses à Faire ASBL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mille et Une Choses à Faire ASBL. Looking for open vacancies in other companies
-
Heftruckbestuurder/ster (KERKHOVE)
Regio: KERKHOVE
Bedrijf: ADECCO OUDENAARDE INDUSTRIE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Kerkhove zoeken we een heftruckbestuurder (m/v). Als heftruckbestuurder voer je onderstaande taken uit: Afvoer van de geloste grondstoffen naar de verschillende tijdelijke opslagplaatsen Aanvoer van de op stock zijnde grondstoffen vanuit de tijdelijke opslagplaatsen naar de productielocatie Verplaatsen van grondstoffen, kisten en containers tijdens het productieproces Afvoeren van verpakkingsafval en paletten vanuit de verschillende productiezones naar de toegewezen containers Meehelpen met het op orde houden van de site
-
Autogekke operator - 3 ploegen - Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor een klant van ons regio Lokeren, een bedrijf actief in de automotivesector, zijn wij op zoek naar een operator (M/V), die in drie ploegen (vroeg - nacht - laat) kan werken. Je bent als operator verantwoordelijk voor verschillende (manuele) handelingen aan de productielijn zoals: Montage & assemblage van brandstoftanks Kwaliteitscontrole van afgewerkte tanks Bedienen van de lasmachines Je bent direct beschikbaar, kan in drie ploegen te werken én bent bereid om eentonig werk te verrichten. Bedrijfsprofiel: Een modern productiebedrijf te Lokeren actief in de automotivesector.
-
Heftruckchauffeur (M/V) (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor het klaarzetten van bestellingen.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO BEERVELDE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren.
-
Huishoudhulp Kortrijk en omgeving (M/V) (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: MANPOWER DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
U poetst bij particuliere gezinnen uit Kortrijk en omgeving. Dit kan aangevuld worden met strijk, boodschappen doen, klein naaiwerk en koken volgens uw kennis en kunde. U vertrekt van thuis uit met fiets of bus. U wordt in eerste instantie tewerkgesteld bij klanten voor minimum 13 uur. Naargelang de vraag en uw behoeftes kunnen deze opgetrokken worden.
-
HUISHOUDHULP (BEVERLO)
Regio: BEVERLO
Bedrijf: Assist at Home
Type: Dienstenchequebaan
Je poetst graag en zoekt werk kort bij huis. Voor de regio Koersel/Heusden Zolder zijn wij op zoek ,naar een huishoudhulp. Je staat in voor de wekelijkse schoonmaak bij gezinnen thuis (particulier schoonmaak). Je werkt van maandag tot vrijdag. Uren en planning zijn te bespreken. Je verplaatst je met de fiets of mogelijkheid met openbaar vervoer is dit bespreekbaar. Auto is natuurlijk een pluspunt.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Schilde – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SCHILDE)
Regio: SCHILDE
Bedrijf: HET POETSBUREAU
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) te Bierbeek, 8 uur per week (BIERBEEK)
Regio: BIERBEEK
Bedrijf: Home Maid
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job.Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 8 uren per week, voor een gastgezin wonende te Bierbeek. Het gastgezin zoekt hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, maandelijkse schoonmaak, strijk, boodschappen te doen en te koken. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
HUISHOUDHULPEN DEELTIJDS BOUTERSEM (BOUTERSEM)
Regio: BOUTERSEM
Bedrijf: GREENHOUSE LEUVEN
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Boutersem en omgeving zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen! De klanten wonen in Boutersem, Bunsbeek, Roosbeek en Vertrijk.
-
Inspecteur voertuigen – remote (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: VAB
Type: Vaste Job
MVI maakt deel uit van Macadam en is actief in Europa met vestigingen in België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Zwitserland en Spanje, en heeft daarnaast reguliere activiteiten uitgebouwd in Luxemburg en Portugal. Vandaag wordt de laatste hand gelegd aan een opstart via lokale partnerships in Letland, Litouwen, Italië en in Noorwegen, waarna Oostenrijk en de andere Scandinavische landen zullen volgen. Van de meer dan 450.000 inspecties die Macadam jaarlijks uitvoert worden er 140.000 gerealiseerd in de Benelux en 240.000 in Frankrijk. Dit maakt Macadam marktleider op het vlak van inspecties van voertuigen en ondersteuning van het remarketingproces in opdracht van leasemaatschappijen, fleet owners en autofabrikanten. Ter uitbreiding van ons team, zijn we op zoek naar een Inspecteur Voertuigen Remote voor verschillende regio’s (O-Vl; BR; Vl-Br; Ant; W-Br) . Heb jij affiniteit met auto’s en werk je graag in een omgeving waar je de mooiste modellen voorbij ziet komen? Heb je scherpe ogen en ontgaat jou niets? Kom dan bij ons werken en ontwikkel je tot een Inspecteur Voertuigen Remote. Als Inspecteur Voertuigen Remote beoordeel je leaseauto’s en/of huurauto’s, waarvan het contract is afgelopen, op de aanwezigheid van schades en het ontbreken van accessoires samen met de bestuurder van het voertuig. Onze planning afdeling maakt dagelijks voor jou de afspraken in jouw regio. Jouw uitdaging is om met alle verkeersdrukte op tijd te arriveren bij de bestuurder en deze op een klantvriendelijke manier kennis te laten maken met ons inspectieproces. Geen dag is hetzelfde omdat de routes en de afspraken per dag variëren. Iedere dag vertrek je vanuit huis en wikkel je jouw inspecties op locatie af voordat je weer richting huis gaat. Ook kan het voorkomen dat je inspecties uitvoert op de locaties van de leasemaatschappijen of projecten. Je registreert op je tablet, met de MVI inspectiesoftware, de acceptabele en de niet-acceptabele schades, je neemt digitale foto’s van het voertuig en de eventuele schade(s) en koppelt calculatiebedragen aan de schade-evenementen. Met deze gegevens maak je een volledig elektronisch rapport welke ingevoerd wordt op het MVI IT platform. Op dit platform zijn onze klanten eveneens aangesloten.
-
KRAANVRACHTWAGENCHAUFFEUR C of CE (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: DE GELDER BOUWMATERIALEN
Type: Vaste Job
Je staat in voor het leveren, laden en lossen met de kraanwagen en/of heftruck. Je werkt hiervoor op het depot, fabrieken en werven. Je springt bij in het magazijn: hiervoor rijd je met de heftruck.
-
KAPPER-KAPSTER LEERCONTRACT in de regio Leuven - Kessel-Lo (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: HAIRCLUB
Type: Leercontract
Je komt in dienst als leercontract of stage kapper/kapster bij Kreatos in de regio Leuven - Kessel-Lo. Je kan vlot met klanten omgaan, en je hebt een goed, verzorgd voorkomen. Je bent geboeid door het kappersberoep en je droomt ervan allround kapper/ster te worden. Je bent gemotiveerd om bij te leren.
Zoek naar antwoorden van Mille et Une Choses à Faire ASBL in sociale netwerken
Look for responds of Mille et Une Choses à Faire ASBL in social networks
Lees alle opmerkingen voor Mille et Une Choses à Faire ASBL. Laat een reactie achter voor Mille et Une Choses à Faire ASBL. Mille et Une Choses à Faire ASBL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mille et Une Choses à Faire ASBL. Leave a respond for Mille et Une Choses à Faire ASBL. Mille et Une Choses à Faire ASBL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Mille et Une Choses à Faire ASBL op de google maps. Adres en contacten Mille et Une Choses à Faire ASBL Location of Mille et Une Choses à Faire ASBL on the google maps. Address and contacts of Mille et Une Choses à Faire ASBL
Andere gerelateerde bedrijven als come Mille et Une Choses à Faire ASBL Mille et Une Choses à Faire ASBL: THIERRY BRICOUT | FE. WERY | CHANT DES OISEAUX | J. LAMBERMONT | Stals & Zoon NV
Other related companies as Mille et Une Choses à Faire ASBL: THIERRY BRICOUT | FE. WERY | CHANT DES OISEAUX | J. LAMBERMONT | Stals & Zoon NV
Mille et Une Choses à Faire ASBL is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Mille et Une Choses à Faire ASBL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09064514160. Het bedrijf Mille et Une Choses à Faire ASBL bevindt zich op het adres: Rue de Steppes 22 4000 Liège. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 967,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 150,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Contractors - Alterations. Producten gemaakt in Mille et Une Choses à Faire ASBL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mille et Une Choses à Faire ASBL is Algemene Merchandise Stores, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mille et Une Choses à Faire ASBL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mille et Une Choses à Faire ASBL, openstaande posities, locatie van Mille et Une Choses à Faire ASBL op de kaart.
Mille et Une Choses à Faire ASBL is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is Mille et Une Choses à Faire ASBL, company assigned to the tax number BE09064514160. The company Mille et Une Choses à Faire ASBL is located at the address: Rue de Steppes 22 4000 Liège. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 967,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 150,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Contractors - Alterations. Products created in Mille et Une Choses à Faire ASBL were not found.
The main activity of Mille et Une Choses à Faire ASBL is General Merchandise Stores, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Mille et Une Choses à Faire ASBL is not available. You also can look at reviews of Mille et Une Choses à Faire ASBL, open positions, location of Mille et Une Choses à Faire ASBL on the map.
