JEAN-MARC STEVENS
Contactgegevens JEAN-MARC STEVENS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JEAN-MARC STEVENS: address, phone, fax, email, website, opening hours
JEAN-MARC STEVENS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PLACE DE ROS?E 42; 5620; FLORENNES, België
Telefoon (phone): 82688682 (+32-82688682) 82688682 (+32-82688682)
Fax (fax): +32 (15) 164-61-57 +32 (15) 164-61-57
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JEAN-MARC STEVENS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JEAN-MARC STEVENS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JEAN-MARC STEVENS"? - Contact us!
We found such data of JEAN-MARC STEVENS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JEAN-MARC STEVENS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JEAN-MARC STEVENS
Products information JEAN-MARC STEVENS
Producten die in JEAN-MARC STEVENS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Slagers
Aanvulling soorten activiteiten voor JEAN-MARC STEVENS Addition kinds of activities for JEAN-MARC STEVENS
521102. Deur- en raamproducten | Door and window products
23860102. Hoeden en petten, leer | Hats and caps, leather
28210300. Cellulose afgeleide materialen | Cellulose derivative materials
33579907. Schipkabel, nonferrous | Shipboard cable, nonferrous
51130302. Dozen, karton en wegwerp plastic | Boxes, paperboard and disposable plastic
51220310. Vitamines en mineralen | Vitamins and minerals
59990906. Orthopedische en prothese toepassingen | Orthopedic and prosthesis applications
Werken bij JEAN-MARC STEVENS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JEAN-MARC STEVENS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JEAN-MARC STEVENS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JEAN-MARC STEVENS. Looking for open vacancies in other companies
-
Electricien (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Takenpakket: - opbouwen en aansluiten van de technische installaties, - het plaatsen van kabelbanen, bekabelen, het kableren van industriële kasten, aansluiten, testen,… van elektrische onderdelen. - Je voert hierbij ook controles uit op de goede werking van de installatie. - Je waakt over de kwaliteit van de uitrusting en voert preventief onderhoud uit.
-
Inpak medewerker - 2PL - Regio Ieper of Lo-Reninge (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een voedingsbedrijf in de regio van Ieper en Lo-Reninge gaan wij op zoek naar enthousiaste inpakmedewerkers!
-
VOLWAARDIGE VERKOPER/VERKOOPSTER (M/V) (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar een volwaardige medewerkster die voeling heeft met mode en alles die er naast komt te staan. Je helpt de klanten met het maken van hun keuze. Je bent goed op de hoogte wanneer er een nieuwe mode aan bod is.
-
Handlanger (m/v) (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met onze klant, een bedrijf in de kartonsector, zijn wij opzoek naar gemotiveerde handlangers : - Uitpakken, plooien, lijmen van kartonnen dozen. - Machines bevoorraden - Afgewerkte producten stockeren
-
Schrijnwerker rijbewijs C (BONHEIDEN)
Regio: BONHEIDEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Bonheiden zijn we op zoek naar een schrijnwerker met rijbewijs C. Het bedrijf is gespecialiseerd in verpakkingen op maat, zoals: houten kisten en kratten multiplexkisten paletten en bodems glasverpakkingen Je zal voor 30% ingeschakeld worden als chauffeur C voor het uitvoeren van leveringen en voor 70% als schrijnwerker voor vervaardiging van deze verpakkingen.
-
PRE-PRODUCTION OFFICER- (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: QUALITY
Type: Interim met optie "vast werk"
Als tekenaar-werkvoorbereider bereid je opdrachten voor ten behoeve van de productie. Je staat in voor een correcte en tijdige werkvoorbereiding. Je maakt tekeningen in One Space Designer, dit ter voorbereiding van de uitvoering in de productie. Je programmeert naar CNC-machines in Cam of Tops. Je staat in voor de werkvoorbereiding en opvolging ervan in prototype fase. Je stelt productiefiches op voor het atelier, alsook technische fiches. Via de aankoopdienst sta je in voor bestelaanvragen van grondstoffen en toebehoren. Daarnaast behoren ook volgende taken tot het pakket: 2 D-stukken tekenen. 3 D-stukken omzetten naar 2 D. Nestings maken + controle op in omloop te steken werken, opvolgen projecten op de werkvloer. Je bent het aanspreekpunt voor productie, klanten en collega's.
-
Gemotiveerde huishoudhulpen in de regio Rumst (RUMST)
Regio: RUMST
Bedrijf: DIENSTENTHUIS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij: - Graag bezig met huishoudelijk werk? - Verantwoordelijk? - Klantvriendelijk? - Eerlijk en betrouwbaar? Dan ben jij de persoon die we zoeken!
-
Zaterdagwerk - student (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in regio Dendermonde, zijn we op zoek naar een student voor zaterdagwerk. Jouw takenpakket bestaat voornamelijk uit kassawerk: betalingen ontvangen, promoties juist aftrekken etc. Daarnaast ga je ook in de winkel staan (rekken vullen). Enkel studenten van 18 of ouder komen in aanmerking.
-
Jobstudent Kassa regio Torhout (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: ADECCO TORHOUT
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in Torhout zijn we op zoek naar jobstudenten die op regelmatige basis kunnen werken aan de kassa. Takenpakket: Je rekent de artikelen op een correcte manier af aan de kassa Je kunt ingezet worden om rekken aan te vullen
-
STUDENT DECEMBER - Hulp opdienen tentoonstelling (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Konvert Interim Brugge
Type: Studentenjob
Voor onze klant regio Brugge zijn we op zoek naar hulp voor de catering (M/V). We zijn hiervoor op zoek naar een student die vrij is op 14/12-15/12-16/12! Functie: - Je helpt mee bij het opnemen van de bestellingen - Je zal instaan om de mensen te bedienen van een natje en een droogje
-
STOCKBEHEERDER (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: Hays Kortrijk
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een financieel gezond productiebedrijf, internationaal actief, zijn wij vanuit Hays Purchasing & Logistics op zoek naar een communicatieve en proactieve stockbeheerder. Bachelor of gelijkwaardig door ervaring Communicatief Regio Waregem In de job van stockbeheerder ben je verantwoordelijk voor het proactief stockbeheer van het staalmateriaal. Op basis van historieken in Excel en SAP worden de stalen make-to-stock geproduceerd. Je houdt de voorraad nauwgezet bij en contacteert de juiste interne partijen teneinde geen stilstand te hebben in de productie van de stalen. Daarnaast sta je in voor het tijdig en correct registreren en versturen van de orders. Tot slot maak je de planning op en communiceer je deze tijdig aan de juiste personen.
-
Polyvalente Operator 3 ploegen - VAST CONTRACT - 18,5/uur ! (ZWEVEGEM)
Regio: ZWEVEGEM
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
AGO gaat momenteel op zoek naar een gemotiveerde operator 3ploegen voor een stabiel bedrijf te Zwevegem. Samen met het team sta je in voor correct bedienen van de machines. Dit houdt oa in het bevoorraden van de machine met materiaal, kwaliteitscontrole, ...
Zoek naar antwoorden van JEAN-MARC STEVENS in sociale netwerken
Look for responds of JEAN-MARC STEVENS in social networks
Lees alle opmerkingen voor JEAN-MARC STEVENS. Laat een reactie achter voor JEAN-MARC STEVENS. JEAN-MARC STEVENS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JEAN-MARC STEVENS. Leave a respond for JEAN-MARC STEVENS. JEAN-MARC STEVENS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JEAN-MARC STEVENS op de google maps. Adres en contacten JEAN-MARC STEVENS Location of JEAN-MARC STEVENS on the google maps. Address and contacts of JEAN-MARC STEVENS
Andere gerelateerde bedrijven als come JEAN-MARC STEVENS JEAN-MARC STEVENS: FLNORD ECLAIR BELGE SA | GENERAL TRAD. DIAMOND CY | RADIYOLE | J. VANDERSCHUEREN | NESTOR LOUIS WEYTJENS
Other related companies as JEAN-MARC STEVENS: FLNORD ECLAIR BELGE SA | GENERAL TRAD. DIAMOND CY | RADIYOLE | J. VANDERSCHUEREN | NESTOR LOUIS WEYTJENS
JEAN-MARC STEVENS is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JEAN-MARC STEVENS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08215820312. Het bedrijf JEAN-MARC STEVENS bevindt zich op het adres: PLACE DE ROS?E 42; 5620; FLORENNES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 177,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 580,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Slagers. Producten gemaakt in JEAN-MARC STEVENS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van JEAN-MARC STEVENS is Transportdiensten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JEAN-MARC STEVENS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JEAN-MARC STEVENS, openstaande posities, locatie van JEAN-MARC STEVENS op de kaart.
JEAN-MARC STEVENS is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is JEAN-MARC STEVENS, company assigned to the tax number BE08215820312. The company JEAN-MARC STEVENS is located at the address: PLACE DE ROS?E 42; 5620; FLORENNES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 177,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 580,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Slagers. Products created in JEAN-MARC STEVENS were not found.
The main activity of JEAN-MARC STEVENS is Transportation Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of JEAN-MARC STEVENS is not available. You also can look at reviews of JEAN-MARC STEVENS, open positions, location of JEAN-MARC STEVENS on the map.
