DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H
Contactgegevens DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: address, phone, fax, email, website, opening hours
DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RIJKSWEG 107; 8710; WIELSBEKE, België
Telefoon (phone): 56613100 (+32-56613100) 56613100 (+32-56613100)
Fax (fax): +32 (2) 105-77-15 +32 (2) 105-77-15
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H"? - Contact us!
We found such data of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H
Products information DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H
Producten die in DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Slagers
Aanvulling soorten activiteiten voor DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H Addition kinds of activities for DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H
8211. Elementaire en middelbare scholen | Elementary and secondary schools
17990903. Shoring en onderbouwing van werk | Shoring and underpinning work
22119920. Romaines | Romaines
27820100. Grootboek-, inventaris- en accountboeken | Ledger, inventory, and account books
37280303. Alighting (landing gear) assemblies, vliegtuigen | Alighting (landing gear) assemblies, aircraft
72190302. Zuigeling service | Infant wear service
80110514. Orthopedische arts | Orthopedic physician
89990101. Artiest | Artist
97119904. Marine Corps | Marine corps
Werken bij DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. Looking for open vacancies in other companies
-
Elektrotechnieker in dagdienst in Opglabbeek (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Opglabbeek zijn we op zoek naar een tijdelijke 'elektrotechnieker' in dagdienst. Na een inwerkperiode sta je zelfstandig in voor elektrische en mechanische aansluitingen Je werkt mee aan de montage en assemblage van machines, wat vooral elektrisch en mechanisch zal zijn Handige harry's die kennis hebben van solderen zijn een plus!
-
Customer service dealer support Orange (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim met optie "vast werk"
Als customer service medewerker op de afdeling dealer support ben je verantwoordelijk voor volgend takenpakket: Je bent de link tussen Orange en de winkels die Orange producten verkopen Je bent verantwoordelijk voor het binnenkomende en uitgaande telefoonverkeer van de aan jou toegewezen klanten en biedt ondersteuning bij praktische vragen Je geeft on-site ondersteuning, neemt deel aan klantenbezoeken en interne klantenvergaderingen Je communiceert de klanteninformatie met de betrokken departementen in het bedrijf (verkoop, naverkoop en marketing)
-
Huishoudheld regio Kortemark - dringend (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: EASY LIFE ROESELARE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Angie is dringend op zoek naar gemotiveerde huishoudhelden met onmiddellijk ingang. Ben je op zoek naar een job die afwisseling en werkzekerheid biedt? Kan je stof de baas? Kan je overweg met een stofzuiger en plumeau? Ga dan aan de slag als huishoudhulp bij Easy Life en ontdek een wereld van verschil voor jezelf en voor je klant. Je gaat een zeer afwisselende job tegemoet!
-
Jobstudent verkoopsmedewerker (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Studentenjob
Als medewerker verkoop m/v vervul je in je filiaal een belangrijke rol. 1. Omgaan met goederen Presentatie Het is je taak om ervoor te zorgen dat de winkel er steeds netjes, proper en verzorgd uitziet. Naast een degelijk dagelijks onderhoud, zorg je ervoor dat de binnenkomende en uitgaande zendingen op de juiste manier verwerkt worden. Als verkoopster ben je verantwoordelijk voor de presentatie van de goederen in het filiaal, het aanvullen, het spiegelen, het uitzetten van het actieplan. Je doet dit in onderling overleg met je collega's en onder direct toezicht en op aanwijzen van de filiaalmanager. Door deze taken krijg je een goed beeld van hoeveel er verkocht wordt, hoe regelmatig er besteld wordt, zodat je spoedig in staat zal zijn zelf op vraag van de filiaalmanager bestellingen te plaatsen bij de leveranciers. 2. Advies en kassa Klanten zullen beroep op je doen voor informatie over producten en hun toepassingen. We rekenen erop dat je dit op een vriendelijke, hulpvaardige manier doet en tevens je productkennis steeds verder opbouwt door ervaring en interesse. Het met zorg inpakken of verpakken van de goederen en een vriendelijke "dank je wel en tot weerziens" met de glimlach, maken daar deel van uit. 3. Administratie Naarmate je langer werkzaam bent zal je ook meer en meer betrokken worden bij de administratieve taken in het filiaal. Onder het motto "iedere medewerker kent iedere taak" zullen je collega's je inwijden in de administratie. Zo zal je kunnen instaan voor de kassa-opmaak en het invullen van het kasboek en het dagontvangstenboek, naast andere af te handelen taken van organisatie en administratie. Het is bovendien de taak van iedereen in het filiaal om erop toe te zien dat de filiaalbenodigdheden voldoende voorradig zijn. 4. Ploeg vormen Het is belangrijk om samen met je collega's en je filiaalmanager een sterke ploeg te vormen: kunnen rekenen en steunen op elkaar om zoveel mogelijk voldoening te halen uit je job, rekening houdend met elkaars kwaliteiten en minder sterke eigenschappen.
-
Enquêteurs (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Leuven zijn we op zoek naar enquêteurs. Je belt mensen op om enquêtes af te nemen.
-
Student voor winkel Maldegem (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in Maldegem zijn we op zoek naar een STUDENT die als winkelmedewerker wil werken op vrijdagmiddag. . Je kan elke vrijdagmiddag werken . Je werkuren liggen tussen 12u30-19u, als je na school beschikbaar zou zijn dan kan je ook starten om 16u . Jouw taken bestaan uit het verzorgen van de kassa, je helpt in de keuken, kan aan de beenhouwerij ook bedienen,... . Heb je geen ervaring in de verkoop maar ben je leergierig? Reageer dan zeker want een opleiding op de werkvloer kan zeker! Aantal uren/week: 8 Aantal dagen/week: 1 Jouw taken bestaan uit; Stockbeheer Laden/lossen Aanvullen Kassa Supermarkt
-
JOBSTUDENT INFRALIGNE DEURNE (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: FITN FOOD 4 FUN
Type: Studentenjob
Bij Infraligne motiveer je mensen die een gezond voedingspatroon willen aanleren in combinatie met spierverstevigende oefeningen in de infraroodcabine. Je komt terecht in een leuk team. Je hebt flexibele werkuren en staat in voor het ontvangst van de klanten, begeleiden en corrigeren van de oefeningen, uitvoeren van figuuranalyses, geven van voedingsadvies, opvolging eetgewoonten, nauw klantencontact en administratie.
-
TRANSPORTPLANNER ENGELAND (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: DE VREESE LOGISTIC
Type: Vaste Job
Voor de Engelse markt zijn wij op zoek naar een nieuwe medewerker. Je takenpakket zal bestaan uit: aanmaken van de orders opvolgen van de ritten opvolgen van het wagenpark contacten onderhouden met zowel klanten als chauffeurs ... Bij de uitvoering van je taken heb je nauwe contacten met de collega's van het departement Frankrijk.
-
Commercieel intern bediende - Credit advisor (ANDERLECHT)
Regio: ANDERLECHT
Bedrijf: FSD GROUP
Type: Vaste Job
Commercieel intern bediende - Credit advisor Geldlenen.be - FSD group, wij zijn tussenpersoon in persoonlijke leningen en verzekering. We zijn actief in België en Luxemburg. Onze partners zijn Elantis (Belfius), Record bank, Alpha Credit (BNPParibas), Afi-Esca, NN, .... Wij zijn op zoek naar een commercieel adviseur Taken: Het behandelen van nieuwe kredietaanvragen. Een vertrouwensrelatie opbouwen met de klanten. Het analyseren en indienen van dossiers. Het beheren en opvolgen van de lopende dossiers. Het beheren van de inkomende en uitgaande telefoongesprekken. Het behouden van onze goede professionele relatie met de banken. Profiel: U hebt een commerciële instelling om een dossier te analyseren. U hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel U bent stressbestendig U bent flexibel en houdt van uitdagingen. U bent Nederlandstalig en hebt kennis van het Frans. Ervaring in het behandelen van kredieten bij een bankinstelling of bij een kredietmakelaar is een troef
-
Magazijnier / machinebediener (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: VOLTEX
Type: Vaste Job
Opstarten en bedienen van machine om jumborollen technisch textiel af te rollen en te versnijden. Als magazijnier help je met verpakken en versnijden van rollen, opkuis van magazijn en laden en lossen van vrachtwagens.
-
PLAATSER AFSLUITINGEN (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: B.S. AFSLUITINGEN
Type: Leercontract
Je helpt bij het plaatsen van afsluitingen (2 tot 2m40 hoog), hoofdzakelijk bij particulieren in de regio Limburg. Je plaatst steunpalen en platen van gemiddeld 60kg per plaat. Hier komen soms ook kleine graafwerken bij aan te pas.
-
CNC-DRAAIER-FREZER (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Leercontract
Voor een bedrijf in de regio zijn we dringend op zoek naar een cnc-draaier, iemand die kan bedienen en instellen. Een minimum aan ervaring (machines instellen) is vereist (goede schoolse voorkennis of concrete werkervaring). Gemotiveerde schoolverlaters komen dus zeker ook in aanmerking.
Zoek naar antwoorden van DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H in sociale netwerken
Look for responds of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H in social networks
Lees alle opmerkingen voor DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. Laat een reactie achter voor DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. Leave a respond for DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H. DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H op de google maps. Adres en contacten DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H Location of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H on the google maps. Address and contacts of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H
Andere gerelateerde bedrijven als come DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: SECTIE TOERVAREN | BOONANTS SHOE | Fiduciaire Van Rossum s.civ.prl SPRL | DIRK VAN DE VELDE | COIFFURE EBONY
Other related companies as DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H: SECTIE TOERVAREN | BOONANTS SHOE | Fiduciaire Van Rossum s.civ.prl SPRL | DIRK VAN DE VELDE | COIFFURE EBONY
DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07765655517. Het bedrijf DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H bevindt zich op het adres: RIJKSWEG 107; 8710; WIELSBEKE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 188,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 544,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Slagers. Producten gemaakt in DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is Vervoer per lucht, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H, openstaande posities, locatie van DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H op de kaart.
DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H, company assigned to the tax number BE07765655517. The company DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is located at the address: RIJKSWEG 107; 8710; WIELSBEKE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 188,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 544,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Slagers. Products created in DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H were not found.
The main activity of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is Transportation by Air, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H is not available. You also can look at reviews of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H, open positions, location of DE SCHEEMAEKER D-DEVOS H on the map.
