INSTITUUT SERENA
Contactgegevens INSTITUUT SERENA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data INSTITUUT SERENA: address, phone, fax, email, website, opening hours
INSTITUUT SERENA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): STATIONSSTRAAT 180; 9880; AALTER, België
Telefoon (phone): 93740317 (+32-93740317) 93740317 (+32-93740317)
Fax (fax): +32 (60) 515-91-47 +32 (60) 515-91-47
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) INSTITUUT SERENA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "INSTITUUT SERENA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "INSTITUUT SERENA"? - Contact us!
We found such data of INSTITUUT SERENA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees INSTITUUT SERENA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti INSTITUUT SERENA
Products information INSTITUUT SERENA
Producten die in INSTITUUT SERENA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Schoonheidssalons
Aanvulling soorten activiteiten voor INSTITUUT SERENA Addition kinds of activities for INSTITUUT SERENA
1411. Dimensiesteen | Dimension stone
267999. Omgebouwde papierproducten, nec, nec | Converted paper products, nec, nec
363902. Naaimachine | Sewing equipment
808200. Home gezondheidszorg diensten | Home health care services
20660100. Cacaobonen verwerking | Cacao bean processing
32720601. Betongewricht matrassen voor rivierversnelling | Concrete articulated mattresses for river revetment
33150202. Nagels, staal: draad of snij | Nails, steel: wire or cut
37110202. Truck trekkers voor snelweg gebruik, montage van | Truck tractors for highway use, assembly of
39491004. Bowlingballen | Bowling balls
48320101. Grote band | Big band
Werken bij INSTITUUT SERENA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in INSTITUUT SERENA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor INSTITUUT SERENA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for INSTITUUT SERENA. Looking for open vacancies in other companies
-
Kinderbegeleider (m/v/x) - Dienst Kinderopvang (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: STAD GENT
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
- je verzorgt, begeleidt, ondersteunt en verwondert graag kinderen. En ook de vele andere taken die horen bij de zorg voor kinderen, vervul je met plezier. - je werkt goed samen met anderen. Voor je collega’s ben je een echte teamspeler. Je zet spontaan de stap naar ouders. Ook de buurt is voor jou een evidente partner. - je voelt je helemaal op je gemak tussen kindjes van 0 tot 3 jaar en/of kinderen van 3 tot 12 jaar. Je weet dat elke leeftijdsgroep z’n charmes en aangepaste noden heeft, en je weet die perfect in te vullen. - je geeft elke dag het beste van jezelf. Zodat ook de kleinste engeltjes én de wat grotere bengeltjes zich goed kunnen voelen bij jou en in de groep. - je voelt je thuis in het kinderdagverblijf of op de buitenschoolse opvang. Je ontvangt ofwel baby’s en peuters ofwel een overenthousiaste bende op schooldagen, woensdagnamiddagen, snipperdagen en schoolvakanties. Je kiest zelf welke leeftijdsgroep jou het beste ligt. - je bekijkt de zaken niet vanaf een afstand, maar stimuleert elk kind om nieuwe dingen te ontdekken en samen te spelen met de andere kinderen. - In de buitenschoolse opvang, trek je met plezier de gekste kostuums aan om de groep te entertainen. Voor jou hoeft het er niet altijd ‘ernstig’ aan toe te gaan… spelen, zingen, springen, dansen, ravotten,… doe je enthousiast mee! In het kinderdagverblijf zorg je voor een warm nest voor de ouders en de kinderen - je ziet waar er werk is, ook als niemand je een taak geeft en er geen kinderen aanwezig zijn. In de buitenschoolse opvang kan je dan helpen met klasondersteuning, de voorbereiding van de vakantiewerking of administratieve opdrachten. Telkens met een glimlach. Voor de buitenschoolse opvang kunnen we elke week (gespreid over 5 dagen) 30 uur en 24 minuten op je rekenen. En omdat sommige voorzieningen open zijn tot 18.45 uur, 19 uur of 20 uur, zit er geregeld wat avondwerk bij. Maar dat is geen probleem voor jou: je voelt je goed bij vroegdienst én bij avonddienst. In het kinderdagverblijf kunnen we 38u op je rekenen. 7u36 op een dag.
-
Chauffeur C distributie (DESTELBERGEN)
Regio: DESTELBERGEN
Bedrijf: Randstad Transport
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
chauffeur C distributie van palletgoederen (en colli's) gemiddeld 20 klanten per dag werken 08.00u - 10.00u per dag starten tussen 06.00u en 09.00u klanten zijn meestal bedrijven, zelden particulieren zelf laden en lossen met manuele transpallet digitach is noodzaak Nederlands is vereiste, noties frans is meegenomen Moeten vaak overleggen met klanten, vaak ook onderhandelen met hen over planning voorkomen is belangrijk want zijn visitekaartje van de firma loon: barema goede chauffeur kan camion meenemen optie vast
-
Hotelreceptionist (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als hotelreceptionist sta je in voor de volgende taken: Check-in en check-out van de klanten. Uitleg geven over het hotel en de bezienswaardigheden. Algemene administratie boekingen opvolgen facturatie... Telefonie en mailverkeer behandelen.
-
Operator Extrusie vaste nacht (m/v) (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant, een internationaal gekend bedrijf te Lier, zoekt wegens uitbreiding nog een gemotiveerde en enthousiaste operator (m/v) voor in de extrusie. Op deze afdelingen worden korrels en slangen gemaakt. Jij zal werken met een vaste nacht en wordt ingeschakeld in het meetwerk en de PTFE extrusie. Hiervoor krijg je een uitgebreide en persoonlijke opleiding op de werkvloer zodat je het volledige proces grondig onder de knie krijgt. Takenpakket: - Je maakt mixen, preforms en bedient machines en staat in voor het meten en controleren van de slangen. Je maakt slangen door het bevoorraden van de productielijn. - Hierbij volg je instructies nauwgezet om een minimale afkeur te hebben (grondstof is duur). - Zodra de productie stabiel loopt bereid je een volgende productierun voor - Je houdt de hal proper - Je voert meetwerk uit - In beperkte mate houd je administratie bij: productieparameters, controlebladen bij het meetwerk
-
bakkerij medewerkster (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: move interim
Type: Interim met optie "vast werk"
U staat in voor de bakkerijafdeling van een supermarkt. Elke dag bakt u de broodjes en koeken af en presenteert u ze mooi in de rekken. U plaatst de bestellingen en stelt tekorten vast. De werkruimte met de ovens houdt u proper en hygiënisch. Naast uw taken in de bakkerij helpt u ook regelmatig mee in de rekken of aan de kassa.
-
Werfingenieur speciale technieken HVAC (WONDELGEM)
Regio: WONDELGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de vacature werfingenieur speciale technieken HVAC ben je bereid volgende taken op te nemen binnen herbestemmingsprojecten: Bestuderen van plannen doorgronden van specificaties en bepalen van noden; Bepalen van de beste oplossing rekening houdend met de ruimte waarin deze geplaatst wordt; Overleggen met studiebureaus opvolging controle en bijsturing; Opvolging van de werven waarbij je gepast actie onderneemt indien iets niet naar wens wordt uitgevoerd.
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Kalken - Laarne solliciteer via sms (KALKEN)
Regio: KALKEN
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Ervaren Recruiter Volvo Group Belgium (OOSTAKKER)
Regio: OOSTAKKER
Bedrijf: SYNERGIE VOLVO TRUCKS
Type: Vaste Job
Je zal deel uitmaken van het recruteringsteam in Gent dat instaat voor het ondersteunen van managers in hun zoektocht naar geschikte medewerkers. Hierbij ga je vooral op zoek naar bedienden-profielen en experts in verschillende domeinen (productie, ingenieursstudies, IT, ondersteunende rollen,...). Je bent betrokken in het proces vanaf het ontstaan van de noden tot het invullen ervan. Dit betekent dat je een afwisselend takenpakket zal hebben, onder andere bestaande uit: CV screening Telefonische screening Afnemen van one-on-one interviews Postings op job boards Sourcing via sociale media, externe partners en eventueel headhunters Jouw dagdagelijkse taak moet bijdragen aan het promoten van onze diensten, alsook het verhogen van de tevredenheidsgraad bij onze managers en afdelingen. Jij wordt de ambassadeur van Volvo Group! Jij speelt een rol in het voeren van onze ‘employer branding'-strategie door jouw kandidaten de juiste begeleiding en opvolging te bieden.
-
Machinist voor slibformmachine (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: AMBARO
Type: Vaste Job
Takenpakket: Opstellen van de machine Mee plaatsen van sensorkoord. Machine ombouwen ifv de te trekken verharding of lijnvormige elementen Kuisen van de machine Met ploeg manueel storten van beton Je werkt mee aan onze projecten in de provincies Antwerpen, Limburg, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant.
-
VERKOPER / VERKOOPSTER LOCHRISTI (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: VANDEN BORRE
Type: Vaste Job
Je informeert de klant over de producten en service van Vanden Borre in het licht van onze Akte van Vertrouwen. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van ons ruim assortiment kwaliteitstoestellen.
-
Teamleader (M/V) Expert Cleaning Regio Leuven (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: CARE
Type: Vaste Job
Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Teamleader (M/V) Expert Cleaning Regio Leuven Gewoon schoonmaken? Care Expert Cleaning helpt mee nieuwe geneesmiddelen ontdekken en produceren. Care Expert Cleaning reinigt en desinfecteert cleanrooms en labo’s in de farmaceutische, medische en technologische industrie. Werken in een cleanroom is niet evident, dit vergt structuur, organisatie en discipline. Procedures moeten strikt gevolgd worden en je maakt schoon wat visueel niet vuil is. Daarom werkt Care Expert Cleaning met perfectionisten, met mensen met een grote drive, die daarenboven leergierig zijn. Functie Als teamleader ben je het eerste aanspreekpunt van onze klanten. Bij de klant ben jij verantwoordelijk voor het georganiseerde verloop van de reinigingswerkzaamheden. Dit doe je door de werkzaamheden te plannen, te inspecteren maar bovenal door de juiste leiding te geven aan onze medewerkers op de werkvloer. Je weet je team te coachen zodat onze cleaning operators probleemloos alle procedures volgen en voldoen aan de veiligheids- en kwaliteitsvereisten van de klanten. Een greep uit je takenpakket: Opstellen van de planning van de cleaning operators Opvolging van de werkzaamheden Controle van de kwaliteit van de werkzaamheden Single point of contact voor de aan jou toegewezen klanten Je geeft leiding aan de cleaning operators die tewerkgesteld zijn bij je klanten Aanwerven van cleaning operators in samenwerking met HR Enkele administratieve taken, zoals het opmaken van rapportages, plaatsen van bestellingen, beheren van gepresteerde uren, voorbereiding van facturatie
-
Seksuoloog (M/V) (HEMIKSEM)
Regio: HEMIKSEM
Bedrijf: M&B SOLUTIONS
Type: Zelfstandige activiteit
Groepspraktijk Mercuria in Hemiksem is opzoek naar een seksuoloog om de praktijk te versterken vanaf januari 2019. Agenda zelf te bepalen, flexibel huursysteem.
Zoek naar antwoorden van INSTITUUT SERENA in sociale netwerken
Look for responds of INSTITUUT SERENA in social networks
Lees alle opmerkingen voor INSTITUUT SERENA. Laat een reactie achter voor INSTITUUT SERENA. INSTITUUT SERENA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for INSTITUUT SERENA. Leave a respond for INSTITUUT SERENA. INSTITUUT SERENA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie INSTITUUT SERENA op de google maps. Adres en contacten INSTITUUT SERENA Location of INSTITUUT SERENA on the google maps. Address and contacts of INSTITUUT SERENA
Andere gerelateerde bedrijven als come INSTITUUT SERENA INSTITUUT SERENA: IMPERISOL | BANDENCENTR. SCHOONBAERT | JEAN-MARIE SINTZEN | Waasland | CAMARA LICOPPE LOISIRS SPRL
Other related companies as INSTITUUT SERENA: IMPERISOL | BANDENCENTR. SCHOONBAERT | JEAN-MARIE SINTZEN | Waasland | CAMARA LICOPPE LOISIRS SPRL
INSTITUUT SERENA is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is INSTITUUT SERENA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02822631835. Het bedrijf INSTITUUT SERENA bevindt zich op het adres: STATIONSSTRAAT 180; 9880; AALTER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 354,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 756,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Schoonheidssalons. Producten gemaakt in INSTITUUT SERENA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van INSTITUUT SERENA is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van INSTITUUT SERENA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van INSTITUUT SERENA, openstaande posities, locatie van INSTITUUT SERENA op de kaart.
INSTITUUT SERENA is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is INSTITUUT SERENA, company assigned to the tax number BE02822631835. The company INSTITUUT SERENA is located at the address: STATIONSSTRAAT 180; 9880; AALTER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 354,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 756,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Schoonheidssalons. Products created in INSTITUUT SERENA were not found.
The main activity of INSTITUUT SERENA is Insurance Agents, Brokers and Service, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of INSTITUUT SERENA is not available. You also can look at reviews of INSTITUUT SERENA, open positions, location of INSTITUUT SERENA on the map.
