MICHAEL DEL BIANCO
Contactgegevens MICHAEL DEL BIANCO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MICHAEL DEL BIANCO: address, phone, fax, email, website, opening hours
MICHAEL DEL BIANCO
Regio (region): N\A, België
Adres (address): CHAUSSةE CHARLEMAGNE 110; 4890; THIMISTER-CLERMONT, België
Telefoon (phone): 87447265 (+32-87447265) 87447265 (+32-87447265)
Fax (fax): +32 (57) 434-95-28 +32 (57) 434-95-28
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MICHAEL DEL BIANCO: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MICHAEL DEL BIANCO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MICHAEL DEL BIANCO"? - Contact us!
We found such data of MICHAEL DEL BIANCO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MICHAEL DEL BIANCO. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MICHAEL DEL BIANCO
Products information MICHAEL DEL BIANCO
Services de Coiffure: Coiffeurs pour Hommes.
Product categorie (product category): Salons de coiffure
Aanvulling soorten activiteiten voor MICHAEL DEL BIANCO Addition kinds of activities for MICHAEL DEL BIANCO
09710100. Speldiensten | Game services
34460103. Brand ontsnapt, metaal | Fire escapes, metal
59459900. Hobby-, speelgoed- en speelwinkels, nec | Hobby, toy, and game shops, nec
64119907. Patrouille diensten, verzekering | Patrol services, insurance
80499907. Verloskundige | Midwife
Werken bij MICHAEL DEL BIANCO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MICHAEL DEL BIANCO: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MICHAEL DEL BIANCO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MICHAEL DEL BIANCO. Looking for open vacancies in other companies
-
Tweetalig(NL-FR) administratief bediende aankoop (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Gent Careers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf die zich specialiseerd in horeca benodigdheden zijn we op zoek naar een administratief bediende aankoop. Het bedrijf zoekt iemand die volgende taken op zich kan nemen: bestellingen plaatsen; bestellingen verwerken (leverbonnen vergelijken met eerder geplaatste bestellingen); prijzen controleren en zien of het effectief besteld is; prijzen aanpassen in het systeem; leveringen opvolgen; leveranciers bij problemen opbellen; retours afhandelen; klachten behandelen en afhandelen; nieuwe artikels in het systeem zetten.
-
Logistiek Medewerker (M/V) (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM HASSELT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klaten in de regio Hasselt zijn wij op zoek naar een logistieke medewerker die het volledige warehouse mee zou kunnen beheren en organiseren, alsook alle gekoppelde transacties in ons ERP systeem. De persoon zou rapporteren aan de supply chain manager, die de verantwoordelijkheid heeft over zowel warehouse, logistieke transacties, alsook de aankoop van grondstoffen en verpakkingen.
-
Chauffeur C - Bijverdienste op woensdag (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Randstad Zeebrugge Transport
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn op zoek naar een gemotiveerde chauffeur C voor het vervoeren zowel veevoeders als zakgoedbestellingenvoor op woensdag. Eventueel kan dit worden aangevuld met andere dagen in de week. Je vertrekt in Izegem en levert uit naar verschillende plaatsen in België. Ze verwachten van jou een zekere flexibiliteit en vooral de nodige verantwoordelijkheid en zorg voor het materiaal.
-
Chauffeur CE beton vervoeren (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant met vestigingen in Eeklo , Brugge & Aalter zijn we zoek naar een chauffeur CE voor het leveren van beton naar diverse werven in West- en Oost-Vlaanderen. Geen internationale ritten. Je werkt 40u per week, gedeeld in 5 dagen. Loon ligt hoger dan in het barema van transport.
-
Operator 3 ploegen (snijlijn) (HEULE)
Regio: HEULE
Bedrijf: ADECCO KORTRIJK INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij operator en ben jij werkzoekende? Ben je onmiddellijk beschikbaar en kan je werken in 3 ploegen? Lees dan zeker verder! Voor onze klant, regio Heule, zijn wij op zoek naar een operator die werkt aan de snijlijn. Jouw taken als operator zijn hoofdzakelijk het instellen van de slijpmachine (je krijgt hier uitgebreid onthaal en opleiding over).
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Nederokkerzeel – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (NEDEROKKERZEEL)
Regio: NEDEROKKERZEEL
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren. Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).
-
Jobstudent automechanieker (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Accent
Type: Studentenjob
Door je passie voor vrachtwagens en oog voor kwaliteit zal je voortdurend bijleren. Je spreekt en begrijpt goed Nederlands. De klant verwacht dat je de juiste diagnose kan stellen. In het begin wordt je begeleid bij herstellingen van vrachtwagens of camionetten. Na verloop van tijd zou je dit alleen kunnen. Daarnaast sta je ook in voor zowel klein als groot onderhoud van de wagens als het onderhoud van de werkplaats.
-
Commerciële Jobstudenten (MOORSEL)
Regio: MOORSEL
Bedrijf: Konvert Office Aalst
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in de regio Aalst zijn we op zoek naar gemotiveerde jobstudenten, die interesse hebben in de telemarketing! Je staat vaak in contact met klanten en je ziet het zitten om enkele administratieve taken uit te voeren. Je bent enkele avonden per week beschikbaar van 17u tot 20u, op zaterdag werk je van 10u tot 13u. Je bent communicatief ingesteld en staat positief in het leven!
-
Jobstudent (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
Jobstudent Verpleegkunde/Geneeskunde - Medewerker EHBO en Guest services Planckendael (MUIZEN)
Regio: MUIZEN
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar studenten met een kennis van EHBO voor Zoo Planckendael. Indien je interesse hebt word je opgenomen in een pool van studenten die tijdens het jaar ingeschakeld kunnen worden om onze EHBO permanentie te versterken. Naast EHBO word je ook ingeschakeld voor andere taken op de afdeling Guest services (inkompoort, shops, draaimolen,...) Planckendael is elke dag van het jaar geopend. Dit betekent dat je ingepland wordt op de dagen dat jij kunt en wilt werken. FUNCTIEBESCHRIJVING -Je verstrekt eerste zorgen in het park aan bezoekers en medewerkers. -Indien nodig verwijs je bezoekers/medewerkers door naar de dokter of het ziekenhuis. -Je beantwoordt vragen over arbeidsongevallen van het personeel. -Je ondersteunt de administratieve en operationele taken van de vaste bedrijfsverpleegkundige. Je wordt ingeschakeld voor andere taken binnen de afdeling Guest services (onthaal aan de inkom, shops, molen,...)
-
Ontwikkelaar hardware en software voor de automotive sector (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: HORSE POWER IGNITION
Type: Vaste Job
Je werkt in een bedrijf dat gespecialiseerd is in motor- en autotuning. Je staat in voor de ontwikkeling van de hard- en software, het opstarten en opvolgen van het productieproces, de aankoop van de elektronische componenten en benodigde materialen,... Je bent verantwoordelijk voor een website onderhouden en vormgeven met behulp van php, CSS, SQL en html.
-
Centric - Security Officer (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Description The Security Officer will be responsible for the continual security program. A key element of this program is the implementation of an ISO 27001 based Information Security Management System, including ISO 27001 certification. Core accountabilities Being the point of contact for risk assessment and IT Security; Embed an ISO 27001 based ISMS into the organization; Prepare the organization for ISO 27001 certification; Implement and enforce security policies; Develop and integrate security procedures in the organization; Coordinate security projects with technical and non-technical teams, including IT security specialists; Supply the security requirements for IT projects; Develop security awareness activities to all layers of the organization; Perform risk analysis; - Follow-up security incidents; Communication with external customers, members and suppliers regarding security topics; Security reporting to management and members Essential qualities For at least 3 years you were passionate about information technologies and information security; You have knowledge of security standards and frameworks such as ISO 27001 or NIST CyberSecurity framework, as well as a basic knowledge of GDPR and ITIL processes; You are pragmatic, customer oriented, analytical and enterprising; You have strong communication skills; able to translate technical risks into business risks; You have basic project management capabilities: showing leadership, create budgets, be a good listener, intervene in conflicts and build teams; You are risk-oriented, able to solve security issues by providing a solution using people, new and existing technologies and embedding security processes; You speak and write English fluently; You are certified CISSP, CISM, CISA, GIAC or ISO 27001.
Zoek naar antwoorden van MICHAEL DEL BIANCO in sociale netwerken
Look for responds of MICHAEL DEL BIANCO in social networks
Lees alle opmerkingen voor MICHAEL DEL BIANCO. Laat een reactie achter voor MICHAEL DEL BIANCO. MICHAEL DEL BIANCO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MICHAEL DEL BIANCO. Leave a respond for MICHAEL DEL BIANCO. MICHAEL DEL BIANCO on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MICHAEL DEL BIANCO op de google maps. Adres en contacten MICHAEL DEL BIANCO Location of MICHAEL DEL BIANCO on the google maps. Address and contacts of MICHAEL DEL BIANCO
Andere gerelateerde bedrijven als come MICHAEL DEL BIANCO MICHAEL DEL BIANCO: Levo | M. DEKETELAERE | F茅d茅ration Europ茅enne des Activit茅s du D茅chet et de l'Environnement FEAD | VLAEMYNCK | W.VAN COILLIE&CO. NV
Other related companies as MICHAEL DEL BIANCO: Levo | M. DEKETELAERE | F茅d茅ration Europ茅enne des Activit茅s du D茅chet et de l'Environnement FEAD | VLAEMYNCK | W.VAN COILLIE&CO. NV
MICHAEL DEL BIANCO is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MICHAEL DEL BIANCO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09397949218. Het bedrijf MICHAEL DEL BIANCO bevindt zich op het adres: CHAUSSةE CHARLEMAGNE 110; 4890; THIMISTER-CLERMONT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 188,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 266,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Salons de coiffure. Lijst met producten zijn Services de Coiffure: Coiffeurs pour Hommes..
De hoofdactiviteit van MICHAEL DEL BIANCO is Leder- en leerproducten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MICHAEL DEL BIANCO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MICHAEL DEL BIANCO, openstaande posities, locatie van MICHAEL DEL BIANCO op de kaart.
MICHAEL DEL BIANCO is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is MICHAEL DEL BIANCO, company assigned to the tax number BE09397949218. The company MICHAEL DEL BIANCO is located at the address: CHAUSSةE CHARLEMAGNE 110; 4890; THIMISTER-CLERMONT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 188,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 266,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Salons de coiffure. List of products are Services de Coiffure: Coiffeurs pour Hommes..
The main activity of MICHAEL DEL BIANCO is Leather and Leather Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of MICHAEL DEL BIANCO is not available. You also can look at reviews of MICHAEL DEL BIANCO, open positions, location of MICHAEL DEL BIANCO on the map.
