CHآTEAU DE NAMUR
Contactgegevens CHآTEAU DE NAMUR: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CHآTEAU DE NAMUR: address, phone, fax, email, website, opening hours
CHآTEAU DE NAMUR
Regio (region): N\A, België
Adres (address): AVENUE DE L'ERMITAGE 1; 5000; NAMUR, België
Telefoon (phone): 81729900 (+32-81729900) 81729900 (+32-81729900)
Fax (fax): +32 (14) 622-96-60 +32 (14) 622-96-60
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CHآTEAU DE NAMUR: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CHآTEAU DE NAMUR"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CHآTEAU DE NAMUR"? - Contact us!
We found such data of CHآTEAU DE NAMUR, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CHآTEAU DE NAMUR. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CHآTEAU DE NAMUR
Products information CHآTEAU DE NAMUR
Gamme de prix: 87 - 136 Euros.. Type de Cuisine: Française. Types de Repas: Petit Déjeuner.. Type de Salle: Centres de Conférences, Salles de Réception.
Product categorie (product category): Salles de conférences and de réceptions. Hôtels. Restaurants
Aanvulling soorten activiteiten voor CHآTEAU DE NAMUR Addition kinds of activities for CHآTEAU DE NAMUR
922101. Politie bescherming, interstate en federale | Police protection, interstate and federal
32920103. Geweven, geweven amosite asbest | Felt, woven amosite asbestos
39999924. Magic apparatuur, benodigdheden en rekwisieten | Magic equipment, supplies, and props
48419902. Gesloten circuit televisie diensten | Closed circuit television services
50120301. Campers (pickup coaches) voor montage op vrachtwagens | Campers (pickup coaches) for mounting on trucks
59410200. Jachtuitrusting | Hunting equipment
Werken bij CHآTEAU DE NAMUR: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CHآTEAU DE NAMUR: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CHآTEAU DE NAMUR. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CHآTEAU DE NAMUR. Looking for open vacancies in other companies
-
Monteur Machinebouw (m/v) (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Je kan volgens plan machines samenbouwen voor de automobielindustrie - Je hebt voldoende kennis van pneumatica -
-
Magazijnier Alcon (BORNEM)
Regio: BORNEM
Bedrijf: SYNERGIE INHOUSE ALCON
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor het magazijn van Alcon (farmaceutisch bedrijf) in Bornem zoeken wij regelmatig magazijnmedewerkers. Je takenpakket zal vooral bestaan uit: het orderpicken van lenzen uitsorteren van de goederen goederen klaarzetten voor verzending
-
Koerman/Chauffeur CE - intern transport (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: FORUM JOBS TIELT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in de metaalsector regio Tielt zijn we op zoek naar een chauffeur CE voor het intern transport. Je zal enkel rijden op het terrein zelf en niet op de openbare weg. Jou taken: Het invullen en bijhouden van de opvolgdocumenten Het verplaatsen van de aanhangwagens zodat de bestellingen of leveringen altijd correct staan. Het is meer manoeuvreerwerk en minder echt rijden Bij nood helpen laden van de trailers
-
HUISHOUDHULP VOOR DRONGEN (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: FAMILIEZORG OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Als hoofdtaak sta je in voor het poetsen (95% van de tijd) en bijkomend: wassen, strijken, maaltijden bereiden en kleine naaiwerken uitvoeren bij gezinnen aan huis in omgeving Drongen.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO OUDENAARDE - RONSE (Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel)
Regio: Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt maar geen vereiste.
-
JOBSTUDENT: schoonmaak M/V (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: FORUM JOBS HERENTALS
Type: Studentenjob
Voor één van onze klanten zijn wij op zoek naar een schoonma(a)k(st)er om op het politiekantoor van Herentals te poetsen: Maandag van 9u00 - 14u30 Dinsdag van 9u00 - 12u00 Woensdag van 9u00 - 12u00 Donderdag van 9u00 - 12u00 Vrijdag van 9u00 - 14u30
-
Student supermarkt | Nijlen | flexibele uren (NIJLEN)
Regio: NIJLEN
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Voor een winkel te Nijlen zoeken we jobstudenten die fysiek werk niet uit de weg gaan. Je gaat immers mee helpen bij het lossen van de vrachtwagen en algemene ondersteuning bieden in de winkel. Verder wordt er verwacht dat je flexibel bent naar werk uren toe. Soms vraagtr men om vroeg te starten 's morgen, maar avonduren tot 20.15u zijn ook mogelijk.
-
Jobstudent (BLANKENBERGE)
Regio: BLANKENBERGE
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
Proximus Young Professional Program (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1676522-inline.html?cid=Partner_VDAB What's in it for you? Bij Proximus krijg je de kans om je eigen toekomst én de digitale toekomst van onze klanten vorm te geven. Je maakt deel uit van een groep ondernemers die de klant centraal stellen en gestimuleerd worden om professionele verantwoordelijkheid en leiding te nemen in een innovatieve omgeving, die constant in verandering is. In deze omgeving leer je continu bij en krijg je de kans om te groeien en je carrière uit te bouwen. Je krijgt de flexibiliteit en autonomie om beter te leven en slimmer te werken. Het Proximus Young Professionals programma biedt kwalitatieve opleidingen en de kans om jezelf op korte tijd te ontwikkelen tot een expert in je domein. Door contacten met verschillende departementen en andere Young Professionals leer je het bedrijf kennen, en neemt je carrière een vliegende start. Welk expertisedomein kan je kiezen? Het Young Professionals programma 2019 biedt je de kans om te starten in een van onderstaande functies: Junior Project Manager: als projectmanager ben je verantwoordelijk voor (in het begin kleinere) technische of business projecten. Je zorgt ervoor dat ze binnen de afgesproken tijd, scope en budget opgeleverd worden volgens de methodologie en coördineert de verschillende stakeholders en teams zodat ze gealigneerd blijven. IT analyst: je designt oplossingen op basis van de noden van de business (requirements) en technische mogelijkheden in termen van development en impact op de bestaande infrastructuur. Data architect: je bewerkt en structureert grote datasets om deze bruikbaar te maken voor concrete toepassingen op vlak van statistieken/reporting of het voeden van applicaties. Security engineer: je analyseert de security en mogelijke threats op ons eigen netwerk of bij klanten. Je verdiept je in identity & access management, forensics (De oorzaak van een incident bepalen aan de hand van de log files), verdediging of PEN testing. Netwerk ingenieur: je verdiept je in de opbouw van onze netwerkinfrastructuur, met een focus op de uitrol van ons glasvezelnetwerk in de komende jaren. Het is niet nodig om al een expert te zijn in deze domeinen, maar een basiskennis van het domein en een sterke interesse om je hier verder in te verdiepen zijn essentieel. We verwachten dat je leergierig bent en jezelf investeert in het programma. Met de juiste mindset, voldoende potentieel en een passie voor nieuwe technologieën in het algemeen en je expertisedomein specifiek, kan je het programma succesvol afronden en zo je carrière als expert binnen Proximus lanceren.
-
Psycholoog 38u (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: DE DRIE STROMEN
Type: Vaste Job
Eerstelijnspsycholoog 38u - onbepaalde duur Regio Laarne - Wetteren - Wichelen · Door uw inbedding binnen bestaande eerstelijnsstructuren, neemt u een belangrijke rol op in functie van vroegdetectie en toeleiding naar het gepaste zorgaanbod. Vroegdetectie en -interventie bij psychische problemen onder meer door informatieverstrekking over psychische problemen, het detecteren van psychische problemen, diagnostiek, intake en indicatiestelling behoren tot uw opdracht. · Uw hoofdopdracht bestaat uit de kortdurende behandeling (3-5 gesprekken) van vaak voorkomende niet complexe psychische problemen (burn-out, lichte depressieve klachten, stress,…). · Indien meer gespecialiseerde of intensieve zorg aangewezen is, verwijst u actief en gericht door naar het gepaste zorgaanbod. · U bent bereid mee te werken in het ondersteunen van eerstelijnswerkers in het versterken van hun competenties inzake psychische problematieken Dit kan o.m. door het meedenken over vorming en opleiding rond detectie, laagdrempelige interventies en adequaat doorverwijzen voor eerstelijnsmedewerkers. U inventariseert de noden zodat we samen met de partners een passend antwoord kunnen organiseren. · U draagt actief bij in het verhogen van de toegankelijkheid van de geestelijke gezondheidszorg. · U heeft een hart voor de meest kwetsbare groepen in onze maatschappij. · U bouwt een goede interne samenwerking op met andere hulpverleners vanuit het model van getrapte zorg. Dit door de uitbouw van een netwerk op het niveau van de zorgverlening. · U maakt deel uit van het volwassenenteam van het CGG en werkt op actieve wijze mee aan de teamvergadering, intervisie en andere overlegmomenten. · U bewaakt de continuering van bestaande samenwerkingsverbanden en bent begaan met de kwaliteit van de aangeboden zorg. · Daarnaast kunnen u in overleg specifieke opdrachten(en) worden toevertrouwd. · U rapporteert aan de doelgroepcoördinator volwassenen- en ouderenwerking van CGG De Drie Stromen.
-
Bediende boekhouding (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Axxi
Type: Vaste Job
Je biedt ondersteuning aan de dossierbeheerders. Je zorgt voor het boeken van de aankoopfacturen, verkoopfacturen, financiële stukken en diverse boekingen van zowel vennootschappen als eenmanszaken. Je bereidt de BTW aangifte voor en helpt mee met het voorbereiden van de afsluitingen. Je staat in voor het tijdig afwerken van de dossiers. Je controleert de inkomende en uitgaande facturen op juistheid en conformiteit. Waar nodig overleg je met de klant en/of collega’s teneinde je werkzaamheden te kunnen vergemakkelijken of te vervolledigen.
-
Bedelers gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio EEKLO (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
Zoek naar antwoorden van CHآTEAU DE NAMUR in sociale netwerken
Look for responds of CHآTEAU DE NAMUR in social networks
Lees alle opmerkingen voor CHآTEAU DE NAMUR. Laat een reactie achter voor CHآTEAU DE NAMUR. CHآTEAU DE NAMUR bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CHآTEAU DE NAMUR. Leave a respond for CHآTEAU DE NAMUR. CHآTEAU DE NAMUR on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CHآTEAU DE NAMUR op de google maps. Adres en contacten CHآTEAU DE NAMUR Location of CHآTEAU DE NAMUR on the google maps. Address and contacts of CHآTEAU DE NAMUR
Andere gerelateerde bedrijven als come CHآTEAU DE NAMUR CHآTEAU DE NAMUR: K.C. ZULTE | GARAGE PAUL DE SMET | VANDEN BORRE | E & S Design BVBA | ETS. BYLOO
Other related companies as CHآTEAU DE NAMUR: K.C. ZULTE | GARAGE PAUL DE SMET | VANDEN BORRE | E & S Design BVBA | ETS. BYLOO
CHآTEAU DE NAMUR is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CHآTEAU DE NAMUR, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07979064941. Het bedrijf CHآTEAU DE NAMUR bevindt zich op het adres: AVENUE DE L'ERMITAGE 1; 5000; NAMUR. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 646,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 810,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Salles de conférences and de réceptions. Hôtels. Restaurants. Lijst met producten zijn Gamme de prix: 87 - 136 Euros.. Type de Cuisine: Française. Types de Repas: Petit Déjeuner.. Type de Salle: Centres de Conférences, Salles de Réception..
De hoofdactiviteit van CHآTEAU DE NAMUR is Transportdiensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CHآTEAU DE NAMUR is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CHآTEAU DE NAMUR, openstaande posities, locatie van CHآTEAU DE NAMUR op de kaart.
CHآTEAU DE NAMUR is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is CHآTEAU DE NAMUR, company assigned to the tax number BE07979064941. The company CHآTEAU DE NAMUR is located at the address: AVENUE DE L'ERMITAGE 1; 5000; NAMUR. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 646,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 810,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Salles de conférences and de réceptions. Hôtels. Restaurants. List of products are Gamme de prix: 87 - 136 Euros.. Type de Cuisine: Française. Types de Repas: Petit Déjeuner.. Type de Salle: Centres de Conférences, Salles de Réception..
The main activity of CHآTEAU DE NAMUR is Transportation Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of CHآTEAU DE NAMUR is not available. You also can look at reviews of CHآTEAU DE NAMUR, open positions, location of CHآTEAU DE NAMUR on the map.
