HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL

Particuliere bedrijvenAutomotive Reparatie, Diensten en Parkeren • HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL
Private companiesAutomotive Repair, Services and Parking • HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL

Contactgegevens HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: address, phone, fax, email, website, opening hours

HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Rue Du Hérou 41 6660 Nadrin (Houffalize), België

Telefoon (phone): 32.84 44 43 24 32.84 44 43 24

Fax (fax): 32.84 44 46 63 32.84 44 46 63

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL
Products information HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL

BTW identificatienummer (tax): BE05135528564
Ondernemingsnummer: 4794677734
Hoofdstad (capital): 794,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 419,000,000 EUR
Werknemers (employees): 18568
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)
Jaar van oprichting (foundation year): 1991

Hotels - Belgium^^Restaurants, caterers and meal deliveries

Product categorie (product category): Business travel; HOTELS: RESTAURANTS

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL
(Get full report from official database of BE for HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL)

Aanvulling soorten activiteiten voor HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL
Addition kinds of activities for HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL

355999. Speciale industriële machines, nec, nec | Special industry machinery, nec, nec
514904. Pasta en rijst | Pasta and rice
769911. Slot- en sleuteldiensten | Lock and key services
36340407. Water pulserende apparaten, elektrisch | Water pulsating devices, electric
89991000. Persoonlijke diensten | Personal services
96519902. Bureaus van normen, overheid | Bureaus of standards, government

Werken bij HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. Looking for open vacancies in other companies

  • Celmanipulatietechnoloog (tijdelijk) (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: UZ Antwerpen

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Het centrum voor celtherapie en regeneratieve geneeskunde (CCRG) werd in 2005 opgericht in het UZA als een multidisciplinair platform voor gevestigde klinisch-experimentele celtherapieën. Deze celtherapiefaciliteit heeft sinds 2015 een GMP-fabricagevergunning voor de productie van: bereiding van limbale epitheelcellen op amnionmembraan voor de behandeling van limbale stamcel deficiënties. therapeutische celvaccins voor de behandeling van diverse soorten kanker en voor de behandeling van de auto-immuunziekte multiple sclerose. CCRG omvat 2 erkende cellenbanken, nl. de hematopoiëtische stamcellenbank en de celtherapiefaciliteit, alsook een R&D afdeling waarbij nieuwe vormen van cellulaire immuuntherapie worden getest. In het kader van de ontwikkeling van een nieuwe T-celtherapie voor hematologische maligniteiten zijn we nog op zoek naar een celmanipulatietechnoloog Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor het plannen, uitvoeren en wetenschappelijk rapporteren van de ontvangst, verwerking en cryopreservatie van perifere bloedstalen volgens strikte kwaliteitsnormen voor de opvolging van celgemedieerde immuniteit (CMI) bij personen die participeren in klinische studies; Je voert zelfstandig steriele celmanipulaties uit, alsook celanalyses (o.a. automatische celtelling, ELISA, ELISPOT en flowcytometrische bepalingen), onder GLP/SOP normen; Je staat in voor het proactief aansturen, opvolgen en uitvoeren van logistieke opdrachten en algemene labotaken (o.a. stockbeheer en administratie in het kader van het kwaliteitssysteem); Je ondersteunt lopende R&D-projecten; Je voert bijkomend research uit (bv. validaties) ter verbetering van de technieken; Je bent medeverantwoordelijk voor de training op de werkplaats van nieuwe medewerkers en stagiaires. Wat verwachten we van jou? Je bent in het bezit van een bachelordiploma medische laboratoriumtechnologie of farmaceutische en biologische laboratoriumtechnologie; Ervaring met steriele celkweek is een pluspunt; Je werkt nauwgezet en nauwkeurig; Je bent een uitstekende teamplayer; Flexibiliteit inzake werkuren is wenselijk. Wat biedt het UZA jou als werkgever? Voltijds bediendecontract van bepaalde duur voor 1 jaar (met mogelijkheid tot verlenging); Ruime bijscholingsmogelijkheden; Recuperatie 40-uren week; 8 bijkomende UZA vakantiedagen buiten de wettelijke vakantie; Maaltijdcheques ter waarde van 4 EUR per gewerkte dag (8u); Werken in een uitdagende, stimulerende en multidisciplinaire researchomgeving met state-of-the-art medische technologie; Verschillende kinderopvangmogelijkheden. Interesse? Ben je geïnteresseerd? Solliciteer dan ten laatste 31/10 online via www.uzatrektaan.be. Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kan je terecht bij Claire van Heeswijk op het nummer 03 821 32 30. Voor meer informatie over de functie-inhoud kan je terecht bij Prof. Van Tendeloo op het nummer 03 821 36 61 of bij Dr. Anguille op het nummer 03 821 56 96 of via [email protected]

  • Telenet (Ountbound project) (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor het project Telenet zijn we dringend op zoek naar commerciële verkooptalenten. Je belt klanten oude klanten en prospecten op om hen te overtuigen om zich aan te sluiten bij Telenet. De verkoop gebeurt aan de telefoon. Je kent de prijzen je kent de promoties en je kent alle voordelen zodat je die ook vlot kan overbrengen naar de klanten.

  • Raadgever doe-het-zelf (DIEST)

    Regio: DIEST

    Bedrijf: Konvert Interim Diest

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een doe-het-zelf zaak in Diest zijn wij op zoek naar een raadgever. Je staat de klanten bij in het zoeken naar de juiste oplossing voor hun probleem. Daarnaast ben je mee verantwoordelijk voor stockbeheer en draai je als volwaardig teamlid mee in de werking van de winkel. Wil jij graag deel uitmaken van dit team? Ben jij op zoek naar een interessante job als raadgever? Ben jij technisch ingesteld en heb jij een sterke commerciële feeling? Aarzel dan niet, maar solliciteer snel!

  • POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Staden – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (STADEN)

    Regio: STADEN

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. je bent van alle markten thuis: schoonmaken, trijken,boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Huishoudhulp Assistentiewoningen (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: ZORGGROEP H. HART

    Type: Dienstenchequebaan

    Dienstencheques H.Hart valt onder de Woon en Zorggroep H.Hart en is al jaren actief in de zorg en -welzijnssector. Dit jaar vieren we ons 15-jarig bestaan!!! Voor onze nieuwbouw Budalys zijn wij op zoek naar een huishoudhulp bij klanten aan huis in het kader van de dienstencheques voor volgende taken: -licht huishoudelijk werk: afstoffen, dweilen, stofzuigen, ramen wassen -maaltijden bereiden -boodschappen doen -was en -strijkwerk. U werkt bij bejaarde klanten en zorgbehoevenden in het centrum van Kortrijk. Bezoek gerust onze website voor enkele sfeerbeelden www.h-hart.be

  • Pizzakoerier Student - Pizza Hut Delivery Deurne-Zuid (DEURNE)

    Regio: DEURNE

    Bedrijf: Pizza Hut België

    Type: Studentenjob

    Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: je brengt de bestelling tijdig tot bij de klant je bent verantwoordelijk voor de betaling je zorgt voor een uitstekende service je werkt actief mee in de keuken

  • Weekendwerk studenten logistiek/onderhoud Zorghotel De Bron (ZOTTEGEM)

    Regio: ZOTTEGEM

    Bedrijf: VZW DE BRON

    Type: Studentenjob

    Beheer van de brasserie tijdens het middagmaal van de gebruikers; Hulp en ondersteuning van de gebruikers bij het nuttigen van de maaltijden; Verdeling en opruimen van de koffie; Onderhoud van de zorgflats; Verwerken van het afval en linnen; Ondersteuning van de verpleegkundigen.

  • HR officer (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: Synergie West-Vlaanderen Careers

    Type: Vaste Job

    Voor een sterk groeiend bedrijf in Roeselare zijn we op zoek naar een HR Officer. Je takenpakket zal bestaan uit: · Rekrutering en selectie van personeel, dit hoofdzakelijk van arbeiders en technische profielen). · Onthaal en begeleiding van nieuwe medewerkers. · Je staat in voor de payroll, sociale documenten en loonsadministratie in samenwerking met ons sociaal secretariaat. · Je bent het aanspreekpunt voor onze medewerkers betreffende hun personeelsvragen.

  • Deeltijds winkelbediende (24u) - onmiddellijk contract voor 6 maanden - regio Oudenaarde (OUDENAARDE)

    Regio: OUDENAARDE

    Bedrijf: TEMPO-TEAM INDUSTRY

    Type: Vaste Job

    Als winkelbediende ben je het uithangbord van de winkel. Je staat altijd klaar voor de vragen van klanten en helpt hen verder met een glimlach. Je hebt heel wat verschillende taken: Je bedient de kassa, bakt de broden en gebakjes af, zorgt voor de orde en netheid in de winkel, vult de rekken aan en bedient het elektrisch of manueel transpallet om de producten in het magazijn of in de winkel te plaatsen. Je werkt in een wisselend rooster en weet drie weken op voorhand je werkplanning. Zaterdagwerk hoort hier zeker bij, maar dit is altijd maar een paar uur. Daarnaast krijg je ook meteen een contract van bepaalde duur bij de winkel!

  • Zelfstandig verpleegkundige (ZEDELGEM)

    Regio: ZEDELGEM

    Bedrijf: Thuisverpleging Vitalim

    Type: Zelfstandige activiteit

    Door een sterke groei van onze dienstverlening in de regio Zedelgem/Brugge zijn we vanuit Thuisverpleging Vitalim op zoek naar bijkomende enthousiaste & gemotiveerde zelfstandige collega- verpleegkundigen Onze missie is dan ook dat het welzijn van onze patiënten te allen tijde centraal staat. Als zelfstandige thuisverpleegkundige neem je deel in het aan huis uitvoeren van de zorgen van onze patiënten. Je komt terecht in een klein gedreven team, met goede ondersteuning en mogelijkheid om bijkomende opleidingen te volgen Ben je geïnteresseerd om deze missie mee te verwezenlijken en zich te engageren op lange termijn (voltijdse en/of deeltijdse basis)? Stuur jouw CV door Wat wordt er van jou verwacht? Je bent dus verantwoordelijk voor de dagelijkse verzorging van de patiënt in samenwerking met jouwcollega’s. Jouw taken bestaan voornamelijk uit: ð De nodige en correcte verpleegkundige verstrekkingen uitvoeren ð Communicatie met de patiënt ð Opvolging van het patiëntendossier Kortom, je zorgt ervoor dat de patiënt het nodige comfort en welzijn krijgt.

  • PROJECTMANAGER BOUWHEER (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: StepStone

    Type: Zelfstandige activiteit

    www.stepstone.be/vacatures----1673960-inline.html?cid=Partner_VDAB * Projectmanager - Gedelegeerd Bouwheer * Investeerder en ontwikkelaar van semi-industrieel vastgoed * Uitvalsbasis Kempen, projecten in België en buurlanden Onze klant is een internationale investeerder in semi-industrieel/logistiek vastgoed. Dit innovatief bedrijf streeft naar creatieve, esthetische, ecologische en economische bouwprojecten. Ter uitbreiding van het bouwkundig team zijn we samen met dit bedrijf op zoek naar een gedreven projectmanager. Als projectmanager treed je op als bouwheer en ben je eindverantwoordelijk voor nieuwbouw- en renovatieprojecten. De gebouwen zijn voornamelijk semi-industrieel, kantoren, logistieke centra... Er wordt steeds aandacht besteed aan zowel het esthetische als het praktische. Concreet start jouw job vanaf de projectdefinitie over het ontwerp, de uitvoering tot de definitieve oplevering. Gedurende het volledige proces bewaak je planning, budget en kwaliteit. Je werkt nauw samen met de klant, de architect en alle andere betrokken partijen (aannemers, leveranciers, studiebureau ...). In deze functie rapporteer je rechtstreeks aan de bedrijfsleider.

  • ZAALPERSONEEL WEEKEND - SALONS TEN BOOGAERDE (KORTEMARK)

    Regio: KORTEMARK

    Bedrijf: Salons Ten Boogaerde / Kigalo

    Type: Flexijob

    gerechten opdienen, tafels afruimen

Zoek naar antwoorden van HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL in sociale netwerken
Look for responds of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL in social networks

Lees alle opmerkingen voor HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. Laat een reactie achter voor HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. Leave a respond for HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL. HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL op de google maps. Adres en contacten HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL
Location of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL on the google maps. Address and contacts of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL

Andere gerelateerde bedrijven als come HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: System Engineering & Services | FE. JUNIUS | MARC GALLEZ | Ter Velden | MARCEL VAN STEENBRUGGE

Other related companies as HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL: System Engineering & Services | FE. JUNIUS | MARC GALLEZ | Ter Velden | MARCEL VAN STEENBRUGGE

HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05135528564. Het bedrijf HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL bevindt zich op het adres: Rue Du Hérou 41 6660 Nadrin (Houffalize). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 18568 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 794,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 419,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Business travel; HOTELS: RESTAURANTS. Lijst met producten zijn Hotels - Belgium^^Restaurants, caterers and meal deliveries.
De hoofdactiviteit van HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is Automotive Reparatie, Diensten en Parkeren, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, openstaande posities, locatie van HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL op de kaart.

HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, company assigned to the tax number BE05135528564. The company HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is located at the address: Rue Du Hérou 41 6660 Nadrin (Houffalize). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 18568 employees work in this company. Capital - 794,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 419,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Business travel; HOTELS: RESTAURANTS. List of products are Hotels - Belgium^^Restaurants, caterers and meal deliveries.
The main activity of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is Automotive Repair, Services and Parking, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL is not available. You also can look at reviews of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, open positions, location of HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company HOTEL RESTAURANT LE PANORAMA SPRL, employees, financial statistics.