LEON GEVAERT
Contactgegevens LEON GEVAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LEON GEVAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
LEON GEVAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): SINT-GODELIEVESTRAAT 43; 8020; OOSTKAMP, België
Telefoon (phone): 50822445 (+32-50822445) 50822445 (+32-50822445)
Fax (fax): +32 (63) 986-64-90 +32 (63) 986-64-90
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LEON GEVAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LEON GEVAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LEON GEVAERT"? - Contact us!
We found such data of LEON GEVAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LEON GEVAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LEON GEVAERT
Products information LEON GEVAERT
Producten die in LEON GEVAERT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Boucheries
Aanvulling soorten activiteiten voor LEON GEVAERT Addition kinds of activities for LEON GEVAERT
3621. Motoren en generatoren | Motors and generators
22119909. Katoen Breed Geweven | Cotton broad woven goods
34410101. Boot- en scheepsafdelingen, geprefabriceerde metalen | Boat and barge sections, prefabricated metal
35720201. Tape recorders voor computers | Tape recorders for computers
36510117. Opnamemachines, behalve dicteren en telefoongesprekken | Recording machines, except dictation and telephone answering
Werken bij LEON GEVAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LEON GEVAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LEON GEVAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LEON GEVAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Technieker sanitair/ centrale verwarming (m/v) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een familiaal bedrijf regio Koekelare, gaan wij op zoek naar een gemotiveerde technieker sanitair/centrale verwarming (m/v)! Je staat in voor het onderhoud en kleine herstellingen van centrale verwarming en sanitair. Dit bij particulieren in de buurt.
-
Chauffeur C- Bouw (m/v) (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant te Ninove zjn wij dringend op zoek naar een chauffeur met geldig rijbewijs C. U vertrekt vanuit het magazijn en levert bouwmaterialen aan werven.
-
Inkoopassistent te Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je komt te werken in een snelle, dynamische, commerciële en resultaatgerichte omgeving, waarin je snel moet schakelen. Jouw belangrijkste werkzaamheden zijn het: - voeren van de inkoopadministratie voor één inkoper; - accuraat en tijdig verwerken, controleren en bevestigen van orders; - onderhouden van contacten met leveranciers in binnen- en buitenland, filialen en interne afdelingen; - aanleveren van juiste artikelgegevens voor verdere verwerking; - adequaat afhandelen van klachten omtrent producten; - uitwerken en controleren van advertentieteksten voor onze succesvolle magazine en folder.
-
Operator - 2 ploegen - Menen (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een hout verwerkend bedrijf regio Menen zijn we op zoek naar operatoren.
-
CHAUFFEUR C (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
U hebt een rijbewijs c en een bestuurderskaart.
-
Gemotiveerde thuishelper (RAVELS) via dienstencheques (RAVELS)
Regio: RAVELS
Bedrijf: DIENSTENTHUIS RAVELS
Type: Dienstenchequebaan
Dienstenthuis-thuishelpers zijn de extra hulp in het huishouden van de klanten. - Poetsen - Strijken U woont in Ravels/Weelde/Poppel? Dan krijgt u de kans om dicht bij huis te werken. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp, thuishulp, dienstencheque, dienstencheques, poetsvrouw, poetsman, poetshulp, helpen bij mensen thuis, kuisen, schoonmaken, schoonmaker, schoonmaakster)
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Oosterzele solliciteer via sms (OOSTERZELE)
Regio: OOSTERZELE
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Huishoudhulpen (m/v). (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES BRUSSEL
Type: Dienstenchequebaan
Adecco Home Services biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. We bieden jobs aan over regio Vilvoorde, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Door de voortdurende groei van ons bedrijf zijn we ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen, (m/v). Taken: - Dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, schuren. Je staat in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning - Wassen en strijken - Boodschappen doen en koken: af en toe ga je naar de winkel of bereid je een maaltijd voor je klanten Aanbod: - Gepersonaliseerde planning en dienstverlening (bezoek aan de klanten: controle van de veiligheidsmaatregelen…) - Je werkt bij vaste klanten - Loonpakket op maat. Je krijgt een correct loon, aangevuld met vakantiegeld, eindejaarspremie en kledijvergoeding. Je krijgt een kilometervergoeding voor alle verplaatsingen zowel met fiets, bromfiets als wagen of met de openbare vervoeren. Je krijgt een basisvorming en jaarlijks bijkomende opleidingen binnen de werkuren. -Grondige en up-to-date kennis van de sociale wetgeving met betrekking tot de Dienstencheques (team van gespecialiseerde consultants die al meer dan 10 jaar actief zijn in dit segment!) Je staat er niet alleen voor. Je kan rekenen op ondersteuning van je coördinator. Als je vragen of problemen hebt, kan je steeds bij haar/hem terecht. Bij Adecco Home Services wordt alles optimaal beheerd om u een weergaloze werkzekerheid te garanderen! Profiel - Je kan je gemakkelijk verplaatsen naar je klanten in de regio Vilvoorde en omgeving. Je verplaatst je met de auto, de fiets of indien je in de buurt woont met het openbaar vervoer - Je hebt een goede kennis Frans en/of Nederlands - Je hebt een mondelinge basiskennis Nederlands: je kunt vragen van de klant verstaan en beantwoorden. Je bent gelukkig als je het huis van je klanten proper en net kan achterlaten: - Je bent gemotiveerd en voert je taken correct uit - Je bent sociaal en bouwt een goede verstandhouding op met je klanten. - Je gaat ook zeer discreet en respectvol om met informatie over je klanten en over jezelf - Je kan zelfstandig werken - Je bent zorgvuldig in je administratie: je bezorgt maandelijks je ontvangen dienstencheques en het overzicht van je prestaties aan je coördinator - Ervaring met huishoudelijk werk (wassen, strijken, poetsen...) is verplicht Geïnteresseerd ? Stuur dan je motivatiebrief met CV ter attentie van Mevr. Lejeune, per mail naar : [email protected] (Alleen sollicitaties die voldoen aan de vereiste voorwaarden worden in aanmerking genomen)
-
CHECKPOINT BEDIENDE containerdepot (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: HERFURTH GROUP
Type: Vaste Job
De Herfurth Group is een internationale transportorganisatie met 400 medewerkers verspreid over 4 landen met hoofdkantoor in Antwerpen. ‘Knowhow’, klantgerichtheid en vernieuwing staan al meer dan 100 jaar centraal. We zijn actief in alle mogelijke takken van shipping, logistiek, luchtvracht, wegvervoer, warehousing, containerherstelling en travel. We kunnen rekenen op competente ‘in-house’ ondersteuning van IT, Boekhouding en Administratie, Aankoop, Sales, Facilities management en Human Resources. Voor onze dochterfirma, HANDICO INTERNATIONAL NV en meerbepaald voor onze vestiging te Antwerpen – Delwaide dok zijn wij op zoek naar een BEDIENDE VOOR BALIE CONTAINERDEPOT Je taken en verantwoordelijkheden Het administratief verwerken van containerbewegingen in of uit de depot. De containers worden bij binnenkomst geïnspecteerd volgens de normen van de klanten. Alle handelingen worden ondersteund via een handheld-terminal verbonden met ons hoofd-computersysteem. Je bent verantwoordelijk voor de depotindeling en opvolging van alle bewegingen. De taak omvat: De volledige input van boekingen en containerbewegingen in het depot-computerprogramma Het bezorgen van Interchange–receipt aan de chauffeurs Het controleren van de containers op schade en dit volgens de normen van de klanten Bijhouden van alle klassement
-
HR officer m/v (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: TRAFIROAD
Type: Vaste Job
Trafiroad N.V. is voor de afdeling HR op zoek naar een HR OFFICER. m/v Als medewerker van onze personeelsdienst ben je verantwoordelijk voor een correcte en tijdige loonadministratie. In samenwerking met je collega's ben je het aanspreekpunt voor allerhande ad hoc vragen m.b.t. sociale wetgeving, salarisadministratie, tijdsregistratie, ... Je rapporteert aan de personeelsverantwoordelijke alsook werk je nauw samen met de financiële afdeling en het sociaal secretariaat. Personeelsadministratie: Aanmaak, beheer en opvolging van o.a. arbeidscontracten, dimona aangifte, verloning, tijdsregistratie, hospitalisatie- en groepsverzekeringen, sociale documenten, personeelsdossiers en vakantie- en afwezigheidsaanvragen, rapporten inzake evolutie lonen, en allerhande gunstige statistieken voor het management, gerichte opleidingen per afdeling inplannen,... Je werkt ook mee aan een constante evolutie optimalisatie lonen en payrollprocessen.
-
Werkvoorbereider Elektriciteit regio Antwerpen Linkeroever (Vast of Freelance) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: PEOPLE FOR PROJECTS
Type: Zelfstandige activiteit
P4P zoekt verschillende Werkvoorbereiders Elektricitiet in de regio Antwerpen Linkeroever. Functiebeschrijving: Als Werkvoorbereider Elektriciteit ben je verantwoordelijk voor de technische en administratieve voorbereiding van de werken. Taken en verantwoordelijkheden: Het instaan voor de voorbereiding, opvolging en afhandeling van dagdagelijks en revisie gebonden onderhoud preventief onderhoud (inspecties en kalibraties, periodieke vervanging van onderdelen, …) correctief onderhoud (nl. diagnose, nazicht en herstelling of vervanging van defecte apparatuur) Het bieden van ondersteuning bij de voorbereiding en realisatie van projecten en installatiewijzigingen De effectieve uitvoering van de desbetreffende werken behoren niet tot het takenpakket.
-
Project Engineer (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1672951-inline.html?cid=Partner_VDAB Ben je op zoek naar een gevarieerde functie als projectingenieur voor de opvolging en coördinatie van uiteenlopende projecten bij diverse bedrijven uit verschillende sectoren? Bekijk dan zeker deze vacature! Onze klant is een engineering bureau gespecialiseerd in alle facetten van engineering en project management. Zowel haalbaarheidsstudie, budgettering als aansturing en opvolging van projecten worden op een hoog professioneel niveau verzorgd. Ze staan eveneens garant voor het juiste ontwerp van alle installaties, en dit zowel in een 2D maar meer nog in een 3D CAD omgeving. Dit start vanaf inplantingsvoorstellen tot aan volledige ontwerpen van industriële installaties tot het gewenste gedetailleerde niveau. Ze verzorgen projecten voor diverse industrieën vooral in Oost- en West-Vlaanderen. Zowel proceschemie als petrochemie, metallurgie en grondstoffenbehandeling, cement en betonindustrie, maar ook bulkgoederentransport en specifieke installaties uit de voedingsnijverheid kennen voor hen geen geheimen. Ter uitbreiding van hun team zijn ze op zoek naar een all-round technisch Project Engineer en een Project Engineer Bouw. Als Project Engineer voer je uiteenlopende technische projecten uit zoals installatie van nieuwe apparaten, uitbreiding van productie-eenheden, enz. Hierbij heb je oa volgende taken en verantwoordelijkheden: de detailuitwerking van de projecten de opvolging en coördinatie van de projecten realisatie ervan binnen de planning en het budget opstellen van lastenboeken het voeren van technische bespreking met leveranciers en constructeurs de opvolging van de leveranciers en contractors ingebruikname van de apparatuur met de overdracht aan de gebruiker en de plaatselijke technische dienst het deelnemen aan de procesveiligheidsstudies (HAZOP studies) je werkt hiervoor frequent samen met een brede groep mensen uit de Productieafdelingen, Technische dienst, Veiligheidsdienst en Kwaliteitsdienst De Project Engineer Bouw zal in eerste instantie worden ingezet op een project in Doel voor de ontwikkeling en bouw van een volledig nieuw complex van een havenoverslagbedrijf. Dit gaat om de bouw van een nieuw kantorencomplex met allernieuwste technologieën, wegennetwerk rondom, uitbreiding haven, aanpassen kaaien, … Deze Project Engineer zal mee instaan voor de coördinatie van alle werkzaamheden ter ondersteuning van de verantwoordelijke civiele werken. Dit project zal zowat 5 jaar duren, nadien kan deze Project Engineer op andere projecten ingezet worden.
Zoek naar antwoorden van LEON GEVAERT in sociale netwerken
Look for responds of LEON GEVAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor LEON GEVAERT. Laat een reactie achter voor LEON GEVAERT. LEON GEVAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LEON GEVAERT. Leave a respond for LEON GEVAERT. LEON GEVAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LEON GEVAERT op de google maps. Adres en contacten LEON GEVAERT Location of LEON GEVAERT on the google maps. Address and contacts of LEON GEVAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come LEON GEVAERT LEON GEVAERT: INSTITUUT ORCHIDEE | VAN DER LINDEN - LAUWERS | DRUKKERIJ MIRO | LUDOTH?QUE DE MOLENBEEK | Beck A-Vyt
Other related companies as LEON GEVAERT: INSTITUUT ORCHIDEE | VAN DER LINDEN - LAUWERS | DRUKKERIJ MIRO | LUDOTH?QUE DE MOLENBEEK | Beck A-Vyt
LEON GEVAERT is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LEON GEVAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06800781250. Het bedrijf LEON GEVAERT bevindt zich op het adres: SINT-GODELIEVESTRAAT 43; 8020; OOSTKAMP. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 546,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 241,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Boucheries. Producten gemaakt in LEON GEVAERT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LEON GEVAERT is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LEON GEVAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LEON GEVAERT, openstaande posities, locatie van LEON GEVAERT op de kaart.
LEON GEVAERT is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is LEON GEVAERT, company assigned to the tax number BE06800781250. The company LEON GEVAERT is located at the address: SINT-GODELIEVESTRAAT 43; 8020; OOSTKAMP. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 546,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 241,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Boucheries. Products created in LEON GEVAERT were not found.
The main activity of LEON GEVAERT is Insurance Agents, Brokers and Service, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of LEON GEVAERT is not available. You also can look at reviews of LEON GEVAERT, open positions, location of LEON GEVAERT on the map.
