Figaro
Contactgegevens Figaro: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Figaro: address, phone, fax, email, website, opening hours
Figaro
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rijmenamsesteenweg 42; 3150; Haacht, België
Telefoon (phone): 016 60 48 65 (+32-016 60 48 65) 016 60 48 65 (+32-016 60 48 65)
Fax (fax): +32 (53) 710-75-88 +32 (53) 710-75-88
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Figaro: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Figaro"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Figaro"? - Contact us!
We found such data of Figaro, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Figaro. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Figaro
Products information Figaro
Hairdressing salons - Ladies; Hairdressing salons - Gentlemen
Product categorie (product category): Hairdressing salons - Children
Aanvulling soorten activiteiten voor Figaro Addition kinds of activities for Figaro
2434. Houten keukenkasten | Wood kitchen cabinets
3325. Staalgieterijen, nec | Steel foundries, nec
369903. Elektronische trainingsapparatuur | Electronic training devices
27969901. Kleurafscheidingen, voor het afdrukken | Color separations, for printing
50729906. hangsloten | Padlocks
51690800. Synthetische harsen, rubberen en plastic materialen | Synthetic resins, rubber, and plastic materials
Werken bij Figaro: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Figaro: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Figaro. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Figaro. Looking for open vacancies in other companies
-
Medewerker Export (m/v) te Willebroek (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: Actief Interim Mechelen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je gebeten door het sociaal contact? Sta je graag klanten te woord en wil je deze helpen op een efficiënte manier? Voor een van onze klanten, internationaal actief op logistiek vlak, zijn wij dringend op zoek naar een Medewerker (m/v) voor de export afdeling. Je treedt op als contactpersoon voor je klanten. Je geeft deze de nodige informatie ivm de status van hun zendingen. Hiernaast handel je ook proactief om zo problemen te voorkomen. Je behandelt klachten op een professionele manier op en biedt een duurzame oplossing aan jouw klanten. Je zal in contact staan met je collega's van de andere filialen om zo een goede opvolging van de zendingen te garanderen. Je staat eveneens in voor de administratieve opvolging van jouw dossiers (inputten van gegevens, klassement, kopieerwerk, mails,...). Kortom een functie met voldoende afwisseling, uitdaging en sociale contacten. Je zal in daguren aan de slag gaan en dit van maandag tot vrijdag in een flexibele uurrooster.
-
Industriële Reiniger (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Start People Gent
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als industrieel reiniger sta je in voor de volgende opdrachten: Het schoonmaken van installaties Werken met ontvettingsproducten, hogedruk reiniger en andere apparaten Mogelijk werken op hoogtes Zwerfvuil opruimen Diverse andere reinigingsopdrachten
-
TIG-lasser met Mechanische Kennis - regio Zwevezele (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant gespecialiseerd in machinebouw voor de procesindustrie zijn we op zoek naar een TIG-Lasser.
-
Metalliseerder (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Bree zijn wij op zoek naar een metalliseerder. Takenpakket: - Je brengt een zinklaag aan op staal - De zink wordt met behulp van een vlamspuit aangebracht op het oppervlak - De zink wordt als draad van een spoel afgerold en door een opening van het vlamspuitpistool geschoven - Vervolgens wordt het in een vlam gesmolten en dmv een krachtige luchtstroom op het materiaal gespoten
-
Student Charcuterie-afdeling (LUBBEEK)
Regio: LUBBEEK
Bedrijf: ADECCO OVERIJSE
Type: Studentenjob
Ben je student en wil je op de charcuterie-afdeling van een grootwarenhuis werken? Voor onze klant in Lubbeek zijn wij op zoek naar een student (m/v) die op zaterdag kan komen meewerken. Je ondersteunt de beenhouwers en maakt zelf makkelijke bereidingen (vb. hamburgers) klaar.
-
TECHNISCH VERKOPERS WEEKEND ALS BIJVERDIENSTE (OOSTROZEBEKE)
Regio: OOSTROZEBEKE
Bedrijf: FRANS VLAEMINCK
Type: Studentenjob
U bent een echte doe-het-zelver die ook verkoopstechnieken onder de knie heeft. U wilt een bijverdienste in het weekend (zaterdag heel de dag en zondagvoormiddag). U bent gemotiveerd. U beschikt over de nodige kennis van bouwmaterialen (dit kan gaan over sanitair, tuinmaterialen, parket, verf/behang/gordijnen, poorten, ramen en deuren, electriciteit, ...)
-
Een Verantwoordelijke Aankoop-Logistiek (m/v) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: KLINIEK SINT-JAN
Type: Vaste Job
Wij zoeken een Verantwoordelijke Aankoop-Logistiek (m/v) Voltijds (38u/week) - Onbepaalde duur Opdracht: Als verantwoordelijke van twee teams die in totaal bestaan uit een twintigtal personen, coördineert u de activiteiten m.b.t. de aankoop van materiaal, verbruiksgoederen en apparatuur voor de diensten en staat u in voor het voorraadbeheer en de leveringen op de diensten. Hiervoor: - Staat u in voor de coördinatie en supervisie van de diensten Aankoop en Logistiek met het oog op een vlotte samenwerking en meer efficiëntie - Zet u de grote strategische lijnen uit met betrekking tot aankoop en logistiek evenals hun planning en bespreekt u dit met de Directie - Tracht u de noden van de gebruikers te begrijpen en te vertalen naar lastenboeken. Doet u het nodige om de aanvragen van de gebruikers te stroomlijnen en te standaardiseren teneinde de kosten te verminderen - Bent u verantwoordelijk voor de opstart van de Openbare Aanbestedingen in samenwerking met de juridische dienst - Werkt u desgevallend samen met de aankoopcentrale van MercurHosp - Controleert u of de aankoopprocedures goed nageleefd worden en spreekt u indien nodig de verantwoordelijken in kwestie hierover aan - Optimaliseert u het voorraadbeheer in samenwerking met de verantwoordelijke voor magazijn en logistiek - Zal u de Aankoopcommissie voorzitten en toezien op de toepassing van de beslissingen die er worden genomen. - Onderneemt u acties indien de leveranciers tekortschieten of hun verbintenissen niet nakomen en staat u in voor de opvolging - Brengt u regelmatig verslag uit t.a.v. de Directie over de behaalde resultaten van de Aankoopdienst en het magazijn
-
Projectleider | sterk bouwbedrijf klasse 7 (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: HR Concept
Type: Vaste Job
Als projectleider hebt u verantwoordelijkheden binnen aankoop, project realisatie, facturatie, kwaliteit en veiligheid. U verzorgt contacten met de klant, architect, ingenieur en onderaannemers U legt onderaannemers vast na commerciële besprekingen U tekent het werfinrichtingsplan uit U start de werf op U houdt toezicht op de uitvoering door de werfleider U werkt de uitvoeringsdetails uit en legt de algemene werfplanning en opvolging vast U woont werfvergaderingen bij U controleert de werf, de werken van het eigen personeel en de onderaannemers U bewaakt het budget van de werf U bespreekt de facturatie, maakt de vorderingsstaten, meerwerken, meetstaten en nacalculatie op U werkt mee aan de kwaliteit en veiligheid op de werf
-
Gemotiveerde kapper op zelfstandige basis (WAKKEN)
Regio: WAKKEN
Bedrijf: HAIRBORIST
Type: Zelfstandige activiteit
Hairborist is een producent en distributeur van een professionele kapperslijn. Met het oog op het geven van opleidingen, bouwden wij een kapperszaak in ons hoofdkantoor te Wakken. Wegens uitbreiding is het hoofdkantoor echter verhuisd, waardoor deze ruimte leeg staat. We willen graag een kapper de mogelijkheid bieden om op zelfstandige basis aan de slag te gaan in het salon met vele voordelen! Het gaat om een zeer stijlvol salon, dat perfect is voor iemand die graag zelfstandig wilt worden maar de stap niet durft te zetten. Er zijn immers geen grote investeringen nodig, u krijgt een volledige ondersteuning van het Hairborist team en er zijn eveneens doorgroeimogelijkheden binnen Hairborist! Ten slotte is Hairborist eveneens een fantastisch bedrijf om mee aan de slag te gaan.
-
verkopers (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: JV WORLD WIDE TRADING GCV
Type: Zelfstandige activiteit
gemotiveerd enthousiast doorgroeien durver internationaal particuliere markt wij zijn volop bezig in onze groei en zoeken enthousiaste mensen die willen doorgroeien samen met ons mensen met co ouderschap welkom deeltijds studenten en weekendwerk mogelijk
-
Sollicitatiedag Schoonmaak burelen regio Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
ISS Facility Services, de grootste dienstverlener van België, zoekt schoonmaaktalenten regio Kortrijk voor bedrijven, ziekenhuizen, rusthuizen,... Misschien is dit iets voor jou? Uren: Meestal ochtend- en/of avondwerk tussen 6u en 21u (meestal deeltijds).
-
Frituur medewerker (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: DIVEYAYE
Type: Flexijob
helpen in de frituur, klanten bestellen, frieten bakken, vlees bakken voorbereiding en bereidingswerken
Zoek naar antwoorden van Figaro in sociale netwerken
Look for responds of Figaro in social networks
Lees alle opmerkingen voor Figaro. Laat een reactie achter voor Figaro. Figaro bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Figaro. Leave a respond for Figaro. Figaro on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Figaro op de google maps. Adres en contacten Figaro Location of Figaro on the google maps. Address and contacts of Figaro
Andere gerelateerde bedrijven als come Figaro Figaro: TAVERNE 'T HOF VAN NEVELE | GARAGE HENRI VERZWALM | QUALIFINANCE | F. NOIR | B.B. ASSISTANCE
Other related companies as Figaro: TAVERNE 'T HOF VAN NEVELE | GARAGE HENRI VERZWALM | QUALIFINANCE | F. NOIR | B.B. ASSISTANCE
Figaro is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Figaro, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07406127929. Het bedrijf Figaro bevindt zich op het adres: Rijmenamsesteenweg 42; 3150; Haacht. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 413,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 181,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Hairdressing salons - Children. Lijst met producten zijn Hairdressing salons - Ladies; Hairdressing salons - Gentlemen.
De hoofdactiviteit van Figaro is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Figaro is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Figaro, openstaande posities, locatie van Figaro op de kaart.
Figaro is a company, that was registered 2000 in N\A region, Belgium. Full name of company is Figaro, company assigned to the tax number BE07406127929. The company Figaro is located at the address: Rijmenamsesteenweg 42; 3150; Haacht. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 413,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 181,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Hairdressing salons - Children. List of products are Hairdressing salons - Ladies; Hairdressing salons - Gentlemen.
The main activity of Figaro is Fishing, Hunting and Trapping, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Figaro is not available. You also can look at reviews of Figaro, open positions, location of Figaro on the map.
