Informatica J. Van Breda & Co

Particuliere bedrijvenMeubels en uitrustingen • Informatica J. Van Breda & Co
Private companiesFurniture and Fixtures • Informatica J. Van Breda & Co

Contactgegevens Informatica J. Van Breda & Co: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Informatica J. Van Breda & Co: address, phone, fax, email, website, opening hours

Informatica J. Van Breda & Co

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Plantin en Moretuslei 295, Borgerhout, 2140, België

Telefoon (phone): 32 3 217.50.75 32 3 217.50.75

Fax (fax): 32 3 235.25.14 32 3 235.25.14

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Informatica J. Van Breda & Co: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Informatica J. Van Breda & Co"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Informatica J. Van Breda & Co"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Informatica J. Van Breda & Co, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Informatica J. Van Breda & Co. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Informatica J. Van Breda & Co, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Informatica J. Van Breda & Co. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Informatica J. Van Breda & Co
Products information Informatica J. Van Breda & Co

BTW identificatienummer (tax): BE04939147949
Ondernemingsnummer: 5702423095
Hoofdstad (capital): 327,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 591,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): N\A
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 2002

Producten die in Informatica J. Van Breda & Co zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Informatica J. Van Breda & Co
(Get full report from official database of BE for Informatica J. Van Breda & Co)

Aanvulling soorten activiteiten voor Informatica J. Van Breda & Co
Addition kinds of activities for Informatica J. Van Breda & Co

509905. Video- en geluidsapparatuur | Video and audio equipment
01799913. Mango Grove | Mango grove
34299911. Piano hardware | Piano hardware
34430122. Tanks, standaard of op maat gemaakt: metalen plaat | Tanks, standard or custom fabricated: metal plate
36210302. Spoorwegmotor en controleapparatuur, elektrisch | Railway motors and control equipment, electric

Werken bij Informatica J. Van Breda & Co: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Informatica J. Van Breda & Co: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Informatica J. Van Breda & Co. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Informatica J. Van Breda & Co. Looking for open vacancies in other companies

  • Verkoper (m/v) Decoratie - Kassabeheer (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: ASAP WAREGEM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    We zijn op zoek naar gedreven personen die kunnen instaan voor de verkoop van decoratie en het kassabeheer. Als enthousiast verkoper ontvang je op professionele wijze deklanten in de showroom. Je adviseert hen bij de juiste keuze van hun decoratie. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor het beheer van de kassa.

  • Onderhoudsmecanicien twee ploegen Zele (ZELE)

    Regio: ZELE

    Bedrijf: Synergie Lokeren Interim

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een textielbedrijf te Zele zijn wij op zoek naar een onderhoudsmecanicien in ploegenstelsel.

  • Monteerder Mechanische Onderdelen (m/v) (LIER)

    Regio: LIER

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant, een grote speler in Lier, zoeken we een monteerder voor onmiddellijke opstart! Je staat in voor de montage van onderstellen van bus- of carchasis of aan industriële voertuigen. Je staat in voor het inbouwen van mechanische onderdelen zoals de motor, de assen, de versnellingsbak, etc. Je voert je werk uit volgens technische beschrijvingen rekening houdend met de voorschriften van het land van bestemming.

  • TIG-lasser (PAAL)

    Regio: PAAL

    Bedrijf: Vivaldis Construct

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant in Paal zijn we op zoek naar een tig-lasser voor in de sanitair en cv 

  • HUISHOUDHULP REGIO HERENTHOUT (HERENTHOUT)

    Regio: HERENTHOUT

    Bedrijf: GF DIENSTENCHEQUES

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben jij een krak in huishoudelijke taken en zou je dit graag professioneel willen uitvoeren? Begrijp jij dat je als huishoudhulp gezinnen ondersteunt in hun dagdagelijks leven? Reageer snel want dan ben jij de geschikte kandidaat om in ons bedrijf aan de slag te gaan! Zowel voltijds als deeltijds mogelijk, planningen worden opgesteld in samenspraak met de poetsdame alsook de klant. Werk in UW regio ! Graag in het bezit van een eigen wagen www.group-f.be

  • CUSTOMER SERVICE FRANSE MARKT (WOMMELGEM)

    Regio: WOMMELGEM

    Bedrijf: Hays Response Antwerpen

    Type: Vaste Job

    * Regio Wommelgem * A-Z orderopvolging van eigen klanten en nauwe samenwerking met Accountmanager * Leuk team binnen internationaal bedrijf Deze organisatie actief in de voedingsindustrie heeft enkele bekende producten in zijn assortiment. In de vestiging in Wommelgem zijn zowel een productiesite als de administratieve kantoren aanwezig. Voor deze klant is Hays Response op zoek naar een Order Desk medewerker voor de Franstalige klanten. Als Order Desk medewerker ben jij verantwoordelijk voor de orderopvolging van a tot z. Enerzijds ga jij het aanspreekpunt zijn voor je Franstalige klantenportfolio. Dit wilt zeggen dat jij vragen gaat beantwoorden, oplossingen gaat zoeken voor eventuele problemen en daarbij de klanten ook op de hoogte gaat houden. Anderzijds ga jij de orders in het systeem zetten en opvolgen. Bovendien voer je prijswijzigingen of commerciële correcties door in het systeem en verstuur je ze naar de klanten. Je contacten verlopen zowel via mail als telefonisch. Daarbij werk je nauw samen met de Accountmanager van jouw markt.

  • Technisch commercieel bediende (binnendienst) (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: MANPOWERGROUP SOLUTIONS

    Type: Vaste Job

    Als Technical Sales / Commercieel bediende ben je verantwoordelijk voor de volledige flow van het verkoopproces. Vanaf de offerte tot en met de uitlevering sta je garant voor de aanbieding van het juiste product, service en een tijdige levering van de aan jou toegewezen klantenportefeuille. Je bent contactpersoon voor de aan jou toegewezen klantenportefeuille en zorgt ervoor dat de klant zo snel mogelijk geholpen wordt (telefonisch/per mail). Je maakt duidelijke afspraken omtrent levertermijn, aantallen, facturatie,… In communicatie met de klant detecteer je de klantenbehoeften en zoek je samen naar de optimale oplossing. Uiteraard staat klantentevredenheid bij jou hoog in het vaandel. Je onderhoudt de relaties met je klanten en probeert door middel van cross-selling de opportuniteiten optimaal te benutten. In overleg met je klantenteam (buitendienstmedewerkers) maak je offertes en volg je deze pro-actief verder op Je werkt niet alleen intensief samen met klanten, maar ook met de medewerkers van de verschillende productdivisies, alsook de ondersteunende afdelingen. Je rapporteert aan de Teamleader.

  • Logopedist(e) (ZWEVEGEM)

    Regio: ZWEVEGEM

    Bedrijf: LOGOPEDIE JOKE GEIRNAERT - ARCUS

    Type: Zelfstandige activiteit

    Wij zijn op zoek naar een enthousiaste logopedist(e) om ons team te versterken. Afhankelijk van het aantal nieuwe aanmeldingen kan er onmiddellijk met een aantal uren gestart worden. Vanaf januari/februari - mei 2019 betreft het bijkomend een voltijds uurrooster van bepaalde duur (zwangerschapsvervanging). De behandelingen gaan door op scholen regio Zwevegem of in de praktijk. Na de vervanging is het mogelijk om een eigen uurrooster verder uit te bouwen. In de praktijk zijn alle materialen beschikbaar. Je werkt op zelfstandige basis, maar je krijgt ondersteuning op administratief en therapeutisch vlak. Het is mogelijk om therapieën op voorhand mee te volgen. Zowel pas afgestudeerden als logopedisten met ervaring zijn welkom. Heb je interesse of verdere vragen, aarzel dan niet om ons te contacteren. Kan je slechts een deel van de vervanging overnemen, neem ook dan gerust contact op.

  • Zelfstandig Psychiatrisch arts - kinder- en jeugdpsychiatrie (M/V) (TILDONK)

    Regio: TILDONK

    Bedrijf: OOKJG

    Type: Zelfstandige activiteit

    We zijn op zoek naar een kinder- en jeugdpsychiater, die op zelfstandige basis ons team wil aanvullen en versterken. Wij wensen zo ons aanbod diagnostiek en testafname verder optimaliseren. Volgende zaken zullen alvast tot een onderdeel van het op te nemen takenpakket behoren Diagnostiek i.s.m. ons diagnostisch onderzoeksteam. Multidisciplinair overleg met het therapeutenteam i.k.v. lopende casussen. Het vaststellen, uitvoeren en evalueren van behandelplannen. Ons behandelteam begeleiden op inhoudelijk niveau. Zorg verlenen op academisch, topklinisch niveau.

  • Zelfstandig Audioloog (ZEDELGEM)

    Regio: ZEDELGEM

    Bedrijf: BIZPLUS PATRICK CHALMET

    Type: Zelfstandige activiteit

    Door een sterke groei van onze dienstverlening in de regio Zedelgem/Brugge zijn we, als multidisciplinair groepspraktijk Vitalim, op zoek naar een enthousiaste & gemotiveerde zelfstandige audioloog. De missie van de groepspraktijk is dan ook dat het welzijn van onze patiënten te allen tijde centraal staat. Als zelfstandige audioloog kom je terecht in een praktijk met verschillende paramedici zoals diëtiste, psycholoog, seksuoloog, kinesist,….. met als doel het welzijn van de patiënten. Ben je geïnteresseerd om deze missie mee te verwezenlijken en zich te engageren op lange termijn? Stuur jouw CV door Wat wordt er van jou verwacht? Je bent dus verantwoordelijk voor de dagelijkse dienstverlening van de patiënt in samenwerking met jouw collega’s. (start deeltijds en doorgroeien naar volwaardige praktijk) Jouw taken bestaan voornamelijk uit: ð De nodige en correcte verstrekkingen uitvoeren ð Communicatie met de patiënt Kortom, je zorgt ervoor dat de patiënt het nodige comfort en welzijn krijgt.

  • BIJVERDIENSTE Nachtverpleegkundige (Halle) - Zelfstandige basis (Regio Halle)

    Regio: Regio Halle

    Bedrijf: X-Care

    Type: Zelfstandige activiteit

    Voor een woonzorgcentrum en een ziekenhuis in Halle zoeken wij gemotiveerde verpleegkundigen, die regelmatig nachten willen bijwerken. Spreekt dit jou aan, neem dan zeker contact met ons op! Zowel interimverpleegkundigen als freelancers komen in aanmerking!

  • BEGELEIDER BUITENSCHOOLSE KINDEROPVANG (BERINGEN)

    Regio: BERINGEN

    Bedrijf: STAD BERINGEN

    Type: Werfreserve

    Je staat in voor de dagelijkse opvang van kinderen van 2,5 tot 12 jaar, voor en na de schooluren en tijdens de schoolvakanties. Je bent verantwoordelijk voor het organiseren van activiteiten, het begeleiden van eetmomenten en toiletbezoek, het toezicht houden op het maken van huistaken, het contact onderhouden met de ouders, enz.

Zoek naar antwoorden van Informatica J. Van Breda & Co in sociale netwerken
Look for responds of Informatica J. Van Breda & Co in social networks

Lees alle opmerkingen voor Informatica J. Van Breda & Co. Laat een reactie achter voor Informatica J. Van Breda & Co. Informatica J. Van Breda & Co bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Informatica J. Van Breda & Co. Leave a respond for Informatica J. Van Breda & Co. Informatica J. Van Breda & Co on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Informatica J. Van Breda & Co op de google maps. Adres en contacten Informatica J. Van Breda & Co
Location of Informatica J. Van Breda & Co on the google maps. Address and contacts of Informatica J. Van Breda & Co

Andere gerelateerde bedrijven als come Informatica J. Van Breda & Co Informatica J. Van Breda & Co: FLSEHUDA NV | DRUKKERIJ SOENS-VANMARCKE | Regina Hairstyling | MONIQUE SNYERS | TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

Other related companies as Informatica J. Van Breda & Co: FLSEHUDA NV | DRUKKERIJ SOENS-VANMARCKE | Regina Hairstyling | MONIQUE SNYERS | TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

Informatica J. Van Breda & Co is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Informatica J. Van Breda & Co, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04939147949. Het bedrijf Informatica J. Van Breda & Co bevindt zich op het adres: Plantin en Moretuslei 295, Borgerhout, 2140. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 327,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 591,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in Informatica J. Van Breda & Co zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Informatica J. Van Breda & Co is Meubels en uitrustingen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Informatica J. Van Breda & Co is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Informatica J. Van Breda & Co, openstaande posities, locatie van Informatica J. Van Breda & Co op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Informatica J. Van Breda & Co is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is Informatica J. Van Breda & Co, company assigned to the tax number BE04939147949. The company Informatica J. Van Breda & Co is located at the address: Plantin en Moretuslei 295, Borgerhout, 2140. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 327,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 591,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in Informatica J. Van Breda & Co were not found.
The main activity of Informatica J. Van Breda & Co is Furniture and Fixtures, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Informatica J. Van Breda & Co is not available. You also can look at reviews of Informatica J. Van Breda & Co, open positions, location of Informatica J. Van Breda & Co on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Informatica J. Van Breda & Co, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Informatica J. Van Breda & Co, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Informatica J. Van Breda & Co, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Informatica J. Van Breda & Co, employees, financial statistics.