Eureka S.A.
Contactgegevens Eureka S.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Eureka S.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours
Eureka S.A.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Av. De Tervueren, 446 Brussels, B 1150, België
Telefoon (phone): 3222151617 3222151617
Fax (fax): +32 (82) 346-69-48 +32 (82) 346-69-48
E-Mail: [email protected]
Website: www.myllerup.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Eureka S.A.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Eureka S.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Eureka S.A."? - Contact us!
We found such data of Eureka S.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Eureka S.A.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Eureka S.A.
Products information Eureka S.A.
Producten die in Eureka S.A. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Eureka S.A. Addition kinds of activities for Eureka S.A.
385100. Oogheelkundige goederen | Ophthalmic goods
511205. Office filing levert | Office filing supplies
20910200. Schelpdieren, ingeblikt en genezen | Shellfish, canned and cured
23290202. Down-filled kleding: mannen en jongens ' | Down-filled clothing: men's and boys'
26750201. Kaarten: doodgesneden en ongedrukt: gemaakt van aangekochte materialen | Cards: die-cut and unprinted: made from purchased materials
28650304. Benzoëzuur | Benzoic acid
34710205. Depolerende metaal | Depolishing metal
35850403. Condensers, koeling | Condensers, refrigeration
35890203. Vuil vuil eenheden, industrieel | Dirt sweeping units, industrial
78190102. Casting bureau, film | Casting bureau, motion picture
Werken bij Eureka S.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Eureka S.A.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Eureka S.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Eureka S.A.. Looking for open vacancies in other companies
-
Banketbakker M/V (TERVUREN)
Regio: TERVUREN
Bedrijf: JOBCONNECTION
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent of wordt verantwoordelijk van een afdeling binnen de productie, Die zich ontfermt om topkwaliteitsproducten te maken in het assortiment van “klassieke patisserie in een nieuw kleedje”, Liefst boordevol ideeën om vernieuwde creaties te maken.
-
Aankoper - Werkvoorbereider M/V (357/17208) (KALMTHOUT)
Regio: KALMTHOUT
Bedrijf: ADECCO NOORD ANTWERPEN
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een onderneming gespecialiseerd in elektriciteitswerken voor grote projecten zoals scholen, bedrijven, rusthuizen zijn wij op zoek naar een aankoper / werkvoorbereider M/V. Jouw takenpakket: Lanceren van prijsaanvragen, prijsvergelijkingen en inkopen van materialen. Opvolgen van afgesproken levertermijnen, kwaliteit en het melen van bottlenecks. Je beheert de volledige administratie rond het project. Je rapporteert aan de projectleider en de zaakvoerder. Je werkt nauw samen met de kostprijsberekenaars bij het uitwerken van projecten. Je werkt in teamverband om eventuele problemen op te lossen.
-
Assistent/ Assistente boorder geothermie (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Samen met een collega boorder/ werfverantwoordelijke sta je in voor het correct plaatsen van geothermische sondes. Dit omvat: werfvoorbereiding en werfinrichting het ondersteunen van een boorder bij verticale boringen tot > 100 m diep aanleggen van bovenleidingen (elektrolas) correct opleveren van een geothermische installatie Als medewerker in het team maak je kennis met alle taken binnen het boorbedrijf. Assisitent boorder geothermie is een goede basis voor doorgroeien binnen het team. Na een proefperiode kom je in aanmerking voor verder interne opleidingen/ opleiding boorder.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Liedekerke – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (LIEDEKERKE)
Regio: LIEDEKERKE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
POETSHULP/ HUISHOUDHULP in regio Evergem– kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Studenten kerstmarkt Nieuwpoort (NIEUWPOORT)
Regio: NIEUWPOORT
Bedrijf: Let's Work
Type: Studentenjob
Heb jij zin om als student een centje bij te verdienen op de kerstmarkt in Nieuwpoort en ben je vrij in de periode van 15/12/2018 tot en met 06/01/2019? Wij zijn op zoek naar gemotiveerde studenten die kunnen worden ingeschakeld voor schaatsverhuur!
-
Jobstudenten herfstvakantie (LEDEGEM)
Regio: LEDEGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een chocoladebedrijf regio Ledegem is AGO Jobs & HR op zoek naar jobstudenten voor de herstvakantie. Je zal instaan voor het inpakken van chocolade.
-
Boekhouder (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Vaste Job
Samen met je collega’s zal je instaan voor: Het inboeken van aankoopfacturen en de financiële verrichtingen van een analytische boekhouding; De kwartaalafsluitingen en de jaarlijkse afsluiting van de boekhouding en de bijbehorende controles; Ad hoc analyses en diverse rapporteringen; De BTW en fiscale aangiftes.
-
Maintenance Technician (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: BRU TEXTILES
Type: Vaste Job
· Preventief onderhoud van alle machines in ons magazijn; · Detecteren en oplossen van mechanische, electrische, hydraulische of pneumatische problemen; · Beheer van reserve onderdelen in ons magazijn; · Herstellen van mechanische, electrische, hydraulische of pneumatische breakdowns; · Plannen, organiseren en opvolging van alle inspecties van externe machines; · Plannen, organiseren en opvolging van alle herstellingen van externe machines; · Onderhoud en herstellingen aan het gebouw/terrein; · Algemene klusjesmans activiteiten
-
PROJECTMANAGER ELEKTROMECHANICA / WERKTUIGKUNDE (VAST OF FREELANCE) REGIO ANTWERPSE HAVEN (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: People 4 Projects
Type: Zelfstandige activiteit
Als Projectmanager - Ingenieur Elektromechanica / Werktuigkunde ben je het aanspreekpunt voor klanten en onderhoud nauw contact met klanten en prospecten binnen de industrie, chemie en petrochemie. Tijdens een bedrijfs –en werfbezoek overleg je met engineering en projectleiding en bepaal je de scope. Je analyseert de werf en schat je de werken in. Tijdens de uitvoeringsfase voorzie je opvolging van één of meerdere werven. Je bent aanspreekpunt voor de klant, (onder)aannemers, interne contacten en de werfleiders onsite. Je stuurt de werfvergaderingen en maakt de planning en deelplanning op. Je volgt de uitvoering op. Je leidt meerdere projecten op technisch, administratief en financieel vlak. Je voorziet de nodige projectadministratie tot voorbereiding en opmaak van de facturatie.
-
Dierenoppassers - Dogwalkers (Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel)
Regio: Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel
Bedrijf: ANIMALICIOUS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij een grote dierenvriend? Ben je betrouwbaar en kan je nauwkeurig werken? Kunnen mensen écht op jou rekenen en zoek je een toffe bijverdienste? Lees dan snel verder! Cat-Alicious dierenoppas aan huis is België 's grootste onderneming die een dienstverleningsconcept voor de 'huis-aan-huis’ verzorging van huisdieren aanbiedt, tijdens de afwezigheid van de bewoners. Cat-Alicious kan worden ingeschakeld wanneer de bewoners op vakantie gaan, maar ook wanneer het huis als gevolg van een ziekenhuisopname of zakenreis onbeheerd moet achtergelaten worden.Voor deze situaties heeft Cat-Alicious een pakket ‘services aan huis” ontwikkeld, waardoor de bewoner niet meer op de goodwill van buren, vrienden of familie moet rekenen. Verder kunnen de huisdieren ook in hun eigen vertrouwde omgeving blijven, wat wetenschappelijk bewezen beter is voor het dier zelf, daar vele dieren stress ervaren als ze in een dierenpensions of vreemde omgeving moeten verblijven. Cat-Alicious bezoekt naar gelang de wensen van de klant de dieren 1 of meerdere keren per dag. Zo maakt de woning van de klant een bewoonde indruk wat eventuele inbrekers dan weer kan afschrikken. Wij voederen de dieren, maken hun sanitaire ruimte schoon en geven de dieren aandacht, liefde en knuffels. Toedienen van medicatie, legen van de postbus, plantjes water geven e.d. zit ook in ons takenpakket. Naast de dierenoppasdienst bestaat Cat-Alicious ook uit een uitlaatdienst voor honden. Klanten die overdag zich niet kunnen vrijmaken, schakelen ons in om de honden uit te laten voor een fijne wandeling. Voor de verdere uitbouw van ons groeiende bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste dierenverzorgers met een passie voor dieren!
-
Verkoopster (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: AGUA CON GAS
Type: Flexijob
Als verkoper ben je medeverantwoordelijk voor de verkoop van onze producten in onze vestiging in Lokeren ● Je begeleidt onze klanten bij de keuze van geschikte ensembles en de samenstelling van hun garderobe ● Je hebt hierbij voortdurend contact met klanten en de andere leden van het verkoop team ● Bovendien ondersteun je het vaste team bij extra evenementen zoals outlets, modeshows en fotoshoots
Zoek naar antwoorden van Eureka S.A. in sociale netwerken
Look for responds of Eureka S.A. in social networks
Lees alle opmerkingen voor Eureka S.A.. Laat een reactie achter voor Eureka S.A.. Eureka S.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Eureka S.A.. Leave a respond for Eureka S.A.. Eureka S.A. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Eureka S.A. op de google maps. Adres en contacten Eureka S.A. Location of Eureka S.A. on the google maps. Address and contacts of Eureka S.A.
Andere gerelateerde bedrijven als come Eureka S.A. Eureka S.A.: DUIKCLUB MANTA | AU PAYS DES PETITS PANDAS SPRL | Olivier Hairdressers | COMIT LEUVEN | AB D茅cor
Other related companies as Eureka S.A.: DUIKCLUB MANTA | AU PAYS DES PETITS PANDAS SPRL | Olivier Hairdressers | COMIT LEUVEN | AB D茅cor
Eureka S.A. is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Eureka S.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08408081054. Het bedrijf Eureka S.A. bevindt zich op het adres: Av. De Tervueren, 446 Brussels, B 1150. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 225,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 496,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in Eureka S.A. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Eureka S.A. is Engineering, Accounting, Research, Management en Verwante Diensten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Eureka S.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Eureka S.A., openstaande posities, locatie van Eureka S.A. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Eureka S.A. is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is Eureka S.A., company assigned to the tax number BE08408081054. The company Eureka S.A. is located at the address: Av. De Tervueren, 446 Brussels, B 1150. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 225,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 496,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in Eureka S.A. were not found.
The main activity of Eureka S.A. is Engineering, Accounting, Research, Management and Related Services , including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Eureka S.A. is not available. You also can look at reviews of Eureka S.A., open positions, location of Eureka S.A. on the map. For more information, write us to email [email protected]
