Coctail & Dreams
Contactgegevens Coctail & Dreams: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Coctail & Dreams: address, phone, fax, email, website, opening hours
Coctail & Dreams
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Kazernstraat 33; 9620; Zottegem, België
Telefoon (phone): 09 361 11 28 (+32-09 361 11 28) 09 361 11 28 (+32-09 361 11 28)
Fax (fax): +32 (65) 790-66-33 +32 (65) 790-66-33
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Coctail & Dreams: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Coctail & Dreams"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Coctail & Dreams"? - Contact us!
We found such data of Coctail & Dreams, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Coctail & Dreams. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Coctail & Dreams
Products information Coctail & Dreams
Producten die in Coctail & Dreams zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pubs
Aanvulling soorten activiteiten voor Coctail & Dreams Addition kinds of activities for Coctail & Dreams
2047. Hond- en kattenvoer | Dog and cat food
204601. Maïs en andere plantaardige zetmeel | Corn and other vegetable starches
226102. Chemische coating of behandeling van katoenen breedgeweven stoffen | Chemical coating or treating of cotton broadwoven fabrics
22990203. Ketelbedekking, vilt | Boiler covering, felt
24110301. Peeler logs | Peeler logs
39650102. Knoop blanks en matrijzen | Button blanks and molds
39999928. Plaques, foto, gelamineerd | Plaques, picture, laminated
50879907. Verplaatsende apparatuur en benodigdheden | Moving equipment and supplies
51490403. Spaghetti | Spaghetti
59991001. Grafstenen, afgewerkt | Gravestones, finished
Werken bij Coctail & Dreams: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Coctail & Dreams: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Coctail & Dreams. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Coctail & Dreams. Looking for open vacancies in other companies
-
Logistiek administratief bediende te Mol (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant in Mol is een kennispartner voor de industrie. Ze hebben een breed assortiment aan technische materialen en kunnen adviezen op maat geven. Voor de logistieke afdeling zijn we voor hen op zoek naar een gemotiveerde Logistiek, Administratief Bediende. Je zal terecht komen in een team van vijf collega's. Je takenpakket is allround en gericht op onderstaande verantwoordelijkheden: retourmeldingen naar leveranciers en de opvolging hiervan communicatie naar leveranciers en boekhouding algemene administratieve taken beheer van de mailbox
-
Medewerker Inpak 3 ploegen (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ASAP LEUVEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met je collega's sta je in voor het inpakken en verpakken van de geproduceerde producten. Op termijn zal je ook regelmatig kwaliteitscontroles uitvoeren. Je precisie en oog voor detail vertalen zich rechtstreeks in de kwaliteit van het eindproduct.
-
tijdelijke magazijnier voor winkel met specialisatie in sanitair (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een speciaalzaak in sanitair zijn we op zoek naar een tijdelijke magazijnier. Je staat in voor volgende taken: Laden, lossen en controleren van binnenkomende goederen. Aanvullen van rekken en instaan voor de productpresentatie. Opvolgen van het stockbeheer in de winkel. Onderhouden van het winkelpunt (orde en netheid). Ondersteunen van andere collega's (klanten op een vriendelijke manier doorverwijzen naar de juiste collega)
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Londerzeel (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: ONAFHANKELIJKE THUISZORG VERENIGINGEN
Type: Dienstenchequebaan
Wil jij graag aan de slag als huishoudhulp bij gezinnen? Is schoonmaken één van jouw favoriete bezigheden? Bij OTV ben je van harte welkom want wij zijn steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Hou jij ook van netheid en steek je graag je handen uit de mouwen? Dan ben jij voor ons de geschikte kandidaat om aan de slag te gaan als huishoudhulp via het systeem van de dienstencheques.Elke dag nemen onze huishoudhulpen bij onze klanten het huishoudelijke werk uit handen. Poetsen, strijken, koken, het kan allemaal via het systeem van dienstencheques. Je wordt tewerkgesteld in particuliere huishoudens. Telkens werk je in blokken van vier uren én het mooist van al, je kan zelf je werkdagen kiezen waardoor het perfect combineerbaar is met je privé leven. Tevens kan je rekenen op een individuele coaching door onze getrainde regioverantwoordelijken, zij staan je dagelijks met raad en daad bij.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Dilbeek – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (DILBEEK)
Regio: DILBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
JOBSTUDENT SCHOONMAAK REGIO HASSELT (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: SYNERGIE
Type: Studentenjob
Wij zijn opzoek naar studenten die beschikbaar zijn tijdens de zomer ( juli, augustus en september). Jouw taken: Verantwoordelijk voor het algemeen onderhoud Schoonmaak van verschillende ruimtes Afwisselend takenpakket Je werkt zelfstandig Je maakt gebruik van verschillende materialen
-
Software Engineer Technics & Immo (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Colruyt Group telt meer dan 28.000 medewerkers en meer dan 20 ondernemingen. Dat zijn niet alleen verschillende winkelformules, zoals Colruyt, OKay en Dreamland, we hebben ook een eigen communicatiebureau, vleesverwerkingsbedrijf, technische dienst … Dat maakt de groep een van de grootste privéwerkgevers van het land. We zijn een stabiel bedrijf dat menselijkheid en waarden hoog in het vaandel draagt. Daarom geloven én investeren we in onze medewerkers. Het team “Technics&Immo” staat binnen BP&S in voor de ondersteuning van de interne partner Technics&Immo die instaat voor o.a. bouw, beveiliging, garage, facility en energie (DATS 24 en Eoly). Als software engineer ontwikkel jij nieuwe toepassingen die hun processen en systemen ondersteunen. Stroom in de winkels en benzine aan de pomp? Mede dankzij jou! Je werkt aan de IT-systemen van onze interne technische dienst, die verantwoordelijk is voor de gebouwen, voertuigen en installaties van de groep. . Je zoekt creatief naar oplossingen om hun systemen verder uit te bouwen en te optimaliseren. Als software engineer heb je heel wat verantwoordelijkheden: Je analyseert de vragen van functioneel analisten. Op basis daarvan ontwerp je een IT-oplossing. Je ontwikkelt, test en implementeert die oplossingen. Je documenteert jouw nieuwe software, zodat je collega’s over de nodige informatie beschikken en op eerste en tweede lijn operationele vragen kunnen beantwoorden. Je ondersteunt en verbetert bestaande software en integreert softwarepakketten. Je staat elke twee weken een dag in voor de operationele ondersteuning van de softwareapplicaties en het oplossen van incidenten in tweede lijn. Dat betekent: kleine praktische problemen snel en efficiënt aanpakken. Je neemt soms projectmanagementtaken op. Je doet af en toe een wachtdienst volgens een beurtrolsysteem. Dat hoef je uiteraard pas te doen zodra je het bedrijf en alle systemen door en door kent: ten vroegste na een jaar. Je gaat aan de slag in een team van 4 software engineers binnen de IT-afdeling Business Processes & Systems. Je kiest je vaste werkplek in het hoofdkantoor in Halle of in ons kantoor in Deinze.
-
Assistent projectleider HVAC (LAARNE)
Regio: LAARNE
Bedrijf: VERHERBRUGGHEN
Type: Vaste Job
Als assistent projectleider ondersteun je de projectleider in de uitvoering van projecten in HVAC en sanitair, zowel op huishoudelijk vlak als voor de KMO en industrie. Concreet heb je volgende verantwoordelijkheden: ➢ De projectleider heeft het eerste contact met de klant en op basis van een zo nauwkeurig mogelijke beschrijving, doe je de calculatie en stel je een passende offerte op. ➢ Je koopt op vraag van de projectleider het nodige materiaal aan, volgt de werkzaamheden op en bent een aanspreekpunt voor de verschillende ploegen monteurs.
-
VOEGER (INGELMUNSTER)
Regio: INGELMUNSTER
Bedrijf: STORME VOEGWERKEN
Type: Vaste Job
Je staat in voor het voegen van nieuwbouwwoningen, voornamelijk in de provincie West-Vlaanderen.
-
Werftoezichter (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: N\a
Type: Vaste Job
Je staat dagelijks in voor de opvolging van de werken (riolering en wegenis) en zult de werfvergaderingen bijwonen. Ook sta je in voor het controleren van vorderingstaten met de aannemer en het opmeten van uitgevoerde hoeveelheden op het terrein behoort ook tot jouw job. Tenslotte sta je in voor het uitvoeren van proeven (slagsonde, waterproeven, plaatproeven, enz...).
-
logopedist(e) (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: LOGOSENSE
Type: Zelfstandige activiteit
Behandeling en diagnostiek van o stotteren o leerstoornissen o neurogene communicatiestoornissen o stemstoornissen o articulatiestoornissen o taalontwikkelingsstoornissen o …
-
Kinderpsycholoog (LEBBEKE)
Regio: LEBBEKE
Bedrijf: TheraPLUS
Type: Zelfstandige activiteit
Multidisciplinaire praktijk TheraPLUS te Lebbeke is op zoek naar een enthousiaste kinderpsycholoog (op zelfstandige basis) voor vervanging en eventueel om het team te versterken. website: www.theraplus.be
Zoek naar antwoorden van Coctail & Dreams in sociale netwerken
Look for responds of Coctail & Dreams in social networks
Lees alle opmerkingen voor Coctail & Dreams. Laat een reactie achter voor Coctail & Dreams. Coctail & Dreams bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Coctail & Dreams. Leave a respond for Coctail & Dreams. Coctail & Dreams on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Coctail & Dreams op de google maps. Adres en contacten Coctail & Dreams Location of Coctail & Dreams on the google maps. Address and contacts of Coctail & Dreams
Andere gerelateerde bedrijven als come Coctail & Dreams Coctail & Dreams: VAN ROOY | Van Gastel M | CHRISTELIJKE MUTUALITEIT | NOVARTIS PHARMA | LUBON BVBA
Other related companies as Coctail & Dreams: VAN ROOY | Van Gastel M | CHRISTELIJKE MUTUALITEIT | NOVARTIS PHARMA | LUBON BVBA
Coctail & Dreams is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Coctail & Dreams, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02317535400. Het bedrijf Coctail & Dreams bevindt zich op het adres: Kazernstraat 33; 9620; Zottegem. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 479,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 285,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Pubs. Producten gemaakt in Coctail & Dreams zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Coctail & Dreams is Engineering, Accounting, Research, Management en Verwante Diensten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Coctail & Dreams is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Coctail & Dreams, openstaande posities, locatie van Coctail & Dreams op de kaart.
Coctail & Dreams is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is Coctail & Dreams, company assigned to the tax number BE02317535400. The company Coctail & Dreams is located at the address: Kazernstraat 33; 9620; Zottegem. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 479,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 285,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Pubs. Products created in Coctail & Dreams were not found.
The main activity of Coctail & Dreams is Engineering, Accounting, Research, Management and Related Services , including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Coctail & Dreams is not available. You also can look at reviews of Coctail & Dreams, open positions, location of Coctail & Dreams on the map.
