Buffet de la Gare
Contactgegevens Buffet de la Gare: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Buffet de la Gare: address, phone, fax, email, website, opening hours
Buffet de la Gare
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue de la Station 1; 5030; Gembloux-sur-Orneau (Gembloux), België
Telefoon (phone): 081 61 57 69 (+32-081 61 57 69) 081 61 57 69 (+32-081 61 57 69)
Fax (fax): +32 (84) 658-52-80 +32 (84) 658-52-80
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Buffet de la Gare: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Buffet de la Gare"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Buffet de la Gare"? - Contact us!
We found such data of Buffet de la Gare, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Buffet de la Gare. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Buffet de la Gare
Products information Buffet de la Gare
Producten die in Buffet de la Gare zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pubs
Aanvulling soorten activiteiten voor Buffet de la Gare Addition kinds of activities for Buffet de la Gare
08110000. Houtwegen | Timber tracts
14999918. Tripoli mijnbouw | Tripoli mining
24930301. Bagasse bord | Bagasse board
55510203. Kayaks | Kayaks
72169901. Reinigen en verven, behalve tapijten | Cleaning and dyeing, except rugs
Werken bij Buffet de la Gare: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Buffet de la Gare: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Buffet de la Gare. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Buffet de la Gare. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief Medewerker regio Menen (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
OfficeTeam is momenteel op zoek naar een Administratief Medewerker (m/v) in kader van een zwangerschapsvervanging. Dit is voor een bedrijf gelegen in de regio van Menen. Tot jouw takenpakket als Administratief Medewerker regio Menen behoort: je verwerkt de orders; je volgt levertermijnen op; je staat in contact met klanten omtrent de abonnementen, prijzen, offertes en openstaande bestellingen; je maakt offertes op of past deze aan waar nodig; je verwerkt klachten, retours en eventuele verzendingsproblemen; je ondersteunt de vertegenwoordiger waar nodig; je verzorgt het klassement. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Patissier (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Actief Tielt is dringend op zoek naar een patissier die wil werken in de nacht voor een industriële bakkerij voor de regio Tielt. Je komt terecht in een zeer stabiel bedrijf met een familliale werksfeer. Je start op om 19u en op zaterdag om 17u. Je werkt 1 op 2 zaterdagen en af en toe spring je in op zondag. Indien je elke zaterdag wil werken, dan werk je nooit op zondag.
-
HUISHOUDHULP VOOR WACHTEBEKE (WACHTEBEKE)
Regio: WACHTEBEKE
Bedrijf: FAMILIEZORG OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Als hoofdtaak sta je in voor het poetsen (95% van de tijd) en bijkomend: wassen, strijken, maaltijden bereiden en kleine naaiwerken uitvoeren bij gezinnen aan huis in omgeving Wachtebeke.
-
Gemotiveerde thuishelper via dienstencheques (Kasterlee) (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: DIENSTENTHUIS KASTERLEE
Type: Dienstenchequebaan
Dienstenthuis-thuishelpers zijn de extra hulp in het huishouden van de klanten. Poetsen en strijken zijn de meest voorkomende taken, maar ook wassen, koken en boodschappen doen zijn mogelijke taken. In het kader van het gelijke kansenbeleid wordt IEDEREEN aangemoedigd om contact met Dienstenthuis op te nemen. U woont in de regio Kasterlee ? Dan krijgt u de kans om dicht bij huis te werken. Ook kandidaten uit de randgemeenten zijn welkom als ze niet opkijken tegen de verplaatsing. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp, thuishulp, dienstencheque, dienstencheques, poetsvrouw, poetsman, poetshulp, helpen bij mensen thuis, kuisen, schoonmaken, schoonmaker, schoonmaakster)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Erembodegem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Poetshulp Aarschot V/M (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: KLIEN dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
KLiEN dienstencheques zoekt een gemotiveerde poetshulp. Je poetst bij klanten thuis en zorgt ervoor dat hun woonst goed schoongemaakt is. Belangrijk is dat je op tijd komt en alle afspraken stipt naleeft! Je poetst bij mensen thuis dit houdt o.a. in: spinnenwebben afdoen; stofzuigen; dweilen; ramen lappen; ....
-
Studenten kerstmarkt Nieuwpoort (NIEUWPOORT)
Regio: NIEUWPOORT
Bedrijf: Let's Work
Type: Studentenjob
Heb jij zin om als student een centje bij te verdienen op de kerstmarkt in Nieuwpoort en ben je vrij in de periode van 15/12/2018 tot en met 06/01/2019? Wij zijn op zoek naar gemotiveerde studenten die kunnen worden ingeschakeld voor schaatsverhuur!
-
Bijverdienste student - chauffeur rijbewijs B (KLUISBERGEN)
Regio: KLUISBERGEN
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Studentenjob
Voor Hello Fresh Kluisbergen zijn we op zoek naar chauffeurs met rijbewijs B die maaltijdboxen met recepten/ingrediënten leveren aan huis. Ritten zijn van zaterdag tem woensdag. We zoeken zowel mensen die dit fulltime willen doen, als mensen die dit één of enkele dagen per week willen doen.
-
JOBSTUDENTEN horeca (m/v) - Salons CORTINA (Wevelgem) (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: COREX
Type: Studentenjob
Salons CORTINA (Wevelgem) is op zoek naar gemotiveerde jobstudenten (M/V) die graag als kelner of afwasser willen werken. Taken: Opdienen, afruimen, afwas, bar, helpen aan het buffet, ... Je werkt op zaterdagavond en / of zondagmiddag.
-
Weekendwerk Pizzakoerier/ zaalmedewerker student (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Pizza Time
Type: Studentenjob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: je brengt de bestelling tijdig tot bij de klant je bent verantwoordelijk voor de betaling je zorgt voor een uitstekende service je werkt actief mee in de keuken
-
Reliability Engineer voor internationale onderneming (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Vaste Job
Voor onze klant regio Roeselare zijn we op zoek naar een Reliability Engineer voor een internationale onderneming: Als Reliability Engineer sta je in voor volgend takenpakket: *Je analyseert en optimaliseert bestaande preventieve onderhoudsplannen *Je definieert preventieve onderhoudsplannen voor nieuwe uitrusting *Je maakt gebruik van de tools FMEA (Failure Mode Effect Analysis) en RCM (Reliability Centered Maintenance) *Je identificeert structurele problemen en je bent de drijvende kracht bij het analyseren van problemen *Je bent verantwoordelijk voor de lange termijn asset planning, waarbij je voorstellen formuleert voor vervangingsinvesteringen *Je wordt ook betrokken bij nieuwe projecten on-site, daar krijg je de rol om betrouwbaarheidsstudies op te stellen en reserveonderdelen te beheren voor nieuwe lijnen en service level agreements met leveranciers *Je staat nauw in contact met de technische manager: samen denk je na over verbeteringen voor installaties en beheer je de planning van het preventief onderhoud *Administratie behoort ook tot jouw takenpakket *Je blijft zoeken naar energiebesparende maatregelen
-
Flexi-Job Keukenhulp koude keuken (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: IN HET KLEIN STADHUIS
Type: Flexijob
Je helpt als extra (flexi-job) mee in de koude keuken, dit tijdens de weekends en/of tijdens de week 's avonds, met het bereiden van de salades, garnituren en desserts, je helpt tijdens het service met het doorgeven van de gerechten en het garneren van de gerechten. Tijdens de dienst neem je eveneens de afwas van de keuken onder handen en reinig je de werktafels en werkomgeving. Je bent een sociaal persoon die nederlandstalig is, vlot en zelfstandig kan werken, een proper en net voorkomen... Wij bieden een correcte verloning volgens de officiële barema's.
Zoek naar antwoorden van Buffet de la Gare in sociale netwerken
Look for responds of Buffet de la Gare in social networks
Lees alle opmerkingen voor Buffet de la Gare. Laat een reactie achter voor Buffet de la Gare. Buffet de la Gare bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Buffet de la Gare. Leave a respond for Buffet de la Gare. Buffet de la Gare on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Buffet de la Gare op de google maps. Adres en contacten Buffet de la Gare Location of Buffet de la Gare on the google maps. Address and contacts of Buffet de la Gare
Andere gerelateerde bedrijven als come Buffet de la Gare Buffet de la Gare: ELIAERT | Telstar International | De Vlieger NV | DE WOLF | VERBRUGGEN U NV
Other related companies as Buffet de la Gare: ELIAERT | Telstar International | De Vlieger NV | DE WOLF | VERBRUGGEN U NV
Buffet de la Gare is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Buffet de la Gare, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03176940917. Het bedrijf Buffet de la Gare bevindt zich op het adres: Avenue de la Station 1; 5030; Gembloux-sur-Orneau (Gembloux). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 378,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 428,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Pubs. Producten gemaakt in Buffet de la Gare zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Buffet de la Gare is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Buffet de la Gare is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Buffet de la Gare, openstaande posities, locatie van Buffet de la Gare op de kaart.
Buffet de la Gare is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is Buffet de la Gare, company assigned to the tax number BE03176940917. The company Buffet de la Gare is located at the address: Avenue de la Station 1; 5030; Gembloux-sur-Orneau (Gembloux). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 378,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 428,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Pubs. Products created in Buffet de la Gare were not found.
The main activity of Buffet de la Gare is Fishing, Hunting and Trapping, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Buffet de la Gare is not available. You also can look at reviews of Buffet de la Gare, open positions, location of Buffet de la Gare on the map.
