General Equipment + Service

Particuliere bedrijvenVoedingswinkels • General Equipment + Service
Private companiesFood Stores • General Equipment + Service

Contactgegevens General Equipment + Service: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data General Equipment + Service: address, phone, fax, email, website, opening hours

General Equipment + Service

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Wiedauwkaai 70A; 9000; Gent, België

Telefoon (phone): 09 253 09 69; 09 253 54 84 (+32-09 253 09 69; 09 253 54 84) 09 253 09 69; 09 253 54 84 (+32-09 253 09 69; 09 253 54 84)

Fax (fax): 09 253 09 69 (+32-09 253 09 69) 09 253 09 69 (+32-09 253 09 69)

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) General Equipment + Service: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "General Equipment + Service"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "General Equipment + Service"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van General Equipment + Service, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen General Equipment + Service. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of General Equipment + Service, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees General Equipment + Service. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti General Equipment + Service
Products information General Equipment + Service

BTW identificatienummer (tax): BE03946533203
Ondernemingsnummer: 3745208740
Hoofdstad (capital): 685,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 879,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 2005

Electric generators; Contractors (Materials & equipment for); Compressors; Rental - Machines, apparatus & tools (Professional use)

Product categorie (product category): Pneumatic tools

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor General Equipment + Service
(Get full report from official database of BE for General Equipment + Service)

Aanvulling soorten activiteiten voor General Equipment + Service
Addition kinds of activities for General Equipment + Service

251107. Houtgazon en tuinmeubilair | Wood lawn and garden furniture
31439905. Werkschoenen, mannen | Work shoes, men's
34239915. Handgereedschap van juweliers | Jewelers' hand tools
38270119. Triplet vergrootinstrumenten, optisch | Triplet magnifying instruments, optical
50330203. Minerale wol isolatiematerialen | Mineral wool insulation materials
83220501. Gezin (huwelijk) counseling | Family (marriage) counseling

Werken bij General Equipment + Service: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in General Equipment + Service: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor General Equipment + Service. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for General Equipment + Service. Looking for open vacancies in other companies

  • Verkoopster/Verkoper Kledingzaak (m/v) (MAASMECHELEN)

    Regio: MAASMECHELEN

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een bekende modezaak in Maasmechelen zoeken wij een Shopmanager (M/V) Als toegewijd shopmanager ben je verantwoordelijke voor het commerciële resultaat van de vestiging. Natuurlijk blink je uit in verkoop en het verlenen van service. Je bent actief bezig met het analyseren van de verkoopresultaten en je streeft continue naar verbetering. Als een van de gezichten van onze zaak bevindt jouw rol zich op de voorgrond van de winkel. Hier creëer je samen met je team een unieke winkelervaring voor de consument. Het opbouwen en onderhouden van relaties met klanten is essentieel. Klanten shoppen graag bij jou en je team. Ze komen naar jullie toe met vragen wensen betreffende mode, tips en persoonlijk advies. Belangrijk is dat je als shopmanager je team kan motiveren en begeleiden in hun werkzaamheden en verkoopactiviteiten. Dit alles bereik je door je energieke, positieve en dynamische persoonlijkheid. Het bewerkstellen van een unieke winkelervaring, omgaan met klanten op persoonlijk gebied en het aansturen van een team houdt in dat je waarden als discipline respect, integriteit hoog in het vaandel hebt staan. Takenpakket " Inwerken, opleiden en motiveren van medewerkers en tijdig signalen doorgeven van eventuele problemen of obstakels. " Verantwoordelijk voor een correcte einde dag procedure, kassa afsluiting en het opsporen van eventuele kasverschillen. " Klantencontacten (informeren, adviseren, verkoop, retouren en klachtenafdeling) " Bijhouden van een accuraat en tot op de dag bijgewerkte filiaaladministratie. " Zorg dragen voor een te allen tijde up-to-date verzorgde winkel. " Wekelijks overleg met de commercieel manager om huidige en toekomstige ontwikkelingen, acties en verbetermogelijkheden te bespreken.

  • Persoon voor verkoop (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: ASAP WAREGEM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Persoon voor verkoop heeft volgende taken : - rekken aanvullen - klanten helpen - inpakken - opruimen - kassa.

  • TIG lassers (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: ASAP WAREGEM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een firma te Vichte zijn we op zoek naar een TIG lasser.

  • Dynamische Sales Executive (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: Internal Sales Talents Antwerpen

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Vanuit je hands-on ingesteldheid, goochel je dagelijks met volgende verantwoordelijkheden: Klanten, leveranciers én prospecten horen bijna dagelijks jouw enthousiaste stemgeluid aan de telefoon; Jouw argusogen zorgen voor onberispelijke opmaak en opvolging van offertes; Met jouw blik op de toekomst, doe je prijsaanvragen bij leveranciers; Gezien het kleine team, werk je nauw samen met het Customer Service team en bied je hen ondersteuning; En last but not least volg je de budgetten en targets op. Bedrijfsprofiel: De partner van Sales Talents maakt deel uit van een internationale groep, dat een solide reputatie heeft opgebouwd als leverancier van producten/oplossingen van TOP kwaliteit! Dit voor fabrikanten over de hele wereld. Vandaag zijn ze op zoek naar een dynamische "Sales Executive" die de commerciële afdeling zal ondersteunen.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Bertem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BERTEM)

    Regio: BERTEM

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Huishoudhulp Regio Heusden-Destelbergen (20u/week) (SINT-AMANDSBERG)

    Regio: SINT-AMANDSBERG

    Bedrijf: AMBY Dienstencheques

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening in je werk? We zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Wommelgem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WOMMELGEM)

    Regio: WOMMELGEM

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Student Onthaalbediende/receptionist(e) kerstvakantie 2018 (LOCHRISTI)

    Regio: LOCHRISTI

    Bedrijf: Unique Office

    Type: Studentenjob

    Als jobstudent onthaalbediende/receptionist(e) te Lochristi: sta je in voor het onthaal van klanten/bezoekers ben je verantwoordelijk voor de eerstelijnstelefonie voer je administratieve taken uit.

  • Dossierbeheer (Regio Waasland)

    Regio: Regio Waasland

    Bedrijf: STUSEND

    Type: Studentenjob

    Voor onze klant in regio Stekene zoeken we een gemotiveerde student accountancy-financiën die hen kan ondersteunen met dossierbeheer. Je staat in rechtstreeks contact met klanten, beantwoordt vragen en voert voorbereidende boekhoudkundige taken uit. Doorgroeimogelijkheden voor bachelorprofielen die binnen de sector en in een gerenomeerd boekhoudkantoor willen floreren. Zet je kennis om in praktijk!

  • Expert Non-Automotive BOAR (HERK-DE-STAD)

    Regio: HERK-DE-STAD

    Bedrijf: DEKRA BELGIUM

    Type: Vaste Job

    De afdeling DEKRA Expert Services is de innovatieve marktleider in het uitvoeren van schadebegrotingen in Brand, Aansprakelijkheid en andere risico’s voor verzekeraars. Voor deze afdeling zijn we op zoek naar gemotiveerde experten. Na een interne opleidingsperiode (duur afhankelijk van diploma en voorkennis) breng je individueel bezoeken bij schadelijders voor nazicht van schadegevallen. De expertises betreffen voornamelijk gebouwschades veroorzaakt door brand, water/vocht, ongevallen en andere risico’s. Je zal daarbij zowel de oorzaak moeten onderzoeken als de omvang van de schade moeten ramen, de schade toetsen aan de polisvoorwaarden, de mogelijke tussenkomst van de verzekeraar evalueren en de nodige uitleg verschaffen aan de partijen ter plaatse. Je bent de draaischijf tussen alle betrokken partijen (opdrachtgevers, verzekerden, tegenpartijen). Indien noodzakelijk dien je tevens een overeenkomst op te stellen met de betrokken partijen om de schadebedragen vast te leggen. Je staat mee in voor de administratieve afhandeling van de dossiers in samenwerking met je dossierbeheerders.

  • Teeltverantwoordelijke (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: PER-SÉ

    Type: Vaste Job

    Als teeltverantwoordelijke kom je terecht in een team van 3 mensen en werk je nauw samen met je verantwoordelijke die je bijstaat met raad en daad. Wat houdt die verantwoordelijkheid concreet in? Je staat in voor de teelt volumes die het bedrijf nodig heeft. Hiertoe heb je heel nauw contact met de landbouwers met wie je onderhandelingen voert volgens de wettelijke reglementeringen en contracten afsluit. Je bepaalt de zaai planning en houdt rekening met de verschillende percelen. Gedurende de kweek volg je goed op en ondersteun je de landbouwer met allerhande advies gaande van Fyto, ziektes, weer wisselingen,.. Nadien ga je de oogst gaan plannen. Je houdt hierbij rekening met de productie zodat zij klaar zijn als de gewassen aankomen. Op dit ogenblik verzorg je de ingangscontrole en volg je verder op. Uiteindelijk heb je opvolggesprekken met de landbouwers en bespreek je de toekomst.

  • STEDENBOUWKUNDIG MEDEWERKER (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: DUMOULIN JOS bvba

    Type: Vaste Job

    Dumoulin Jos bvba, gangmaker in vernieuwend verkavelingsontwerp, is op zoek naar een enthousiaste STEDENBOUWKUNDIG medewerker voor het ontwerpen van verkavelingen en het opmaken van aanvraagdossiers. Je staat in voor: de digitale cartografie van een bestemmingsplan opstellen; een verkavelingsproject van bouwgrond uitwerken; grondplannen of documenten uitwerken; presentatieplannen en bundels uitwerken; opstellen van motivatienota's en toelichtingsnota's; uitwerken van stedenbouwkundige voorschriften; opvolgen van aanvraagprocedures.

Zoek naar antwoorden van General Equipment + Service in sociale netwerken
Look for responds of General Equipment + Service in social networks

Lees alle opmerkingen voor General Equipment + Service. Laat een reactie achter voor General Equipment + Service. General Equipment + Service bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for General Equipment + Service. Leave a respond for General Equipment + Service. General Equipment + Service on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie General Equipment + Service op de google maps. Adres en contacten General Equipment + Service
Location of General Equipment + Service on the google maps. Address and contacts of General Equipment + Service

Andere gerelateerde bedrijven als come General Equipment + Service General Equipment + Service: FLDISPLAY FACTORY NV | François D | GERARDS E | Motorkit | Fardem Belgium nv

Other related companies as General Equipment + Service: FLDISPLAY FACTORY NV | François D | GERARDS E | Motorkit | Fardem Belgium nv

General Equipment + Service is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is General Equipment + Service, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03946533203. Het bedrijf General Equipment + Service bevindt zich op het adres: Wiedauwkaai 70A; 9000; Gent. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 685,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 879,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Pneumatic tools. Lijst met producten zijn Electric generators; Contractors (Materials & equipment for); Compressors; Rental - Machines, apparatus & tools (Professional use).
De hoofdactiviteit van General Equipment + Service is Voedingswinkels, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van General Equipment + Service is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van General Equipment + Service, openstaande posities, locatie van General Equipment + Service op de kaart.

General Equipment + Service is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is General Equipment + Service, company assigned to the tax number BE03946533203. The company General Equipment + Service is located at the address: Wiedauwkaai 70A; 9000; Gent. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 685,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 879,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Pneumatic tools. List of products are Electric generators; Contractors (Materials & equipment for); Compressors; Rental - Machines, apparatus & tools (Professional use).
The main activity of General Equipment + Service is Food Stores, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of General Equipment + Service is not available. You also can look at reviews of General Equipment + Service, open positions, location of General Equipment + Service on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over General Equipment + Service, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf General Equipment + Service, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about General Equipment + Service, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company General Equipment + Service, employees, financial statistics.