Goossens P
Contactgegevens Goossens P: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Goossens P: address, phone, fax, email, website, opening hours
Goossens P
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Planois 111; 5640; Mettet (Biesme), België
Telefoon (phone): 071 72 83 57 (+32-071 72 83 57) 071 72 83 57 (+32-071 72 83 57)
Fax (fax): 071 72 83 57 (+32-071 72 83 57) 071 72 83 57 (+32-071 72 83 57)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Goossens P: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Goossens P"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Goossens P"? - Contact us!
We found such data of Goossens P, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Goossens P. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Goossens P
Products information Goossens P
Producten die in Goossens P zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Plumbing contractors
Aanvulling soorten activiteiten voor Goossens P Addition kinds of activities for Goossens P
5181. Bier en aal | Beer and ale
516999. Chemische producten en verwante producten, nec, nec | Chemicals and allied products, nec, nec
16119903. Highway reflector installatie | Highway reflector installation
20630201. Vloeibare suiker, van suikerbietjes | Liquid sugar, from sugar beets
28690301. Acetaten: amyl, butyl en ethyl | Acetates: amyl, butyl, and ethyl
28920210. Hmx, hbx | Hmx, hbx
50460302. Apparatuur voor koffiebrekers en benodigdheden | Coffee brewing equipment and supplies
50839901. Hydroponische apparatuur en benodigdheden | Hydroponic equipment and supplies
52110201. Deuren, storm: hout of metaal | Doors, storm: wood or metal
61530300. Afbetalingspapier | Installment paper
Werken bij Goossens P: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Goossens P: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Goossens P. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Goossens P. Looking for open vacancies in other companies
-
Hef- en reachtruckchauffeur 2 ploegen (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ASAP GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een internationaal logistiek bedrijf in Gent zijn wij op zoek naar hef- en reachtruckchauffeurs.
-
Senior Booking Agent (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: ADECCO ON SITE DHL
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor DHL te Diegem zijn we op zoek naar een senior Booking Agent. Je werkt voltijds, afwisselen shiften: 6h-14h, 8h-16h, 9h-17h, 10h-18h, 12h-20h. Taken: Als Booking & Planning Agent moet je boekingen verwerken in de ACS systemen om de plaats die er nog op vliegtuigen en vrachtwagens is optimaal te benutten met extra pakketten. Hiervoor is er veel contact met verschillende partijen en moet je snel kunnen denken en handelen.
-
Chauffeur(s) CE (MEER)
Regio: MEER
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in de regio Hoogstraten zijn we op zoek naar chauffeur(s) CE voor het vervoeren van bouwmaterialen. Je hebt normale daguren. Je werkt met de kraan dus ervaring is hier een vereiste. Na interimperiode kijg je een vast contract.
-
Huishoudhulp (MELLE)
Regio: MELLE
Bedrijf: DCO Dienst aan Huis Melle
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp sta je in om bij mensen thuis te poetsen met dienstencheques. je bent gemotiveerd en poetsen is jouw passie je kunt zelfstandig werken je kunt je flexibel verplaatsen je hebt een stralende glimlach en je bent enthousiast
-
Werken als huishoudhulp Westerlo (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
Student fastfoodketen m/v (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: ADECCO AALST INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Voor onze klant, een horecazaak in Wetteren, zijn wij op zoek naar studenten op vrijdagavond, zaterdag en zondag. JOUW TAKEN: Je bent onderdeel van een gemotiveerd team horecamedewerkers die instaan voor de kassa en bereiden van eenvoudige gerechten.
-
Mekanieker dagwerk (ZONNEBEKE)
Regio: ZONNEBEKE
Bedrijf: vind! Ieper
Type: Vaste Job
Na een inwerkperiode sta je zelfstandig in voor curatief en preventief onderhoud van het machinepark. Je komt in contact met alle aspecten van de mechanica gaande van het maken van constructies op basis van een technische tekening, het onderhouden van de productiemachines, het herstellen en reviseren van machineonderdelen, enz.
-
Projectmanager Marketing Colruyt (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT
Type: Vaste Job
Colruyt heeft heel wat klanten en allemaal zijn ze anders. Ons marketingteam zorgt ervoor dat we elk van hen op de juiste manier bereiken met het juiste aanbod. Als projectmanager ondersteun je de marketingdirectie om al deze projecten om te zetten naar werkelijkheid. Een marketeer brieft je over de marketingprojecten en daarna neem jij de rol op van coördinator: je brengt structuur in het project, stelt een projectteam samen en houdt de doelstelling, het budget en de timings in de gaten. Zo breng je samen met het team alles tot een goed einde en implementeer je de strategie. Daarnaast werk je mee aan kleinere projecten binnen marketing. Je kruipt dan in de huid van een marketeer, denkt inhoudelijk mee en neemt beslissingen over de te volgen richting en de realisatie van het project. Daarna coördineer je het project en zorg je dat het van a tot z uitgevoerd wordt. Ten slotte zorg je voor een evaluatie en trek je conclusies voor de toekomst. Ook marketingprocessen analyseren en knelpunten signaleren is een deel van je job. Je zoekt mee naar oplossingen en verdedigt je ideeën bij de juiste stakeholders, zodat het proces zo snel mogelijk geoptimaliseerd kan worden. Je werkt in ons hoofdkantoor in Halle.
-
SOFTWARE TESTER (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Liantis talent services
Type: Vaste Job
Liantis ondersteunt al wie onderneemt en/of mensen tewerkstelt. Bij ons vind je een vertrouwde compagnon de route die je vanuit een geïntegreerde aanpak op elk moment van je ondernemerstraject de gepaste oplossing aanreikt: van de start als zelfstandige, over de aanwerving van personeel, de uitbouw van een HR- en welzijnsbeleid, via de bescherming tegen risico’s tot aan de pensionering. Dat doen we zowel digitaal als op één van onze 60 locaties in België. Zo zorgen we ervoor dat ondernemende mensen op hun twee oren kunnen slapen voor al hun mensenzaken. Voor meer informatie: Liantis.be. Ter versterking van het IT-team van Liantis in Brugge zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v) SOFTWARE TESTER FUNCTIE Je komt terecht in een snel groeiende en uitdagende omgeving, het is hierbij jouw missie de kwaliteit van de gebouwde software (interne toepassingen, web applicaties, mobiele apps) te bewaken. Je zorgt voor de functionele en technische testing van de applicaties. Je bent actief lid van het SCRUM team dat bestaat uit analisten en ontwikkelaars. Je rapporteert aan de team lead development. Je zorgt voor het opsporen van mogelijke problemen en bugs en ontpopt je als kwaliteitsbewaker van de teststrategie (aanpak, methodologieën en tools). Vanuit een grondig begrip van de business vereisten, stel je testcases en scenario’s op en verzorgt de uitvoering ervan. Je volgt de testresultaten op en geeft actief feedback naar collega’s. Je werkt nauw samen met testers uit andere teams en bent een cruciale schakel in het verbeteren en implementeren van de teststrategie. Je zet het test- en kwaliteitsproces op de kaart in jouw domein en werkt mee aan de uitbouw van het test proces binnen onze organisatie. Je streeft naar continue optimalisatie en uitbreiding van de testsets en verankert de verdere change naar automated testing.
-
Purchasing assistant (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: ADDAX MOTORS
Type: Vaste Job
Addax Motors Addax Motors is de eerste Belgische constructeur die elektrische utilitaire voertuigen ontwikkelt en produceert. De onderneming is in Deerlijk gevestigd en werkt met lokale partners voor de uitvoering van bepaalde hoofdtaken. Een deel van de R&D van Addax wordt uitgevoerd in samenwerking met de KULeuven en Flanders Make. De wagens worden vanaf januari 2019 in Deerlijk geassembleerd. Door onze groei en evolutie zijn we op zoek naar een purchasing assistant. Jobomschrijving U bent verantwoordelijk voor het stockbeheer: daarbij houdt u rekening met enerzijds de voorraadrotatie en anderzijds het aanleggen van een voldoende hoge voorraad U plaatst bestellingen van auto-onderdelen bij de juiste leverancier U beheert de prijsaanvraag van leveranciers: via het aankoopsysteem informeert u de aankoop of productie over de prijs en de levertermijn. Indien de vooropgestelde prijs en levertermijn niet voldoen, zoekt u samen met de aankoper en de leverancier naar mogelijke oplossingen U staat in voor het opvolgen en behandelen van signalen in het aankoopsysteem volgens vooropgestelde prioriteiten Tevens sta je ook in voor het organiseren van afhalingen met transporteurs en koerierdiensten voor de verschillende leveranciers die zich zowel in het binnenland en buitenland bevinden Administratieve afhandeling van kwaliteitsrapporten
-
Solution Designer - Tijdelijk (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: V-IT
Type: Zelfstandige activiteit
De Solution Designer Netwerk en Security valt onder de directie Change Support en rapporteert aan de competence center manager support. Deze solution designer is binnen zijn domein Change Support verantwoordelijk voor het uitwerken van een oplossings-architectuur en designs in een project context. De solution designer staat vanuit zijn domein de enterprise architect bij in het in kaart brengen en beheersbaar houden van het ICT landschap. Hiernaast geeft hij/zij in samenwerking met de Productowner Security advies om de werking van de organisatie d.m.v. het IT landschap verder te optimaliseren en standaardiseren. Als autoriteit en aanspreekpunt binnen zijn/haar domein, verzekert hij/zij dat de architectuur keuzes binnen de projecten kwalitatief en uniform worden gedocumenteerd en architecturale beslissingen in lijn zijn met de ICT strategie. Daarnaast zijn ze ook coherent en bevatten ze de juiste mix tussen korte en lange termijn beslissingen, gebaseerd op best practices. We zoeken iemand die sterk coachend en adviserend optreedt door de juiste vragen te stellen en uit te dagen, steeds vanuit het algemene bedrijfsbelang, en daardoor soms ingaande tegen individuele belangen of silo werking.
-
1 zelfstandige Verpleegkundige te Sint-gillis -waas (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: VERPLEGING AAN HUIS
Type: Zelfstandige activiteit
Je bent een gegradueerde of bachelor verpleegkundige. Je bent sociaal voelend en bouwt gemakkelijk vertrouwensrelaties op met je patiënten. Daarenboven beschik je over een zelfstandige attitude waardoor je je kan aanpassen in verschillende thuissituaties.
Zoek naar antwoorden van Goossens P in sociale netwerken
Look for responds of Goossens P in social networks
Lees alle opmerkingen voor Goossens P. Laat een reactie achter voor Goossens P. Goossens P bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Goossens P. Leave a respond for Goossens P. Goossens P on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Goossens P op de google maps. Adres en contacten Goossens P Location of Goossens P on the google maps. Address and contacts of Goossens P
Andere gerelateerde bedrijven als come Goossens P Goossens P: DANIEL BEAUPREZ | HUIS CHRISTELLY | Parc (du) | TECHNOLAND | Espace Temps
Other related companies as Goossens P: DANIEL BEAUPREZ | HUIS CHRISTELLY | Parc (du) | TECHNOLAND | Espace Temps
Goossens P is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Goossens P, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09384765625. Het bedrijf Goossens P bevindt zich op het adres: Rue du Planois 111; 5640; Mettet (Biesme). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 108,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 546,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Plumbing contractors. Producten gemaakt in Goossens P zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Goossens P is Motorvrachtvervoer, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Goossens P is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Goossens P, openstaande posities, locatie van Goossens P op de kaart.
Goossens P is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is Goossens P, company assigned to the tax number BE09384765625. The company Goossens P is located at the address: Rue du Planois 111; 5640; Mettet (Biesme). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 108,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 546,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Plumbing contractors. Products created in Goossens P were not found.
The main activity of Goossens P is Motor Freight Transportation, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Goossens P is not available. You also can look at reviews of Goossens P, open positions, location of Goossens P on the map.
