Hollemans Herman
Contactgegevens Hollemans Herman: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Hollemans Herman: address, phone, fax, email, website, opening hours
Hollemans Herman
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Stationsstraat 139; 1651; Beersel (Lot), België
Telefoon (phone): 02 377 49 57 (+32-02 377 49 57) 02 377 49 57 (+32-02 377 49 57)
Fax (fax): +32 (60) 462-33-22 +32 (60) 462-33-22
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Hollemans Herman: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Hollemans Herman"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Hollemans Herman"? - Contact us!
We found such data of Hollemans Herman, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Hollemans Herman. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Hollemans Herman
Products information Hollemans Herman
Producten die in Hollemans Herman zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Physiotherapists
Aanvulling soorten activiteiten voor Hollemans Herman Addition kinds of activities for Hollemans Herman
09710200. Jachtdiensten | Hunting services
14469902. Blast sand mining | Blast sand mining
20529915. Soda crackers | Soda crackers
33120703. Blad of strip, staal, koudgewalst: eigen warmgewalst | Sheet or strip, steel, cold-rolled: own hot-rolled
34959902. Sash balances, spring | Sash balances, spring
62890301. Wisselkantoren, commodity | Exchange clearinghouses, commodity
75390104. Frame reparatie winkels, auto | Frame repair shops, automotive
Werken bij Hollemans Herman: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Hollemans Herman: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Hollemans Herman. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Hollemans Herman. Looking for open vacancies in other companies
-
Aanvuller vaste avondploeg MAKRO Eke (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Start People Retail Vlaanderen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als aanvuller sta je in voor het aanvullen van de rekken, plaatsen van prijzen, datum- en kwaliteitscontrole, onderhoud van de rayons, hulp aan klanten, ...
-
Sales Assistant | Dynamische onderneming (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: OFFICETEAM
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
OfficeTeam is momenteel op zoek naar een enthousiaste sales assistant met commercieel inzicht. Voor onze klant, een internationale onderneming, zoeken wij momenteel een gemotiveerde sales assistant met een vloeiende kennis van het Nederlands en Pools. Een greep uit je verantwoordelijkheden: Je fungeert als eerste aanspreekpunt voor de klanten; Je voorziet hen van de nodige info met betrekking tot prijzen, bestellingen, leveringen, … ; Je bent verantwoordelijk voor de toegewezen klantendossiers; Je houdt de database up-to-date; Je maakt rapporten op; Je biedt ondersteuning aan de managers bij de realisatie van het verkoopplan; Je zorgt voor een correcte administratieve orderverwerking en -planning; Je verzorgt de commerciële correspondentie met zowel interne als externe klanten; Je maakt prijscalculaties. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Klantenadviseurs Permanentieploeg (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ASAP MECHELEN CALL & CUSTOMER SERV.
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ga aan de slag als klantenadviseur voor Eandis/Fluvius en Farys! Voor de permanentieploeg van de defectenlijnen zijn ze op zoek naar een klantvriendelijke operator. Je zal in overeenstemming met de te volgen procedures op zoek gaan naar de oplossing die past bij de klant en dit binnen de voorziene tijd. Verder sta je in voor het vervullen van verschillende administratieve taken en zal je de SPOC (Single Point of Contact) werking vezorgen.
-
Restaurateur monumenten (RANST)
Regio: RANST
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Ranst zijn wij op zoek naar een RESTAURATEUR MONUMENTEN (M/V).
-
Metser met ervaring (LANGEMARK)
Regio: LANGEMARK
Bedrijf: FORUM CONSTRUCT KORTRIJK
Type: Interim met optie "vast werk"
Een klant van ons die gevestigd is in regio Langemark is op dit moment op zoek naar een metser met ervaring. Je staat in voor metselwerken bij zowel nieuwbouw als renovatieprojecten.
-
Autoverkoper M/V (357/17292) (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: ADECCO NOORD ANTWERPEN
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij de autoverkoper M/V waar we naar op zoek zijn? Voor een gekende autogarage in het noorden van Antwerpen, zijn wij op zoek naar een Autoverkoper M/V. Als autoverkoper ben je verantwoordelijk voor de opvolging van het bestaande klantenportefeuille, het aantrekken van nieuwe klanten en voor de verdere ontwikkeling van de activiteiten. Jouw takenpakket: adviseren, informeren en begeleiden van klanten in de showroom naar de aankoop van hun ideale wagen. opbouwen van een lange termijn vertrouwensrelatie met de klant dankzij een kwalitatieve opvolging van elk dossier en dit met het oog op een optimale klantentevredenheid. optreden als aanspreekpunt en gezicht van de garage, alsook tijdens evenementen waar je advies verleent over de producten en over het merk. opsporen van aantrekkelijke commerciële opportuniteiten door het actief bewerken van potentiële klanten. bezoeken en overtuigen van nieuwe fleet prospecten. meehelpen aan de uitstraling van de showroom door er voor te zorgen dat hij er steeds onberispelijk uitziet en in overeenstemming is met de normen van de invoerder. uitvoeren van de nodige administratieve taken die gelinkt zijn aan het verkoopproces.
-
Voorraadbeheerder productie (m/v) (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Sint-Niklaas
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Sint-Niklaas zoeken wij een voorraadbeheerder voor de productie. Als verdeler van scharnieren en ladesystemen zijn zij marktleider in de Benelux. Daarnaast produceren en verdelen ze hun eigen ontwikkelde houten lades voor de Europese markt. Als medewerker voorraadbeheer voor de productie draag je continu bij aan het goed draaiende houden van de productie. Jouw takenpakket bestaat hiertoe uit twee grote domeinen, namelijk aankoop en voorraadcontrole. - Je staat in voor de administratieve opvolging van bestellingen en alle communicatie met zowel interne als externe leveranciers. - Je boekt de ontvangen goederen in en zorgt voor aanmaak van de juiste materiaalcertificaten. - Ook het proces met betrekking tot retours en facturatie breng je tot een goed einde. - Bij de voorraadcontrole sta je in voor het inplannen, controleren en administratief verwerken van de diverse periodieke tellingen. - Je draagt tevens zorg voor de verwerking van voorraadcorrecties. Hierbij boek je beschadigd materiaal uit waarna je dit onmiddellijk opnieuw bestelt. Zo blijft de stock optimaal op niveau en voorkom je dat de productie stil valt. - Het identificeerbaar maken van onderdelen en het in productie brengen van nieuwe producten en materialen horen tenslotte ook nog thuis in jouw takenpakket.
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Gent solliciteer via sms (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Huishoudhulpen (m/v). (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES BRUSSEL
Type: Dienstenchequebaan
Adecco Home Services biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. We bieden jobs aan over regio Vilvoorde, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Door de voortdurende groei van ons bedrijf zijn we ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen, (m/v). Taken: - Dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, schuren. Je staat in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning - Wassen en strijken - Boodschappen doen en koken: af en toe ga je naar de winkel of bereid je een maaltijd voor je klanten Aanbod: - Gepersonaliseerde planning en dienstverlening (bezoek aan de klanten: controle van de veiligheidsmaatregelen…) - Je werkt bij vaste klanten - Loonpakket op maat. Je krijgt een correct loon, aangevuld met vakantiegeld, eindejaarspremie en kledijvergoeding. Je krijgt een kilometervergoeding voor alle verplaatsingen zowel met fiets, bromfiets als wagen of met de openbare vervoeren. Je krijgt een basisvorming en jaarlijks bijkomende opleidingen binnen de werkuren. -Grondige en up-to-date kennis van de sociale wetgeving met betrekking tot de Dienstencheques (team van gespecialiseerde consultants die al meer dan 10 jaar actief zijn in dit segment!) Je staat er niet alleen voor. Je kan rekenen op ondersteuning van je coördinator. Als je vragen of problemen hebt, kan je steeds bij haar/hem terecht. Bij Adecco Home Services wordt alles optimaal beheerd om u een weergaloze werkzekerheid te garanderen! Profiel - Je kan je gemakkelijk verplaatsen naar je klanten in de regio Vilvoorde en omgeving. Je verplaatst je met de auto, de fiets of indien je in de buurt woont met het openbaar vervoer - Je hebt een goede kennis Frans en/of Nederlands - Je hebt een mondelinge basiskennis Nederlands: je kunt vragen van de klant verstaan en beantwoorden. Je bent gelukkig als je het huis van je klanten proper en net kan achterlaten: - Je bent gemotiveerd en voert je taken correct uit - Je bent sociaal en bouwt een goede verstandhouding op met je klanten. - Je gaat ook zeer discreet en respectvol om met informatie over je klanten en over jezelf - Je kan zelfstandig werken - Je bent zorgvuldig in je administratie: je bezorgt maandelijks je ontvangen dienstencheques en het overzicht van je prestaties aan je coördinator - Ervaring met huishoudelijk werk (wassen, strijken, poetsen...) is verplicht Geïnteresseerd ? Stuur dan je motivatiebrief met CV ter attentie van Mevr. Lejeune, per mail naar : [email protected] (Alleen sollicitaties die voldoen aan de vereiste voorwaarden worden in aanmerking genomen)
-
Onderhoudstechnieker/Koerman Bouw (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: G.L.K.
Type: Vaste Job
Taken: Je staat in voor het klein onderhoud en de herstellingen van: - bouwplaatsmachines, kleine machines en wagenpark; - je hebt ervaring met diverse machines zoals kraan, wiellader, zeefmachine en heftruck; - via preventief onderhoud voorkom je defecten en storingen; - je staat in voor het onderhoud en de herstellingen aan (elektrisch) handgereedschap; - je regelt afspraken met garages, zorgt dat het wagenpark tijdig naar keuring kan. Je staat in voor het overzicht van de stock van het materiaal op de site: - je zorgt dat het depot ordelijk en net blijft - je houdt overzicht op de stock; - je ontvangt en controleert leveringen op de koer; - je maakt de ladingen voor de werven klaar en staat in voor het transport naar de werven indien er zaken tekort zijn; - je komt uit de bouwsector, hebt affiniteit/kennis met bouwmaterialen.
-
BOUWKUNDIG TEKENAAR STABILITEIT (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: TECHNISCH ADVIESBUREAU DECLERCK
Type: Vaste Job
Je staat in voor het uittekenen van technische concepten van stabiliteitsstudies voor gebouwen. Je werkt structuur- en bekistingsplannen uit. Je maakt wapeningsplannen, barderellen en meetstaten op. Je werkt onder begeleiding van de projectingenieur.
-
Centric - BI Designer (HAREN (BRUSSEL-STAD))
Regio: HAREN (BRUSSEL-STAD)
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Mission The BI designer structures data for optimal access, performance, and integration. This role is responsible for building new data sets and data structures as required to support business needs, and for managing the distribution, replication, and archival of data. The designer must manage the balance of current and future needs in both design and content. This role requires a blend of skills normally found in the specialized roles of Business Analyst, data modeler, and database analyst. Core Accountabilities Create functional and technical specifications based on the business requirements Interpret requirements Integration in business enterprise model Create subject area model Create logical and physical data model for the Data Warehouse and the datamarts Validate models with production data, and guarantee consistency of the Data Warehouse Ensure data compliance with the standards Ensure consistency with the integrated data model and other information architecture deliverables. Develop processes for capturing and maintaining metadata from all BI components Support and incident management: 2nd level of support Essential qualities Experience in BI reporting environments and tools (knowledge of Pentaho and MicroStrategy is an asset): Minimum 5 years' experience functional analysis Minimum 5 years' experience in Data Warehouse modelling Minimum 5 years' experience in creation of ETL specifications Extensive experience with ETL tools Ability to work autonomously Good attention to detail Problem solving Good presentational skills Understanding of current BI industry trends and willingness to learn English is the common work language Desirable qualities Degree level or equivalent Experience with Post services, express or parcel services High quality interpersonal, written, and oral communication skills Good presentational skills
Zoek naar antwoorden van Hollemans Herman in sociale netwerken
Look for responds of Hollemans Herman in social networks
Lees alle opmerkingen voor Hollemans Herman. Laat een reactie achter voor Hollemans Herman. Hollemans Herman bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Hollemans Herman. Leave a respond for Hollemans Herman. Hollemans Herman on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Hollemans Herman op de google maps. Adres en contacten Hollemans Herman Location of Hollemans Herman on the google maps. Address and contacts of Hollemans Herman
Andere gerelateerde bedrijven als come Hollemans Herman Hollemans Herman: MUTUALIT? LIBRE 503 | Classic & Cool | BOCARIS | OOSTERLINCK DOMINIQUE | FRANS NACKAERTS
Other related companies as Hollemans Herman: MUTUALIT? LIBRE 503 | Classic & Cool | BOCARIS | OOSTERLINCK DOMINIQUE | FRANS NACKAERTS
Hollemans Herman is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Hollemans Herman, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01542724609. Het bedrijf Hollemans Herman bevindt zich op het adres: Stationsstraat 139; 1651; Beersel (Lot). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 422,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 746,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Physiotherapists. Producten gemaakt in Hollemans Herman zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Hollemans Herman is Kleding, Afgewerkte Producten van Stoffen & Vergelijkbare Materialen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Hollemans Herman is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Hollemans Herman, openstaande posities, locatie van Hollemans Herman op de kaart.
Hollemans Herman is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is Hollemans Herman, company assigned to the tax number BE01542724609. The company Hollemans Herman is located at the address: Stationsstraat 139; 1651; Beersel (Lot). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 422,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 746,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Physiotherapists. Products created in Hollemans Herman were not found.
The main activity of Hollemans Herman is Apparel, Finished Products from Fabrics & Similar Materials, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Hollemans Herman is not available. You also can look at reviews of Hollemans Herman, open positions, location of Hollemans Herman on the map.
