ANNE-MARIE BERNARD
Contactgegevens ANNE-MARIE BERNARD: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ANNE-MARIE BERNARD: address, phone, fax, email, website, opening hours
ANNE-MARIE BERNARD
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE VISE VOIE 36; 4680; OUPEYE, België
Telefoon (phone): 42642104 (+32-42642104) 42642104 (+32-42642104)
Fax (fax): +32 (3) 464-41-34 +32 (3) 464-41-34
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ANNE-MARIE BERNARD: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ANNE-MARIE BERNARD"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ANNE-MARIE BERNARD"? - Contact us!
We found such data of ANNE-MARIE BERNARD, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ANNE-MARIE BERNARD. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ANNE-MARIE BERNARD
Products information ANNE-MARIE BERNARD
Producten die in ANNE-MARIE BERNARD zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pharmaciens
Aanvulling soorten activiteiten voor ANNE-MARIE BERNARD Addition kinds of activities for ANNE-MARIE BERNARD
327100. Betonblok en baksteen | Concrete block and brick
10210103. Ondergrondse koperertsmijnbouw | Underground copper ore mining
17910000. Structurele stalen erectie | Structural steel erection
32310302. Reflector glazen kralen, voor snelwegborden of reflectoren | Reflector glass beads, for highway signs or reflectors
33130102. Mangaanmetaal, niet in hoogovens gemaakt | Manganese metal, not made in blast furnaces
49590102. Veegservice: weg, luchthaven, parkeerplaats, etc. | Sweeping service: road, airport, parking lot, etc.
50840907. Pneumatische gereedschappen en uitrusting | Pneumatic tools and equipment
65149901. Woongebouw, vier of minder eenheden: werking | Residential building, four or fewer units: operation
83220611. Sociaal werker | Social worker
Werken bij ANNE-MARIE BERNARD: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ANNE-MARIE BERNARD: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ANNE-MARIE BERNARD. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ANNE-MARIE BERNARD. Looking for open vacancies in other companies
-
Monteur-Demonteur Parasols (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: ADECCO BEVEREN-WAAS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je een handig persoon die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? Voor onze klant te Beveren zoeken we momenteel iemand om parasols te (de)monteren en kleine herstellingen uit te voeren. Het werk is in daguren en al zeker voor een drietal weken. Indien het positief verloopt is zeker verlenging mogelijk. Je werkt in daguren: Maandag tot donderdag van 8u tot 16u30, vrijdag 8u tot 14u30. Je komt terecht in een klein team.
-
POLYVALENT MEDEWERKER TIJDELIJK (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar iemand die voor een 4-tal weken een aardig centje wil bijverdienen! Je wordt ingezet als allround medewerker, het betreft redelijk fysiek werk.Laat ons snel iets weten bij interesse! ONMIDDELLIJKE OPSTART!
-
Team Coach Callcenter te Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een callcenter te Hasselt zijn we op zoek naar een team leader Taken: call agents aansturen om hun sales speech aan de telefoon te optimaliseren call agents bijstaan bij het invullen van excelfiles en/of CRM systemen scripten voor telefonische prospectie opmaken voor diverse projecten juiste adressen selecteren uit database waarop telefonische prospectie kan uitgevoerd wordenProjecten telefonische prospectie: b-t-b telefonische prospectie = vastleggen van afspraken zeer diverse projecten in de volgende sectoren: software, automotive, diensten, kleding, olie, pharma,...
-
Technische medewerker (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor de opvolging van sofwareinstallaties en voert kleine herstellingen uit aan PC's en/of laptops. In het begin werk je in de vroege shift (7-15u), maar na de opleiding zou je in twee ploegen werken (7-15u-11-19u). Het is een langdurige opdracht met optie vast.
-
Huishoudhulp (MAASMECHELEN)
Regio: MAASMECHELEN
Bedrijf: AMBY MAASMECHELEN
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor het uitvoeren van huishoudelijke taken bij gezinnen in regio Maasmechelen. Mogelijke taken kunnen zijn: poetsen; stijken; koken; uitzonderlijk ook boodschappen doen.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Haacht – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HAACHT)
Regio: HAACHT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren. Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).
-
Huishoudelijke Hulp Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ASAP HOME SERVICE KORTRIJK
Type: Dienstenchequebaan
Voor een gezin te Kortrijk zijn wij op zoek naar een nette huishoudhulp. Dit op maandag van 14 tot 19u en op vrijdag van 7u tot 13u Matuur persoon met zin verantwoordelijkheid Licht huishoudelijke taken en strijken
-
STUDENT DECEMBER - Hulp opdienen tentoonstelling (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Konvert Interim Brugge
Type: Studentenjob
Voor onze klant regio Brugge zijn we op zoek naar hulp voor de catering (M/V). We zijn hiervoor op zoek naar een student die vrij is op 14/12-15/12-16/12! Functie: - Je helpt mee bij het opnemen van de bestellingen - Je zal instaan om de mensen te bedienen van een natje en een droogje
-
Logopedist(e) op zelfstandige basis (VLIERMAAL)
Regio: VLIERMAAL
Bedrijf: LOGOPEDIE & IT EJ
Type: Zelfstandige activiteit
Voor mijn zwangerschapsvervanging ben ik vanaf april 2019 op zoek naar een logopedist (e) die een 15-tal uren kan overnemen. Kandidaten die minder uren kunnen overnemen mogen zich ook melden.Indien interesse is er mogelijkheid tot een blijvende tewerkstelling nadien. De behandelingen gaan door in mijn praktijk te Vliermaal ( Kortessem) na de schooluren. De doelgroep zijn voornamelijk kinderen met taal- en leerproblemen.
-
Startend zelfstandig advocaat / kantoorgenoot (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ROKHSCHILD LEGAL SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij een startende zelfstandige advocaat? Moet jij nog je cliëntenbestand uitbouwen? Wil jij je aansluiten bij een betaalbaar kantoor? Dan ben jij misschien wel de collega die wij zoeken! Wij zijn opzoek naar een zelfstandige, ondernemende collega advocaat of jurist die zich als kantoorgenoot bij ons wil aansluiten. Ons kantoor werkt in de cloud en is verder voorzien van alle benodigde infrastructuur, zoals snelle internetverbindingen. Je kunt bij ons als advocaat/jurist meteen ‘plug and play’ op deze werkplek aan de slag. Ons kantoor is collegiaal en informeel. Een advocaat/jurist die zich als kantoorgenoot bij ons wil aansluiten krijgt van ons alle mogelijkheden en ondersteuning om zijn of haar eigen praktijk verder uit te breiden. Wij staan als kantoor voor de volgende waarden: Service; betrouwbaarheid; kwaliteit; betrokkenheid; kostenbeheersing; inhoudelijke samenwerking en verdieping; inspirerende en collegiale werksfeer; ervaren en gedreven kantoorgenoten.
-
Administratief bediende (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: B.P.P.
Type: Leercontract
Voor ons bouwbedrijf zijn wij op zoek naar een versterkende administratief bediende. Je zal instaan voor de input van gegevens van op de website, voornamelijk aanbestedingen afdrukken en inventariseren. Indien je dit wenst kan je takenpakket in onderling overleg uitgebreid worden.
-
Flexijob SLAGER M/V (OEKENE)
Regio: OEKENE
Bedrijf: S.A.M.
Type: Flexijob
Het helpen Uitbenen en versneden van een rund. Ongeveer een 4tal uur per week.
Zoek naar antwoorden van ANNE-MARIE BERNARD in sociale netwerken
Look for responds of ANNE-MARIE BERNARD in social networks
Lees alle opmerkingen voor ANNE-MARIE BERNARD. Laat een reactie achter voor ANNE-MARIE BERNARD. ANNE-MARIE BERNARD bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ANNE-MARIE BERNARD. Leave a respond for ANNE-MARIE BERNARD. ANNE-MARIE BERNARD on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ANNE-MARIE BERNARD op de google maps. Adres en contacten ANNE-MARIE BERNARD Location of ANNE-MARIE BERNARD on the google maps. Address and contacts of ANNE-MARIE BERNARD
Andere gerelateerde bedrijven als come ANNE-MARIE BERNARD ANNE-MARIE BERNARD: Bouwkantoor Arnou NV | Service Social Interparoissial | Caraman (Résidence) | Animalcenter - Tom & Co | HENDRICKX A
Other related companies as ANNE-MARIE BERNARD: Bouwkantoor Arnou NV | Service Social Interparoissial | Caraman (Résidence) | Animalcenter - Tom & Co | HENDRICKX A
ANNE-MARIE BERNARD is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ANNE-MARIE BERNARD, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03434020996. Het bedrijf ANNE-MARIE BERNARD bevindt zich op het adres: RUE VISE VOIE 36; 4680; OUPEYE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 596,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 567,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Pharmaciens. Producten gemaakt in ANNE-MARIE BERNARD zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ANNE-MARIE BERNARD is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ANNE-MARIE BERNARD is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ANNE-MARIE BERNARD, openstaande posities, locatie van ANNE-MARIE BERNARD op de kaart.
ANNE-MARIE BERNARD is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is ANNE-MARIE BERNARD, company assigned to the tax number BE03434020996. The company ANNE-MARIE BERNARD is located at the address: RUE VISE VOIE 36; 4680; OUPEYE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 596,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 567,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Pharmaciens. Products created in ANNE-MARIE BERNARD were not found.
The main activity of ANNE-MARIE BERNARD is Fishing, Hunting and Trapping, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of ANNE-MARIE BERNARD is not available. You also can look at reviews of ANNE-MARIE BERNARD, open positions, location of ANNE-MARIE BERNARD on the map.
