JACQUES & CIE
Contactgegevens JACQUES & CIE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JACQUES & CIE: address, phone, fax, email, website, opening hours
JACQUES & CIE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE LA CHAPELLE 150; 6600; BASTOGNE, België
Telefoon (phone): 61216086 (+32-61216086) 61216086 (+32-61216086)
Fax (fax): +32 (64) 715-75-61 +32 (64) 715-75-61
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JACQUES & CIE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JACQUES & CIE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JACQUES & CIE"? - Contact us!
We found such data of JACQUES & CIE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JACQUES & CIE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JACQUES & CIE
Products information JACQUES & CIE
Activit茅s: Entrepreneurs en Peinture, Peinture.. Activit茅s: Pose de Papier Peint.
Product categorie (product category): Peinture. Rev锚tements pour sols and murs
Aanvulling soorten activiteiten voor JACQUES & CIE Addition kinds of activities for JACQUES & CIE
6719. Holdings, nv | Holding companies, nec
249914. Mallets, hamers en clubs: hout | Mallets, hammers, and clubs: wood
354300. Industriële patronen | Industrial patterns
20439910. Haver, gerold: bereid als ontbijtgranen ontbijt | Oats, rolled: prepared as cereal breakfast food
20610100. Droge rietsuikerproducten, behalve raffinage | Dry cane sugar products, except refining
36959900. Magnetische en optische opname media, nec | Magnetic and optical recording media, nec
36999903. Generatoren, ultrasone | Generators, ultrasonic
39519905. Meter pennen | Meter pens
Werken bij JACQUES & CIE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JACQUES & CIE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JACQUES & CIE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JACQUES & CIE. Looking for open vacancies in other companies
-
Tijdelijk Teamleader Customer Service (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als Teamleader van de Customer Service afdeling zal je instaan voor twee teams. Het gaat hierbij om het Customer Service team UK en Customer Service team Frankrijk. Als Teamleader Customer Service zal je een coördinerende en uitvoerende rol opnemen. Je zal enerzijds jouw team coachen en opvolgen. Anderzijds zal je zelf de orders van de belangrijkste klanten verwerken/controleren. Jouw takenpakket ziet er als volgt uit: Dagelijkse contacten met klanten en andere stakeholders bv. Logistiek, Productieplanning,... Planning klantorders Stockbeheer klanten Masterdata Controle op facturatie, debiteurenbeheer,... Prijsafspraken met klanten verzorgen ... Bedrijfsprofiel: VIO HR biedt een totaalconcept aan inzake rekrutering & selectie van bedienden en kaderleden. Voor een internationaal productiebedrijf is VIO HR op zoek naar een Teamleader voor de Customer Service Afdeling. Het gaat hierbij om een Tijdelijke job ter vervanging. Exacte einddatum nog niet gekend.
-
Boekhoudkundig medewerker in Genk (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een garage in Genk zijn we op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. Je zal een gevarieerd takenpakket hebben van zowel boekhoudkundige als administratieve taken.
-
Chauffeur CE Regio Antwerpen (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: TRIXXO JOBS BVBA
Type: Interim met optie "vast werk"
Dagelijks lever je en haal je machines op bij klanten met een dieplader. Bij het leveren geef je een correcte en bondige uitleg over de werking en veilig gebruik van het toestel.
-
Ondernemende en enthousiaste Receptionist (m/v) NL/FR/ENG (MELSBROEK)
Regio: MELSBROEK
Bedrijf: RAINBOW RESOURCES GROUP
Type: Interim met optie "vast werk"
Rainbow Resources Group zoekt voor onze klant een Ondernemende Receptionist NL/FR/ENG Het bedrijf Onze klant is een Belgische familieonderneming actief binnen de sector van welness, thermae en schoonheidsverzorging. Deze onderneming heeft drie vestigingen in België, Vlaams-Brabant. Een enthousiast team, klantgericht en ondernemend werkt er in een open cultuur samen. Waarden zoals eerlijkheid, samenwerking en klantgerichtheid draagt men hoog in het vaandel. Voor medewerkers is er steeds een luisterend oor. Voor de versterking van hun team op receptie zoeken zij een Ondernemende Receptionist NL/FR/ENG voor de vestiging in Melsbroek en in Grimbergen.
-
Lijnoperator (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: FORUM FOOD HERENTALS
Type: Interim met optie "vast werk"
Als Lijnoperator sta jij in voor : Het klaarzetten van de lijn Het ombouwen van de lijn (banden verstellen) Het instellen van de robot op het juiste programma Het opvolgen van de lijn en de kwaliteit
-
Huishoudhulp regio Tremelo - Rotselaar (TREMELO)
Regio: TREMELO
Bedrijf: RUNTIME SERVICES (VG.479/BUOS)
Type: Dienstenchequebaan
Voor ons team van 280 huishoudhulpen zoeken we een vlotte en energieke persoon die het huishouden mee kan beredderen. Je zal van a tot z instaan tot het zelf indelen van je taken die bestaan uit oa poetsen, wassen, strijken, bedden opdekken... En alle andere taken die minder vaak zullen voorkomen, maar wel tot algemene huishoudelijke taken behoren. Je zal tewerkgesteld worden bij verschillende vaste gezinnen. Je werkt als huishoudhulp met dienstencheques. Als huishoudhulp kunnen je taken bestaan uit poetsen, strijken en soms wassen, boodschappen doen of eten maken. Zelfstandig kunnen werken is een vereiste, net als zelf de gevraagde taken kunnen inplannen. Een eigen wagen of bromfiets hebben is een pluspunt.
-
POETSHULP regio Balegem/ Sint Lievens Houtem (BALEGEM)
Regio: BALEGEM
Bedrijf: FIKA
Type: Dienstenchequebaan
U wordt tewerkgesteld in het kader van de dienstencheques. U staat in voor het (binnen)onderhoud van particuliere woningen. Enkele taken hierbij zijn; stofzuigen, dweilen, stof afdoen, ramen poetsen, afwas doen... Het is heel belangrijk dat u zelfstandig kan werken (werk zien en aanpakken). Enige kennis over producten en materialen is een vereiste. Indien gewenst worden de uren geleidelijk aan opgebouwd. Aantal uren tussen 10 en 38 u per week. Zowel deeltijdse als voltijdse betrekking mogelijk.
-
Poetshulp Begijnendijk (BEGIJNENDIJK)
Regio: BEGIJNENDIJK
Bedrijf: PUUUR AARSCHOT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Student Winkelbediende benzinestation (zaterdag) (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een benzinestation regio Dendermonde met bijhorende shop zijn we op zoek naar een student die zeer zelfstandig kan werken. Je staat in voor de winkel en bediening van de klanten. Je bent verantwoordelijk voor de kassa, maar ook het schoonmaken van de winkel, aanvullen van stock enz zijn jouw dagdagelijkse taken. Je start 's morgens om 7u45 's morgens tot 16u15 's avonds
-
Restaurant Manager (M/V) (DIEGEM)
Regio: DIEGEM
Bedrijf: Van der Valk Hotel Brussels Airport
Type: Vaste Job
Ben jij de gastheer of gastvrouw waar wij naar op zoek zijn? Draag jij een kwalitatieve service hoog in het vaandel, leg je gasten graag in de watten en beschik je over de leidinggevende capaciteiten om jouw hospitality passie en mind-set op een team over te brengen? Dan word jij als Restaurant Manager misschien wel het toekomstige gezicht van ons fine-dining restaurant Catharina! Een dag uit het leven van een Restaurant Manager bij Van der Valk… Wij beloven dat je je geen moment zal vervelen. Bij deze een greep uit het takenpakket van onze toekomstige collega: Je neemt de rol als gastheer/gastvrouw met glans op en wordt zo het belangrijkste aanspreekpunt voor onze gasten; Je werkt operationeel mee én superviseert de werkzaamheden in het restaurant en aan de bar; Je bent het schoolvoorbeeld wat betreft professionalisme, gastvriendelijkheid en collegialiteit; Je fungeert als liaison qua communicatie tussen keuken- en zaalactiviteiten; Dankzij jouw gedegen menu- en drankenkennis adviseer je de gasten als de beste bij hun keuze; Samen met de Director of F&B draag je mee bij aan de ontwikkeling van het team.
-
Teamleader Productie Chocolade (m/v) (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: PURATOS (BELCOLADE)
Type: Vaste Job
Je zorgt dat de organisatie, de planning en de controle van het productieproces in lijn is met de gevraagde leveringstermijnen en de geldende kwaliteit- en veiligheidsnormen. Je bent hierbij verantwoordelijk voor een team van een 10-tal operatoren. Uzelf rapporteert aan de Productie Manager. Je verbetert de kennis van het team door het geven van opleidingen (veiligheid, kwaliteit, productiviteit) of door het voorstellen en opvolgen van interne/externe opleidingen. Je stelt wekelijks de productieplanning en de personeelsplanning op Je volgt in overleg met de technische dienst de technische beschikbaarheid op van de lijn. Je waakt over de beschikbaarheid van de nodige grondstoffen, verpakkingen en hulpmaterialen in overleg met de betrokken afdelingen. Je neemt deel aan continue verbeteringsprojecten en je werkt samen aan de opvolging ervan met de procesingenieur, dienst engineering en technische dienst. Je waakt over de correcte toepassing van de GMP, HACCP en BRC procedures.
-
Adviseur/verkoper/consultent M/V (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: JULIE AND HER JEWELS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij opzoek naar een bijkomend lucratief inkomen ? Je hebt al een fulltime / parttime job en zoekt naar een extra ? Een extra die rekening houd met uw agenda en zonder investering? Dit is mogelijk! Wij zijn op zoek naar een adviseur/verkoper/consultentM/V, die een bijkomend lucratief inkomen wenst te verdienen! Wij zijn een gerenommeerde en prestigieuze juweelfabrikant van kwaliteitsjuwelen aan scherpe prijzen. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger/consultent in jouw regio. Als vertegenwoordiger/consultent bestaat uw takenpakket uit : -Onthaal en advies van klanten. -De klanten adviseren en inspireren. -De bestellingen opnemen bij verkoop. -Het imago vertegenwoordigen bij het cliënteel. -Een kwaliteitsvolle dienst na verkoop te bieden. -U werkt mee aan commerciële acties conform de vooropgestelde organisatie. -Het leuke aan het werk is dat je zelf je doelstellingen bepaalt (je bent je eigen baas) -Administratieve opvolging van A tot Z en rapportering aan de zaakvoerder. -Beurzen en happeningskunnen, indien gewenst, deel uitmaken van de functie. -Doel klanten te fideliseren
Zoek naar antwoorden van JACQUES & CIE in sociale netwerken
Look for responds of JACQUES & CIE in social networks
Lees alle opmerkingen voor JACQUES & CIE. Laat een reactie achter voor JACQUES & CIE. JACQUES & CIE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JACQUES & CIE. Leave a respond for JACQUES & CIE. JACQUES & CIE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JACQUES & CIE op de google maps. Adres en contacten JACQUES & CIE Location of JACQUES & CIE on the google maps. Address and contacts of JACQUES & CIE
Andere gerelateerde bedrijven als come JACQUES & CIE JACQUES & CIE: SUPER G.B. | ADVIESBURO VAN BRAECKEL | FA. VAN LEEMPUT | PAUL YPERMAN | D. BERNARD
Other related companies as JACQUES & CIE: SUPER G.B. | ADVIESBURO VAN BRAECKEL | FA. VAN LEEMPUT | PAUL YPERMAN | D. BERNARD
JACQUES & CIE is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JACQUES & CIE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03298614501. Het bedrijf JACQUES & CIE bevindt zich op het adres: RUE DE LA CHAPELLE 150; 6600; BASTOGNE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 389,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 243,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Peinture. Rev锚tements pour sols and murs. Lijst met producten zijn Activit茅s: Entrepreneurs en Peinture, Peinture.. Activit茅s: Pose de Papier Peint..
De hoofdactiviteit van JACQUES & CIE is Eten en Drinken Plaatsen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JACQUES & CIE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JACQUES & CIE, openstaande posities, locatie van JACQUES & CIE op de kaart.
JACQUES & CIE is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is JACQUES & CIE, company assigned to the tax number BE03298614501. The company JACQUES & CIE is located at the address: RUE DE LA CHAPELLE 150; 6600; BASTOGNE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 389,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 243,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Peinture. Rev锚tements pour sols and murs. List of products are Activit茅s: Entrepreneurs en Peinture, Peinture.. Activit茅s: Pose de Papier Peint..
The main activity of JACQUES & CIE is Eating and Drinking Places, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of JACQUES & CIE is not available. You also can look at reviews of JACQUES & CIE, open positions, location of JACQUES & CIE on the map.
