CARROSSERIE BRAVO
Contactgegevens CARROSSERIE BRAVO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CARROSSERIE BRAVO: address, phone, fax, email, website, opening hours
CARROSSERIE BRAVO
Regio (region): N\A, België
Adres (address): COLMANSTRAAT 55; 9270; LAARNE, België
Telefoon (phone): 93696233 (+32-93696233) 93696233 (+32-93696233)
Fax (fax): +32 (71) 622-35-38 +32 (71) 622-35-38
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CARROSSERIE BRAVO: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CARROSSERIE BRAVO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CARROSSERIE BRAVO"? - Contact us!
We found such data of CARROSSERIE BRAVO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CARROSSERIE BRAVO. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CARROSSERIE BRAVO
Products information CARROSSERIE BRAVO
Activit茅s: Peinture par Projection.
Product categorie (product category): Peinture
Aanvulling soorten activiteiten voor CARROSSERIE BRAVO Addition kinds of activities for CARROSSERIE BRAVO
356300. Lucht- en gascompressoren | Air and gas compressors
24290104. Staven, vat: gesaagd of gesplitst | Staves, barrel: sawed or split
28210217. Styreenharsen, nec | Styrene resins, nec
32970303. Hoge temperatuur mortel, nonclay | High temperature mortar, nonclay
51420000. Verpakt bevroren goederen | Packaged frozen goods
80110511. Verloskundige | Obstetrician
Werken bij CARROSSERIE BRAVO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CARROSSERIE BRAVO: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CARROSSERIE BRAVO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CARROSSERIE BRAVO. Looking for open vacancies in other companies
-
Elektricien / Technieker gebouwenbeheer (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Algemene klusjes gebouwenbeheer: lampen vervangen kabels trekken verlichting en rookmelders plaatsen, … kleine kortsluitingen oplossen, niet in grote elektriciteitskasten werken. Kleine sanitaire werken
-
Technische Customer Agent | Evere (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als Technische Customer Agent zijn dit uw volgende taken: De Customer Service- afdeling vormt de centrale spil binnen de organisatie voor alle processen waar klanten direct mee te maken hebben. Binnen deze processen dient de klant een optimale klantervaring te beleven. Je staat mee in voor de ondersteuning en opvolging van de eindklanten vakhandels en vertegenwoordigers. Je zorgt voor de goede afwikkeling van orders van bestelling tot levering en je staat vakhandels en eindklanten bij met technische en commerciële informatie over de systemen.
-
Allround onderhoudstechnieker (m/v) (SCHOTEN)
Regio: SCHOTEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM SCHOTEN
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een industriebouw bedrijf in de metaalsector zoeken we een onderhoudstechnieker voor het machinepark in het atelier. Na een inwerkperiode sta je in voor de onberispelijke werking van ons machinepark en het onderhoud van onze gebouwen en technische infrastructuur. Storingen in het machinepark los je snel en zelfstandig op. Je werkt en denkt mee aan technische projecten (o.m. installatie van nieuwe machines) soms samen met externe aannemers. Je staat mee in voor het periodiek onderhoud. Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd technische dienst.
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES Aartselaar
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
HUISHOUDHULP in Sint-Lambrechts-Herk. (SINT-LAMBRECHTS-HERK)
Regio: SINT-LAMBRECHTS-HERK
Bedrijf: AKSI THUIS
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als huishoudhulp dan ben je bij AKSI THUIS aan het juiste adres! We vertrekken vanuit jou als medewerker en gaan kijken waar jij goed in bent en hoe we jouw talenten bij onze klanten maximaal kunnen inzetten. We matchen jou met de behoeften van deze klant. We houden zowel bij jou als met de klant een nauw contact waardoor we snel kunnen inspelen op je noden. We bieden jou ook de mogelijkheid aan om je bij te scholen en begeleiden je graag om je talenten nog meer te ontwikkelen, maar ook om dingen te leren die niet echt met het werk te maken hebben. (zoals de kans om gratis een cursus zelfverdediging te volgen is zomaar een extraatje) Je collega's voelen zich erg thuis bij ons omdat wij veel persoonlijke aandacht geven en omdat wij het belangrijk vinden dat je je goed voelt bij ons zodat we een fijn team vormen. Bij ons sta je er nooit alleen voor want wij staan altijd voor je klaar. Wij zijn een warme hartelijke organisatie waar het fijn is om te werken.
-
Polyvalente supermarktmedewerker (Albert Heijn Gent) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor de verschillende Albert Heijn filialen in Gent zijn we op zoek naar kassamedewerkers en aanvullers. Ben je flexibel, ben je op zoek naar een toffe job in een aangename werkomgeving? Aarzel niet om ons te contacteren!
-
Telefoondispatcher/studentenjob (RUISBROEK)
Regio: RUISBROEK
Bedrijf: RUPEL-TAXI
Type: Studentenjob
Telefonische oproepen beantwoorden en ritten verdelen. Ritverwerking via computersysteem. Planmatig kunnen werken. Weekendwerk/nachtdienst.Aangename manier om als student een centje bij te verdienen. U dient wel 18 jaar te zijn
-
Inspecteur voertuigen – remote (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: VAB
Type: Vaste Job
MVI maakt deel uit van Macadam en is actief in Europa met vestigingen in België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Zwitserland en Spanje, en heeft daarnaast reguliere activiteiten uitgebouwd in Luxemburg en Portugal. Vandaag wordt de laatste hand gelegd aan een opstart via lokale partnerships in Letland, Litouwen, Italië en in Noorwegen, waarna Oostenrijk en de andere Scandinavische landen zullen volgen. Van de meer dan 450.000 inspecties die Macadam jaarlijks uitvoert worden er 140.000 gerealiseerd in de Benelux en 240.000 in Frankrijk. Dit maakt Macadam marktleider op het vlak van inspecties van voertuigen en ondersteuning van het remarketingproces in opdracht van leasemaatschappijen, fleet owners en autofabrikanten. Ter uitbreiding van ons team, zijn we op zoek naar een Inspecteur Voertuigen Remote voor verschillende regio’s (O-Vl; BR; Vl-Br; Ant; W-Br) . Heb jij affiniteit met auto’s en werk je graag in een omgeving waar je de mooiste modellen voorbij ziet komen? Heb je scherpe ogen en ontgaat jou niets? Kom dan bij ons werken en ontwikkel je tot een Inspecteur Voertuigen Remote. Als Inspecteur Voertuigen Remote beoordeel je leaseauto’s en/of huurauto’s, waarvan het contract is afgelopen, op de aanwezigheid van schades en het ontbreken van accessoires samen met de bestuurder van het voertuig. Onze planning afdeling maakt dagelijks voor jou de afspraken in jouw regio. Jouw uitdaging is om met alle verkeersdrukte op tijd te arriveren bij de bestuurder en deze op een klantvriendelijke manier kennis te laten maken met ons inspectieproces. Geen dag is hetzelfde omdat de routes en de afspraken per dag variëren. Iedere dag vertrek je vanuit huis en wikkel je jouw inspecties op locatie af voordat je weer richting huis gaat. Ook kan het voorkomen dat je inspecties uitvoert op de locaties van de leasemaatschappijen of projecten. Je registreert op je tablet, met de MVI inspectiesoftware, de acceptabele en de niet-acceptabele schades, je neemt digitale foto’s van het voertuig en de eventuele schade(s) en koppelt calculatiebedragen aan de schade-evenementen. Met deze gegevens maak je een volledig elektronisch rapport welke ingevoerd wordt op het MVI IT platform. Op dit platform zijn onze klanten eveneens aangesloten.
-
Bediende verzekeringen (Productie) (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: AVANCE Werving & Selectie
Type: Vaste Job
Bent u de persoon die al een eerste ervaring heeft bij een verzekeringsmakelaar en wil aftasten wat zijn mogelijkheden zijn? In dat geval kan deze vacature voor u een eerste belangrijke stap betekenen. Wij zoeken immers een extra verzekeringsmedewerker die vlot kan samenwerken in een dynamische ploeg. U zal volledig zelfstandig instaan voor het totale productiebeheer van de diverse polissen van professionele klanten. In deze functie zorg je voor de offertes, de opmaak van nieuwe polissen & wijzigingen aan bestaande polissen. U staat dus in direct commercieel contact met klanten en verzekeraars en verzorgt de briefwisseling naar de betrokken partijen.
-
IT verantwoordelijke met sterk ERP / SQL kennis (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: VIND! ICT
Type: Vaste Job
Je bent het aanspreekpunt voor de eindgebruikers. Je communiceert met de gebruikers over functionaliteiten, problemen en knelpunten. Je ondersteunt de functioneel analist om verzoeken en wijzigingen te valideren en in uitvoering te brengen. Je werkt actief mee aan de verdere ontwikkeling van ons e-business platform en CRM. Je integreert het e-business platform in de ERP systemen bij de gebruikers. Je bent bereid om af en toe (kleine) verplaatsingen te maken naar onze andere vestigingen.
-
Freelance docent 'praktische psychologie' campus Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
Het Centrum Voor Avondonderwijs VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan CVA te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 2 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring in het bedrijfsleven en foutloos Nederlands spreken en schrijven. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge)
Regio: Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
Zoek naar antwoorden van CARROSSERIE BRAVO in sociale netwerken
Look for responds of CARROSSERIE BRAVO in social networks
Lees alle opmerkingen voor CARROSSERIE BRAVO. Laat een reactie achter voor CARROSSERIE BRAVO. CARROSSERIE BRAVO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CARROSSERIE BRAVO. Leave a respond for CARROSSERIE BRAVO. CARROSSERIE BRAVO on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CARROSSERIE BRAVO op de google maps. Adres en contacten CARROSSERIE BRAVO Location of CARROSSERIE BRAVO on the google maps. Address and contacts of CARROSSERIE BRAVO
Andere gerelateerde bedrijven als come CARROSSERIE BRAVO CARROSSERIE BRAVO: SYNCO | Coiffure Diane | Henderickx D | EKERENSE SLOTENMAKERIJ | BASMAISON BENELUX
Other related companies as CARROSSERIE BRAVO: SYNCO | Coiffure Diane | Henderickx D | EKERENSE SLOTENMAKERIJ | BASMAISON BENELUX
CARROSSERIE BRAVO is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CARROSSERIE BRAVO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06768920898. Het bedrijf CARROSSERIE BRAVO bevindt zich op het adres: COLMANSTRAAT 55; 9270; LAARNE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 126,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 118,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Peinture. Lijst met producten zijn Activit茅s: Peinture par Projection..
De hoofdactiviteit van CARROSSERIE BRAVO is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CARROSSERIE BRAVO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CARROSSERIE BRAVO, openstaande posities, locatie van CARROSSERIE BRAVO op de kaart.
CARROSSERIE BRAVO is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is CARROSSERIE BRAVO, company assigned to the tax number BE06768920898. The company CARROSSERIE BRAVO is located at the address: COLMANSTRAAT 55; 9270; LAARNE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 126,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 118,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Peinture. List of products are Activit茅s: Peinture par Projection..
The main activity of CARROSSERIE BRAVO is Insurance Agents, Brokers and Service, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of CARROSSERIE BRAVO is not available. You also can look at reviews of CARROSSERIE BRAVO, open positions, location of CARROSSERIE BRAVO on the map.
