Riez G
Contactgegevens Riez G: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Riez G: address, phone, fax, email, website, opening hours
Riez G
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Terniaux 103B; 6460; Chimay (Villers-la-Tour), België
Telefoon (phone): 060 21 37 89 (+32-060 21 37 89) 060 21 37 89 (+32-060 21 37 89)
Fax (fax): +32 (51) 558-86-95 +32 (51) 558-86-95
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Riez G: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Riez G"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Riez G"? - Contact us!
We found such data of Riez G, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Riez G. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Riez G
Products information Riez G
Producten die in Riez G zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pedicure
Aanvulling soorten activiteiten voor Riez G Addition kinds of activities for Riez G
701199. Hotels en motels, nec | Hotels and motels, nec
20340200. Gedroogde en ontwaterde vruchten | Dried and dehydrated fruits
28340504. Bitter zouten | Effervescent salts
31110000. Leren looien en afwerken | Leather tanning and finishing
32590202. Schoorsteenblaasjes, klei | Chimney thimbles, clay
34430804. Trogs, industrieel: metalen plaat | Troughs, industrial: metal plate
39990808. Borduren | Embroidery kits
Werken bij Riez G: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Riez G: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Riez G. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Riez G. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur kraanwagen (LEDEGEM)
Regio: LEDEGEM
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf Ledegem, regio Roeselare, zijn we op zoek naar een graafkraanmachinist - vrachtwagenchauffeur. Je werkt met de graafkraan Je werkt als chauffeur CE Je werkt met de montagekraan
-
stock beheerder (ANDERLECHT)
Regio: ANDERLECHT
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Taken: ?Evalueren van de bestaande parameters voor het plaatsen van bestellingen (levertermijn betrouwbaarheid van de leveringen minimale bestelhoeveelheid minimum stock seizoensgebondenheid van bestellingen?) ?Optimaliseren van het gebruik van de software voor het plaatsen van bestellingen ?Leveranciersbestellingen plaatsen op basis van gekregen parameters ?Order tracking (bevestiging levertijd backorders...) ?Tracking transport ?Beheer retours leveranciers en creditnota?s ?Beheer dossiers (prijsverschillen fouten of ontbrekende leveringen...) ?Beheer aankoopprijzen ?Verzamelen interpreteren en presenteren van gegevens om forecasts op te stellen in overleg met de commerciële afdelingen en de boekhouding ?Bijdragen aan de stockreductie samen met de financiële en commerciële diensten ?Bijdragen aan de verhoging van de marge door het optimaliseren van de transportverwerking en ?kosten. ?Beheren van noodsituaties ; stockbreuk foute bestellingen? ?Voorstellen doen om de procedures controles en communicatie te verbeteren. ?Uitschrijven en controle van de procedures ?Assisteren bij het opvolgen van te ontvangen facturen en creditnota?s.
-
Procesoperator (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: T-INTERIM MERKSEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Als Proces Operator zal jij volgende taken uitvoeren: Opstarten, opvolgen en draaiende houden van het productieproces Controles, testen en analyses uitvoeren op stalen Kleine technische storingen oplossen en bijkomende administratie afwerken (De)montages van machines voor reinigingsprocessen (deels manueel, deels geautomatiseerd) Bedrijfsprofiel: Onze klant is één van de grootste maalderijen van Europa.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Oudegem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (OUDEGEM)
Regio: OUDEGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Jabbeke (JABBEKE)
Regio: JABBEKE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Huishoudhulp Snellegem - Zedelgem - Oostkamp (M/V) (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: MANPOWER DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
U poetst bij particuliere gezinnen uit Snellegem, Zedelgem, Oostkamp en omgeving. Dit kan aangevuld worden met strijk, boodschappen doen, klein naaiwerk en koken volgens uw kennis en kunde. U vertrekt van thuis uit. U wordt in eerste instantie tewerkgesteld bij klanten voor minimum 16 uur. Naargelang de vraag en uw behoeftes kunnen deze opgetrokken worden.
-
Student schoonmaak burelen (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: SERVICE PLUS LAVAZZA IMPORTER & DISTRIBUTOR
Type: Studentenjob
Voor onze onderneming in Kontich zijn wij op zoek naar een student/e voor de schoonmaak van onze kantoren.
-
Student with knowledge of Mongolian (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
For an international company in Ghent we are looking for someone who has knowledge of MONGOLIAN and English. The job requires to do data quality checks in this language. You have to be well aware of the specific pronunciation differences of that Mongolia. It is necessary for the job to capture local knowledge. You will correct and control phonetic writings.
-
SOFTWARE DEVELOPER (m/v) (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: GALLOO
Type: Vaste Job
In het kader van de groei en de evolutie van onze activiteiten werken we continu aan verbeteringen aan ons bestaand applicatielandschap. Na een opleidingsperiode (kennis van onze activiteit, huidige werking van ons ERP en omringende toepassingen), bouw je samen met ons team aan de nieuwe integraties en apps voor de business. Je werkt mee aan de vertaling van de behoeften van de gerbuikers naar concrete oplossingen en ontwikkelt deze in Microsoft .NET. Je begeleidt en volgt de implementaties mee op en geeft waar nodig interne opleiding aan de medewerkers. Je stelt daarbij ook een gebruikershandleiding op.
-
Transformation Portfolio Manager (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ELIA
Type: Vaste Job
Je rapporteert aan de Transformation, Data en Informatisation Manager en bent verantwoordelijk voor het beheer van de portefeuille transformatieprojecten van de directie Assets. Je voert o.a. de volgende activiteiten uit: De beslissingname (strategiedoelstellingen bepalen), de definitie van het Release Plan en de arbitrage(prioriteiten bepalen, koppeling met de impact van de verandering) van de transformatieprojecten in de directie Assets organiseren: - De strategiedoelstellingen definiëren en opvolgen: veiligheid, efficiëntie, kwaliteit. - Instaan voor de definitie en de opvolging van de efficiency levers repository. - Het stappenplan omzetten in een projectenportefeuille en dit beheren, alsook projectaanvragen in ontvangst nemen, kwalificeren en indienen voor arbitrage. - Instaan voor de indeling in categorieën en het prioriteren van alle projecten in de portefeuille. - Een stappenplan over vier jaar opstellen, gestructureerd in zesmaandelijkse releases. De oplevering van transformatie-initiatieven monitoren: - De rapporten van de program managers consolideren, kritisch bekijken en consistent maken. - De communicatie tussen de program managers coördineren. - De onderlinge afhankelijkheden tussen de programma’s beheren om de uitvoering ervan te verbeteren. - De realisatie van de portefeuille monitoren en de rapportering aan het Assets-team voorbereiden. - De transformatierisico’s beheren: identificatie en evaluatie van risico’s, acties voorstellen om de risico’s te beperken. Het businessplan, dat het stappenplan voor de transformatie in een financieel plan omzet, organiseren, definiëren en evalueren. De portefeuille en het financieel plan afstemmen met het departement HR (HR-planning, personeelsbezetting). Instaan voor het PMO-team dat bestaat uit 1 Program Management Officer voor elk programma van de portefeuille.
-
Zelfstandig kinderpsycholoog (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: DE VOORZORG
Type: Zelfstandige activiteit
Kinderen en jongeren begeleiden door kortdurende psychologische consultaties, vanuit een generalistische benadering. Daarnaast neemt de kinderpsycholoog ook intelligentie- en neuropsychologische testen af bij kinderen en jongeren. Doorverwijzen naar collega’s in de regio (zowel eerste- als tweedelijn, eventueel naar privétherapeuten) bij ernstige indicatie.
-
Zelfstandige psycholo(o)g(e) (SINT-JOB-IN-'T-GOOR)
Regio: SINT-JOB-IN-'T-GOOR
Bedrijf: LYSSENS-DANNEBOOM & VAN TILBORGH
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zijn een huisartsenpraktijk met 8 huisartsen en een multidisciplinair team met verschillende gezondheidsmedewerkers. Om dit team te versterken zijn wij op zoek naar een psycholo(o)g(e) op zelfstandige basis. Enige ervaring is een pluspunt .
Zoek naar antwoorden van Riez G in sociale netwerken
Look for responds of Riez G in social networks
Lees alle opmerkingen voor Riez G. Laat een reactie achter voor Riez G. Riez G bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Riez G. Leave a respond for Riez G. Riez G on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Riez G op de google maps. Adres en contacten Riez G Location of Riez G on the google maps. Address and contacts of Riez G
Andere gerelateerde bedrijven als come Riez G Riez G: ROLLVOLET BVBA | GASTON BOMMELE | ISP Server | EXPRESS FOTO | H.R. DEPRET
Other related companies as Riez G: ROLLVOLET BVBA | GASTON BOMMELE | ISP Server | EXPRESS FOTO | H.R. DEPRET
Riez G is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Riez G, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07224578857. Het bedrijf Riez G bevindt zich op het adres: Rue du Terniaux 103B; 6460; Chimay (Villers-la-Tour). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 375,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 839,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Pedicure. Producten gemaakt in Riez G zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Riez G is Food and Kindred Products, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Riez G is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Riez G, openstaande posities, locatie van Riez G op de kaart.
Riez G is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is Riez G, company assigned to the tax number BE07224578857. The company Riez G is located at the address: Rue du Terniaux 103B; 6460; Chimay (Villers-la-Tour). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 375,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 839,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Pedicure. Products created in Riez G were not found.
The main activity of Riez G is Food and Kindred Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Riez G is not available. You also can look at reviews of Riez G, open positions, location of Riez G on the map.
