L STERCKX EN ZOON
Contactgegevens L STERCKX EN ZOON: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data L STERCKX EN ZOON: address, phone, fax, email, website, opening hours
L STERCKX EN ZOON
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KONING BOUDEBWIJNIN 2E; 2250; OLEN, België
Telefoon (phone): 14263231 (+32-14263231) 14263231 (+32-14263231)
Fax (fax): +32 (58) 260-21-12 +32 (58) 260-21-12
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) L STERCKX EN ZOON: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "L STERCKX EN ZOON"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "L STERCKX EN ZOON"? - Contact us!
We found such data of L STERCKX EN ZOON, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees L STERCKX EN ZOON. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti L STERCKX EN ZOON
Products information L STERCKX EN ZOON
Producten die in L STERCKX EN ZOON zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Bloemen and planten
Aanvulling soorten activiteiten voor L STERCKX EN ZOON Addition kinds of activities for L STERCKX EN ZOON
205101. Broodjes, broodjes en broodjes | Breads, rolls, and buns
283406. dermatologica | Dermatologicals
369199. Oplaadbatterijen, anders | Storage batteries, nec
484100. Kabel- en andere betaaltelevisie | Cable and other pay television services
34790201. Aluminium bekleding van metaalproducten | Aluminum coating of metal products
Werken bij L STERCKX EN ZOON: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in L STERCKX EN ZOON: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor L STERCKX EN ZOON. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for L STERCKX EN ZOON. Looking for open vacancies in other companies
-
Halfautomaat lasser (M/V) (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een metaalbewerkend engineeringbedrijf gelegen te Genk, zijn wij op zoek naar ervaren halfautomaat lassers.
-
Monteur Koeltechnieker (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in het bouwen en installeren van koelcellen, innovatieve koelinstallaties en totaalprojecten voor de bloemensector en voedingsmiddelenindustrie in heel Europa. Een jong team met hooggespecialiseerde ervaring en goede groepssfeer is de basis van het succes van Airclima. Het bedrijf stelt momenteel een 25-tal mensen tewerk en ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een “monteur - koeltechnieker”. Takenpakket: - Het uitvoeren van (koel)technische handelingen in opdracht van, en met de werfleider of projectleider in binnen- en buitenland - Voert montagewerkzaamheden uit van mechanische, koeltechnische en elektrische aard - Het uitvoeren van taken volgens opdracht, tekeningen en schema’s - Stelt installaties in bedrijf al dan niet in samenwerking met de werfleider / projectleider
-
Productiemedewerkers steriele zone | Puurs (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: Synergie Zwijndrecht Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Als wereldleider in oogzorg ontwikkelt en produceert dit bedrijf innovatieve geneesmiddelen en medische hulpmiddelen (contactlenzen, oogzorgproducten, ...) die beantwoorden aan de behoeften in oogzorg van jong en oud. Wij zoeken extra medewerkers voor de filling zone van de oogdruppels. In deze steriele zone zal je instaan voor de voorverpakking en kwaliteitscontrole van deze producten.
-
Huishoudhulp regio Varsenare (M/V) (VARSENARE)
Regio: VARSENARE
Bedrijf: DAOUST BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgisch HR-bedrijf. Welkom bij Daoust, Welcome to the Family! Beschrijving van de functie - U bent verantwoordelijk voor het opruimen van de woning - U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de woning - U strijkt het wasgoed - U wast de ramen - U doet de afwas en bergt de vaat op - U doet de huishoudelijke inkopen - U bereidt de maaltijden - U voert kleine naaiwerken uit - U bergt het materiaal en de producten op - U voert de informatieoverdracht uit voor de particulieren
-
Studenten weekend in Zele gezocht! (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt regio Zele zijn wij op zoek naar studenten die om de 2 weken vrij zijn op zaterdag of zondag voormiddag. Je zal zowel instaan voor kassawerk als voor aanvulwerk in de winkel.
-
Studentenjob als kassamedewerker (M/V) (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: CARREFOUR MARKET ASSEBROEK
Type: Studentenjob
Bent u op zoek naar een studentenjob die gemakkelijk te combineren valt met uw studies, dan bent u bij ons aan het juiste adres. U wordt bij ons tewerkgesteld op dagen die u zelf doorgeeft in functie van uw studies. Dit kan zowel op weekdagen, wanneer u geen les hebt, of in weekends (zaterdag/zondag) of tijdens schoolvakanties. Bij ons gaat u aan de slag als kassamedewerker , eventueel gecombineerd met taken op de werkvloer. Hebt u nog geen ervaring, geen nood wij zorgen uiteraard voor een korte opleiding. Uw uren variëren volgens bezetting. U bent minimum 16 jaar of ouder, sociaal, leergierig, en een teamspeler? Interesse? Neem snel met ons contact op.
-
Studenten Horeca (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: ITZU JOBS
Type: Studentenjob
Samen met onze klant gelegen te diepenbeek zijn we opzoek naar enthousiaste studenten voor in de bediening. Samen met je team sta je in voor de bediening binnen de brasserie. Je neemt bestellingen op en zorgt dat deze tijdig geserveerd worden. Je bezorgt de klanten een aangename ervaring met jouw glimlach en het nodige enthousiasme.
-
Medewerkers jobstudenten fototeam (weekends en vakanties) (DE PANNE)
Regio: DE PANNE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je bent verantwoordelijk voor het fotograferen van de bezoekers aan Plopsaland de Panne. De bezoekers worden bij binnenkomst met een karakter (Kabouter Plop, Megamindy etc.) op de foto gezet. Aan het eind van de dag ben je verantwoordelijk voor de verkoop van deze foto's. Ook kun je ingezet worden bij de verkoop van de foto's aan een van de attracties.
-
Recruitment Consultant - Internship (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Cross International
Type: Studentenjob
CrossInternational is a consultancy firm specialized in Talent Search & HR-expert service. We were founded in 2001 and have offices in Ghent, Brussels & Warsaw. Besides being experts in Executive Search & Sourcing, we offer HR-experts services to our clients. We conduct assessment & Development centers, we offer training & coaching and perform strategic HR consultancy assignments. Are you interested in learning the essentials of recruitment while having a taste of other aspects of HR? CrossInternational is now looking for a motivated trainee to join its operational team. Location: Ghent Function As an HR trainee you will be involved in the full recruitment process we conduct for our clients. Depending on the state of the business and the projects that are assigned to you, you will have the following tasks: Attend intake-meetings with clients Set-up a first draft of the job description and vacancy Research/sourcing: thorough analysis of the vacancy and conducting effective search strategies to find qualified candidates Develop an understanding of the ongoing trends in the job-area and the sector Manage advertisement in offline/online media (company webpage, job boards…) Telephone (screening) interviews Scheduling appointments between candidates and our consultants Report to our Consultants about the status of your assignments Assist in the reporting to our clients Supporting in various HR projects: HR workshops, co-assessor role in assessment or development centers,… Profile Bachelor or Master, preferably in HR Management, Advanced Business Management, Communication or equivalent A natural interest in business (cross-industry) and the value of human capital. Language skills: Dutch/French/English fluency mandatory. Good knowledge of MS Office. Confident, articulate and persuasive communicator (indifferent of the media being used) and a professional attitude enabling to deal with business professionals at all levels. Self-responsible, eager to learn and flexible. Offer We offer the opportunity to learn the essentials of recruitment in an established consultancy firm. You will be offered increased responsibility in a gradual manner and at the pace of your own learning-progress. Our trainees will benefit of our HR expertise and in-house training offers, this will allow you to develop your recruitment and communication skills.
-
Team leader magazijn (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: WEVER &DUCRE
Type: Vaste Job
Als team leader coördineer je de orderpicking. Door zelf actief mee te werken, geef je het goede voorbeeld en het werktempo aan. Je stuurt een team van 6-tal medewerkers aan in dagwerk, legt de nodige prioriteiten en garandeert een goeie werksfeer. Je staat in nauw contact en overlegt dagelijks met de team leader pack. Van nature hecht je belang aan kwaliteit, klantenservice en de veiligheid van je medewerkers is jouw bezorgdheid. Je garandeert de orde en netheid en bent de spreekbuis tussen bureau en magazijn. Je denkt mee over de optimalisatie van de werking van je afdeling en bespreekt deze met de warehouse manager die je in je dagelijkse werking ondersteunt. Op het einde van de dag ben je trots op het geleverde resultaat en de behaalde deadlines die je samen met jouw team bereikte.
-
Customer Care Officer (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Konvert Interim Ieper
Type: Vaste Job
Voor een expansief bedrijf in Ieper zijn wij op zoek naar een customer care officer. Je speelt een belangrijke rol in de tevredenheid van de klanten met als doel een optimale klantenretentie. Je staat in voor een accurate klachtenbehandeling en voor het voeren van klantentevredenheidsonderzoeken. Je adviseert de klant bij zijn keuze voor alternatieve betaaloplossingen en formuleert actiepunten om de dienstverlening te verbeteren. Je staat de klant te woord bij vragen over de producten, prijzen, contracten, ... . Daarnaast behandel je ook vragen omtrent transactieverwerking en verzorg je de rapportage ervan. Je monitort proactief de reacties op social media en contacteert de klanten bij vragen, klachten, ... . Tot slot ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van alle contractstopzettingen, waarbij je de klant ook benadert en inspeelt op de reden van opzegging. De administratieve verwerking van contractstopzettingen, de loggings van issues, de aanpassingen van contracten en het bijhouden van werkinstructies behoren eveneens tot jouw takenpakket. Je rapporteert rechtstreeks aan jouw team lead.
-
Tandartsassistent(e) Landuyt BVBA (WESTENDE)
Regio: WESTENDE
Bedrijf: DENTCONNECT
Type: Vaste Job
Voor de uitbreiding van onze tandartsenpraktijk, zijn wij op zoek naar tandartsassistent(e)/stoelassistent(e). Voor het samenwerken binnen ons team vragen wij een diploma als tandartsassistent(e) of dat je reeds de nodige ervaring als tandartsassistent(e) hebt opgedaan. De medisch-technische elementen ontsmetten, identificeren, verpakken (afdrukken, ...) De tandarts assisteren tijdens de ingreep (aangeven van de instrumenten, ...) Het medisch-administratieve dossier aanmaken of aanvullen De personen met mondzorgbehoefte sensibiliseren en adviseren over mond-, tandhygiëne en het onderhoud van tandprothesen De afspraken plannen volgens de noden van de persoon met mondzorgbehoefte, het soort interventie, de hoogdringendheid en de arts informeren Het materiaal, de producten voorbereiden volgens de aanwijzingen van de arts en de aard van de interventie Opruimen en schoonmaken van werkruimte, materiaal en producten na een consultatie Benodigdheden voor radiologie voorbereiden en radiologische opnames ontwikkelen
Zoek naar antwoorden van L STERCKX EN ZOON in sociale netwerken
Look for responds of L STERCKX EN ZOON in social networks
Lees alle opmerkingen voor L STERCKX EN ZOON. Laat een reactie achter voor L STERCKX EN ZOON. L STERCKX EN ZOON bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for L STERCKX EN ZOON. Leave a respond for L STERCKX EN ZOON. L STERCKX EN ZOON on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie L STERCKX EN ZOON op de google maps. Adres en contacten L STERCKX EN ZOON Location of L STERCKX EN ZOON on the google maps. Address and contacts of L STERCKX EN ZOON
Andere gerelateerde bedrijven als come L STERCKX EN ZOON L STERCKX EN ZOON: THOMA GINO | VLAAMSE VERENIGING VOOR ENTOMOLOGIE | MARNIK LEEMAN | KAMIEL DE SMUL | A. VAN MEERBEECK
Other related companies as L STERCKX EN ZOON: THOMA GINO | VLAAMSE VERENIGING VOOR ENTOMOLOGIE | MARNIK LEEMAN | KAMIEL DE SMUL | A. VAN MEERBEECK
L STERCKX EN ZOON is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is L STERCKX EN ZOON, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01519653320. Het bedrijf L STERCKX EN ZOON bevindt zich op het adres: KONING BOUDEBWIJNIN 2E; 2250; OLEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 956,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 436,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Bloemen and planten. Producten gemaakt in L STERCKX EN ZOON zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van L STERCKX EN ZOON is Eten en Drinken Plaatsen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van L STERCKX EN ZOON is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van L STERCKX EN ZOON, openstaande posities, locatie van L STERCKX EN ZOON op de kaart.
L STERCKX EN ZOON is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is L STERCKX EN ZOON, company assigned to the tax number BE01519653320. The company L STERCKX EN ZOON is located at the address: KONING BOUDEBWIJNIN 2E; 2250; OLEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 956,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 436,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Bloemen and planten. Products created in L STERCKX EN ZOON were not found.
The main activity of L STERCKX EN ZOON is Eating and Drinking Places, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of L STERCKX EN ZOON is not available. You also can look at reviews of L STERCKX EN ZOON, open positions, location of L STERCKX EN ZOON on the map.
