E. BAIJOT
Contactgegevens E. BAIJOT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data E. BAIJOT: address, phone, fax, email, website, opening hours
E. BAIJOT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE DINANT 127; 5570; BEAURAING, België
Telefoon (phone): 82712710 (+32-82712710) 82712710 (+32-82712710)
Fax (fax): +32 (11) 934-20-81 +32 (11) 934-20-81
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) E. BAIJOT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "E. BAIJOT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "E. BAIJOT"? - Contact us!
We found such data of E. BAIJOT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees E. BAIJOT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti E. BAIJOT
Products information E. BAIJOT
Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes.
Product categorie (product category): M茅decins and sp茅cialistes
Aanvulling soorten activiteiten voor E. BAIJOT Addition kinds of activities for E. BAIJOT
02140103. Zuivelproductie | Mohair production
33560402. Nikkel- en nikkellegering: rollen, tekenen of extruderen | Nickel and nickel alloy: rolling, drawing, or extruding
38610315. Stands, camera en projector | Stands, camera and projector
50120400. Gemotoriseerde cycli | Motorized cycles
50820201. Bosbouwmachines | Forestry equipment
80210106. Pedodontist | Pedodontist
86610200. Nonchurch religieuze organisaties | Nonchurch religious organizations
Werken bij E. BAIJOT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in E. BAIJOT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor E. BAIJOT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for E. BAIJOT. Looking for open vacancies in other companies
-
2 Operator Lijn verantwoordelijke (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Synergie Oostende Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Opstarten en draaiende houden van de lijn Ingrijpen bij eenvoudige pannes Zelfstandig werken Aansturen van 4-tal medewerkers met nadruk op kwaliteit
-
Supervisor Warehouse - regio Waregem - m/v (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: FORUM JOBS WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf regio Waregem zijn we op zoek naar een supervisor Warehouse. Taken: Je staat in voor de organisatie van het magazijn alsook de stocktelling. Orders in - en uitboeken met computer. Verschoven uurrooster: week 1: 6 - 14u30 week 2: 10- 18u30
-
VERKOPER - MEDEWERKER WINKEL 7268094 / 463 C (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: MANPOWER Manpower Sourcing Vlaanderen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze gekende klant een supermarkt in de regio van Gent zijn we op zoek naar een VERKOPER - MEDEWERKER WINKEL. Als verkoper / medewerker winkel ben je verantwoordelijk voor een goede werking van de winkel. Zo sta je in voor het aanvullen en op orde houden van de rekken van jouw afdeling. Je helpt de klanten op een vriendelijke manier met al hun vragen. Hiernaast heb je ook een oog voor detail tijdens het bedienen van de kassa.
-
Loodgieter (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: Konvert Construct Leuven
Type: Interim met optie "vast werk"
Maakt alle elementen klaar die nodig zijn voor de volledige installatie van een sanitaire of verwarmingsinstallatie (op gas, stookolie, steenkool, hout, zonne-energie, ...) en plaatst ze volgens de veiligheidsregels. Regelt de installaties, stelt ze in werking en voert er herstelwerkzaamheden aan uit. Bijkomende activiteiten kunnen zijn: ventilatie- en airconditioningssystemen voor huishoudelijk gebruik installeren, zwembaden installeren en onderhouden.
-
HUISHOUDHULP Gierle, Lille, Poederlee, Wechelderzande - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (LILLE)
Regio: LILLE
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen meteen een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op en we houden rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Ook het aantal uur is bespreekbaar: wanneer een voltijdse job voor jou niet haalbaar is, kan je werken in een deeltijds rooster van minimaal 13 uur per week. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Lille, Gierle, Poederlee en Wechelderzande. Woon je niet in Lille? 't Gerief is actief in de Kempen en we hebben openstaande vacatures in volgende gemeenten: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Lille, Kasterlee, Olen, Vorselaar. Je werkt bij vaste klanten en deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je persoonlijke coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Software Engineer Technics & Immo (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Colruyt Group telt meer dan 28.000 medewerkers en meer dan 20 ondernemingen. Dat zijn niet alleen verschillende winkelformules, zoals Colruyt, OKay en Dreamland, we hebben ook een eigen communicatiebureau, vleesverwerkingsbedrijf, technische dienst … Dat maakt de groep een van de grootste privéwerkgevers van het land. We zijn een stabiel bedrijf dat menselijkheid en waarden hoog in het vaandel draagt. Daarom geloven én investeren we in onze medewerkers. Het team “Technics&Immo” staat binnen BP&S in voor de ondersteuning van de interne partner Technics&Immo die instaat voor o.a. bouw, beveiliging, garage, facility en energie (DATS 24 en Eoly). Als software engineer ontwikkel jij nieuwe toepassingen die hun processen en systemen ondersteunen. Stroom in de winkels en benzine aan de pomp? Mede dankzij jou! Je werkt aan de IT-systemen van onze interne technische dienst, die verantwoordelijk is voor de gebouwen, voertuigen en installaties van de groep. . Je zoekt creatief naar oplossingen om hun systemen verder uit te bouwen en te optimaliseren. Als software engineer heb je heel wat verantwoordelijkheden: Je analyseert de vragen van functioneel analisten. Op basis daarvan ontwerp je een IT-oplossing. Je ontwikkelt, test en implementeert die oplossingen. Je documenteert jouw nieuwe software, zodat je collega’s over de nodige informatie beschikken en op eerste en tweede lijn operationele vragen kunnen beantwoorden. Je ondersteunt en verbetert bestaande software en integreert softwarepakketten. Je staat elke twee weken een dag in voor de operationele ondersteuning van de softwareapplicaties en het oplossen van incidenten in tweede lijn. Dat betekent: kleine praktische problemen snel en efficiënt aanpakken. Je neemt soms projectmanagementtaken op. Je doet af en toe een wachtdienst volgens een beurtrolsysteem. Dat hoef je uiteraard pas te doen zodra je het bedrijf en alle systemen door en door kent: ten vroegste na een jaar. Je gaat aan de slag in een team van 4 software engineers binnen de IT-afdeling Business Processes & Systems. Je kiest je vaste werkplek in het hoofdkantoor in Halle of in ons kantoor in Deinze.
-
Customer Care Officer (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Konvert Interim Ieper
Type: Vaste Job
Voor een expansief bedrijf in Ieper zijn wij op zoek naar een customer care officer. Je speelt een belangrijke rol in de tevredenheid van de klanten met als doel een optimale klantenretentie. Je staat in voor een accurate klachtenbehandeling en voor het voeren van klantentevredenheidsonderzoeken. Je adviseert de klant bij zijn keuze voor alternatieve betaaloplossingen en formuleert actiepunten om de dienstverlening te verbeteren. Je staat de klant te woord bij vragen over de producten, prijzen, contracten, ... . Daarnaast behandel je ook vragen omtrent transactieverwerking en verzorg je de rapportage ervan. Je monitort proactief de reacties op social media en contacteert de klanten bij vragen, klachten, ... . Tot slot ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van alle contractstopzettingen, waarbij je de klant ook benadert en inspeelt op de reden van opzegging. De administratieve verwerking van contractstopzettingen, de loggings van issues, de aanpassingen van contracten en het bijhouden van werkinstructies behoren eveneens tot jouw takenpakket. Je rapporteert rechtstreeks aan jouw team lead.
-
Project ingenieur gebouwentechnieken (hvac) (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: VK ENGINEERING
Type: Vaste Job
Als projectingenieur ben je verantwoordelijk voor de integratie van de technische installaties in het architecturale concept van projecten binnen het domein Building Engineering. Projecten: kantoorgebouwen, scholen, openbare gebouwen, hotels, residentiële gebouwen, ziekenhuizen, … . Je takenpakket omvat o.a.: Concept, ontwerp en berekening van de installaties voor verwarming, koeling en luchtbehandeling (hvac) tijdens de ontwerpfase. Uitwerking van het concept in overleg met klant, principal en collega ingenieurs. Adviseren van werkvoorbereiders en BIM modelleurs voor de uitwerking van de plannen. Overleg met de verschillende disciplines om gecoördineerde resultaten te kunnen garanderen. Na verloop van tijd deelname aan externe meetings en werfopvolging tijdens uitvoeringsfase. Kennisdeling en – ontwikkeling via VK Academy voor je verdere groei en ontwikkeling, ter verhoging van het innovatievermogen en kwaliteitsimago van VK.
-
Bedelers gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio SCHELDEWINDEKE (SCHELDEWINDEKE)
Regio: SCHELDEWINDEKE
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
-
Bedelers gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio ZWEVEGEM (ZWEVEGEM)
Regio: ZWEVEGEM
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
-
Freiberufliche Sprachtrainer Deutsch (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Zelfstandige activiteit
CERAN - INSTITUT DES LANGUES ET DE LA COMMUNICATION située à Rue Ravenstein 4, 1000 Bruxelles recherche des formateurs de français indépendants*******Tâches: Enseignement du DaF (Deutsch als Fremdsprache) à des adultes dans le cadre d¿un concept pédagogique axé sur la communication orale.
-
Tekenaar Elektriciteit & Inplantingen (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: A.T.I.
Type: Werfreserve
Momenteel zoeken we een tekenaar / ontwerper met ervaring in het uittekenen van lay-out plannen van elektrische hoogspanningsinstallaties. Dit is een functie op een studiebureau. De werklocatie ligt in de Noordrand van Brussel. Ervaring in tekenwerk is noodzakelijk. Ervaring in de hoogspanning is niet noodzakelijk. Ervaring in algemene elektricteit, ook bouwkunde of landmeter - ervaring speelt mee.
Zoek naar antwoorden van E. BAIJOT in sociale netwerken
Look for responds of E. BAIJOT in social networks
Lees alle opmerkingen voor E. BAIJOT. Laat een reactie achter voor E. BAIJOT. E. BAIJOT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for E. BAIJOT. Leave a respond for E. BAIJOT. E. BAIJOT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie E. BAIJOT op de google maps. Adres en contacten E. BAIJOT Location of E. BAIJOT on the google maps. Address and contacts of E. BAIJOT
Andere gerelateerde bedrijven als come E. BAIJOT E. BAIJOT: Europem NV | Auto Ecole Jade | P. ROLIN | Pollet Patrick | FRISCHER CONGRES
Other related companies as E. BAIJOT: Europem NV | Auto Ecole Jade | P. ROLIN | Pollet Patrick | FRISCHER CONGRES
E. BAIJOT is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is E. BAIJOT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05420623779. Het bedrijf E. BAIJOT bevindt zich op het adres: RUE DE DINANT 127; 5570; BEAURAING. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 620,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 763,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is M茅decins and sp茅cialistes. Lijst met producten zijn Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
De hoofdactiviteit van E. BAIJOT is Hotels, Kamerhuizen, Camps en andere accommodaties, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van E. BAIJOT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van E. BAIJOT, openstaande posities, locatie van E. BAIJOT op de kaart.
E. BAIJOT is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is E. BAIJOT, company assigned to the tax number BE05420623779. The company E. BAIJOT is located at the address: RUE DE DINANT 127; 5570; BEAURAING. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 620,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 763,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is M茅decins and sp茅cialistes. List of products are Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
The main activity of E. BAIJOT is Hotels, Rooming Houses, Camps, and Other Lodging Places, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of E. BAIJOT is not available. You also can look at reviews of E. BAIJOT, open positions, location of E. BAIJOT on the map.
