D. BLOCKMANS
Contactgegevens D. BLOCKMANS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data D. BLOCKMANS: address, phone, fax, email, website, opening hours
D. BLOCKMANS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RODE-BEUKENDREEF 11; 1930; ZAVENTEM, België
Telefoon (phone): 27579016 (+32-27579016) 27579016 (+32-27579016)
Fax (fax): +32 (61) 681-39-27 +32 (61) 681-39-27
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) D. BLOCKMANS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "D. BLOCKMANS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "D. BLOCKMANS"? - Contact us!
We found such data of D. BLOCKMANS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees D. BLOCKMANS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti D. BLOCKMANS
Products information D. BLOCKMANS
Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes.
Product categorie (product category): M茅decins and sp茅cialistes
Aanvulling soorten activiteiten voor D. BLOCKMANS Addition kinds of activities for D. BLOCKMANS
20799907. Pindakaas, geraffineerd: niet gemaakt in pindaoliefabrieken | Peanut oil, refined: not made in peanut oil mills
24110303. Pulpwood aannemers die zich bezighouden met het snijden | Pulpwood contractors engaged in cutting
31729905. Horlogebanden, behalve metaal | Watch straps, except metal
35330100. Olie en gas boorinstallaties en apparatuur | Oil and gas drilling rigs and equipment
50829907. Power shovels | Power shovels
78120102. Educatieve film productie | Educational motion picture production
87349901. Assaying service | Assaying service
Werken bij D. BLOCKMANS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in D. BLOCKMANS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor D. BLOCKMANS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for D. BLOCKMANS. Looking for open vacancies in other companies
-
Seizoenarbeider rapen oogsten en wassen (LEBBEKE)
Regio: LEBBEKE
Bedrijf: Werkers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Oogsten en wassen van rapen.
-
Administratief bediende met kennis coreldraw m/v (SCHOTEN)
Regio: SCHOTEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM SCHOTEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant is actief in het leveren en fabriceren van voedingsproducten (al dan niet portieverpakt), die voornamelijk bestemd zijn voor horecagroothandelaars en cateringbedrijven. De klant heeft zijn gamma verder uitgebreid met artikels die bestemd zijn voor de retail. Hun klanten zitten verdeeld over gans Europa. In samenspraak met de klanten zorg je dat hun gewenste afdruk druktechnisch en met oog voor detail op de verpakking wordt geprint. Je zorgt voor het maken van een proefdruk, zet dit in een werktekening, checkt de kleuren,... Ook beschik je over sterke administratieve skills en weet je georganiseerd je werk op te volgen. Als de voorraad van een bepaalde klant bijna op is ga je proactief te werk en check je of er nog extra gedrukt moet weorden. Verder sta je ook in voor maken van folders om aan de klanten te geven. Als je productfoto's kan trekken om te gebruiken in de folders is dit een groot pluspunt. Maandelijks staan er ook een aantal producten in de aanbieding. Hiervoor ontwerp je eveneens de folder. Je bent de enige persoon in het bedrijf die instaat voor de grafische afdeling. Creatieve en innovatieve zielen kunnen mogelijk hun ei voldoende kwijt in deze functie. Je hebt minstens enkele jaren als administatief bediende! Kunnen werken met Coreldraw is een must! Belangrijk om te weten is dat het bedrijf in de zomervakantie in totaal 3 weken collectief gesloten is. Eveneens is het bedrijf gesloten tussen kerst en nieuw
-
PHP Developer (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Heusden-Zolder gaat Flexpoint op zoek naar een PHP Developer die zelfstandig zijn plan kan trekken. Het takenpakket zal bestaan uit: - Web-based applicaties ontwikkelen - Mobile app development - Testen, onderhouden en verbeteren van PHP-toepassingen - Vertalen van klantwensen naar concrete PHP-oplossingen - Optreden als troubleshooter in voorkomende gevallen
-
Band/Productiemedewerker voeding (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: Go4Jobs Roeselare
Type: Interim met optie "vast werk"
Als productiemedewerker sta je in voor: - Sorteren van groenten. - Verwijderen van groenten met zichtbare afwijkingen. - Reinigen van de productielijn.
-
1 HUISHOUDHULP regio Middelkerke -kies een(elektrische) fiets of bedrijfswagen (MIDDELKERKE)
Regio: MIDDELKERKE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO ZEVENEKEN (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
DAKWERKER (ZANDHOVEN)
Regio: ZANDHOVEN
Bedrijf: CEUPPENS JAN
Type: Vaste Job
Je staat in voor het uitvoeren, onderhouden en herstellen van schuine daken en gevelbekleding, hoofdzakelijk uit pannen en leien. Voordat de dakbekleding aangebracht wordt, plaats je de isolatie van het dak, breng je het onderdak en de panlatten aan en voorzie je eventueel dakvlakvensters en ventilatiesystemen. Je maakt ook platte daken waterdicht en je werkt met diverse isolatie- en dichtingsmaterialen die je met verschillende technieken aan elkaar en aan de grond bevestigt. Ook het opbouwen en afbreken van stellingen behoort tot je takenpakket.
-
Monteur / onderhoudstechnieker (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: NETWERK
Type: Vaste Job
Machines optimaal afstellen. Uitvoeren van reparaties en preventief onderhoud aan de productiemachines. Reviseren en aanpassen van machines i.s.m. de technische dienst. Nemen van initiatief tot en mede uitvoeren van (technische) verbeteringen. Analyse en oplossen van storingen i.s.m. de Teamleader Productie. Het opvolgen en bijsturen van machines na analyse van uitvalpercentages en efficiëntieresultaten. Het actief deelnemen aan verbeterprojecten. Het onderzoeken en oplossen van kwaliteitsissues en klachten. Naleven van de gestelde regels t.a.v. veiligheid, welzijn en milieu (5S).
-
technieker personenwagens (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: DE GRANDE CARS
Type: Vaste Job
Ben jij de TECHNIEKER die het team van VOLVO-AUTOMOBILIA BRUGGE komt versterken ?
-
Automecanicien (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Voor een klant te Hasselt zijn we dringend op zoek naar een zelfstandige automecanicien. Je staat in voor het onderhoud van personenwagens.
-
Project ingenieur / Project Engineer (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: CAMCO TECHNOLOGIES
Type: Vaste Job
Camco Technologies is een innovatieve speler actief in een hoogtechnologische en internationale omgeving. Het bedrijf is gevestigd in Heverlee en stelt 110 mensen te werk. De automatiseringsprojecten zijn gebaseerd op een combinatie van hard- en softwareproducten. Deze producten worden hoofdzakelijk ontwikkeld, geproduceerd en geïnstalleerd door Camco. Onder deze toepassingen vind je intelligente industriële camera's, selfservice kiosken, traffic control, real-time locatieoplossingen en processoftware, alsook eigen ontwikkelde software voor beeldverwerking. Wat wordt er van je verwacht? Als Project Engineer neem je je projecten ter harte . Je bent verantwoordelijk voor de opstart, de uitvoering, de oplevering en de opvolging van je werkzaamheden o Vergaderingen met klanten (technische personen) o Opstellen van engineering documenten (technische projectbeschrijvingen) o Opstellen van infrastructuur plannen (Inventor tekenwerk) o Regelmatige inspecties van sites o Leiden van je eigen installatieteam (techniekers 1 tot 4 personen) bij de klant o Leiden van ingehuurde werkkrachten bij de klant o Testen van het systeem bij klanten Je bent bereid om regelmatig (+/- 25 à 35% van je tijd) voor enkel dagen/weken in het buitenland te werken. Opdrachtgevers situeren zich overwegend in Europa, Australië, Midden–Oosten, Zuid-Afrika, Latijns- en Noord-Amerika. Je werkt nauw samen met interne collega’s(productie, operations, support, projectmanager). Daarnaast ondersteun je de R&D manager bij de praktische uitwerking van technische oplossingen: technische tekeningen maken, testopstelling maken... Je vindt het prettig om regelmatig zelf de handen uit de mouwen te steken en je schept duidelijkheid over verwachtingen en verantwoordelijkheden van eigen en ingehuurde techniekers. Je toont oprechte erkenning en waardering voor de prestaties van je collega’s In je functioneren streef je dag in dag uit naar een excellente klantentevredenheid
-
ZAALMEDEWERKER FLEXI / STUDENTEN (BLANKENBERGE)
Regio: BLANKENBERGE
Bedrijf: CABO
Type: Flexijob
Voor onze zaak zijn we op zoek naar flexijobs | jobstudenten.
Zoek naar antwoorden van D. BLOCKMANS in sociale netwerken
Look for responds of D. BLOCKMANS in social networks
Lees alle opmerkingen voor D. BLOCKMANS. Laat een reactie achter voor D. BLOCKMANS. D. BLOCKMANS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for D. BLOCKMANS. Leave a respond for D. BLOCKMANS. D. BLOCKMANS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie D. BLOCKMANS op de google maps. Adres en contacten D. BLOCKMANS Location of D. BLOCKMANS on the google maps. Address and contacts of D. BLOCKMANS
Andere gerelateerde bedrijven als come D. BLOCKMANS D. BLOCKMANS: BOURIPOEF | NOEL STEYAERT | LAWRENCE OVENDEN | THEODORUS DE GELISSEN | JOHAN SALEMBIER
Other related companies as D. BLOCKMANS: BOURIPOEF | NOEL STEYAERT | LAWRENCE OVENDEN | THEODORUS DE GELISSEN | JOHAN SALEMBIER
D. BLOCKMANS is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is D. BLOCKMANS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04622467041. Het bedrijf D. BLOCKMANS bevindt zich op het adres: RODE-BEUKENDREEF 11; 1930; ZAVENTEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 589,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 118,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is M茅decins and sp茅cialistes. Lijst met producten zijn Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
De hoofdactiviteit van D. BLOCKMANS is Voedingswinkels, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van D. BLOCKMANS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van D. BLOCKMANS, openstaande posities, locatie van D. BLOCKMANS op de kaart.
D. BLOCKMANS is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is D. BLOCKMANS, company assigned to the tax number BE04622467041. The company D. BLOCKMANS is located at the address: RODE-BEUKENDREEF 11; 1930; ZAVENTEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 589,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 118,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is M茅decins and sp茅cialistes. List of products are Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
The main activity of D. BLOCKMANS is Food Stores, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of D. BLOCKMANS is not available. You also can look at reviews of D. BLOCKMANS, open positions, location of D. BLOCKMANS on the map.
