BART CASTELEIN
Contactgegevens BART CASTELEIN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BART CASTELEIN: address, phone, fax, email, website, opening hours
BART CASTELEIN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HOUTSAEGERLAAN 56; 8670; KOKSIJDE, België
Telefoon (phone): 58522669 (+32-58522669) 58522669 (+32-58522669)
Fax (fax): +32 (84) 633-85-45 +32 (84) 633-85-45
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BART CASTELEIN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BART CASTELEIN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BART CASTELEIN"? - Contact us!
We found such data of BART CASTELEIN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BART CASTELEIN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BART CASTELEIN
Products information BART CASTELEIN
Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes.
Product categorie (product category): M茅decins and sp茅cialistes
Aanvulling soorten activiteiten voor BART CASTELEIN Addition kinds of activities for BART CASTELEIN
249915. Stoppers en stekkers, hout | Stoppers and plugs, wood
22111214. Sateen, katoen | Sateens, cotton
30110106. Binnenbanden van de motor | Motorcycle inner tubes
32920100. Asbesttextiel, behalve isolatiemateriaal | Asbestos textiles, except insulating material
36120000. Power, distributie en specialiteitstransformatoren | Power, distribution and specialty transformers
51691200. Alcoholen en anti-vriesverbindingen | Alcohols and anti-freeze compounds
Werken bij BART CASTELEIN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BART CASTELEIN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BART CASTELEIN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BART CASTELEIN. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE kipper (OUDENBURG)
Regio: OUDENBURG
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma in Oudenburg zijn we op zoek naar een CE chauffeur om met de kipper te rijden. Je werkt van maandag tot vrijdag en je bent elke avond thuis. Per dag werk je max 12uur.
-
Verantwoordelijke Marketing (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: T-INTERIM LIER
Type: Interim met optie "vast werk"
- je maakt brochures op met de producten - je verzorgt de lay-out - je zorgt dat de informatie correct is die in de brochure komt Bedrijfsprofiel: Je werkt voor een sterk groeiend bedrijf, je bent verantwoordelijk voor de marketing van een kmo.
-
Huishoudhulp (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: T-INTERIM HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Als poetshulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen.
-
Werken als huishoudhulp Beerzel (BEERZEL)
Regio: BEERZEL
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Kasterlee (Lichtaart en Tielen) (LICHTAART)
Regio: LICHTAART
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis . Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Samensteller-lasser regio Lummen (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: NEA JOBS
Type: Vaste Job
Voor een bedrijf te Lummen zijn we op zoek naar een samensteller-lasser. Je kunt planlezen en hebt ervaring in het halfautomaatlassen van hoofdzakelijk staalonderdelen. Het is een pluspunt als je kunt Tig-lassen. Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband.
-
Sales representative (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: Darwin
Type: Vaste Job
Je draagt de verantwoordelijkheid over een actieve prospectie, een gerichte opvolging van het huidige klantenbestand en het finaliseren van verkoopsopdrachten van onze diverse installaties, projecten en toepassingen. In samenwerking met de dienst Concept Engineering worden de klantspecifieke offertes nauwgezet voorbereid en uitgewerkt in functie van zowel pre-engineering, budgetbepaling als technische inhoud. In de wekelijkse salesmeeting kom je samen met de sales representatives om alle dossiers te briefen op vlak van te verwachten bestellingen, behoeften, slaagkansen… . Je rapporteert aan Business Unit Manager.
-
Projectmanager piping (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: Talentus Sint-Niklaas
Type: Vaste Job
Word jij aanvoerder van onze projecten? Deze job biedt je een unieke technische uitdaging in de HVAC-sector. Je bent de temperatuurvoeler op verschillende werven en stuurt ploeg- en werfleiders aan. Jij bent de extractie van de wensen van klanten, de pulsie naar je collega’s. Je hebt een metsersoog voor technisch correcte offertes en bereidt de facturatie voor. De keuze voor de benodigde materialen en arbeid ligt in jouw handen. Je maakt as built dossiers op. Je bent verantwoordelijk voor projecten van €5000 tem €250.000 Kortom: werven renderen onder je leiding.
-
Lubrication Technician (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: I-CARE Group
Type: Vaste Job
Sinds 2004 is I-Care de internationale leider in Predictive Maintenance en Reliability Engineering. Met hoofdkantoor in België en meer dan 10 filialen in Europa, de VS en Azië kunnen onze ruim 250 engineers klanten wereldwijd ten dienste staan. We bieden een uitgebreid gamma high end producten, training en services aan om onze industriële klanten te adviseren en te begeleiden in het optimalizeren van hun maintenance plannen en de betrouwbaarheid van hun assets, kosten te controleren en ongeplande stilstanden te vermijden. Hiervoor gebruiken wij zowel onze expertise in Predictive Maintenance als Reliability Engineering, waarin Lubrication Excellence een prominente rol vervult. Dankzij onze continue groei zijn we voor de verdere uitbouw van ons team op zoek naar technicians om onze divisie Lubrication te versterken. Met andere woorden, we zoeken techniekers met een passie voor smeertechnisch onderhoud. Wat zijn jouw verantwoordelijkheden ? Onze Lubrication divisie bestaat uit een team van medewerkers die instaan voor de verdere uitbouw van alle I-Care activiteiten die te maken hebben met smeertechnisch onderhoud, gaande van puur operationeel uitvoerende activiteiten tot en met de adviesverlenende rol binnen Lubrication Excellence. Als Lubrication technician sta je dus in voor olie staalname, smering van industriële apparatuur, ultrasone smering, olieverversing, etc. Organisatie van de smeermiddelcontainers, opzetten / verbeteren van checklists voor visuele inspecties, opstellen van werkinstructies in het IPS-systeem, gegevensinvoer (bijv. Olie-analyse), opvolgen van smeerstatistieken. Onderlinge communicatie in het team, met leden van de trillingsdiagnose en met externe contactpersonen Advies over de selectie van smeermiddelen Ontwikkelen van workflows en algemene suggesties voor het optimaliseren van het smeerprogramma Verbeter softwaregegevens voor smeringsbeheer of ontwikkel suggesties hiervoor Overweging van fabrieksspecificaties (coördinatie met controlekamers, productie, opslag, onderhoud, ...) Vergaderingen houden om doelen, procedures en methoden te beoordelen
-
Business Development Manager interim en werving & selectie – nieuw kantoor Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: WaW
Type: Vaste Job
Als Business Development Manager ontwikkel je je business in uitzendarbeid, werving en selectie en projectsourcing. Je benadert bedrijven in je regio en je bouwt een stevig klantenbestand op. Je gaat ook op zoek naar nieuwe collega’s om als een enthousiast topteam elke dag te gaan voor de juiste kandidaat bij het juiste bedrijf. 1. Commerciële professional • Je kent de lokale bedrijvenmarkt door en door en bent voortdurend op zoek naar nieuwe leads. Hoe je leads omzet in nieuwe klanten, daar heb je alle vrijheid in. • Je bent een doorzetter en houdt vol tot je de opdracht krijgt toevertrouwd. • Je luistert naar je klanten en begrijpt snel waar hun uitdagingen liggen. • Je stelt de oplossing voor die het best past: interim, werving en selectie of projectsourcing. Op die manier ontwikkel je de business voor WaW. • Je zoekt de perfecte kandidaten en overtuigt jouw klanten van je selectie. Daar haal je een grote voldoening uit. 2. Talentmatcher • Je hebt een neus voor talent en weet hoe en waar je het vindt. • Je interviewt en selecteert de juiste kandidaten. • Daarna stel je ze voor aan je klant. Je geniet als je een match realiseert. • Je onderhoudt de relatie met jouw kandidaten voor, tijdens en na hun opdracht. 3. Georganiseerde planner • Je beheert je kandidaten- en bedrijvendossiers. • Je weet je prioriteiten te stellen om efficiënt je doelen te bereiken. • Een collega neemt het opmaken van een arbeidsovereenkomst en de administratieve opvolging van je over.
-
MECANICIEN Blandain (BLANDAIN)
Regio: BLANDAIN
Bedrijf: VUYLSTEKE
Type: Vaste Job
Transport Vuylsteke is een familiaal bedrijf met vestigingen te Genk, Doornik, Kortrijk en Izegem. Onze 150 gemotiveerde medewerkers staan dagelijks in voor het uitvoeren van distributie, transport met meeneemheftruck, uitzonderlijk vervoer, kipvervoer, mixervervoer, tank, warehousing,… Functieomschrijving: Om in het onderhoud en de herstellingen van onze 200 units (vrachtwagens, bestelwagens, aanhangwagens, opleggers, meeneemheftrucks,…) te voorzien, willen wij ons team te Heestert of Blandain versterken met een mecanicien. Je spoort storingen op en bepaalt samen met collega’s de technische oplossing. De voertuigen voorzien van een onderhoud (groot en klein). In samenspraak met de garageverantwoordelijke regel je jouw taken.
-
BIV-stagiair of erkend BIV-makelaar inkoop verkoop (M/V) (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: VM RENTMEESTERSCHAP
Type: Zelfstandige activiteit
Na een inwerkperiode en een gedegen opleiding ga je zelfstandig op zoek naar potentiële kandidaat kopers en verkopers voor onze portefeuille. Je zal hierin worden bijgestaan door de medewerkers binnen het kantoor. Je hebt o.a. volgende verantwoordelijkheden: Onderhouden van klantencontact inzake verkoop van vastgoed in onze bestaande portefeuille Voorbereiding van de verkoopovereenkomst en daarnaast zorg je ook voor de ondertekeningen en begeleiding ervan Samen met de CEO leg je afspraken vast met ontwikkelaars met het oog op een langdurige samenwerking Je volgt interne leads op en werd deze uit tot concrete dossiers. Actieve prospectie met als doel uitbreiding van de portefeuille zal niet je grootste tijdsbesteding zijn
Zoek naar antwoorden van BART CASTELEIN in sociale netwerken
Look for responds of BART CASTELEIN in social networks
Lees alle opmerkingen voor BART CASTELEIN. Laat een reactie achter voor BART CASTELEIN. BART CASTELEIN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BART CASTELEIN. Leave a respond for BART CASTELEIN. BART CASTELEIN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BART CASTELEIN op de google maps. Adres en contacten BART CASTELEIN Location of BART CASTELEIN on the google maps. Address and contacts of BART CASTELEIN
Andere gerelateerde bedrijven als come BART CASTELEIN BART CASTELEIN: Magain & Fils SPRL | TRI-SOFT | L'ATELIER DES ENFANTS | Snoopy (Chez) | Nic
Other related companies as BART CASTELEIN: Magain & Fils SPRL | TRI-SOFT | L'ATELIER DES ENFANTS | Snoopy (Chez) | Nic
BART CASTELEIN is een bedrijf dat 2014 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BART CASTELEIN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07882385253. Het bedrijf BART CASTELEIN bevindt zich op het adres: HOUTSAEGERLAAN 56; 8670; KOKSIJDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 956,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 464,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is M茅decins and sp茅cialistes. Lijst met producten zijn Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
De hoofdactiviteit van BART CASTELEIN is Spoorwegvervoer, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BART CASTELEIN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BART CASTELEIN, openstaande posities, locatie van BART CASTELEIN op de kaart.
BART CASTELEIN is a company, that was registered 2014 in N\A region, Belgium. Full name of company is BART CASTELEIN, company assigned to the tax number BE07882385253. The company BART CASTELEIN is located at the address: HOUTSAEGERLAAN 56; 8670; KOKSIJDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 956,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 464,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is M茅decins and sp茅cialistes. List of products are Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
The main activity of BART CASTELEIN is Railroad Transportation, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of BART CASTELEIN is not available. You also can look at reviews of BART CASTELEIN, open positions, location of BART CASTELEIN on the map.
