B.B.S.
Contactgegevens B.B.S.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data B.B.S.: address, phone, fax, email, website, opening hours
B.B.S.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Ijzerenweglei 2F; 2640; Mortsel, België
Telefoon (phone): 03 440 88 62 (+32-03 440 88 62) 03 440 88 62 (+32-03 440 88 62)
Fax (fax): 03 448 21 20 (+32-03 448 21 20) 03 448 21 20 (+32-03 448 21 20)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) B.B.S.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "B.B.S."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "B.B.S."? - Contact us!
We found such data of B.B.S., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees B.B.S.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti B.B.S.
Products information B.B.S.
Producten die in B.B.S. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Motorbikes
Aanvulling soorten activiteiten voor B.B.S. Addition kinds of activities for B.B.S.
244199. Nagelde houten dozen en schudden, nec | Nailed wood boxes and shook, nec
24999902. Batterij afscheiders, hout | Battery separators, wood
30690604. Gutta-percha verbindingen | Gutta-percha compounds
35550308. Sticks, printers ' | Sticks, printers'
37110304. Scoutwagens (motorvoertuigen), assemblage van | Scout cars (motor vehicles), assembly of
Werken bij B.B.S.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in B.B.S.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor B.B.S.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for B.B.S.. Looking for open vacancies in other companies
-
Contact Centre Agent - Tweetalig Nederlands en Frans (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: Thomas Cook
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Maak vakantiedromen waar! Als onderdeel van het in Destination Management Team (iDM) doe jij dat precies! Je glijdt in de flip-flops van onze gasten om echt te begrijpen wat ze verwachten van hun perfecte vakantie. Trouw aan het motto ,,Customer at our Heart", ligt de focus bij de gast in elk stadium van zijn vakantie. Je assisteert onze gasten 24/7 overal ter wereld. Als lid van de Thomas Cook-familie heb je de kans om de wereld rond te reizen, nieuwe vrienden te maken en onvergetelijke momenten te beleven. Help ons de populairste vakantieprovider ter wereld te worden. Voor ondersteuning van onze Connected Service Centers op Mallorca, Kreta en in Portugal in het zomerseizoen 2019 zijn wij op zoek naar verschillende: Contact Center Agent (m/v) – Nederlands- en Franstalig Jouw taken Verwerking van wereldwijde vragen van gasten, suppliers en collega’s via telefoon, e-mail, WhatsApp, livechat en social media Vlotte omgang met verschillende software en andere tools, zodat je snel informatie en antwoorden op vragen kunt bieden Informatie geven aan onze gasten over de verschillende vakantieregio's Het reserveren van excursies en huurauto's Ondersteun onze gasten met vakantie aanpassingen, klachten en noodsituaties
-
Elektromechanieker (PAAL)
Regio: PAAL
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Paal zijn we opzoek naar een Elektromechanieker: - Je voert algemene mechanische en elektrische herstellingen uit aan elektromotoren. Taken: - Herstellen reducties - Vernieuwen lagers - Reviseren van elektromotoren - Kleine werkzaamheden op draaibank uitvoeren - Plaatsen en testen van remmen
-
Operator 3-ploegen (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: Let's Work
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een sterke firma te Eeklo is Let\\\'s Work Aalter op zoek naar technisch onderlegde operatoren die in 3 ploegen kunnen werken. In deze functie krijg je volgende taken: - Je bent verantwoordelijk voor het correct produceren van een product. - Je controleert/stelt bij en optimaliseert jouw productielijn. - Je geeft leiding over een kleine groep medewerkers. - Je geeft ondersteuning bij defecten. - Je rapporteert aan jouw ploegbaas.
-
Gemotiveerde huishoudhulpen in de regio Essen (ESSEN)
Regio: ESSEN
Bedrijf: DIENSTENTHUIS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij: - Graag bezig met huishoudelijk werk? - Verantwoordelijk? - Klantvriendelijk? - Eerlijk en betrouwbaar? Dan ben jij de persoon die we zoeken!
-
Deeltijds Magazijnier (HERENTHOUT)
Regio: HERENTHOUT
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Studentenjob
Tempo-Team is op zoek naar een deeltijds magazijnmedewerker. Enerzijds sta je in voor het orderen en sorteren van het magazijn en anderzijds zorg je er voor dat iedere bestellingen ordelijk en netjes kan geleverd worden bij de klant. Het magazijn is jou verantwoordelijkheid en je draagt hier ook zorg voor. Je bent ook bereid de camion mee te laden en te lossen
-
plaatsing en montage van reclametoepassingen (NEVELE)
Regio: NEVELE
Bedrijf: ALTITUDE SOLUTIONS
Type: Vaste Job
plaatsing en montage van diverse vormen van signalisatie. - belettering - bannerframes (buizenframes, klopframes,...) - lichtreclames - doosletters - totems - bewegwijzering -...
-
Developer .NET (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: ECS EUROPEAN CONTAINERS
Type: Vaste Job
Je ontwikkelt software in .NET voor interne toepassingen ECS2XL zorgt ervoor dat je ICT-opleidingen kunt volgen. Je zorgt voor het onderhoud van en aanpassingen aan bestaande toepassingen. Je werkt samen met collega’s binnen en buiten ECS2XL waarmee je samen instaat voor de programmatie, testing, documentatie, implementatie en nazorg van de geleverde software. Je zult kunnen werken aan afwisselende projecten van diverse aard. www.ecs.be/nl/jobs
-
Ploegbaas schrijnwerker (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: IMPACT
Type: Vaste Job
Als ploegbaas van de schrijnwerkers stuur je een team van een 2 à 3 tal mensen aan. Uiteraard werk je zelf mee op de werf. Je staat in voor het plaatsen van interieurelementen zoals ramen, deuren, meubilair, plafonds, gyprocwanden,... Je kan planlezen. Je stuurt de andere schrijnwerkers bij waar nodig. Je neemt de starters mee onder jouw vleugels.
-
Technieker Preventief onderhoud en herstellingen (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Je staat in voor het uitvoeren van de werkzaamheden met betrekking tot het aanpassen, herstellen en preventief onderhouden van installaties op elektrisch en programmatisch vlak om een optimale werking van de productiemachines te waarborgen; Dit kan gepaard gaan met kleine mechanische, pneumatische of hydraulische herstellingen; Je zorgt voor de administratieve opvolging van de uitgevoerde werken.
-
SCHOONHEIDSSPECIALISTEN (als zelfstandige) (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: WATTONS
Type: Zelfstandige activiteit
Je biedt lichaamsverzorging aan zoals massage, manicure, pedicure, ... Je geeft de klanten tevens advies bij de aankoop van de producten. Reageer nu om onmiddellijk te starten.
-
Medewerkers Paramedisch centrum (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: NRGcare
Type: Zelfstandige activiteit
Team NRG, zoekt een collega om in een paramedisch centrum hun team te versterken! Je komt terecht in een reeds bestaand team van Podologe, Psychologe, Diëtiste. Het team kan naast logopedist ook uitgebreid worden door volgende functies: Seksuoloog, Vroedvrouw, Osteopaat, Kinesitherapie, Jobcoach, Schoonheidsspecialiste, Kapster,...
-
Stagiaire interimkantoor (LAAKDAL)
Regio: LAAKDAL
Bedrijf: START PEOPLE NIKE
Type: Leercontract
Help jij graag een grote onderneming vooruit met de beste uitzendmedewerkers? Ons inhouse-team zorgt voor een vlotte instroom van kwalitatieve kandidaten. Eens de puzzelstukken van je zoekopdracht zijn ingevuld, volgt het administratieve werk. Hierbij speel jij een belangrijke rol. Je zal mee ondersteunen in de administratieve taken van ons inhousekantoor.
Zoek naar antwoorden van B.B.S. in sociale netwerken
Look for responds of B.B.S. in social networks
Lees alle opmerkingen voor B.B.S.. Laat een reactie achter voor B.B.S.. B.B.S. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for B.B.S.. Leave a respond for B.B.S.. B.B.S. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie B.B.S. op de google maps. Adres en contacten B.B.S. Location of B.B.S. on the google maps. Address and contacts of B.B.S.
Andere gerelateerde bedrijven als come B.B.S. B.B.S.: PISTE "KON-TIKI" | Parc (du) | CENTRE DE SERVICE SOCIAL | Van der Vloet Erik | Hermans Etn nv (Groep Jam)
Other related companies as B.B.S.: PISTE "KON-TIKI" | Parc (du) | CENTRE DE SERVICE SOCIAL | Van der Vloet Erik | Hermans Etn nv (Groep Jam)
B.B.S. is een bedrijf dat 2018 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is B.B.S., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03474670410. Het bedrijf B.B.S. bevindt zich op het adres: Ijzerenweglei 2F; 2640; Mortsel. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 169,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 503,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Motorbikes. Producten gemaakt in B.B.S. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van B.B.S. is Motorvrachtvervoer, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van B.B.S. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van B.B.S., openstaande posities, locatie van B.B.S. op de kaart.
B.B.S. is a company, that was registered 2018 in N\A region, Belgium. Full name of company is B.B.S., company assigned to the tax number BE03474670410. The company B.B.S. is located at the address: Ijzerenweglei 2F; 2640; Mortsel. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 169,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 503,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Motorbikes. Products created in B.B.S. were not found.
The main activity of B.B.S. is Motor Freight Transportation, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of B.B.S. is not available. You also can look at reviews of B.B.S., open positions, location of B.B.S. on the map.
