EEC Machine Technology NV

Particuliere bedrijvenLeder- en leerproducten • EEC Machine Technology NV
Private companiesLeather and Leather Products • EEC Machine Technology NV

Contactgegevens EEC Machine Technology NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data EEC Machine Technology NV: address, phone, fax, email, website, opening hours

EEC Machine Technology NV

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Doornveld 1 Box 2; 1731; Asse (Zellik), België

Telefoon (phone): 02 466 34 40 (+32-02 466 34 40) 02 466 34 40 (+32-02 466 34 40)

Fax (fax): 02 466 21 10 (+32-02 466 21 10) 02 466 21 10 (+32-02 466 21 10)

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) EEC Machine Technology NV: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "EEC Machine Technology NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "EEC Machine Technology NV"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van EEC Machine Technology NV, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen EEC Machine Technology NV. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of EEC Machine Technology NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees EEC Machine Technology NV. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti EEC Machine Technology NV
Products information EEC Machine Technology NV

BTW identificatienummer (tax): BE01300750732
Ondernemingsnummer: 1247741699
Hoofdstad (capital): 239,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 287,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Normaal
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 1989

Machine tools

Product categorie (product category): Metal working machinery

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor EEC Machine Technology NV
(Get full report from official database of BE for EEC Machine Technology NV)

Aanvulling soorten activiteiten voor EEC Machine Technology NV
Addition kinds of activities for EEC Machine Technology NV

17410102. Behangmuurconstructie | Retaining wall construction
29529901. Asfalt verzadigd bord | Asphalt saturated board
34239905. Tapijtlagen 'handgereedschap | Carpet layers' hand tools
34990100. Brand- of inbraakweerstandige producten | Fire- or burglary-resistive products
87310100. Biologisch onderzoek | Biological research

Werken bij EEC Machine Technology NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in EEC Machine Technology NV: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor EEC Machine Technology NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for EEC Machine Technology NV. Looking for open vacancies in other companies

  • Kwaliteitsmedewerker in 2 ploegen (VORST)

    Regio: VORST

    Bedrijf: Tempo Inhouse Kuehne+Nagel (Eindh)

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als kwaliteitsmedewerker werk je actief mee vanuit het magazijn aan een correcte en tijdige oplevering van de goederen voor outbound. Samen met het operationele magazijnteam zorg je onder meer voor controle van de uitgevoerde instructies van in- en outbound. Je neemt als kwaliteitsmedewerker de volgende taken en verantwoordelijkheden voor je rekening : ¿Kwaliteitscontroles : bijv. controles uitvoeren op paletten: beschadigingen, aantallen, hoogtes, manier van stapelen, ... ¿Problemen en verbeteringen in het kwaliteitsbewaking identificeren, meewerken aan de analyse van de oorzaken, verbeteringen voorstel kwallen en verbeteringen (deels) zelf mee uitvoeren. ¿Je bent het operationele aanspreekpunt voor het kwaliteitsbeheer op de afdeling.

  • Tijdelijke betonarbeider (GENK)

    Regio: GENK

    Bedrijf: Konvert Interim Genk

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor onze klant te Genk, werkzaam in de betonsector, zijn we op zoek naar een tijdelijke heftruckchauffeur (tot aan het bouwverlof - kan verlengd worden). Je taken zijn: - afvoer van de producten d.m.v heftruck naar stocklocatie - vrachten voorbereiden d.m.v pickbon en gelijktijdige kwaliteitscontrole van de te laden producten - totale vrachtcontrole na laden / lossen - aftekenen van de laadbon - orde en netheid op het terrein behouden - meewerken in de productie bij vermindering vrachtverkeer - in het bezit zijn van een geldig attest Zie je een tijdelijke job in daguren wel zitten? Stuur dan snel je CV naar [email protected]

  • Voicepickers / Orderpickers voor Volvo Logistics Oostakker (OOSTAKKER)

    Regio: OOSTAKKER

    Bedrijf: AGO Jobs & HR

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor Volvo Group Logistics Services, wereldwijd distributiecentrum in Oostakker, zoeken wij magazijnmedewerkers: - Je pickt zorgvuldig onderdelen uit het magazijn met behulp van een headset (= voicepicking) - Je staat in voor het correct verpakken van de gepickte goederen - Je maakt deel uit van een hecht team van orderpickers: dagelijks worden de taken verdeeld - Je bent administratief sterk: je rapporteert en labelt correct en vlot - Je bent flexibel: je wordt ingeschakeld in verschillende picking processen: - herbevoorrading van de VOLVO magazijnen - herbevoorrading van dealers - (dringende) dagorders van dealers

  • Textielarbeider (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als aannaaier ben je verantwoordelijk voor de machine die tapijten aan elkaar naait. Je controleert de parameters van de machine, verwerkt alle gegevens in de pc en zorgt ervoor dat je werkomgeving proper blijft. Wij bieden jou een gevarieerde functie die jou aangeleerd wordt gedurende een inloopperiode. Je mag rekenen op een verdienstelijk loon aangevuld met maaltijdcheques en ploegenpremie. Na een positieve evaluatie biedt de firma jou een vast contract. Ga je nauwkeurig te werk, kan je goed overweg met de pc en ben je graag fysiek aan het werk, dan is deze functie absoluut een aanrader.

  • CNC operator Natuursteen (BOORTMEERBEEK)

    Regio: BOORTMEERBEEK

    Bedrijf: IMPACT

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant, actief in natuursteenbewerking, zijn we momenteel op zoek naar een CNC operator voor bewerking van natuursteen op de CNC gestuurde machines. Je staat in voor het laden en ontladen van de machine alsook voor de volledig bediening. Opleiding aan de machine is voorzien

  • Handlanger / monteur (OPGLABBEEK)

    Regio: OPGLABBEEK

    Bedrijf: Vivaldis Construct

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant te Opglabbeek zijn wij op zoek naar een monteur industriebouw. Je komt terecht in een gekend bouwbedrijf met een familiale sfeer, er zijn doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf. 

  • Poetshulp Linkebeek (LINKEBEEK)

    Regio: LINKEBEEK

    Bedrijf: PUUUR HALLE

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile

  • JOBSTUDENT SCHOONMAAK IN GENT (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: SYNERGIE

    Type: Studentenjob

    Wij zijn opzoek naar studenten in GENT die beschikbaar zijn tijdens de zomer ( juli, augustus en september). Jouw taken: Verantwoordelijk voor het algemeen onderhoud Schoonmaak van verschillende ruimtes Afwisselend takenpakket Je werkt zelfstandig Je maakt gebruik van verschillende materialen

  • JOBSTUDENT POLYVALENTE HULP (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: FRITUUR FRANKY

    Type: Studentenjob

    Je bent gemotiveerd om regelmatig te helpen in de frituur tijdens de weekends en de schoolvakanties. Je staat in voor de mise-en-place en het onderhoud van de frituur. Je bedient de klanten en staat hen te woord.

  • Jobstudent Keuken (M/V) (HOUTHALEN-HELCHTEREN)

    Regio: HOUTHALEN-HELCHTEREN

    Bedrijf: MOLENHEIDE

    Type: Studentenjob

    Wij zijn aan het uitkijken naar een gedreven jobstudent voor onze keuken. Samen met onze koks sta je mee in voor de bereiding en mis-en place van onze gerechten.

  • DOCENT NEDERLANDS (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: B E R L I T Z

    Type: Zelfstandige activiteit

    dynamische docent die bereid is in avondonderwijs en op zaterdagochtend Nederlands te doceren aan gemotiveerde anderstaligen. Interne opleiding overdag. Deeltijds : overdag, 's avonds en zaterdags van 9u tot 12u.

  • G2 Recruitment Solutions - Data Analyst (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: ictjob.be

    Type: Zelfstandige activiteit

    My client based in Antwerp are in need of a Data Analyst for a freelance mission of 3-6 months to start ASAP. Role 3 years experience as a Data Analyst Marketing Background Dutch and English Speaking, French is a bonus If you wish to be considered for the position available or you would like more information on the project and job, please e-mail an up to date CV with a contact number via the button below. I look forward to hearing from you. Regards,

Zoek naar antwoorden van EEC Machine Technology NV in sociale netwerken
Look for responds of EEC Machine Technology NV in social networks

Lees alle opmerkingen voor EEC Machine Technology NV. Laat een reactie achter voor EEC Machine Technology NV. EEC Machine Technology NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for EEC Machine Technology NV. Leave a respond for EEC Machine Technology NV. EEC Machine Technology NV on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie EEC Machine Technology NV op de google maps. Adres en contacten EEC Machine Technology NV
Location of EEC Machine Technology NV on the google maps. Address and contacts of EEC Machine Technology NV

Andere gerelateerde bedrijven als come EEC Machine Technology NV EEC Machine Technology NV: FLCENTRIC IT SOLUTIONS BELGIUM | Huisbrouwerij Straffe Hendrik B.V.B.A. | GARAGE RUIDANT | NATHALIE CROCHET | DE BRUYNE & FILS

Other related companies as EEC Machine Technology NV: FLCENTRIC IT SOLUTIONS BELGIUM | Huisbrouwerij Straffe Hendrik B.V.B.A. | GARAGE RUIDANT | NATHALIE CROCHET | DE BRUYNE & FILS

EEC Machine Technology NV is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is EEC Machine Technology NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01300750732. Het bedrijf EEC Machine Technology NV bevindt zich op het adres: Doornveld 1 Box 2; 1731; Asse (Zellik). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 239,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 287,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Metal working machinery. Lijst met producten zijn Machine tools.
De hoofdactiviteit van EEC Machine Technology NV is Leder- en leerproducten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van EEC Machine Technology NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van EEC Machine Technology NV, openstaande posities, locatie van EEC Machine Technology NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

EEC Machine Technology NV is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is EEC Machine Technology NV, company assigned to the tax number BE01300750732. The company EEC Machine Technology NV is located at the address: Doornveld 1 Box 2; 1731; Asse (Zellik). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 239,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 287,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Metal working machinery. List of products are Machine tools.
The main activity of EEC Machine Technology NV is Leather and Leather Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of EEC Machine Technology NV is not available. You also can look at reviews of EEC Machine Technology NV, open positions, location of EEC Machine Technology NV on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over EEC Machine Technology NV, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf EEC Machine Technology NV, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about EEC Machine Technology NV, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company EEC Machine Technology NV, employees, financial statistics.