M茅datec
Contactgegevens M茅datec: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data M茅datec: address, phone, fax, email, website, opening hours
M茅datec
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Square Jules Algoet 5; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 527 16 93 (+32-02 527 16 93) 02 527 16 93 (+32-02 527 16 93)
Fax (fax): 02 527 18 00 (+32-02 527 18 00) 02 527 18 00 (+32-02 527 18 00)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) M茅datec: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "M茅datec"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "M茅datec"? - Contact us!
We found such data of M茅datec, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees M茅datec. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti M茅datec
Products information M茅datec
Producten die in M茅datec zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Medical instruments and apparatus
Aanvulling soorten activiteiten voor M茅datec Addition kinds of activities for M茅datec
3255. Klei vuurvaste materialen | Clay refractories
20480205. Paardvlees, bevroren: bereid als diervoeder | Horse meat, frozen: prepared as animal feed
26740100. Verzending en boodschappentassen of zakken | Shipping and shopping bags or sacks
33419910. Nikkel smelten en raffineren (secundair) | Nickel smelting and refining (secondary)
35370111. Stands, grondverwerkende vliegtuigen | Stands, ground servicing aircraft
42159903. Pakket levering, voertuig | Package delivery, vehicular
51130101. Papierbuizen en kernen | Paper tubes and cores
94110400. Administratie van educatieve programma's, niveau van overheid | Administration of educational programs, level of government
Werken bij M茅datec: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in M茅datec: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor M茅datec. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for M茅datec. Looking for open vacancies in other companies
-
Deskundige Coördinatie - secretariaat (B1-B3) gemeentebestuur Aalter (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: GEMEENTEBESTUUR AALTER
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Je staat in voor de algemene administratieve ondersteuning van de bestuursorganen, de diensten en de algemeen directeur. Je coördineert de voorbereiding en afwerking van de notulen van het college van burgemeester en schepenen, de gemeenteraad, de OCMW-raad, het vast bureau en het bijzonder comité voor sociale dienst. Je verleent juridisch advies en beantwoordt vragen van je collega's over de gemeentelijke organen en besluitvorming.
-
Front desk medewerker vastgoedsector m/v (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: DAOUST JOBCENTER
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een vastgoed Groep te Oostende zoeken wij een klantvriendelijke, dynamische frontdesk medewerker. Je bent verantwoordelijk voor de receptie en het persoonlijk onthaal van onze klanten en leveranciers. U verzorgt op een uiterst professionele manier het eerste contact met klanten. Het beantwoorden van het telefoonverkeer, het beheren van alle agenda's vallen eveneens binnen uw takenpakket. Alsook bent u verantwoordelijk voor de actieve opvolging van de verhuurportefeuille. U bent een vriendelijk persoon, voornaam én zeer klantgericht Affiniteit met de vastgoedsector is een troef. Het courante Office pakket kent voor u geen geheimen! U houdt van punctueel werk en weet ook de vooropgestelde deadlines te respecteren U beschikt over goede organisatorische eigenschappen, werkt gestructureerd en bent een geboren teamplayer
-
Exclusieve Home Manager (M/V) in Temse 16u/week (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve Home Manager. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, strijken, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een exclusieve Home Manager (m/v) voor 16u/week voor een gastgezin wonende in Temse. De uren mag je verdelen over 4 dagen van 4 uur. Je bent discreet, oog voor detail, werkt nauwkeurig. Je hebt respect voor de materialen. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Haacht – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HAACHT)
Regio: HAACHT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren. Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp Sint-Truiden (Regio Sint-Truiden)
Regio: Regio Sint-Truiden
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Jobstudent Collection Agent Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: FLANDERIJN
Type: Studentenjob
Ben je op zoek naar een studentenjob voor komende zomer en/of tijdens het academiejaar in een jong en dynamisch bedrijf binnen een informele werksfeer? Contacteer ons dan snel voor één van onze beschikbare plaatsten voor jobstudenten. In deze functie bel je mensen op die hun factuur niet hebben betaald. Op een professionele en doelgerichte wijze zoek je samen met de debiteur naar een oplossing voor zijn/haar openstaande schulden rekening houdend met de wensen van de opdrachtgever en de mogelijkheden van de debiteur. Hierbij treed je zowel telefonisch als schriftelijk in contact met opdrachtgevers en debiteuren, vooral in het Nederlands en het Frans. Tweetalige studenten met een flair voor rechten hebben een plus. Maar dit is niet noodzakelijk. Verbaal sterk zijn en logisch denken zijn de voornaamste troeven.
-
STUDENT - ANIMATIES SCHWEPPES (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept werd 29 jaar geleden geboren en is sindsdien uitgegroeid tot een vaste waarde in de Fieldmarketingsector. Onze expertise ligt in het verhogen van merkbekendheid, visibiliteit en verkoop. Heb je altijd al deel uit willen uitmaken van een jong, dynamisch team ? Dan is Schweppes Orangina zeker iets voor jou! WIJ ZOEKEN: Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van animatrices/animateurs om aan de hand van leuke degustaties de nieuwe producten van Schweppes te introduceren op de winkelvloer. Het is belangrijk om tijdens de hele periode vrij te zijn, telkens op vrijdag en zaterdag.
-
Proximus Management Trainee Program (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1676536-inline.html?cid=Partner_VDAB What's in it for you? Bij Proximus krijg je de kans om je eigen toekomst én de digitale toekomst van onze klanten vorm te geven. Je maakt deel uit van een groep ondernemers die de klant centraal stellen en gestimuleerd worden om professionele verantwoordelijkheid en leiding te nemen in een innovatieve omgeving, die constant in verandering is. In deze omgeving leer je continu bij en krijg je de kans om te groeien en je carrière uit te bouwen. Je krijgt de flexibiliteit en autonomie om beter te leven en slimmer te werken. Het Proximus Management Trainee programma biedt kwalitatieve opleidingen en de kans om op korte tijd een sterk netwerk uit te bouwen binnen Proximus. Door in zeer uiteenlopende departementen te werken, leer je het bedrijf kennen, en neemt je carrière een vliegende start. Het programma Het Proximus Management Trainee programma duurt 24 maanden en bestaat uit 3 opdrachten van 8 maanden in verschillende domeinen en departementen. Daarnaast zijn er regelmatige opleidingen en field visits. We verwachten dat je leergierig bent en jezelf investeert in het programma. Met de juiste mindset, voldoende potentieel en een passie voor nieuwe technologieën, kan je het programma succesvol afronden en zo je carrière binnen Proximus lanceren.
-
Dakwerker (Regio Turnhout)
Regio: Regio Turnhout
Bedrijf: Dakwerken de Hoon
Type: Vaste Job
Als algemeen dakwerker sta je in voor hellende en platte daken, timmerwerken en isolatiewerken
-
Treinmechaniekers - NMBS Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: CENTRALE WERKPLAATS
Type: Vaste Job
Ben je een teamspeler en wil jij als treinmechanieker meewerken aan de opstart van de nieuwe onderhoudslijn van de motorrijtuigen MR80 en MR96? Dan ben jij misschien de persoon die we zoeken! We zijn op zoek naar een dynamische medewerker die wil meewerken aan het onderhoud van reizigerstreinen in een nieuwe montage- en demontagelijn. Je monteert en controleert de mechanische installaties van het reizigersmaterieel. Je bouwt je kennis van het treinmaterieel op. Je werkt oplossingen uit bij technische problemen. Je bent bereid om in 2 ploegen te werken. Je werkt in de productiehal van het reizigersmaterieel. Je werkt in een technische omgeving waar veiligheid een prioriteit is.
-
Sales Consultant Freelance Uniek beleggingsproject (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: AURES JOBS BVBA
Type: Zelfstandige activiteit
- Na een individuele opleiding waarin je door de zaakvoerder wordt geïntroduceerd en in detail opgeleid, benader je vanuit je professioneel netwerk potentiële klanten met je uniek product. - Je staat zelf in voor je afspraken en je agendabeheer. - Je peilt naar hun behoeften en informeert hen over de mogelijkheden. Indien interesse van hun kant, wordt de verdere afhandeling en de effectieve verkoop vanuit het hoofdkantoor afgehandeld. - Je benadert klanten individueel of je organiseert seminars in je regio waar je een groep potentieel geïnteresseerden samenbrengt rond dit thema. Jij organiseert het praktische luik ism het hotel of locatieverantwoordelijke, maar de inhoudelijke presentatie als de facturatie wordt verzorgd door het hoofdkantoor. - Ook indirecte verkopen via boekhouders en fiscale raadgevers neem jij voor jouw rekening. - Na de verkoop volg je je klantenportefeuille op regelmatige basis verder op en pols je naar eventuele interesse in nieuwe aankopen.
-
ITS Group Benelux - System Engineer XenApp / XenDesktop (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Context Citrix Infrastructure: XenApp 6.5, XenDesktop 7.14, Citrix Receiver configurations, Citrix Storefront, Citrix NetScaler Gateways, PVS, License server Windows Remote Desktop Services Infrastructure: RDS Gateways, RDS session hosts Design, Life cycle management, Patch management, capacity management of Citrix and Windows RDS platforms 2nd and 3rd level support (for Citrix and RDS platforms) 2nd level support for Windows Servers Pro-active monitoring Application Packaging for all Windows Platforms Function Description Design and implement the Citrix infrastructure and Remote Desktop Services Integration of this infrastructure in the remote access solution Write technical documentation to support the design Ensure 3rd level support (advanced troubleshooting) related to the products you manage Provide consultancy on projects Capacity Management of the infrastructure Set-up and follow-up of the monitoring of the infrastructure Deliver operational handbooks, disaster recovery handbooks Profile Team player Quick self-starter, pro-active attitude, Good Communication and Influencing skills; Good analytical and synthesis skills; Autonomy, commitment and perseverance Ability to work in a dynamic and multi-cultural environment Flexible, accurate & control minded. Customer-orientation Proven experience with the Citrix and RDS technologies in large environments Mandatory: Expert knowledge of Citrix (XenApp, XenDesktop, NetScaler Access GateWay, Storefront, License servers, PVS) and RDS Products (RDS GateWay, RDS session hosts, License server) Good knowledge of the Windows operating system Knowledge of Hypervisors: Hyper-V Integration of the Citrix client within different platforms: Windows (all versions), Apple (Mac),... Knowledge of PowerShell scripting Basic Networking knowledge (Proxy, routing, local Firewalls, Firewalls) Knowledge of remote access solutions like Juniper Knowledge of SCOM Knowledge of client operating systems (Windows, Mac OS X, ...)
Zoek naar antwoorden van M茅datec in sociale netwerken
Look for responds of M茅datec in social networks
Lees alle opmerkingen voor M茅datec. Laat een reactie achter voor M茅datec. M茅datec bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for M茅datec. Leave a respond for M茅datec. M茅datec on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie M茅datec op de google maps. Adres en contacten M茅datec Location of M茅datec on the google maps. Address and contacts of M茅datec
Andere gerelateerde bedrijven als come M茅datec M茅datec: Atelier Isarat | Boetiek Annie | CHRISTIAN DEROANNE | JEAN-MARIE GRANDMONT | FRUYTIER SCIERIE S.A.
Other related companies as M茅datec: Atelier Isarat | Boetiek Annie | CHRISTIAN DEROANNE | JEAN-MARIE GRANDMONT | FRUYTIER SCIERIE S.A.
M茅datec is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is M茅datec, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09773681640. Het bedrijf M茅datec bevindt zich op het adres: Square Jules Algoet 5; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 230,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 284,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Medical instruments and apparatus. Producten gemaakt in M茅datec zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van M茅datec is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van M茅datec is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van M茅datec, openstaande posities, locatie van M茅datec op de kaart.
M茅datec is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is M茅datec, company assigned to the tax number BE09773681640. The company M茅datec is located at the address: Square Jules Algoet 5; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 230,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 284,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Medical instruments and apparatus. Products created in M茅datec were not found.
The main activity of M茅datec is Insurance Agents, Brokers and Service, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of M茅datec is not available. You also can look at reviews of M茅datec, open positions, location of M茅datec on the map.
