Testo NV
Contactgegevens Testo NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Testo NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Testo NV
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Schapenbaan 1; 1741; Ternat (Wambeek), België
Telefoon (phone): 02 582 03 61 (+32-02 582 03 61) 02 582 03 61 (+32-02 582 03 61)
Fax (fax): 02 582 62 13 (+32-02 582 62 13) 02 582 62 13 (+32-02 582 62 13)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Testo NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Testo NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Testo NV"? - Contact us!
We found such data of Testo NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Testo NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Testo NV
Products information Testo NV
Gas detection; Thermometers; Laboratories - Machines, apparatus & Supplies
Product categorie (product category): Measuring and control apparatus
Aanvulling soorten activiteiten voor Testo NV Addition kinds of activities for Testo NV
14590000. Klei en aanverwante mineralen, nec | Clay and related minerals, nec
36250000. Relais en industriële controles | Relays and industrial controls
50729904. Meubelen hardware, nec | Furniture hardware, nec
51370405. Zakdoeken, vrouwen en kinderen | Handkerchiefs, women's and children's
89990302. Auteur | Author
Werken bij Testo NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Testo NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Testo NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Testo NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Storingstechnieker (HERFELINGEN)
Regio: HERFELINGEN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als technieker sta je in voor het: instellen van nieuwe machines het onderhouden van bestaande machines het verhelpen van storingen in het productieproces. Bedrijfsprofiel: Voor een gekend voedingsbedrijf, gelegen in de regio van Herfelingen, zijn we op zoek naar een technieker voor de vast nachtploeg.
-
Allround medewerker (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: INFINITY JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een groeiend familiebedrijf regio Izegem zijn wij op zoek naar een allround winkelmedewerker om mee te helpen op de verschillende afdelingen. Je zal instaan voor: - stocktellingen - controleren van leveringen - rayons aanvullen - klanten bedienen - kassawerk op piekmomenten
-
Technieker garage M/V (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ADECCO WAREGEM INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij op zoek naar een eerste job of kijk je uit naar een nieuwe uitdaging als technieker in een garage? Voor een gekende garage in regio Waregem zijn we op zoek naar een polyvalent technieker M/V Als technieker sta je in voor verschillende taken. Eerst ben je verantwoordelijk voor het stellen van een correcte en grondige diagnose. Daarnaast zal je instaan voor het onderhoud aan de wagens. Je voert verschillende herstellingswerken uit, dit kan zowel mechanisch als elektrisch zijn. Je zal daarna een grondige kwaliteitscontrole van de gedane werken uitvoeren. Indien nodig zal je ook instaan voor het bestellen van nodige onderdelen van de wagens.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Malle – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: HET POETSBUREAU
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Enthousiaste Poetshulp/Huishoudhulp Hombeek (HOMBEEK)
Regio: HOMBEEK
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Brand Ambassadors Hair & Beauty (België)
Regio: België
Bedrijf: Think and Go
Type: Studentenjob
Voor onze klant Babyliss stellen we een nieuwe demonstratie team samen! Ben jij opzoek naar een leuke bijverdienste in de Hair & Beauty sector? Ben jij vaak beschikbaar op woensdag, vrijdag of zaterdag? Zit verkoop in uw DNA? Wij zoeken enthousiaste, stijlvolle teammembers! Na een korte, maar grondige opleiding zal je op een professionele manier deze innovatieve producten van onze klant voorstellen aan het grote publiek! Profiel Je hebt affiniteit met Beauty en Hairstyling. Je hebt een commerciële drive, hebt een stijlvol voorkomen en bent enthousiast! Je bent een sociale, open persoonlijkheid; Flexibel inzetbaar tijdens weekends & vakantieperiodes Wat bieden wij? Een marktconform salaris aangevuld met een kilometervergoeding Werk in eigen regio! Betaalde producttraining en omkadering! Een werkrooster dat perfect aansluit op je studie (indien student)! Een leuke professionele ervaring die je kan toevoegen op uw CV! Stel u vandaag nog kandidaat!
-
Jobstudenten zondagwerk +18 (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
Voor een groeiende onderneming in Grobbendonk zijn wij momenteel op zoek naar jobstudenten die op zondagen en wettelijke feestdagen een centje willen bijverdienen. Je komt terecht een een groeiende logistieke onderneming waar je ingezet wordt op meerdere afdelingen. Jouw takenpakket ziet er als volgt uit: * Orderpicken van kledij met behulp van een handscanner * Inpakken van de kledij, rekening houdend met de eisen van de klant * Verplaatsen van stuks en goederen in het magazijn van positie A naar positie B * ... & nog zoveel meer! Kan je jezelf op regelmatige basis vrij maken op zondagen en feestdagen en ben je bovendien 18 jaar of ouder? Neem dan zeker contact op met ons. Solliciteren kan door je CV en een korte motivatie door te sturen naar [email protected]
-
Recruitment Consultant (SINT-AGATHA-BERCHEM)
Regio: SINT-AGATHA-BERCHEM
Bedrijf: RANDSTAD SOURCERIGHT
Type: Vaste Job
Randstad Sourceright is de divisie van de Randstad Groep die bedrijven ondersteunt door hun HR-processen geheel of gedeeltelijk over te nemen. Dit gaat hoofdzakelijk over rekrutering en selectie, maar breidt vaak uit naar communicatie, employer branding, training, workshop's. De collega's van Randstad Sourceright werken ter plaatse bij de klant om zich volledig te integreren in het bedrijf en permanent te kunnen inspelen op de noden en opportuniteiten. Om onze groei te ondersteunen zoeken we een Recruitment Consultant Functie Als Recruitment consultant / Talent Acquisition Specialist ben je verantwoordelijk voor de opmaak van een recruitment plan voor de aan jouw toevertrouwde (technische) vacatures. In samenwerking met je team sta je in voor de kwalitatieve invulling van deze vacatures. Als sourcing expert adviseer je de Hiring Managers en HR business partners inzake de aanwerving van de voorgestelde kandidaten. Samen met hen en je team implementeer je de door jouw opgestelde recruitment strategie. Daarbuiten sta je ook in voor de optimalisatie van het wervings- en selectieproces. Taken actieve search via applicant tracking databases (Linkedin, eigen talent pool en andere databases) actieve search via search engines verdere ontwikkeling en onderhoud van een actieve talentpool netwerk uitbouwen in de technische sector screening van de kandidaten (van cv screening tot interview met testbatterij) onderhouden van het ATS systeem (carerix en connexys) opmaken van een interviewrapport dagelijkse contacten met hiring managers & HR business partners opmaken van een aantrekkelijke jobdescription finalisering aanwerving (opmaak contract + onthaal) Om deze baan optimaal en op een professioneel niveau uit te kunnen voeren zal je beschikken over de nodige tools zoals oa een LinkedIn recruiter seat. Tevens kan je ook rekenen op de ervaring en expertise van onze senior consultants en de kennis die binnen onze organisatie aanwezig is. Tot slot maak je deel uit van een team van meerdere collega’s, aangestuurd door een manager die de finale verantwoordelijkheid draagt van het project. Ben je geïnteresseerd? Laat ons weten!
-
POLYVALENT MEDEWERKER communicatie & administratie (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: DE MILIEUBOOT
Type: Vaste Job
Wij op zoek naar een nieuwe medewerker voor een gevarieerde functie in het kader van een 'Startjob' : communicatie, redactiewerk en administratie. Activiteiten, verantwoordelijkheden en taken: Tijdens de beginperiode van deze 'Startjob' leer je de verschillende aspecten van onze werking kennen, de partnerorganisaties, de bestaande subsidiërende overheden, de projecten en educatieve producten. Je leert ook de structuur en de geschiedenis van De Milieuboot kennen. Je zal in een eerste fase vooral de bestaande medewerkers ondersteunen die de projecten beheren: Redactioneel werk, communicatie, promotie van de activiteiten – in de eerste plaats het project van de ‘Educatieve Milieuboottochten’, contacten met de scholen, groepen, medewerkende wateractoren. Alle administratieve taken die bij de werking horen Verwerking van de inschrijvingen voor de educatieve milieuboottochten en vormings- en studiedagen. Hulp bij de projectaanvragen en de rapporteringen. Meehelpen om nieuwe projecten te schrijven, er financiering voor te zoeken en op poten te zetten. De administratieve opvolging (begroting, boekhouding, financiën, ...) van de projecten. Je groeit gaandeweg naar meer verantwoordelijkheid voor deze belangrijke aspecten van onze werking.
-
kinderpsycholoog (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: LOGOPEDIE LIES COLMAN
Type: Zelfstandige activiteit
Je onderzoekt en behandelt kinderen en jongeren met psychische problemen.
-
Social media recruiter (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: OYEN MARCO
Type: Zelfstandige activiteit
Je hebt een zeer goede affiniteit met de sociale media en je bent nog op zoek naar een toffe bijverdienste. Dan kan dit weleens iets voor jou zijn! Onder supervisie van een ervaren recruiter zal je meewerken aan het gehele proces. Naar de toekomst toe zal je instaan om zelf de gefocusde kandidaten aan te werven. Je werkt mee aan de uitbouw van onze groep in zijn geheel. Een specifieke taak is het uitdenken en het uitwerken van een online marketingsstrategie. Daarnaast help je met andere marketingactiviteiten zoals het opzetten van promotiecampagnes, het beheren van onze sociale media en het promoten van evenementen. Momenteel willen wij ook in jouw regio uitbreiden. Daarvoor zoeken we gemotiveerde, dynamische, ondernemende collega's die samen met ons deze regio op de kaart willen zetten. Wij zijn actief in de sector Health & Beauty: gezondheid en schoonheid. Wij brengen kwalitatief hoogwaardige producten op de markt waardoor iedereen er goed uitziet en ook gezonder leeft.
-
Stagiair(e) schoonheidsspecialiste (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: SUNPARKS LEISURE
Type: Leercontract
Je biedt volgende behandelingen aan aan de klanten: Massages Gelaatsverzorgingen Mani- en pedicure Epilaties
Zoek naar antwoorden van Testo NV in sociale netwerken
Look for responds of Testo NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Testo NV. Laat een reactie achter voor Testo NV. Testo NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Testo NV. Leave a respond for Testo NV. Testo NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Testo NV op de google maps. Adres en contacten Testo NV Location of Testo NV on the google maps. Address and contacts of Testo NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Testo NV Testo NV: BERGO | Vamico NV | Van Butsele Stefaan | OOSTRO MOTORENCENTER | BENINI
Other related companies as Testo NV: BERGO | Vamico NV | Van Butsele Stefaan | OOSTRO MOTORENCENTER | BENINI
Testo NV is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Testo NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07933746337. Het bedrijf Testo NV bevindt zich op het adres: Schapenbaan 1; 1741; Ternat (Wambeek). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 538,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 172,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Measuring and control apparatus. Lijst met producten zijn Gas detection; Thermometers; Laboratories - Machines, apparatus & Supplies.
De hoofdactiviteit van Testo NV is Meubels en uitrustingen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Testo NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Testo NV, openstaande posities, locatie van Testo NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Testo NV is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is Testo NV, company assigned to the tax number BE07933746337. The company Testo NV is located at the address: Schapenbaan 1; 1741; Ternat (Wambeek). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 538,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 172,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Measuring and control apparatus. List of products are Gas detection; Thermometers; Laboratories - Machines, apparatus & Supplies.
The main activity of Testo NV is Furniture and Fixtures, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Testo NV is not available. You also can look at reviews of Testo NV, open positions, location of Testo NV on the map. For more information, write us to email [email protected]
