NISSAN-D.V.G.L.
Contactgegevens NISSAN-D.V.G.L.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data NISSAN-D.V.G.L.: address, phone, fax, email, website, opening hours
NISSAN-D.V.G.L.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Scheutveld 25; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 520 18 50; 02 520 50 70 (+32-02 520 18 50; 02 520 50 70) 02 520 18 50; 02 520 50 70 (+32-02 520 18 50; 02 520 50 70)
Fax (fax): 02 520 18 50 (+32-02 520 18 50) 02 520 18 50 (+32-02 520 18 50)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) NISSAN-D.V.G.L.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "NISSAN-D.V.G.L."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "NISSAN-D.V.G.L."? - Contact us!
We found such data of NISSAN-D.V.G.L., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees NISSAN-D.V.G.L.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti NISSAN-D.V.G.L.
Products information NISSAN-D.V.G.L.
Producten die in NISSAN-D.V.G.L. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Automobile-body repair
Aanvulling soorten activiteiten voor NISSAN-D.V.G.L. Addition kinds of activities for NISSAN-D.V.G.L.
145900. Klei en aanverwante mineralen, nec | Clay and related minerals, nec
329701. Baksteen vuurvaste materialen | Brick refractories
606299. Staatskredietverenigingen, nv | State credit unions, nec
26780300. Papeteries en schrijfpapier sets | Papeteries and writing paper sets
35450101. Kalibers en verdelers | Calipers and dividers
35850204. Ijsmachines | Ice making machinery
36710207. Elektronische buisdelen, behalve glazen blanks | Electronic tube parts, except glass blanks
50399909. Joists | Joists
82110303. Openbare basisschool | Public elementary school
Werken bij NISSAN-D.V.G.L.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in NISSAN-D.V.G.L.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor NISSAN-D.V.G.L.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for NISSAN-D.V.G.L.. Looking for open vacancies in other companies
-
Samensteller staalbouw (KAMPENHOUT)
Regio: KAMPENHOUT
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor 1 van onze klanten in de regio van Kampenhout zijn we op zoek naar een samensteller. Je takenpakket als samensteller: je komt terecht in een team van een 16-tal personen. je verzamelt de onderdelen en stelt aan de hand van de productietekeningen het constructmerk samen. je houdt je werkplaats netjes en orderlijk. je draagt zorg voor je laspost en materialen.
-
Procesoperator (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: Start People Lommel
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn opzoek naar 4 enthousiaste procesoperatoren. Als procesoperator heb je de volgende taken: Opstarten en opvolgen van het productieproces. Parameters instellen en opvolgen. Manueel toevoegen van grondstoffen. Kwaliteitscontrole. Orde en netheid bewaren op de werkvloer. ...
-
Technische Magazijnier (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een servicebedrijf dat zowel in West- als Oostvlaanderen projecten aangaat, zijn wij op zoek naar een magazijnier. We zijn op zoek naar een magazijnier met mechanisch/technische achtergrondkennis. Als magazijnier sta je uiteraard in voor het beheer en organisatie van het magazijn. Tevens kan je zelf goed inschatten welke benodigdheden noodzakelijk zijn om verscheidene projecten uit te voeren.
-
PR Consultant (M/V) voor Brussel Noord - 1220999 (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Secretary Plus Brussels
Type: Interim met optie "vast werk"
Je zorgt voor aanwezigheid in de Belgische media, sociale netwerksites en fora, gaat de dialoog aan op blogs, je vertegenwoordigt hiermee de klant; Je beheert en implementeert PR campagnes door het merk te promoten bij relevante media, bloggers, journalisten en web editors waarmee je interesse en coverage creëert; Je zoekt mogelijkheden voor implementatie door mediatrends in de gaten te houden; Je bouwt relaties op met collega’s, klanten en media; Je vergelijkt en analyseert berichtgeving in de media; Je verzorgt evenementen, waaronder ook persconferenties en promo-evenementen; Je helpt bij de productie van de publicaties van de klant, zoals interne magazines. Schrijven, ontwerpen en verspreiden van het magazine horen hier soms ook bij; Je zoekt nieuwe voorstellen en stelt ze voor aan potentiële klanten; Je beheert de PR-kant van een mogelijke crisissituatie.
-
Huishoudhulp Temse (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: Tempo-Team Dienstencheques St Niklaas
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar een huishoudhulp voor de regio Temse. Je staat in voor huishoudelijke taken bij één of meerdere particulieren thuis: schoonmaken, eten klaarmaken, opruimen, strijken, ramen lappen, enz. Je organiseert je werk zelfstandig en respecteert de gewoontes van het gezin waarbij je werkt. Je hebt vaste werkuren in samenspraak met de klanten op lange termijn. Lijkt het jou wel iets om mensen bij te staan bij hun huishoudelijke taken om hun op die manier extra vrije tijd te geven? Aarzel dan niet en neem vandaag nog contact met ons op!
-
Huishoudhulp regio Keerbergen - Boortmeerbeek M/V (KEERBERGEN)
Regio: KEERBERGEN
Bedrijf: DAOUST JOBCENTER
Type: Dienstenchequebaan
Daoust, recentelijk nog bekroond tot l'entreprise de l' Année 2016, is een Belgisch Human Resources bedrijf dat al meer dan 60 jaar lang actief is in de volgende domeinen: Interim, Selectie & Rekrutering, Outplacement, Career Management, Dienstencheques & Public Sector. Sinds haar ontstaan hecht Daoust veel belang aan onthaal en diversiteit Daoust Dienstencheques werd opgericht in 2003 en sindsdien stelden onze meer dan 3.200 huishoudhulpen ruim 13.000 klanten tevreden. Onze gespecialiseerde Dienstenchequesconsulentes zorgen voor een professionele omkadering en staan bovendien steeds tot je beschikking! Schoonmaken van particuliere woningen, met inbegrip van de ramen Wassen en strijken Kleine naaiwerkjes (optioneel) Bereiden van maaltijden (optioneel) Afwassen en de vaat opbergen, de keuken en het sanitair opruimen en schoonmaken Boodschappen doen volgens instructies Kleding en ander textiel onderhouden en opbergen (wassen, naaien, strijken, ...) Lakens verversen en bedden opdekken Schoonmaakmaterieel onderhouden, opbergen en toezien op de productvoorraad Schoonmaken: Parket en meubels boenen Schoonmaken: Ramen lappen Vloeren en meubilair schoonmaken en onderhouden Vloeren, tapijten, meubels, voorwerpen ontstoffen en kamers verluchten Voedingswaren voorbereiden (schoonmaken, wassen, ...) of maaltijden bereiden
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Zomergem– kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (ZOMERGEM)
Regio: ZOMERGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Hulpkok jobstudent (AVERBODE)
Regio: AVERBODE
Bedrijf: FAUBOURG
Type: Studentenjob
Assisteren van de kok in zijn werkzaamheden. Afhankelijk van het niveau worden er taken toegewezen.
-
Regiocoördinator Recyclageparken (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: IGEAN
Type: Vaste Job
Het team recyclageparken bestaat uit een 70-tal recyclageparkwachters, 4 regiocoördinatoren en een centraal team. Elke werkdag helpen ze samen de bezoekers van de 24 recyclageparken op een vlotte en klantvriendelijke manier met het lossen en sorteren van hun afval. Elke regiocoördinator neemt een aantal parken en parkwachters onder zijn of haar hoede. Regiocoördinatoren en teamleider overleggen wekelijks. Wat doe je? · Samen met je collega’s zorg je voor een vlotte uitbating van de recyclageparken. Je helpt op het park waar nodig en zorgt voor de noodzakelijke bevoorrading van klein materiaal. · Je ondersteunt en coacht de parkwachters en stuurt bij waar nodig. · In geval van aanrijdingen, pannes van het diftarsysteem en ongevallen verleen je bijstand en zorg je voor een vlotte opvolging. · Je leidt nieuwe parkwachters op en begeleidt hen zodat ze zo snel mogelijk als volwaardige collega’s kunnen meewerken. · Je regelt je eigen werk en geeft input voor het opmaken van de wekelijkse werkplanning. · Je werkt ook op zaterdag. Meer over IGEAN: IGEAN is een boeiende intergemeentelijke vereniging die een verrassend veelzijdig pakket aan diensten verzorgt voor 30 aangesloten gemeenten rond Antwerpen op vlak van afval, milieu- en woonbeleid, arbeidsveiligheid en streekontwikkeling. Ons motto: wat we samen doen, doen we beter! Samen zijn we met een 225-tal IGEAN-collega’s. IGEAN werkt vanuit maar liefst 29 locaties in de regio die zich uitstrekt van Essen tot Boom en van Malle tot Zwijndrecht: een hoofdkantoor in Wommelgem vlakbij de E313, twee overslag- en verwerkingseenheden voor gft+ en groenafval in Brecht en Edegem, een zwembad in Pulderbos, een ophaaldienst in Brasschaat en 24 recyclageparken. Nog meer ontdekken over IGEAN? Kijk snel op www.igean.be. Solliciteer voor 23 september via de link.
-
Wegenwerker Regio Sint-Niklaas (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Willemen Infra nv
Type: Vaste Job
Aanvulling van een bestaande ploeg betonarbeiders uit regio Sint-Niklaas. De betonarbeider in de wegenbouw brengt gesloten wegverhardingen en funderingen aan in beton, alsook betonnen stootbanden (type New Jersey) langs autostrades. Hij staat in voor de herstellingen aan deze verhardingslagen en dit volgens de regels van de kunst. Het aanbrengen van betonnen verhardingslagen gebeurt vrijwel altijd machinaal. Een ploeg betonarbeiders bestaat uit een machinist voor het besturen van de betonmachine en een aantal helpers die een aantal manuele en een aantal ondersteunende taken uitvoeren. Zie filmpje via deze link: https://www.youtube.com/watch?v=XQKAsmDB-K4 of van een groter werk: https://www.youtube.com/watch?v=xtbEkc-0O8Q . Zie ook https://www.facebook.com/leiedal/videos/1902258446481775/?hc_ref=ARRO2RcR3cN391fsuVVQ7GlChLbicnRQTYbA7Vq1c-5nGxvGDwsfZ4dO3SmxozwNWVs&pnref=story U wordt 's morgens thuis opgehaald met de camionette en jullie rijden dan verder naar de werf, hoofdzakelijk in uw eigen provincie maar mogelijks ook in aanleunende provincies. U hoeft uiteraard niet naar ons hoofdkantoor te komen voor het woon-werkverkeer. Fysisch soms zwaar werk (rugbelastend werk, heffen en tillen). Wij voorzien een interne opleiding. U woont in Sint-Niklaas (ophaling met de firma camionette en dan verplaatsing naar de - soms verre - werven).
-
Zelfstandig Beweegcoach/ Personal Trainer (Regio Lier-Heist o/d Berg)
Regio: Regio Lier-Heist o/d Berg
Bedrijf: DE VOORZORG
Type: Zelfstandige activiteit
Je geeft laagdrempelige beweeglessen aan volwassenen, afgestemd op het niveau van de deelnemers in een van onze Well2DAY centra met aandacht voor het individu. De lessen gaan door in reeksen van 6 sessies op een weekavond. De lessen gaan door in kleine groep (max. 7 personen.)
-
kinderpsycholoog (RANST)
Regio: RANST
Bedrijf: OP WIELTJES
Type: Zelfstandige activiteit
Begeleiden en behandelen van sociaal-emotionele problemen bij kinderen en jongeren. Begeleiding bij moeilijk hanteerbaar gedrag. Ouderbegeleiding en opvoedingsondersteuning. Procesgerichte diagnostiek.
Zoek naar antwoorden van NISSAN-D.V.G.L. in sociale netwerken
Look for responds of NISSAN-D.V.G.L. in social networks
Lees alle opmerkingen voor NISSAN-D.V.G.L.. Laat een reactie achter voor NISSAN-D.V.G.L.. NISSAN-D.V.G.L. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for NISSAN-D.V.G.L.. Leave a respond for NISSAN-D.V.G.L.. NISSAN-D.V.G.L. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie NISSAN-D.V.G.L. op de google maps. Adres en contacten NISSAN-D.V.G.L. Location of NISSAN-D.V.G.L. on the google maps. Address and contacts of NISSAN-D.V.G.L.
Andere gerelateerde bedrijven als come NISSAN-D.V.G.L. NISSAN-D.V.G.L.: FLALPADIS BVBA | TRANSPOL | CHRISTELIJKE MUTUALITEIT | De Keersmaecker Jules | YVES ROCHER
Other related companies as NISSAN-D.V.G.L.: FLALPADIS BVBA | TRANSPOL | CHRISTELIJKE MUTUALITEIT | De Keersmaecker Jules | YVES ROCHER
NISSAN-D.V.G.L. is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is NISSAN-D.V.G.L., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07445678710. Het bedrijf NISSAN-D.V.G.L. bevindt zich op het adres: Rue Scheutveld 25; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 655,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 141,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Automobile-body repair. Producten gemaakt in NISSAN-D.V.G.L. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van NISSAN-D.V.G.L. is Amusements- en recreatiediensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van NISSAN-D.V.G.L. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van NISSAN-D.V.G.L., openstaande posities, locatie van NISSAN-D.V.G.L. op de kaart.
NISSAN-D.V.G.L. is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is NISSAN-D.V.G.L., company assigned to the tax number BE07445678710. The company NISSAN-D.V.G.L. is located at the address: Rue Scheutveld 25; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 655,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 141,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Automobile-body repair. Products created in NISSAN-D.V.G.L. were not found.
The main activity of NISSAN-D.V.G.L. is Amusement and Recreation Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of NISSAN-D.V.G.L. is not available. You also can look at reviews of NISSAN-D.V.G.L., open positions, location of NISSAN-D.V.G.L. on the map.
