Lena Systems Cleaning
Contactgegevens Lena Systems Cleaning: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Lena Systems Cleaning: address, phone, fax, email, website, opening hours
Lena Systems Cleaning
Regio (region): Machelen, België
Adres (address): Constant Hansoulstraat 67,1830, België
Telefoon (phone): 02 251 71 09; 0475 72 47 93 02 251 71 09; 0475 72 47 93
Fax (fax): 02 253 48 35 02 253 48 35
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Lena Systems Cleaning: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Lena Systems Cleaning"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Lena Systems Cleaning"? - Contact us!
We found such data of Lena Systems Cleaning, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Lena Systems Cleaning. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Lena Systems Cleaning
Products information Lena Systems Cleaning
Producten die in Lena Systems Cleaning zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Lena Systems Cleaning Addition kinds of activities for Lena Systems Cleaning
8211. Elementaire en middelbare scholen | Elementary and secondary schools
072301. Veldgewassen, behalve contantkorrels, marktvoorbereidende diensten | Field crops, except cash grains, market preparation services
363401. Elektrische huishoudelijke kooktoestellen | Electric household cooking appliances
516912. Alcoholen en anti-vriesverbindingen | Alcohols and anti-freeze compounds
523100. Verf, glas en behangwinkels | Paint, glass, and wallpaper stores
26560105. Keukengerei, papier: gemaakt van aangekocht materiaal | Utensils, paper: made from purchased material
31720200. Lederen hoesjes | Leather cases
35560104. Homogeniserende machines: zuivel, fruit, groente | Homogenizing machinery: dairy, fruit, vegetable
35679911. Stralingsverwarmingssystemen, industrieel proces | Radiant heating systems, industrial process
37210201. luchtschepen | Airships
Werken bij Lena Systems Cleaning: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Lena Systems Cleaning: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Lena Systems Cleaning. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Lena Systems Cleaning. Looking for open vacancies in other companies
-
Montage medewerker / voltijds / regio Geel (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: Synergie Geel Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn op zoek naar ervaren monteurs om te werken in omgevingen als industriële verhuizingen en montage werkzaamheden. Je kan vrijwel onmiddellijk opstarten. Je gaat tewerkgesteld worden op verschillende projecten. Werken in teamverband Je voert diverse montage- en demontagewerkzaamheden uit d.m.v. takels en vijzen Je voert de aan- en afslag uit voor de montage of demontage van apparaten, leidingen, constructies, ... d.m.v. kranen en/of takels Monteert en demonteert zelfstandig leidingen Je maakt of past zelfstandig kleine staalconstructies aan volgens eigen opmetingen of volgens plan van de klant Je monteert en lijnt motoren en pompen uit Waken over de veilige uitvoering van de werkzaamheden Rapporteren van defecten en gebreken
-
Customer service medewerker Estée Lauder Oevel (OEVEL)
Regio: OEVEL
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als Customer service medewerker bied je administratieve en operationele ondersteuning aan een team van Customer service medewerkers Affiliate Benelux. Jouw gevarieerd takenpakket omvat het verwerken van klantenorders en opvolgen van deze bestellingen t.e.m. de levering bij de klanten. Dagelijkse opvolging en behandeling van e-mailverkeer is cruciaal teneinde een vlotte afhandeling te garanderen van de klantenvragen. Daarnaast onderhoud je contacten (zowel via e-mail als telefonisch) met diverse interne en externe partijen.
-
SORTEERVERANTWOORDELIJKE M/V (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
U staat in voor het uitsorteren van linnen en het bedienen/beladen van de wastunnel .
-
Inpakker (OOSTAKKER)
Regio: OOSTAKKER
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een groeiend bedrijf regio Oostakker zijn we opzoek naar ervaren inpakkers. Het gaat om een tewerkstelling in 2 ploegen of in dag. Werken van maandag tem. vrijdag (geen weekendwerk).
-
ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (ZWIJNDRECHT)
Regio: ZWIJNDRECHT
Bedrijf: Select HR Gent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als ADMINISTRATIEF MEDEWERKER WAGENPARK beheer je een vloot van een 1000-tal wagen en ben je verantwoordelijk voor volgende taken: Opvolgen en opmaken van tankkaarten voor werknemers; Inplannen van korte termijn huurwagens; Controleren van binnenkomende auto's op eventuele beschadiging; Opvolgen van ongevallen dossiers; Correct ingeven van gegevens in het 'car fleet systeem'; Ondersteunen in allround administratieve taken op de HR afdeling; Bedrijfsprofiel: Samen met onze klant, een internationale speler in zijn domein, gaan wij op zoek naar een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER die instaat voor het wagenpark.
-
Ervaren tuinman (DADIZELE)
Regio: DADIZELE
Bedrijf: t-interim Menen
Type: Interim met optie "vast werk"
Dit tuinbedrijf in volle groei zoekt een tuinman die zelfstandig kan werken en zal instaan voor de uitvoering van verschillende tuinwerken. Een tuinarbeider die zelfstandig op de baan kan en nog andere tuinarbeider(s) kan meenemen. Op vlak van tuinaanleg moet je als persoon in staat zijn om alles correct op te meten, zorgen voor een goede communicatie met de werkgever en volgens plan te werken. Nadien is het natuurlijk van belang om het project zelf op een efficiënte manier tot een goed einde te brengen door het werk goed te verdelen onder jezelf en de medewerkers. Op vlak van tuinonderhoud moet je kunnen inschatten welke werken er nog nodig zijn en, in overleg met de klant, de tuin in orde te brengen. Kennis en afleveren van kwaliteit is noodzakelijk! Je werkzaamheden bestaan uit: tuinen aanleggen volgens ontwerpplan uitvoeren grondwerken leggen terrassen en opritten plaatsen omheiningen snoeien van bomen, hagen, heesters,... maaien van gras algemeen onderhoud tuinen Bedrijfsprofiel: Dit tuinbedrijf werkt momenteel met 3 personen, en werkt zowel voor particuliere klanten als voor bedrijven. Door de continue groei is men op zoek naar een ervaren tuinman die mee kan leiding geven over een nieuwe ploeg in de toekomst.
-
Huishoudhulp Peer (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: PUUUR BREE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Huishoudhulp Staden (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: AMBY DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van een kraaknette omgeving? Zijn orde en netheid heel belangrijk voor jou? Ben je betrouwbaar en behulpzaam? Kom je graag bij andere mensen over de vloer en ben je sociaal vaardig? Beschik je over het nodige organisatietalent om verschillende huishoudelijke taken aan te pakken en tot een goed einde te brengen? Dan ben jij de geknipte persoon!
-
Student supermarkt, regio Hamont- Achel (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Studentenjob
Tempo-Team zoekt enthousiaste studenten om te werken in een supermarkt regio Hamont- Achel.
-
Zaal medewerker student of flexi-job (WAASMUNSTER)
Regio: WAASMUNSTER
Bedrijf: Randstad NV
Type: Studentenjob
Een snelwegrestaurant is op zoek naar snackbarmedewerkers: student en flexi-medewerker. Als student ben je beschikbaar in de vakanties en in het weekend. Belangrijk is dat je je eigen vervoer hebt aangezien de snackbar langs de snelweg ligt. Als flexi-medewerker ben je 1 of meerdere dagen in de week beschikbaar om te werken. Dit het liefst op vrijdag en een andere dag, maar dit is bespreekbaar. De taken die je zal moeten uitvoeren: Bereiden van kleine maaltijden Algemeen onderhoud Stukje verkoop De werkuren zijn meestal van 14u tot 22u.
-
Student uit voeding gerelateerde studie voor proeven/testen van producten (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: vind! Ieper
Type: Studentenjob
Je zal verschillende producten opwarmen of koken om na te gaan of de vooropgestelde normen, zoals smaak, textuur, ... worden behaald. Je controleert ook de temperatuur en of deze voldoende lang aanhoudt na het opwarmen.
-
Bijverdienste weekend / Flexijob HORECA - Vila Kruiscalsyde (Pittem) (PITTEM)
Regio: PITTEM
Bedrijf: COREX
Type: Flexijob
“ Het mooie aan in stijl genieten, dat Eccellenza gevoel “ Eccellenza, met ondertussen al méér dan 35 jaar ervaring, laat mensen lekker eten en genieten in stijl. Onze geselecteerde restaurants en feestzalen hebben een uniek en eigen karakter waar u sfeervol en gezellig tafelt. Deze culinaire beleving kunnen we waarmaken dankzij gepassioneerde medewerkers en een neus voor efficiëntie en kwaliteit. Villa Kruiscalsyde (Pittem) wil groeien en is daarom op zoek naar enthousiaste medewerkers die zich tijdens het weekend kunnen vrijmaken om te werken ! Taken: Bar, opdienen, afruimen, helpen aan het buffet, afwassen, ... Je werkt op zaterdagavond en/of zondagmiddag.
Zoek naar antwoorden van Lena Systems Cleaning in sociale netwerken
Look for responds of Lena Systems Cleaning in social networks
Lees alle opmerkingen voor Lena Systems Cleaning. Laat een reactie achter voor Lena Systems Cleaning. Lena Systems Cleaning bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Lena Systems Cleaning. Leave a respond for Lena Systems Cleaning. Lena Systems Cleaning on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Lena Systems Cleaning op de google maps. Adres en contacten Lena Systems Cleaning Location of Lena Systems Cleaning on the google maps. Address and contacts of Lena Systems Cleaning
Andere gerelateerde bedrijven als come Lena Systems Cleaning Lena Systems Cleaning: A.R.D.-Redig | Network & Other Services BVBA | FIEVER BVBA | Maggen Peter | Rottweilers van de Predikhoeve
Other related companies as Lena Systems Cleaning: A.R.D.-Redig | Network & Other Services BVBA | FIEVER BVBA | Maggen Peter | Rottweilers van de Predikhoeve
Lena Systems Cleaning is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio Machelen, België. De volledige naam van het bedrijf is Lena Systems Cleaning, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03355468750. Het bedrijf Lena Systems Cleaning bevindt zich op het adres: Constant Hansoulstraat 67,1830. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 229,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 636,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in Lena Systems Cleaning zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Lena Systems Cleaning is Lokale en Suburbane Transit en Interurban Highway Passenger Transportation, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Lena Systems Cleaning is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Lena Systems Cleaning, openstaande posities, locatie van Lena Systems Cleaning op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Lena Systems Cleaning is a company, that was registered 2007 in Machelen region, Belgium. Full name of company is Lena Systems Cleaning, company assigned to the tax number BE03355468750. The company Lena Systems Cleaning is located at the address: Constant Hansoulstraat 67,1830. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 229,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 636,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in Lena Systems Cleaning were not found.
The main activity of Lena Systems Cleaning is Local and Suburban Transit and Interurban Highway Passenger Transportation , including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Lena Systems Cleaning is not available. You also can look at reviews of Lena Systems Cleaning, open positions, location of Lena Systems Cleaning on the map. For more information, write us to email [email protected]
