COMPTOIR DES CAFES ET THES

Particuliere bedrijvenTransportuitrusting • COMPTOIR DES CAFES ET THES
Private companiesTransportation Equipment • COMPTOIR DES CAFES ET THES

Contactgegevens COMPTOIR DES CAFES ET THES: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data COMPTOIR DES CAFES ET THES: address, phone, fax, email, website, opening hours

COMPTOIR DES CAFES ET THES

Regio (region): Wavre, België

Adres (address): Rue du Chemin de Fer 14,1300, België

Telefoon (phone): 010 22 28 80 010 22 28 80

Fax (fax): 010 22 22 85 010 22 22 85

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) COMPTOIR DES CAFES ET THES: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "COMPTOIR DES CAFES ET THES"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "COMPTOIR DES CAFES ET THES"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van COMPTOIR DES CAFES ET THES, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen COMPTOIR DES CAFES ET THES. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of COMPTOIR DES CAFES ET THES, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees COMPTOIR DES CAFES ET THES. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti COMPTOIR DES CAFES ET THES
Products information COMPTOIR DES CAFES ET THES

BTW identificatienummer (tax): BE01766571044
Ondernemingsnummer: 1045593261
Hoofdstad (capital): 381,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 791,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): N\A
Jaar van oprichting (foundation year): 1986
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)

Producten die in COMPTOIR DES CAFES ET THES zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor COMPTOIR DES CAFES ET THES
(Get full report from official database of BE for COMPTOIR DES CAFES ET THES)

Aanvulling soorten activiteiten voor COMPTOIR DES CAFES ET THES
Addition kinds of activities for COMPTOIR DES CAFES ET THES

8422. Botanische en zoologische tuinen | Botanical and zoological gardens
317200. Persoonlijke lederwaren, nec | Personal leather goods, nec
349800. Geproduceerde pijp en toebehoren | Fabricated pipe and fittings
514908. Gedroogd of ingeblikt voedsel | Dried or canned foods
28430000. Oppervlak actieve stoffen | Surface active agents
32419902. Natuurlijk cement | Natural cement
35550600. Boekbinderijmachines | Bookbinding machinery
73891700. Makelaarsdiensten | Brokers' services

Werken bij COMPTOIR DES CAFES ET THES: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in COMPTOIR DES CAFES ET THES: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor COMPTOIR DES CAFES ET THES. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for COMPTOIR DES CAFES ET THES. Looking for open vacancies in other companies

  • Productiearbeider voor gekend bedrijf in Kontich (KONTICH)

    Regio: KONTICH

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als productiearbeider zal je fysiek werk verrichten in een 3-ploegensysteem (premies!). Je voert zelfstandig werkorders uit.Volgens deze richtlijnen selecteer je poeders die je dan in een cilinder doet. Vervolgens gaan deze verder in het productieproces.

  • Elektricien (M/V) (MOESKROEN)

    Regio: MOESKROEN

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM MOESKROEN

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een bedrijf regio Moeskroen zijn we op zoek naar een elektricien (M/V): - Installatie van vooral industriële elektriciteit en verlichting - Projecten van A tot Z

  • Productie Operator 2-ploegen of vaste nacht (HAMONT-ACHEL)

    Regio: HAMONT-ACHEL

    Bedrijf: ASAP BREE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Onze klant, gevestigd te Hamont, is één van de belangrijkste Europese kaarsenproducenten en is internationaal actief in verschillende marktsegmenten, zoals consumermarkt, horeca en religieuze markten. Voor verdere uitbreiding zoeken wij voor hen naar gemotiveerde productie operatoren en dit voor zowel 2 wisselende ploegen (6-14u en 14-22u) als voor de vaste nacht (22-6u). Als productie operator zorg je voor het instellen en ombouwen van de productiemachines. Je voert ook kleine onderhoudswerken uit.

  • Poetshulp Diepenbeek (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: PUUUR HASSELT

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen:  Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen …  Je staat in voor de schoonmaak van de woning  Je doet graag de was en de strijk  Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Koersel – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (KOERSEL)

    Regio: KOERSEL

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Studenten Fashion - kinderkledij (V/M) - Kerstvakantie - Hasselt (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: TOPANGELS

    Type: Studentenjob

    Onze klant is de grootste kinderwinkel van de Benelux. Zowel in de winkel als in de webshop kan je terecht voor meer dan 70 topmerken voor kinderen van 2 tot 18 jaar waaronder Armani, Bjorn Borg, Liu Jo, Name it , Levis, Tom Tailor, Kenzo, Marcel , Petrol, Tommy Hilfiger en zoveel meer. Het kledingaanbod varieert van klassiek tot trendy, van sportief tot chique. Tijdelijke opdracht (22 december - 6 januari), zijn we op zoek naar gemotiveerde en nauwkeurige jobstudenten die in de winkel willen bijspringen van maandag tot zaterdag, met ervaring in de retail. Takenpakket: - Het op orde houden van de winkel - Paskamers opruimen - Kledij opplooien en terughangen - Advies verlenen aan klanten

  • HR - Planning Officer Hostessenbureau (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: BC HOSPITALITY SERVICES

    Type: Studentenjob

    BC Hospitality Servicesis een belangrijke speler in de dienstverlenende sector. De dienstverlening bestaat uit het inschakelen van onder andere volgende medewerkers: hosts/hostesses, promopeople, parkingmedewerkers, event crew en stagehands. Om ons team te versterken zoeken we een pro-actieve, enthousiaste, adminstratieve duizendpoot om ermee voor te zorgen dat elke klant, elke opdracht ingevuld wordt met het perfecte team! Takenpakket binnen BC Hospitality Services: · Het gehele rekruteringsproces opvolgen o Vacatures opstellen en online plaatsen o CV’s screenen o Kandidaten telefonisch screenen o Kandidaten uitnodigen voor een kennismakingsgesprek o Kennismakingsgesprekken afnemem o Kandidaten opbellen en inplannen op de juiste opdrachten (= 80% van de job!) o De gehele administratie doorheen het proces opvolgen · Sociale zekerheidsadministratie o Nauwe samenwerking met het sociaal secretariaat (JustWork) o Vragen mbt lonen oplossen o Contracten aanvragen/annuleren/wijzigen · Algemene taken o De infomails opstellen en controleren o De telefoon beantwoorden o Documenten afdrukken en klasseren · Taken on the field o Controleren van het team ter plaatse (zowel tijdens de week als het weekend) o Contact opdrachtgever o Meehelpen indien nodig

  • Student(e) voor de herfstvakantie gezocht! (PUURS)

    Regio: PUURS

    Bedrijf: TEMPO-TEAM

    Type: Studentenjob

    Wij zoeken een jobstudent, die zich kan vrijmaken gedurende de herstvakantie. Je werkt 32 uren per week in een glijdend regime, afhankelijk van de opdrachten. Je zal tewerkgesteld worden als service merchandiser.

  • Schoonmaak- en Keukenmedewerker koude keuken (GRIMBERGEN)

    Regio: GRIMBERGEN

    Bedrijf: SALONS DE ROMREE

    Type: Vaste Job

    Poetsen en onderhouden van de zalen en keukens. Koude keuken: voorbereiden groenten, hapjes en broodjes.

  • Young Potential International Service Engineer (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: Experis Belgium

    Type: Vaste Job

    Experis is de jongste divisie binnen de Manpowergroup en focust zich op Finance, Engineering & IT. Met het oog op jouw persoonlijke ontwikkeling gaat ons gespecialiseerd team op zoek naar de meest boeiende jobs onder een vast contract. Client Details Voor een hoogtechnologische onderneming in regio Waregem, actief binnen een nichemarkt, zijn we op zoek naar een schoolverlater (m/v) met een ingenieursdiploma en interesse in service engineering binnen een internationale context. Description Als Young Potential word je in een eerste fase opgeleid door een ervaren team ingenieurs en programmeurs Na deze grondige opleiding krijg je verschillende internationale klanten en opdrachten toegewezen Je bent hierbij verantwoordelijk voor de montage, kalibratie en het onderhoud van deze hoogtechnologische machines Voor de klanten geld je als aanspreekpunt en je helpt hen op een professionele wijze verder Verder help je mee aan interne projecten en werk je mee aan optimalisaties

  • Tandartsassistent(e) Landuyt BVBA (WESTENDE)

    Regio: WESTENDE

    Bedrijf: DENTCONNECT

    Type: Vaste Job

    Voor de uitbreiding van onze tandartsenpraktijk, zijn wij op zoek naar tandartsassistent(e)/stoelassistent(e). Voor het samenwerken binnen ons team vragen wij een diploma als tandartsassistent(e) of dat je reeds de nodige ervaring als tandartsassistent(e) hebt opgedaan. De medisch-technische elementen ontsmetten, identificeren, verpakken (afdrukken, ...) De tandarts assisteren tijdens de ingreep (aangeven van de instrumenten, ...) Het medisch-administratieve dossier aanmaken of aanvullen De personen met mondzorgbehoefte sensibiliseren en adviseren over mond-, tandhygiëne en het onderhoud van tandprothesen De afspraken plannen volgens de noden van de persoon met mondzorgbehoefte, het soort interventie, de hoogdringendheid en de arts informeren Het materiaal, de producten voorbereiden volgens de aanwijzingen van de arts en de aard van de interventie Opruimen en schoonmaken van werkruimte, materiaal en producten na een consultatie Benodigdheden voor radiologie voorbereiden en radiologische opnames ontwikkelen

  • orderpicker (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: SHOPWEDO

    Type: Leercontract

    Shopwedo is gespecialiseerd in het verlenen van e-fulfilment diensten voor webshops. Wij zorgen ervoor dat de afhandeling van webshop bestellingen snel, goedkoop en efficiënt gebeuren. Wij stockeren de goederen in ons magazijn, wij controleren de kwaliteit en kwantiteit van de geleverde goederen, wij picken en packen de goederen waarna deze verzonden worden binnen heel Europa.

Zoek naar antwoorden van COMPTOIR DES CAFES ET THES in sociale netwerken
Look for responds of COMPTOIR DES CAFES ET THES in social networks

Lees alle opmerkingen voor COMPTOIR DES CAFES ET THES. Laat een reactie achter voor COMPTOIR DES CAFES ET THES. COMPTOIR DES CAFES ET THES bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for COMPTOIR DES CAFES ET THES. Leave a respond for COMPTOIR DES CAFES ET THES. COMPTOIR DES CAFES ET THES on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie COMPTOIR DES CAFES ET THES op de google maps. Adres en contacten COMPTOIR DES CAFES ET THES
Location of COMPTOIR DES CAFES ET THES on the google maps. Address and contacts of COMPTOIR DES CAFES ET THES

Andere gerelateerde bedrijven als come COMPTOIR DES CAFES ET THES COMPTOIR DES CAFES ET THES: LEYSSENS MARTIN | Atlanta Motors NV | Training 7 | Hydrowerken BVBA | ACP EBVBA

Other related companies as COMPTOIR DES CAFES ET THES: LEYSSENS MARTIN | Atlanta Motors NV | Training 7 | Hydrowerken BVBA | ACP EBVBA

COMPTOIR DES CAFES ET THES is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio Wavre, België. De volledige naam van het bedrijf is COMPTOIR DES CAFES ET THES, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01766571044. Het bedrijf COMPTOIR DES CAFES ET THES bevindt zich op het adres: Rue du Chemin de Fer 14,1300. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 381,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 791,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Producten gemaakt in COMPTOIR DES CAFES ET THES zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van COMPTOIR DES CAFES ET THES is Transportuitrusting, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van COMPTOIR DES CAFES ET THES is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van COMPTOIR DES CAFES ET THES, openstaande posities, locatie van COMPTOIR DES CAFES ET THES op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

COMPTOIR DES CAFES ET THES is a company, that was registered 1986 in Wavre region, Belgium. Full name of company is COMPTOIR DES CAFES ET THES, company assigned to the tax number BE01766571044. The company COMPTOIR DES CAFES ET THES is located at the address: Rue du Chemin de Fer 14,1300. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 381,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 791,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Products created in COMPTOIR DES CAFES ET THES were not found.
The main activity of COMPTOIR DES CAFES ET THES is Transportation Equipment, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of COMPTOIR DES CAFES ET THES is not available. You also can look at reviews of COMPTOIR DES CAFES ET THES, open positions, location of COMPTOIR DES CAFES ET THES on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over COMPTOIR DES CAFES ET THES, Wavre: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf COMPTOIR DES CAFES ET THES, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about COMPTOIR DES CAFES ET THES, Wavre: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company COMPTOIR DES CAFES ET THES, employees, financial statistics.