Chamar Electronics NV
Contactgegevens Chamar Electronics NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Chamar Electronics NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Chamar Electronics NV
Regio (region): Boom, België
Adres (address): Antwerpsestraat 91,2850, België
Telefoon (phone): 03 888 08 77 03 888 08 77
Fax (fax): 03 844 64 25 03 844 64 25
E-Mail: [email protected]
Website: www.chamar.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Chamar Electronics NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Chamar Electronics NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Chamar Electronics NV"? - Contact us!
We found such data of Chamar Electronics NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Chamar Electronics NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Chamar Electronics NV
Products information Chamar Electronics NV
Producten die in Chamar Electronics NV zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Chamar Electronics NV Addition kinds of activities for Chamar Electronics NV
25210103. Krukjes, kantoor: hout | Stools, office: wood
38220101. Luchtstroomregelaars, airconditioning en koeling | Air flow controllers, air conditioning and refrigeration
39659901. Buckles en gesp delen | Buckles and buckle parts
54610000. Detailhandel bakkerijen | Retail bakeries
75399904. Machinebouw, auto | Machine shop, automotive
92110400. Courts, niveau van overheid | Courts, level of government
Werken bij Chamar Electronics NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Chamar Electronics NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Chamar Electronics NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Chamar Electronics NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Dynamische Orderpicker m/v (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: Start People Aalst
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een grote fabricant in bankautomaten zoekt dynamische orderpickers (m/v) om het centrale magazijn te ordenen en bestellingen en onderdelen klaar te zetten. De onderstaande taken behoren tot jouw takenpakket: Aan de hand van een pickinglijst neem je de juiste materialen uit de rekken. Je helpt bij het laden en het lossen van vrachtwagens met de vaste magazijniers. Je stockeert de materialen op de juiste plaats, nadat je ze gecontroleerd hebt. Je staat in voor het herinpakken en terugzenden indien nodig. Je zorgt ervoor dat de bestelde goederen aan de aanvrager bezorgd worden.
-
Software Developer (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim met optie "vast werk"
Als software developer sta je in voor het analyseren en ontwikkelen van nieuwe ERP toepassingen en andere intern ontwikkelde software om deze zo goed mogelijk af te stemmen op de noden en de werking van de organisatie. Je toont interesse in de programmeertaal Progress, die jou wordt aangeleerd. Je geeft adviezen en fungeert als intern aanspreekpunt in verband met lopende software projecten voor verschillende sites. Hierbij ondersteun je de ERP gebruikers maximaal en garandeert een vlot gebruik van onze nieuwe systemen. Hierbij overleg je met externe leveranciers voor verdere ontwikkeling van deze toepassingen en ga je op zoek naar nieuwe mogelijkheden om zo goed mogelijk aan de behoefte van de organisatie te voldoen. Tevens sta je in voor de opmaak van alle technische documentatie en handleidingen betreffende de software projecten om te verzekeren dat alle wijzigingen in de bestaande ERP toepassingen gedocumenteerd worden en steeds constateerbaar zijn. Je bent zelf continu op de hoogte van ontwikkelingen en evoluties op het gebied van hardware en ICT, je kan hier steeds beroep op doen tijdens het uitoefenen van je functie. Je neemt deel aan het ISO-proces (kwaliteit en/of milieu), past deze voorschriften toe en werkt mee om deze up to date te houden. · Ontwikkelen of aanpassen van functionaliteiten binnen het systeem. · Opmaken flowcharts & detailanalyses. · Testen van eigen ontwikkelingen en/of bestaande programma's. Implementeren van de ERP toepassingen en andere intern ontwikkelde software. · Geven van opleidingen aan nieuwe gebruikers. · Geven van eerste- en tweedelijnsadvies. · Detecteren en analyseren van veelvoorkomende problemen. Verbetervoorstellen doen ter optimalisatie van de toepassingen. · Analyseren en omschrijven van het probleem. · Overleggen met externe leveranciers om tot de meest geschikte oplossing te komen. · Opstellen van de planning (wie doet wat?) · Opmaken en up to date houden van de technische documentatie. · Opmaken en up to date houden van gebruikershandleidingen. · Opvolgen van de actualiteit binnen het eigen vakgebied door middel van zelfstudie, het lezen van vakliteratuur,… Openstaan voor opleiding om bestaande kennis uit te breiden en "up to date" te blijven bij nieuwe projecten.
-
CNC Operator (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
je kan planlezen je kent de verschillende bewerkingsfase van de buizen je bedient zelfstandig conventionele en cnc gestuurde machines je bent in staat om de buizenplooimachine efficiënt te bedienen je controleert de buizen op correctheid je beheert de voorraad buizen en aansluitingen je werkt veilig reinigt je werkpost en je machine
-
Pijpfitter (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: T-INTERIM TIELT
Type: Interim met optie "vast werk"
Je werkt graag op verplaatsing Je staat in voor het correct plaatsen van buisleidingen
-
Toonbankverkoper (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: jobmatch
Type: Interim met optie "vast werk"
Tewerkstelling bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in het aanbieden van technische oplossingen op het vlak van verlichting, HVAC, datanetwerken,... Je wordt tewerkgesteld in het filiaal in Wilrijk. De functie bestaat uit toonbankverkoop. Je krijgt een divers takenpakket: - Je komt dagelijks rechtstreeks in contact met klanten en dit voor zowel commerciële als technische productinformatie: via de toonbank, via telefoon of via e-mail. - Je peilt naar de behoeften van de klant en reikt de klant een praktijkgerichte oplossing aan. - Je geeft technisch advies. - Je bewaakt de lokale voorraad van goederen en je garandeert een correcte opvolging. - Je detecteert nieuwe opportuniteiten in de markt ter bevordering van de prospectie door de vertegenwoordiger.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Diepenbeek – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) in Sint-Denijs-Westrem 16u/week (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor een gastgezin in Sint-Denijs-Westrem. In dit gastgezin staat u voornamelijk in voor het poetsen. Op termijn kunt u bij dit gastgezin ook boodschappen doen en koken. We zoeken iemand die echt een huishouden kan runnen en die respect heeft voor delicate materialen! Bent u die Home Manager? Reageer dan snel! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Huishoudhulp regio Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Itzu Home
Type: Dienstenchequebaan
SCHOONMAKEN BIJ JOU THUIS, ONZE MISSIE In 2006 werd het zusterbedrijf van Itzu Cleaning, Itzu Home (het vroegere service@home), opgericht om gezinnen en huishoudens verder te helpen met allerlei huishoudelijke taken, zoals schoonmaken, strijken, boodschappen doen enz. Het dienstenchequebedrijf Itzu Home staat garant voor een excellente service in Limburg, Brussel en West-Vlaanderen. Wij zijn steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen om ons team te versterken. Als huishoudhulp verricht je bij klanten thuis allerlei taken zoals poetsen en strijken. Je bepaalt zelf hoeveel uur per week je wilt werken en in welke regio je aan de slag wilt. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog gezinnen? Ook hier kunnen we voor zorgen.
-
Commercieel bediende (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: SEATS AND SOFAS
Type: Vaste Job
Aanmaken koopovereenkomsten voor klanten; Bestellen en opvolgen van aankopen van klanten; Klantenonthaal; Contacten met leveranciers en hoofdkantoor; Administratieve opvolging van dossiers.
-
Betonarbeider Regio Stekene (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: Willemen Infra nv
Type: Vaste Job
Bedrijfsinformatie Willemen Infra - de grootste Belgische wegenbouwer - is op 1 juli 2018 ontstaan uit de fusie tussen Aswebo, Aannemingen Van Wellen en de infra-afdeling van Kumpen. WILLEMEN INFRA beheerst alle aspecten van de wegenbouw. Niet alleen de uitvoerende werken, maar ook alle ondersteunende diensten hebben we in eigen beheer: laboratoria, studiediensten, onderhoudsdiensten, landmeters, signalisatie, … Ook in de haven en de petrochemie zijn we sterk vertegenwoordigd. Met onze vijf asfaltproductieplants, een 50 % participatie in die van Villers-Le-Bouillet en twee mobiele betoncentrales zijn we ook een van de belangrijkste producenten van asfalt en wegenisbeton. Verder beschikken we ook over eigen recyclingsites waardoor we een actieve bijdrage kunnen leveren aan het hergebruiken van beton-, asfalt- en bouwpuin. We dragen duurzaamheid hoog in het vaandel. Dit uit zich enerzijds in het voortdurend nastreven van de hoogst mogelijke kwaliteit en veiligheid tijdens de productie van de materialen en de uitvoering van de werken. Anderzijds in het belang dat we hechten aan de impact van onze activiteiten op het milieu en de maatschappij. Momenteel zoeken wij naar een betonarbeider om ons huidig team te Stekene te versterken. Functie U werkt als betonarbeider op werven over het hele land (aanleg rijwegbeton en lijnvormige elementen zoals o.a. stootbanden). U vertrekt, samen met uw collega's met de camionette vanuit de regio naar de werf en omgekeerd. U hoeft dus niet naar ons kantoor te komen in Drongen, enkel voor het sollicitatiegesprek. U bent flexibel. Af en toe veel overuren op onze werven op autosnelwegen (tot 12u werken per dag + verplaatsing, uiteraard NIET dagelijks), werken tijdens het bouwverlof is sporadisch mogelijk, nachtwerk alsook weekendwerk schrikken u niet af. De overuren worden betaald met een toeslag en worden gerecupereerd tijdens de winterperiode of bij slecht weer. U krijgt een interne opleiding met betrekking tot uw job. Soms fysiek zwaar werk. Ook ijzer leggen behoort tot uw takenpakket. Zie filmpje via deze link: https://www.youtube.com/watch?v=XQKAsmDB-K4 of van een groter werk: https://www.youtube.com/watch?v=xtbEkc-0O8Q . Zie ook https://www.facebook.com/leiedal/videos/1902258446481775/?hc_ref=ARRO2RcR3cN391fsuVVQ7GlChLbicnRQTYbA7Vq1c-5nGxvGDwsfZ4dO3SmxozwNWVs&pnref=story
-
Kinderverzorg(st)er (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: Plusj CV
Type: Vaste Job
Ben jij een enthousiaste teamplayer met een groot hart voor kinderen, die bruist van energie en je werk met de nodige zelfstandigheid en nauwkeurigheid uitvoert? Dan zijn wij op zoek naar jou ! Je staat in voor het verzorgen en begeleiden van 34 kindjes verdeeld over twee of drie groepen. Je begeleid de eet- en slaapmomenten. Je onderhoud het contact met de ouders. Je organiseert activiteiten. Je bent stressbestendig en organisatorisch sterk. Creatief, spontaan, lief en optimist zijn enkele van jouw eigenschappen. Energiek, maar ook rust kunnen uitstralen. Je durft je verantwoordelijkheid op te nemen, ten aanzien van de kinderen, ouders, collega's. Enkel kandidaten uit de regio komen in aanmerking.
-
Lesgever blind typen - Kontich (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: SKILLZ
Type: Flexijob
Je begeleidt kinderen bij het leren blind typen aan de hand van een motiverend computer programma. Je hebt geen voorkennis nodig. Lesmateriaal en ondersteuning om de lessen te geven wordt door ons voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond. Je geeft in een vaste school begeleiding in de naschoolse opvang aan een groep van maximum 15 kinderen gedurende 11 weken per trimester. Er staat een klaslokaal en computers ter beschikking. Deze lessen worden gegeven op maandag en dinsdag van 15:45 tot 16:45 in Kontich.
Zoek naar antwoorden van Chamar Electronics NV in sociale netwerken
Look for responds of Chamar Electronics NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Chamar Electronics NV. Laat een reactie achter voor Chamar Electronics NV. Chamar Electronics NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Chamar Electronics NV. Leave a respond for Chamar Electronics NV. Chamar Electronics NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Chamar Electronics NV op de google maps. Adres en contacten Chamar Electronics NV Location of Chamar Electronics NV on the google maps. Address and contacts of Chamar Electronics NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Chamar Electronics NV Chamar Electronics NV: HOBERG-RENZ gmbh | VERMEULEN & ZONEN BVBA | Van Zand Marc BVBA | St-Antonius | Douterloigne N.V.
Other related companies as Chamar Electronics NV: HOBERG-RENZ gmbh | VERMEULEN & ZONEN BVBA | Van Zand Marc BVBA | St-Antonius | Douterloigne N.V.
Chamar Electronics NV is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio Boom, België. De volledige naam van het bedrijf is Chamar Electronics NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02567474365. Het bedrijf Chamar Electronics NV bevindt zich op het adres: Antwerpsestraat 91,2850. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 991,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 576,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in Chamar Electronics NV zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Chamar Electronics NV is Leder- en leerproducten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Chamar Electronics NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Chamar Electronics NV, openstaande posities, locatie van Chamar Electronics NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Chamar Electronics NV is a company, that was registered 1986 in Boom region, Belgium. Full name of company is Chamar Electronics NV, company assigned to the tax number BE02567474365. The company Chamar Electronics NV is located at the address: Antwerpsestraat 91,2850. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 991,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 576,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in Chamar Electronics NV were not found.
The main activity of Chamar Electronics NV is Leather and Leather Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Chamar Electronics NV is not available. You also can look at reviews of Chamar Electronics NV, open positions, location of Chamar Electronics NV on the map. For more information, write us to email [email protected]
