Arvic NV
Contactgegevens Arvic NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Arvic NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Arvic NV
Regio (region): Wervik, België
Adres (address): Menensesteenweg 297,8940, België
Telefoon (phone): 056 31 14 36 056 31 14 36
Fax (fax): 056 31 18 93 056 31 18 93
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Arvic NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Arvic NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Arvic NV"? - Contact us!
We found such data of Arvic NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Arvic NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Arvic NV
Products information Arvic NV
Producten die in Arvic NV zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Arvic NV Addition kinds of activities for Arvic NV
501501. Automotive onderdelen en benodigdheden, gebruikt | Automotive parts and supplies, used
27540100. Fotogravure en rotogravure afdrukken | Photogravure and rotogravure printing
30520000. Rubber- en kunststofslang en riemen | Rubber and plastics hose and beltings
33121000. Coated of geplateerde producten | Coated or plated products
34790215. Schilderen van metaalproducten | Painting of metal products
Werken bij Arvic NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Arvic NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Arvic NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Arvic NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Installateur sanitair en CV (Regio Londerzeel)
Regio: Regio Londerzeel
Bedrijf: NV LOGI-TECHNIC
Type: Vervanging brugpensioen
Om de groei verder mogelijk te maken zoeken we een installateur sanitair en centrale verwarming. Als installateur sta je vooral in voor het monteren van nieuwe centrale verwarming en sanitaire installaties volgens plan van appartementen, gebouwen, kantoorruimtes, renovatie …. Je legt aanvoer- en afvoerleidingen voor water- en gastoevoer.Je installeert kranen, gasboilers en andere toestellen voor waterverwarming.Je maakt en plaatst afvoerleidingen voor sanitair.Je monteert sanitaire toestellen, zoals kranen, wastafels, douchebakken, toiletten, warmwatertoestellen.Je monteert leidingen volgens verschillende technieken (klemmen, lassen, lijmen).
-
Junior medewerker HR (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Synergie Overpelt Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant een internationaal bedrijf in de voedingssector zijn we op zoek naar een HR medewerker. Je zal instaan voor de planning van het personeel en gegevens ingeven in het uurregistratiesysteem, verder werk je ondersteunend voor de HR.
-
Tekenaar (MAASEIK)
Regio: MAASEIK
Bedrijf: TRIXXO Jobs bvba
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten in de regio Maaseik zijn wij op zoek naar een Tekenaar van machines en staalconstructies. Je takenpakket bestaat uit: - Tekenen van staalconstructies - Tekenen van machines - Tekenen met Solid works - Tekenen met Inventor - 3D tekeningen maken
-
Betonpompbedienaar met ervaring - rijbewijs CE (M/V) (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bouwbedrijf in Zele zoeken we een betonpompbedienaar (M/V) met ervaring en een rijbewijs CE. Als betonpompbedienaar rijdt u naar de werf met de betonpomp, hier stelt u deze op een veilige plaats op, in overleg met de werfleider. Na arriveren van de mixers verpompt u de beton. Verder reinigt u de pomp zoals het hoort en doet u hiervan ook het onderhoud. U volgt de veiligheidsvoorschriften van toepassing op de werf. Wij zijn op zoek naar een flexibel iemand, die goed om kan met tijdsdruk en ervaring heeft met een betonpomp. Je staat zelf in voor klein onderhoud aan je voertuig dat altijd in perfecte staat is.
-
Poedercoater (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor het poedercoaten van allerhande aluminium profielen.
-
HUISHOUDHULP-regio Lummen- Heusden: werken bij een correct en uitstekend bedrijf (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: ASPECT SERVICE
Type: Dienstenchequebaan
Wegens de snelle groei van onze onderneming zijn wij dringend op zoek Bij particuliere gezinnen thuis huishoudelijke taken verrichten (poetsen, strijken, wassen, ramen lappen, ...). Je start met minstens 13u per week - meer uren of voltijds is zeker mogelijk. Het rooster wordt opgebouwd tot het gewenste aantal uren.
-
Huishoudhulp regio Kaprijke - voltijds / deeltijds (KAPRIJKE)
Regio: KAPRIJKE
Bedrijf: HOME FOR YOU
Type: Dienstenchequebaan
Voor verschillende gezinnen in de ruime regio van Kaprijke zijn wij op zoek naar een huishoudhulp. Je zal instaan voor verschillende huishoudelijke taken, zoals de schoonmaak van een woning, strijkwerk, wassen, boodschappen,... bij jouw vaste klanten. UREN BESPREEKBAAR! Bezoek ook onze website: www.home-for-you.be
-
huishoudhulp Deinze (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: HULP IN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, gemotiveerde, zelfstandige ALLROUND poetshulp met ervaring die zin heeft voor orde en netheid. Hoofdzakelijk bestaat uw taak uit poetsen. Daarnaast behoort ook strijken, koken en eventueel boodschappen doen tot uw takenpakket.
-
Student verkoopsmedewerker bakkerij (M/V) Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Studentenjob
Op zoek naar een fulltime job? Interesse in de verkoop en een passie voor bakkersproducten? Lees snel verder want voor een bakkerij regio Gent is Actief interim op zoek naar jou! Om hun team van enthousiaste verkopers te versterken zijn verschillende bakkerijen in het Gentse op zoek naar een gemotiveerde verkoper (M/V). Als bakkerijmedewerker zal jij instaan voor het verkopen van brood, patisserie, charcuterie en confiserie. Ook het opvullen van de rekken en het snijden van het brood en onderhoud van de winkel behoren tot je takenpakket. Jij bezorgt de klanten een onvergetelijke ervaring!
-
Interne IT medewerker met interesse in ERP (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: VIND! ICT
Type: Vaste Job
Je leert stapsgewijs alle bestaande workflows en producten aan en zet deze om in productiemodellen, order en bedrijfsprocessen. Je implementeert en programmeert in het nieuwe ERP pakket Micrsoft Dynamics ( Axapta ). Je geeft tevens dagdagelijke support aan eindgebruikers op vlak van hard - en softwate problemen. Je onderhoudt de serverinfrastructuur.
-
Leefstijlcoach How2behealthy (Regio Antwerpen (B)-Noord-brabant (NL))
Regio: Regio Antwerpen (B)-Noord-brabant (NL)
Bedrijf: HOW2BEHEALTHY-CURE4LIFE
Type: Zelfstandige activiteit
Consulent(e) van How2behealthy worden? Consulent worden bij How2behealthy? Welvaartszieken en gezondheidszorgkosten exploderen. Wij geloven dat preventieve & natuurlijke gezondheidszorg de toekomst heeft! Binnen deze onnatuurlijke maatschappij bomvol misleidende gezondheidsclaims is ons doel om klanten op natuurlijke wijze in balans te brengen/houden door een eerlijke totaal-aanpak door het versterken van het zelfgenezend vermogen van het lichaam. Wij bieden een volwaardige aanvulling/alternatief op de reguliere gezondheidszorg. How2behealthy is een natuurgeneeskundig franchise formule met als motto: "How2behealthy : The Natural Way!" Waarom bij ons aansluiten? De natuurgeneeskunde is in opkomst. 15% van huidige zorgaanbod is alternatief en dit groeit hard. Helaas is het aanbod erg versnipperd. Veel potentiële klanten die niet (voldoende) geholpen kunnen worden in het reguliere circuit gaan op zoek naar alternatieve behandelmethodes, maar waar te beginnen? Men ziet door de bomen het bos niet meer. How2behealthy vervult deze gidsfunctie! We bieden een breed scala aan natuurgeneeskundige behandelingen en zoeken samenwerkingen met partners. Hun gezondheidsproducten & diensten bieden we in de vorm van partneraanbiedingen aan in onze webshop, uiteraard met een aantrekkelijke korting voor How2behealthy klanten! Een goede therapeut maakt nog geen goede ondernemer: samen staan we sterk en wij bieden gedegen ondersteuning op diverse gebieden. Zo bieden we zowel losse diensten en diverse pakketten aan onze klanten. Aangesloten consulenten ontvangen ondersteunende middelen zoals de Body-Vital-check apparatuur, programma-klappers en ondersteunende documentatie als recepten en productwijzer en diverse templates. Tevens ondersteunen we bij klantenwerving, systemen (zoals een professioneel CRM systeem), marketing, promotiematerialen, eigen webshop & supplementenlijn etc. Wat zoeken wij? How2behealthy is op zoek naar gemotiveerde en gepassioneerde gezondheids- en natuurvoedingsconsulenten die als zelfstandig ondernemer onze klanten willen begeleiden naar een natuurlijke levensstijl en een optimale gezondheid. Wie is de ideale How2behelathy consulent & partner: • HBO werk- en denkniveau; • Opleidingsrichting natuurgeneeskunde (gezondheidstherapeut) of (natuur)voeding: medische basiskennis is een pré. Opleiding nog niet afgerond? Dat hoeft geen probleem te zijn!; • Empathisch vermogen om de cliënt te begeleiden naar diens persoonlijke einddoel; • Enthousiasmerende grondhouding met passie voor de doelgroep en het vakgebied; • Een goede balans tussen inhoud en zakelijkheid; • Bereidheid te investeren in lokale naamsbekendheid en werving van nieuwe cliënten.
-
Meewerkend projectleider elektriciteit West-Vl. (WOUMEN)
Regio: WOUMEN
Bedrijf: DE WATERGROEP
Type: Werfreserve
Functie en plaats in de organisatie Als gespecialiseerd elektricien voer je opdrachten uit in drinkwater- en proceswaterinstallaties van industriële klanten. Als gespecialiseerd elektricien werk je binnen de Directie Productie en Opslag die verantwoordelijk is voor de optimale werking van de productie-infrastructuur (waterproductiecentra, watertorens, hydroforen,…) en voor het automatiseren en de telecontrole van productie, berging en toevoer. Je werkt onder leiding van de verantwoordelijke voor exploitatie, productie en opslag en werkt nauw samen met de andere elektriciens en met de productiemedewerkers. Voornaamste taken Je controleert en onderhoudt de productie-installaties. Je voert metingen uit en interpreteert die. Je ijkt en programmeert meet- en regelapparatuur. Je legt bedradingen aan op basis van aangereikte schema's. Je stelt elektrische schema's op en helpt bij het programmeren van PLC's. Je voorziet de doseer- en waterbehandelingsinstallaties van scheikundige producten. Je volgt de richtlijnen inzake waterbehandeling, AREI, veiligheid en milieu. Je lost praktische problemen op. Je verhelpt storingen. Je leidt kleine renovatieprojecten als projectleider en je stuurt elektriciens aan in projectteams. Je legt telefonie- en computernetwerken aan en voert testen uit. Je herstelt elektrische gereedschappen en bouwt ze om. Je beheert de elektrische componenten in het magazijn. Je assisteert de technische chef waterproductiecentrum en vervangt deze bij afwezigheid.
Zoek naar antwoorden van Arvic NV in sociale netwerken
Look for responds of Arvic NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Arvic NV. Laat een reactie achter voor Arvic NV. Arvic NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Arvic NV. Leave a respond for Arvic NV. Arvic NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Arvic NV op de google maps. Adres en contacten Arvic NV Location of Arvic NV on the google maps. Address and contacts of Arvic NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Arvic NV Arvic NV: Engelen P | Hewa Bora Airways | Glynwed NV | Decker M | Dewerchin N.V.
Other related companies as Arvic NV: Engelen P | Hewa Bora Airways | Glynwed NV | Decker M | Dewerchin N.V.
Arvic NV is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio Wervik, België. De volledige naam van het bedrijf is Arvic NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04757324218. Het bedrijf Arvic NV bevindt zich op het adres: Menensesteenweg 297,8940. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 681,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 454,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in Arvic NV zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Arvic NV is Pijpleidingen, behalve aardgas, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Arvic NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Arvic NV, openstaande posities, locatie van Arvic NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Arvic NV is a company, that was registered 1989 in Wervik region, Belgium. Full name of company is Arvic NV, company assigned to the tax number BE04757324218. The company Arvic NV is located at the address: Menensesteenweg 297,8940. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 681,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 454,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in Arvic NV were not found.
The main activity of Arvic NV is Pipelines, Except Natural Gas, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Arvic NV is not available. You also can look at reviews of Arvic NV, open positions, location of Arvic NV on the map. For more information, write us to email [email protected]
