Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa

Particuliere bedrijvenOpenbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid • Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa
Private companiesPublic Finance, Taxation and Monetary Policy • Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa

Contactgegevens Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: address, phone, fax, email, website, opening hours

Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa

Regio (region): Herselt, België

Adres (address): Mottaart 22,2230, België

Telefoon (phone): 014 54 71 80; 0475 52 55 13; 0495 24 25 55 014 54 71 80; 0475 52 55 13; 0495 24 25 55

Fax (fax): +32 (59) 834-42-90 +32 (59) 834-42-90

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa
Products information Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa

BTW identificatienummer (tax): BE04451354980
Ondernemingsnummer: 4810333251
Hoofdstad (capital): 952,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 554,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Negatief
Jaar van oprichting (foundation year): 2007
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative

Producten die in Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa
(Get full report from official database of BE for Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa)

Aanvulling soorten activiteiten voor Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa
Addition kinds of activities for Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa

347101. Elektroplatering en plating | Electroplating and plating
27210102. Tijdschriften: alleen publiceren, niet op de site gedrukt | Magazines: publishing only, not printed on site
30880000. Kunststof loodgieterswerk | Plastics plumbing fixtures
35419906. Huiswerkmachine gereedschapsmachines, metaalbewerking | Home workshop machine tools, metalworking
87410100. Bedrijfsmanagement | Business management

Werken bij Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Looking for open vacancies in other companies

  • Operator twee ploegen S&S (WESTROZEBEKE)

    Regio: WESTROZEBEKE

    Bedrijf: AGO Inhouse Greenyard Frozen

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voorbereiden van uit te voeren opdrachten zodat gevraagde mengsels tijdig en zonder onderbreking kunnen worden toegeleverd aan de productielijn. Uitvoeren van het bereidingsproces op basis van vastliggende recepturen zodat producten worden klaargemaakt die beantwoorden aan de verwachte kwaliteitsspecificaties. Ordelijk en net houden van de werkomgeving, overeenkomstig de geldende veiligheids-, kwaliteits- en milieuregels. Alle afwijkingen die de kwaliteit en de veiligheid van het proces en het product nadelig kunnen beïnvloeden zelfstandig proberen oplossen en melden aan de bevoegde personen. Kennis opdoen en onderhouden van basishygiëneregels en allergenen teneinde een kwalitatieve productie die voldoet aan de hygiënevereisten te garanderen. Daarnaast vervangt u de ploegchef bij afwezigheden.

  • Onderhoudstechnicus (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je staat in voor het preventief en correctief onderhoud van verschillende HVAC installaties (elektriciteit, koeling, verwarming,...) Je spoort defecten aan verwarmings- en koelinstallaties, luchtbehandelingsinstallaties, split units, ventilatoren, klimatisatie op en lost ze op Je voert werken uit op sanitaire installaties Je voert kleine installatiewerken uit Je werkt zowel in team als zelfstandig

  • ELEKTRICIEN MET RIJBEWIJS C m/v (PUURS)

    Regio: PUURS

    Bedrijf: Vivaldis Construct

    Type: Interim met optie "vast werk"

    We zijn DRINGEND op zoek naar een ELEKTRICIEN MET RIJBEWIJS C m/v Montage en onderhoud van camerasystemen. Je zal camera's plaatsen en aansluiten. 

  • Huishoudhulp Dienstencheques regio Berlaar (BERLAAR)

    Regio: BERLAAR

    Bedrijf: De VoorZorg directie Zorg en Comfort

    Type: Dienstenchequebaan

    Je functie : Je biedt huishoudelijke hulp : stofzuigen, dweilen, sanitair onderhouden, stof afnemen, bedden opmaken en ramen lappen. Eventueel aangevuld met wassen en strijken, eten klaarmaken en kleine boodschappen doen .

  • Huishoudhulp in Brecht-Wuustwezel (WUUSTWEZEL)

    Regio: WUUSTWEZEL

    Bedrijf: OZ - Huishoudhulp

    Type: Dienstenchequebaan

    FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.

  • LERAREN (regio ANTWERPEN) (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: STUDIECO VOF DIENSTEN AAN HUIS

    Type: Studentenjob

    Heb jij als student tijd en ‘goesting’ om vakinhoudelijke bijlessen of studiebegeleiding te geven? Dan ben jij de persoon die Bijleskantoor StudieCo zoekt! Zoals je kan zien op onze websites ( http://www.studieco.been http://www.bijles-studiebegeleiding.be) zijn wij gespecialiseerd in het geven van begeleiding aan de schoolgaande jeugd. Dit gaat van het lager onderwijs tot en met hogeschool/universiteit. Wil jij graag deze jongeren helpen om een specifiek vak onder de knie te kregen of in het algemeen beter te leren studeren? Solliciteer dan meteen voor deze vacature. Naast bijles voor de hoofdvakken (wiskunde, wetenschappen, Frans,… etc.) is er ook een grote vraag naar algemene studie- en huiswerkbegeleiding. Ook indien jij hier momenteel nog niet de nodige ervaring mee hebt, kunnen wij met jou een traject opzetten om uiteindelijke op regelmatige basis opdrachten te doen. Je bepaalt zelf met de ouders van de leerlingen wanneer de bijlessen door kunnen gaan. Zo kan je makkelijk de bijlessen plannen in functie van jouw eigen uurrooster en andere bezigheden. De begeleidingsopdracht vindt normaal bij de leerling/student aan huis plaats en zijn altijd in de directe regio van jouw woonplaats of jouw kotadres. Zo kan je de klanten vlot met de fiets of het openbaar vervoer bereiken. Er worden dus geen verre verplaatsingen gevraagd! Gelieve in de titel de referentie van de vacature waarop u reageert duidelijk te vermelden. Deze bestaat steeds uit een lettercode gevolgd door 4 cijfers. Concreet is dit voor deze vacature: SA2018.

  • Sales representative (Regio Waregem)

    Regio: Regio Waregem

    Bedrijf: Darwin

    Type: Vaste Job

    Je draagt de verantwoordelijkheid over een actieve prospectie, een gerichte opvolging van het huidige klantenbestand en het finaliseren van verkoopsopdrachten van onze diverse installaties, projecten en toepassingen. In samenwerking met de dienst Concept Engineering worden de klantspecifieke offertes nauwgezet voorbereid en uitgewerkt in functie van zowel pre-engineering, budgetbepaling als technische inhoud. In de wekelijkse salesmeeting kom je samen met de sales representatives om alle dossiers te briefen op vlak van te verwachten bestellingen, behoeften, slaagkansen… . Je rapporteert aan Business Unit Manager.

  • Beenhouwer (WUUSTWEZEL)

    Regio: WUUSTWEZEL

    Bedrijf: DE GROENE BOERDERIJ

    Type: Vaste Job

    Je zorgt mee voor het verwerken van vlees vanaf het uitbenen van het karkas tot afgewerkte, verkoopsklare producten. Ook de verkoop van het vlees in de winkel behoort eventueel tot de taken. We verwachten dat je zelfstandig, punctueel en hygiënisch kan werken.

  • Logistiek assistent (m/v) (KNOKKE-HEIST)

    Regio: KNOKKE-HEIST

    Bedrijf: AZ ZENO

    Type: Vaste Job

    Je staat in voor de logistieke ondersteuning op verschillende zorgeenheden. Je streeft voortdurend naar optimalisatie en verbetering van kwaliteit. Je verricht indirect patiëntgerichte taken zoals maaltijdbedeling, koffiebedeling, opmaak van bedden; begeleiding van patiënten en het uitvoeren van bestellingen en aanvullen van verschillende materialen. Je hebt inzicht omtrent het maaltijdgebeuren inzake de consistentie van de voeding, het noteren van de voedingsinname en de verschillende materiaalkeuzes, dit alles aangepast aan de ziekteproblematiek van de patiënt. Je bent bereidt om te werken op beide campussen: Knokke-Heist en Blankenberge.

  • Productiemedewerker volcontinue systeem met topverdienste (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: Konvert Interim Roeselare

    Type: Vaste Job

    Voor een familiaal multimediabedrijf kijken wij uit naar productiemedewerkers voor de afwerking en de rotatie. FUNCTIE: •Je maakt deel uit van het productieteam dat werkzaam is aan de offset rotatiepersen, verzamelhechters of de verpakkingsmachines. •Je maakt, mits een doorgedreven opleiding, kennis met de diverse aspecten van het druk –en afwerkingsprocédé. •Je verwerft gaandeweg de nodige kennis en ervaring die jou toelaten zelfstandig één of meerdere delen van de drukpersen of afwerkingsmachines te bedienen.

  • OPERATOREN CHEMIE - DAGUREN (OLEN)

    Regio: OLEN

    Bedrijf: Select HR Herentals

    Type: Vaste Job

    Het takenpakket van OPERATOREN CHEMIE -DAGUREN ziet er zo uit: Je wordt tewerkgesteld op de R&D afdeling; Hier krijg je een aantal proefopstellingen aangeboden; Je staat in voor het opstellen van deze proeven, Alsook voor het uitvoeren ervan; Je rapporteert aan de onderzoekers. Bedrijfsprofiel: Nieuw: chemische talenten gezocht voor een internationaal bedrijf in Olen ! Ter uitbreiding van het team zoeken zij momenteel OPERATOREN CHEMIE -DAGUREN.   Select staat voor maatwerk en kwaliteit. Ben je op zoek naar een job die perfect aansluit bij jouw capaciteiten, interesses, enz? Houd je van een persoonlijke aanpak? Bekijk onze website www.select-jobs.be voor al onze openstaande vacatures en aarzel niet contact op te nemen met ons.

  • Flexi Verkoopmedewerker - PAUL GENT VRIJDAGMARKT (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: LE MONDE DU PAIN

    Type: Flexijob

    Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten. Je helpt de klant in het maken van hun keuzes. Je neemt bestellingen op. Je werkt de quiches en salades af. Je bereidt de warme dranken. Je pakt de producten in voor de meeneemverkoop. Je presenteert de producten op een dienbord. Je bedient de kassa. Je doet de follow-up van de tafels in de zaal. Je staat in voor de permanente bevoorrading van etalages en toonbank. Je doet het onderhoud van de toonbankzone, verbruikszaal, toiletten en apparatuur. Je doet de afwas. Je voert de opening- en sluitingsprocedures van de winkel.

Zoek naar antwoorden van Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa in sociale netwerken
Look for responds of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa in social networks

Lees alle opmerkingen voor Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Laat een reactie achter voor Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Leave a respond for Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa. Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa op de google maps. Adres en contacten Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa
Location of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa on the google maps. Address and contacts of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa

Andere gerelateerde bedrijven als come Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: BRUYLANT | Jozke Webdesign | Concordia Int'l Forw Corp | Michalik L | Oeth asbl

Other related companies as Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa: BRUYLANT | Jozke Webdesign | Concordia Int'l Forw Corp | Michalik L | Oeth asbl

Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio Herselt, België. De volledige naam van het bedrijf is Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04451354980. Het bedrijf Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa bevindt zich op het adres: Mottaart 22,2230. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 952,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 554,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is Openbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, openstaande posities, locatie van Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is a company, that was registered 2007 in Herselt region, Belgium. Full name of company is Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, company assigned to the tax number BE04451354980. The company Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is located at the address: Mottaart 22,2230. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 952,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 554,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa were not found.
The main activity of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is Public Finance, Taxation and Monetary Policy, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa is not available. You also can look at reviews of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, open positions, location of Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, Herselt: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, Herselt: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Debco Watertechnieken sprl-Boringen sa, employees, financial statistics.