Mercelis H
Contactgegevens Mercelis H: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mercelis H: address, phone, fax, email, website, opening hours
Mercelis H
Regio (region): Gent (Sint-Amandsberg), België
Adres (address): Heiveldstraat 173,9040, België
Telefoon (phone): 09 228 08 01 09 228 08 01
Fax (fax): +32 (81) 117-75-67 +32 (81) 117-75-67
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mercelis H: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mercelis H"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mercelis H"? - Contact us!
We found such data of Mercelis H, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mercelis H. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Mercelis H
Products information Mercelis H
Producten die in Mercelis H zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Mercelis H Addition kinds of activities for Mercelis H
267199. Papier; | Paper; coated and laminated packaging, nec
09129903. Eels, vangen van | Eels, catching of
13219905. Fractionerende aardgas vloeistoffen | Fractionating natural gas liquids
17519902. Lichtgewicht stalen frame (metalen stok) installatie | Lightweight steel framing (metal stud) installation
22210203. Shirting stoffen, synthetische vezels en zijden | Shirting fabrics, manmade fiber and silk
Werken bij Mercelis H: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mercelis H: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mercelis H. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mercelis H. Looking for open vacancies in other companies
-
Aankoopbediende - tijdelijke opdracht tot eind augustus 2018 (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Kijk jij uit naar een tijdelijke job tot eind augustus? Ben jij bovendien sterk met cijfers én talen? Dan is dit jouw kans! Voor onze klant, een internationale groothandel gevestigd in de regio Deinze, is VIO op zoek naar een aankoopbediende. Deze opdracht loopt tot eind augustus. Als aankoopbediende krijg je volgende taken toevertrouwd: Administratieve ondersteuning van de aankopers Voorbereiding leveranciersdossiers en de opvolging ervan Order- en artikelbeheer Ondersteuning van marketingactiviteiten Controle van prijsverschillen ... Interesse? Bezorg je cv dan aan [email protected] t.a.v. Severien Eyckens.
-
Plaatser maatwerk (m/v) (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt als plaatser van maatwerk samen met 2 collega’s (je doet het niet op eigen houtje). Zo zijn jullie perfect op elkaar afgestemd! Dit gaat over zowel keukens als kasten, dressings, binnendeuren, trappen, constructies, meubels, … Noem maar op! Benieuwd hoe je dag er zal uitzien? Zo dus: Je komt toe op het atelier, slaat een babbel met de collega’s en bekijkt de planning waar je heen moet. Eenmaal vertrokken begint het echte werk. Aangekomen op de bestemming plaats je zorgvuldig en kwalitatief de profielen. Aangezien jij perfectionistisch ingesteld bent is dat peanuts! Je bent klaar of er is extra hulp nodig in het atelier? Dan help je graag een handje mee!
-
Chauffeur CE (MAASMECHELEN)
Regio: MAASMECHELEN
Bedrijf: TRIXXO Jobs bvba
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant regio Maasmechelen zijn wij opzoek naar een Chauffeur CE voor het vervoeren van Paarden en pluimvee mest.
-
Taxi chauffeur (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant in Sint-Truiden zoek ik dringend een taxi chauffeur. Je zal hoofdzakelijk tewerkgesteld worden in Sint-Truiden, maar er zullen evengoed ritten naar bijvoorbeeld de luchthaven van Zaventem, Charleroi of Luik tussenzitten. Daarnaast kan het ook voorvallen dat je een volledige dag meegaat met een bepaalde klant, want klant = koning. Je werkt 50u/week in ploegen, dag, late of nacht. De nacht valt steeds in het weekend, je werkt met een draaiende ploeg. Je uurrooster wordt steeds voor 3 weken vastgelegd, in deze 3 weken wordt ervoor gezorgd dat je 1 volledig weekend thuisbent + 1 zondag. Kan jij je flexibel opstellen, ken je de regio Sint-Truiden goed en rij jij graag met de wagen? Stuur dan snel je CV naar [email protected]!
-
Vacature Gevelwerker Brugge (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Interim met optie "vast werk"
Jouw taken: Gevelreiniging, onderhoud, stralen + gommen, kleine metselwerken, uithakken + voegen, kaleien, scheurherstel, natuursteenherstel, ...
-
Studentenjob: Verpleegkundige (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Studeer je af als verpleegkundige/vroedkundige maar weet je nog niet welke richting je uit wil? Of ga je nog verder studeren? Kom dan als jobstudent werken via Randstad Medical bij het UZ Gent als verpleegkundige. Het UZ Gent biedt elk jaar een waaier aan jobs aan voor verpleegkundigen zodat zij uitgebreid kennis kunnen maken met het ziekenhuis en hun verschillende afdelingen. Ook tijdens het schooljaar kan je op je vrije dagen of in het weekend ingezet worden op verschillende diensten. Je kan zowel tijdens de week als in het weekend ingezet worden tijdens vroeg- of laatdiensten. Je wordt verloond naar de barema's van UZ Gent en zal hetzelfde loon ontvangen als een startend verpleegkundige
-
Studenten slachthuis (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Go4Jobs Maldegem
Type: Studentenjob
Als student kan je volgende taken uitvoeren: - stempels plaatsen op varkens - etiketten plakken - ruggenmerg uitkuisen - meehelpen in de frigo Je kan werken in de vakanties en op zaterdagvoormiddag (starten 6u 's morgens)
-
Handlanger magazijn (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je staat in voor het manueel laden en lossen van pakketten tot 30kg. Je hebt de verantwoordelijkheid dat deze op een vlotte manier verhandeld worden. Je werkt in de nachtploeg en start om 00.30h tot 7.45h. Er is ook de mogelijkheid om in de namiddag van 16h tot 22.15 te werken.
-
Student weekend verkoop (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: jobmatch
Type: Studentenjob
Gekende meubelzaak in het Waasland. Je staat in voor de verkoop van meubels op verschillende afdelingen.
-
Begeleider/Trainer/Coach voor onze Business Academy (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: U-man
Type: Vaste Job
Heb je zin om deel uit te maken van een bedrijf waar iedereen een hart voor mensen heeft? Wens je mee te helpen om ervoor te zorgen dat bedrijfsleiders hun doelstellingen realiseren? Wil je de kans grijpen met topmanagers te werken om hen naar een hoger niveau te tillen? Dan ben je wellicht de geknipte kandidaat om deze functie te vervullen. Je werkt in onze U-MAN Business Academy. Hier volgen onze klanten de opleiding die hen succesvoller zal maken. Je zorgt ervoor dat de klanten erin slagen om de aangeleerde gegevens in hun werkomgeving toe te passen en daarbij de gewenste resultaten behalen. De Business Academy maakt deel uit van de gehele “Services Divisie”. Deze divisie vertegenwoordigt de kern van onze activiteiten. Tijdens de opleiding worden onze klanten individueel opgevolgd en geholpen door onze cursusbegeleiders. Deze zorgen ervoor dat elke klant de gegevens die hij/zij bestudeert volledig begrijpt en in de praktijk kan toepassen. Deze trainingen vinden plaats in onze trainingslokalen in Mechelen en Gentbrugge. Je begeleidt de klanten tijdens hun opleiding: Het is jouw uiteindelijke verantwoordelijkheid dat de klant de opleiding helemaal doorloopt, met een volledig begrip van de leerstof zodat hij/zij die kan toepassen in zijn/haar bedrijf. Je geeft feedback: In het geval je een medewerker (niet de zaakvoerder/manager) hebt begeleid, geef je zijn leidinggevende regelmatig telefonische feedback. Door dit te doen creëren we een goede band met onze klanten en kunnen we hen concrete tips geven om hen te helpen bij het coachen van hun medewerkers. Ook zorg je voor een goede communicatie en uitwisseling van gegevens met de Service Consultants (zo noemen we onze verkopers), zodat zij op de hoogte blijven van de evolutie van hun klanten. Je houdt je administratie in orde: Aan het eind van elke opleidingsdag worden rapporten geschreven over de evolutie van de studenten. Ook andere administratie die eigen aan de job is, moet stipt en correct uitgevoerd worden.
-
Maintenance Planner Fine Food Meat (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT
Type: Vaste Job
Als maintenance planner vertaal je de onderhoudsopdrachten in concrete werkplannen voor het technische team. Zo ben je mee verantwoordelijk voor een goed draaiend machinepark en draag je bij aan de vlotte werking van Fine Food Meat, het vleesverwerkende bedrijf van Colruyt Group. Als technisch-administratief werkvoorbereider heb je verschillende taken: Je bereidt het werk van de technici voor, zowel voor preventieve onderhoudswerken als geplande herstellingen van de machines in deze veelzijdige productie-omgeving (verpakkings- en vacuümmachines, transportsystemen, enz.). Je zorgt ervoor dat het nodige materiaal tijdig beschikbaar is. Je plaatst bestellingen, je controleert de leveringen en volgt ze op, legt artikels uit het magazijn klaar. Je documenteert contactgegevens, handleidingen, schema’s, werkinstructies, instelparameters, technische tekeningen en foto’s. Je doet de opvolging nadat de werken zijn afgerond. Je vervult een aantal administratieve taken zoals het controleren van installatiegegevens, het bewaken van dubbele aanvragen, het nakijken van de parameters van de werkbonnen, het opstellen van de taakvolgorde. Je speelt ook een rol in de veiligheid, gezondheid en hygiëne op het werk. Je werkt op de site Stroppen in Halle.
-
Zelfstandig uitbater Press Shop Merelbeke Hundelgem (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Ubiway Retail
Type: Zelfstandige activiteit
Functieomschrijving Een eigen krantenwinkel uitbaten zonder grote investeringen? Dat kan, bij Press Shop. Sinds de overname van bpost worden onze winkels vernieuwd. Wij verkopen meer dan pers, tabak en loterijproducten. Iets lezen? Wij hebben allerlei magazines, boeken en bestsellers. Een cadeau? Het kaartje, het geschenk en de strik kunnen we je aanbieden. Iets eten of drinken? Neem een broodje of slaatje en geniet ervan in onze coffee corners of onderweg. Een pakketje versturen of ophalen? Kom langs in onze winkels en gebruik de diensten van kariboo of bpost. Zelf een Press Shop-winkel uitbaten? Dat kan, stuur ons jouw cv. De functie Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van de producten Je ontvangt en controleert de leveringen Je vult de producten aan in de winkel Je stuurt de onverkochte (pers-)producten terug en volgt dit op Je beheert de stock Je doet de nodige bestellingen Je maakt dat jouw winkel er proper en netjes uitziet Kortom, je bent verantwoordelijk voor het financieel en commercieel beheer van de winkel. Indien nodig werf je medewerkers aan en stuur je het team aan.
Zoek naar antwoorden van Mercelis H in sociale netwerken
Look for responds of Mercelis H in social networks
Lees alle opmerkingen voor Mercelis H. Laat een reactie achter voor Mercelis H. Mercelis H bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mercelis H. Leave a respond for Mercelis H. Mercelis H on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Mercelis H op de google maps. Adres en contacten Mercelis H Location of Mercelis H on the google maps. Address and contacts of Mercelis H
Andere gerelateerde bedrijven als come Mercelis H Mercelis H: VANNESTE BVBA | PASSION SPRL | Romed | Attipoe, Alfred | Samsonite Europe
Other related companies as Mercelis H: VANNESTE BVBA | PASSION SPRL | Romed | Attipoe, Alfred | Samsonite Europe
Mercelis H is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio Gent (Sint-Amandsberg), België. De volledige naam van het bedrijf is Mercelis H, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09307861328. Het bedrijf Mercelis H bevindt zich op het adres: Heiveldstraat 173,9040. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 989,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 580,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in Mercelis H zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mercelis H is Onroerend goed, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mercelis H is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mercelis H, openstaande posities, locatie van Mercelis H op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Mercelis H is a company, that was registered 1993 in Gent (Sint-Amandsberg) region, Belgium. Full name of company is Mercelis H, company assigned to the tax number BE09307861328. The company Mercelis H is located at the address: Heiveldstraat 173,9040. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 989,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 580,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in Mercelis H were not found.
The main activity of Mercelis H is Real Estate, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Mercelis H is not available. You also can look at reviews of Mercelis H, open positions, location of Mercelis H on the map. For more information, write us to email [email protected]
