HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE

Particuliere bedrijvenBouw - Speciale Handel Aannemers • HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE
Private companiesConstruction - Special Trade Contractors • HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE

Contactgegevens HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: address, phone, fax, email, website, opening hours

HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE

Regio (region): Dendermonde, België

Adres (address): Gentsesteenweg 108-110,9200, België

Telefoon (phone): 052 25 99 69 052 25 99 69

Fax (fax): +32 (56) 932-79-57 +32 (56) 932-79-57

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE
Products information HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE

BTW identificatienummer (tax): BE02495513916
Ondernemingsnummer: 7871948242
Hoofdstad (capital): 215,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 505,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): N\A
Jaar van oprichting (foundation year): 2000
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)

Producten die in HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE
(Get full report from official database of BE for HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE)

Aanvulling soorten activiteiten voor HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE
Addition kinds of activities for HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE

6712. Bankholdingsmaatschappijen | Bank holding companies
331601. Koudgewalst strip of draad | Cold-rolled strip or wire
31110701. Mechanisch leer | Mechanical leather
36430304. Snoerverbindingen, elektrisch | Cord connectors, electric
37430202. Snelle doorvoerauto's en uitrusting | Rapid transit cars and equipment
50849902. Chemische procesapparatuur | Chemical process equipment
52519902. Deursloten en vergrendelsets | Door locks and lock sets
89990703. Behoud van natuurlijke hulpbronnen | Natural resource preservation service

Werken bij HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. Looking for open vacancies in other companies

  • Chauffeur CE (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT KORTRIJK

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een klant die actief is in de bouwsector zoeken wij een gedreven Chauffeur CE. Voor het vervoer van bouwmaterialen en graafmachines zijn we op zoek naar een chauffeur CE vrachtwagen met aanhangwagen. Ervaring met autolaadkraan en/of heftruck is een pluspunt. Ook wordt er sporadisch meegeholpen met de opkuis.

  • TOONZAALVERKOPER (ANZEGEM)

    Regio: ANZEGEM

    Bedrijf: ASAP WAREGEM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een bedrijf in de regio van Waregem zijn we op zoek naar een toonzaalverkoper.

  • Junior internationaal sales coordinator (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor de regio Roeselare zijn we op zoek naar een internationaal sales coordinator die:  Sales meetings en trainingen in België, Nederland en Duitsland organiseert. Een cruciale rol vervult binnen de verkooporganisatie. Meehelpt om de vooropgestelde targets te realiseren. Waakt dat de afdelingen conform de procedures werken en verschillende sales - methodieken coördineert en implementeert. Rapporteert aan de sales manager en de nodige actieplannen bepaalt en opvolgd. Op regelmatige basis aanwezig is in de 3 landen.

  • Productiekracht beton (SINT-TRUIDEN)

    Regio: SINT-TRUIDEN

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant gelegen te Sint-Truiden, regio Hasselt en actief in de betonsector zijn we op zoek naar een produktiekracht in de betonsector (m/v): Je zorgt voor het dagelijks monteren en ontkisten van kuipen en dekplaten in zelfverdichtende beton. Je staat in voor het vullen van de mallen met zelfverdichtende beton Je wisselt je werkzaamheden af met montage van waterzuiveringen Je staat in voor het aanmaken van mortel Je werkt veilig

  • Traffic Officers (m/v) (ZAVENTEM)

    Regio: ZAVENTEM

    Bedrijf: Xtra-interim Mechelen

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor de luchthaven in Zaventem zijn wij op zoek naar traffic officers (m/v). Je bent verantwoordelijk voor de administratieve afhaneling van de vracht op de vluchten. Dit houdt ondermeer in: - Invoer van gegevens in bedrijfsspecifiek datasysteem - Controleren van documenten (inclusief douane-gerelateerde) - Verwerken van documenten volgens de vastgelegde procedures - Uitwisselen van gegevens met douane, klanten en andere diensten omtrent de kenmerken van de vracht (aard, kwantiteit,...)

  • Jobstudent Buurtslagers Delhaize Beervelde (BEERVELDE)

    Regio: BEERVELDE

    Bedrijf: Meat&More

    Type: Studentenjob

    Functieomschrijving Je helpt in het slagersatelier met de bereiding van vleesproducten en schotels. Je staat in voor de verpakking van vers bereide gerechten en je etaleert ze meteen in de koeltoonbank. Je reinigt jouw werkruimte volgende de geldende regels. Met vragen kunnen onze klanten ook bij jou terecht.

  • 25 Studenten animator (HERENTALS)

    Regio: HERENTALS

    Bedrijf: t-interim Herentals

    Type: Studentenjob

    Voor onze klant kijken wij uit naar jobstudenten die aan de slag willen gaan als animator op kids events voor grote organisaties. Je staat in voor het begeleiden van workshops (vb. knutselworkshop), je houdt toezicht op attracties, sporadisch kruip je in de huid van een mascotte,... Natuurlijk zorg je er ook mee voor dat alle benodigdheden tijdig opgesteld staan en dat na het event de nodige afbraakwerken gebeurd zijn en dat alles net opgeruimd is.  Bedrijfsprofiel: Onze klant is een grote speler op de evenementenmarkt. Zij organiseren enkel kids events voor organisaties, gemeentes, ... Zij werken niet voor particuliere evenementen.

  • Productiemedewerker chemie- volcontinu 4/2 stelsel - regio Evergem (EVERGEM)

    Regio: EVERGEM

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Vaste Job

    Je zal werken in een volcontinusysteem (4-2). Concreet werk je vier dagen en ben je nadien 2 dagen thuis. De klant zoekt bij voorkeur mensen uit de bouwsector, omdat dit om ruwer en zwaarder fysiek werk gaat. Daartegenover staat een mooie verloning. Je komt terecht in een team waar je de nodige begeleiding, opleiding en zelfstandigheid krijgt. Mooi loon van meer dan 17 euro/uur. Bedrijfsprofiel: Voor een gekend chemisch bedrijf in de Gentse regio ben ik op zoek naar ervaren arbeiders. Je werkt op de afdeling die grondstoffen produceert die in de staalindustrie gebruikt wordt.

  • Fineervoeger (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: LEYSEN WOOD TRADING

    Type: Vaste Job

    fineer samenvoegen en kleven op plaatmateriaal

  • Junior programmeurs (IZEGEM)

    Regio: IZEGEM

    Bedrijf: SOFT NAERT

    Type: Vaste Job

    We zoeken een enthousiaste, gemotiveerde collega die de noden van onze verschillende klanten kan omzetten naar kant en klare oplossingen. Je werkt in teamverband, maar werkt dikwijls zelfstandig aan uitdagende projecten. Je haalt plezier uit het oplossen van problemen en hebt interesse in bedrijfsprocessen. Jouw persoonlijke inspanningen vertalen zich bij de klant als oplossingen die hen efficiënter en kostenbesparender laten werken.

  • Gerant (DE PANNE)

    Regio: DE PANNE

    Bedrijf: ROBRAS

    Type: Vaste Job

    Brasserrie runnen, leiding en verantwoordelijkheid opnemen.

  • Brunel - Helpdesk IT (Brussel)

    Regio: Brussel

    Bedrijf: ictjob.be

    Type: Zelfstandige activiteit

    Help!! Mijn PC start niet op, ik krijg mijn mail niet open, ik kan niet printen, Ik kan niet inloggen van thuis... Alledaagse It problemen waar we allemaal mee te maken krijgen. Slimme ICT'ers zijn van onschatbare waarde voor onze klanten. We zijn daarom op zoek naar jou! Goed opgeleid, een kei in jouw vakgebied, en vooral gemotiveerd om samen met andere ICT-professionals vanuit een organisatie een belangrijke steen bij te dragen. Profiel Communicatie is uw 2de nature. Jouw klanten verder helpen en ondertussen kennis op doen, daar krijg je voldoening van Je hebt een zeer goede kennis van IT. Deze kunnen zich situeren op niveau van Hardware (PC, laptop, server, printers) of software. Est-ce que tu parles français? Ah oui, bien sûr! I know what being a team player means Adedia company 60K aministratief de binnenkomende It problemen verwerken, schrikt je niet af. (ticketing systeem, etc.) Aanbod Wij bieden je een uitdagende functie binnen een stabiele omgeving Een uitdagende baan binnen een internationale organisatie met een work Hard en play Hard mentaliteit. Aantrekkelijk loonpakket aangevuld met interessante voordelen (firmawagen, tankkaart, maaltijdcheques, hospitalisatie- en groepsverzekering...). Een functie waarin je jezelf kan blijven ontplooien. Reële doorgroeimogelijkheden. Ben jij de helpdeskmedewerker die we zoeken... bezorg ons nu je CV!

Zoek naar antwoorden van HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE in sociale netwerken
Look for responds of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE in social networks

Lees alle opmerkingen voor HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. Laat een reactie achter voor HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. Leave a respond for HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE. HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE op de google maps. Adres en contacten HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE
Location of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE on the google maps. Address and contacts of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE

Andere gerelateerde bedrijven als come HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: VAN PARYS STEPMAN BVBA | WindBag Communication | Carrosserie Beerens | KEULEMANS CHRISTEL | Gobo BVBA

Other related companies as HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE: VAN PARYS STEPMAN BVBA | WindBag Communication | Carrosserie Beerens | KEULEMANS CHRISTEL | Gobo BVBA

HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio Dendermonde, België. De volledige naam van het bedrijf is HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02495513916. Het bedrijf HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE bevindt zich op het adres: Gentsesteenweg 108-110,9200. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 215,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 505,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is Bouw - Speciale Handel Aannemers, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, openstaande posities, locatie van HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is a company, that was registered 2000 in Dendermonde region, Belgium. Full name of company is HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, company assigned to the tax number BE02495513916. The company HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is located at the address: Gentsesteenweg 108-110,9200. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 215,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 505,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE were not found.
The main activity of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is Construction - Special Trade Contractors, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE is not available. You also can look at reviews of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, open positions, location of HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, Dendermonde: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, Dendermonde: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company HEYVAERT & VAN LEMBERGEN ADVOCATENASSOCIATIE, employees, financial statistics.