Bertholdphoto.com
Contactgegevens Bertholdphoto.com: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Bertholdphoto.com: address, phone, fax, email, website, opening hours
Bertholdphoto.com
Regio (region): Brussel (Schaarbeek), België
Adres (address): Victor Hugostraat 52,1030, België
Telefoon (phone): 0495 50 33 53 0495 50 33 53
Fax (fax): +32 (61) 612-64-72 +32 (61) 612-64-72
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Bertholdphoto.com: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Bertholdphoto.com"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Bertholdphoto.com"? - Contact us!
We found such data of Bertholdphoto.com, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Bertholdphoto.com. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Bertholdphoto.com
Products information Bertholdphoto.com
Producten die in Bertholdphoto.com zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Bertholdphoto.com Addition kinds of activities for Bertholdphoto.com
306999. Vervaardigde rubberproducten, nec, nec | Fabricated rubber products, nec, nec
356699. Snelheidswisselaars, aandrijvingen en versnellingen, anders | Speed changers, drives, and gears, nec
382901. Apparatuur voor het meten van vliegtuigen en motorvoertuigen | Aircraft and motor vehicle measurement equipment
37149906. Pcv kleppen | Pcv valves
50219906. Stellingen | Shelving
51720203. Benzine | Gasoline
67339900. Trusts, nec, nec | Trusts, nec, nec
Werken bij Bertholdphoto.com: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Bertholdphoto.com: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Bertholdphoto.com. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Bertholdphoto.com. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief medewerker boekhouden (m/v). (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ACCOUNTEMPS
Type: Interim met optie "vast werk"
Accountemps is momenteel op zoek naar een Administratief medewerker boekhouden (m/v). Onze klant is gelegen in de regio Deinze en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Jouw verantwoordelijkheden als Administratief medewerker boekhouden zijn: Voorbereiden en controleren van de facturen; Inboeken van de aan- en verkoopfacturen; Inspringen bij de allround administratieve taken binnen de firma. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Exclusieve huishoudhulp te Ieper 17 uren per week (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en ben je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 17 u per week voor een gastgezin wonende te Ieper.Voor dit gastgezin zijn we op zoek naar een enthousiaste huishoudhulp die werkt op maandag een halve dag , woensdagnamiddag vanaf 11.30-17.30 u u en vrijdag een volle dag(7 u ) in dit gastgezin. U staat in voor het onderhoud van het huis , daarnaast kookt u een potje op woensdag en doet u de boodschappen. U bent stipt en discreet, u werkt op een verzorgde manier uw taken af.Ons dynamisch en jong drukbezet gastgezin kijkt uit naar uw komst en verwachten dat u zelf initiatief neemt en werk ziet. Is dit iets voor u? Geef ons dan snel een seintje! De hulp bij dit gastgezin kan gecombineerd worden met hulp bij andere gastgezinnen in de buurt. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Passie voor een studentenjob in elektro-mechanische technieken! (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Studentenjob
Voor verscheidene gezonde en goed draaiende klanten, actief in oa. het produceren van machines, het installeren van elektrotechnische installaties, zijn we op zoek naar enthousiaste studenten die tijdens de zomermaanden heel graag hun schoolse kennis willen aanscherpen met praktijkgerichte ervaringen! Als jij een technische richting volgt en je wil graag jouw kennis aanscherpen met gerichte praktijkervaringen, kom dan zeker eens met ons praten! Samen vinden wij een geschikte en superfijne studentenjob voor jou!
-
Heftruckchauffeur 2-ploegen (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food
Type: Vaste Job
Voor een groentenbedrijf in de regio Ardooie zijn wij op zoek naar een gemotiveerde heftruckbestuurder.
-
Klantenadviseur (OUDERGEM)
Regio: OUDERGEM
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Een van onze klant, een verzekeraar niet-leven voor particulieren. Hij stelt verzekeringsoplossingen voor bij Brand, Burgerlijke Aansprakelijkheid, Auto, Ongevallen Privéleven, BA familiale en juridische bescherming is op zoek maar een Klantenadviseur ( NL / FR) De Klantenadviseur draagt bij tot de ontwikkeling van de portefeuille van het kantoor door advies te verlenen en standaardproducten te verkopen. Hij of zij antwoordt op vragen van het publiek Hij of zij verzorgt de administratie van de bestaande portefeuille en werkt mee aan prospectieacties. De Klantenadviseur rapporteert aan de Kantoorverantwoordelijke. Activiteiten I. Commercieel - De klanten en prospects ontvangen en bedienen o De klanten hoffelijk ontvangen (in het kantoor en telefonisch) o De courante verrichtingen efficiënt afhandelen o De behoeften van de klant analyseren en passende offertes opstellen o In de dagelijkse praktijk producten en diensten verkopen conform het beleid voor risicoaanvaarding o Het verzoek indien nodig aan een bevoegde collega toevertrouwen De gesprekken voorbereiden en voeren o Het initiatief nemen voor afspraken als reactie op opportuniteiten o De gesprekken voorbereiden met behulp van de beschikbare commerciële tools o De klant een persoonlijk onthaal geven en zijn behoeften leren kennen o Producten en diensten voorstellen die overeenkomen met de behoeften en er de voordelen van uitleggen o Informatie verstrekken met een detailniveau dat aan de verwachtingen van de klant voldoet o Aan het einde van het gesprek de tevredenheid van de klant valideren Standaardproducten verkopen o De vooraf bepaalde doelstellingen respecteren, ook op het vlak van de productspreiding o De uitrusting van de klanten uitbreiden door middel van campagnes voor kruisverkoop en de upgrade van de portefeuille o De verkoop afronden zodra de klant het voorstel aanvaardt; indien niet, de nodige follow-up verzorgen (opnieuw contact zoeken, een afspraak maken...) - De follow-up van de relatie verzekeren o De follow-up en het verdere contact verzekeren na de verzending van offertes o Een goede dienst na verkoop verzekeren o De klant indien nodig naar Constatel doorverwijzen - Prospecteren -Deelnemen aan door de commerciële directie ontwikkelde acties (prospectiebestanden verwerken...) De eigen commerciële activiteit voorbereiden, organiseren en volgen o De eigen resultaten opvolgen en een wekelijks overzicht van de activiteiten opstellen o In het geval van een bestaande klant/prospectrelatie afspraken verkrijgen, plannen en kwalificeren II. Beheer -De administratie van de bestaande portefeuille verzorgen o Na de verkoop de administratieve follow-up van de dossiers verzorgen o De behandeling van de evenementen en andere beheersdaden verzekeren (mails...) De ter beschikking gestelde commerciële tools en met name de contactgegevens gebruiken en updaten
-
Stikster (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Agilitas Genk
Type: Vaste Job
Je zal instaan voor de afwerking van orthopedische hulpmiddelen en het stikken van corsetten. Je zal moeten werken met verschillende industriële naaimachines. Bedrijfsprofiel: Voor een bedrijf gespecialiseerd in de gezondheidszorg en de productie van onder andere orthesen en prothesen zijn wij op zoek naar een ervaren stikker of stikster.
-
Magazijnier /kruidenkamer (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: NV TerBeke Pluma
Type: Vaste Job
Ontvangen, inboeken, stockeren en afwegen en identificeren van kruiden, additieven en hulpstoffen.
-
Telecomtechnieker (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DCI IT Resources
Type: Werfreserve
Telecomtechnieker (BIO contract) bij Proximus - installatie van telefonie en internet bij particulieren en kleine zelfstandigen - kabels trekken vanuit centrale aansluiten tot aan de kabelkast - registratie van werkzaamheden - telefonische contacten met klanten - draadloze apparaten installeren - stock aanvullen en inventarisatie bijhouden
-
Afwasser (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: HORECA TEAM INVEST
Type: Flexijob
u bent verantwoordelijk voor de afwaskeuken en werkt samen met toffe collega’s.
-
POETSHULP (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AMFORA
Type: Flexijob
Voor een of meerdere avonden in de week. vanaf 18u of 19u Voor het onderhouden zaal&keuken en afwas van een brasserie/tea-room& afwas met afwasmachine.
-
Flexijob keukenmedewerker (HERSELT)
Regio: HERSELT
Bedrijf: BRASSERIE DE MIXX
Type: Flexijob
Ben je op zoek naar een leuke bijverdienste in een jong en dynamisch team? Dan is een flexijob in onze horecazaak misschien iets voor U! Brasserie de Mixx staat voor lekker eten en drinken in een sportief kader. Om ons keukenteam te versterken zijn wij nog op zoek naar enthousiaste medewerkers.
-
Flexi zaal -en keukenmedewerker - Pizza Hut Zemst (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Flexijob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de zaal: Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten. Je bent in staat om een goede service te verlenen. Je bent in staat om telefonische bestellingen te behandelen. Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de verschillende werkstations Je staat in voor het onderhoud van de zaal en het sanitair Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de zaal Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de keuken: Je bent in staat om de bereiding van de voorgerechten, de pizza’s, pasta’s en de salades uit te voeren. Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de werkstations. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de schoonmaak van de keuken. Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de keuken.
Zoek naar antwoorden van Bertholdphoto.com in sociale netwerken
Look for responds of Bertholdphoto.com in social networks
Lees alle opmerkingen voor Bertholdphoto.com. Laat een reactie achter voor Bertholdphoto.com. Bertholdphoto.com bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Bertholdphoto.com. Leave a respond for Bertholdphoto.com. Bertholdphoto.com on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Bertholdphoto.com op de google maps. Adres en contacten Bertholdphoto.com Location of Bertholdphoto.com on the google maps. Address and contacts of Bertholdphoto.com
Andere gerelateerde bedrijven als come Bertholdphoto.com Bertholdphoto.com: Kodi | Vanspauwen A BVBA | EMBRECHTS CHAUFFAGE | REDERIJ MALINSKA | NATUURSTEEN VAN LANDEGHEM BVBA
Other related companies as Bertholdphoto.com: Kodi | Vanspauwen A BVBA | EMBRECHTS CHAUFFAGE | REDERIJ MALINSKA | NATUURSTEEN VAN LANDEGHEM BVBA
Bertholdphoto.com is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio Brussel (Schaarbeek), België. De volledige naam van het bedrijf is Bertholdphoto.com, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04773803710. Het bedrijf Bertholdphoto.com bevindt zich op het adres: Victor Hugostraat 52,1030. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 556,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 103,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in Bertholdphoto.com zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Bertholdphoto.com is Food and Kindred Products, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Bertholdphoto.com is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Bertholdphoto.com, openstaande posities, locatie van Bertholdphoto.com op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Bertholdphoto.com is a company, that was registered 1997 in Brussel (Schaarbeek) region, Belgium. Full name of company is Bertholdphoto.com, company assigned to the tax number BE04773803710. The company Bertholdphoto.com is located at the address: Victor Hugostraat 52,1030. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 556,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 103,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in Bertholdphoto.com were not found.
The main activity of Bertholdphoto.com is Food and Kindred Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Bertholdphoto.com is not available. You also can look at reviews of Bertholdphoto.com, open positions, location of Bertholdphoto.com on the map. For more information, write us to email [email protected]
