Olympia NV
Contactgegevens Olympia NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Olympia NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Olympia NV
Regio (region): Hasselt, België
Adres (address): Kuringersteenweg 242,3500, België
Telefoon (phone): 011 25 30 31; 011 25 63 30 011 25 30 31; 011 25 63 30
Fax (fax): 011 25 66 79 011 25 66 79
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Olympia NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Olympia NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Olympia NV"? - Contact us!
We found such data of Olympia NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Olympia NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Olympia NV
Products information Olympia NV
Producten die in Olympia NV zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Olympia NV Addition kinds of activities for Olympia NV
16229904. Viaductconstructie | Viaduct construction
22990108. Tapijtvulling, textiel | Upholstery filling, textile
22990210. Polijstvelden | Polishing felts
30110301. Retreading materialen, band | Retreading materials, tire
34440504. Ovenschuren, plaatmetaal | Furnace casings, sheet metal
37140106. Krukassen assemblage, motorvoertuig | Crankshaft assemblies, motor vehicle
62219900. Commodity contracten makelaars, dealers, nec | Commodity contracts brokers, dealers, nec
63219902. Ziektekostenverzekering | Disability health insurance
Werken bij Olympia NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Olympia NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Olympia NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Olympia NV. Looking for open vacancies in other companies
-
HR VERANTWOORDELIJKE (M/V) 4/5 (ARENDONK)
Regio: ARENDONK
Bedrijf: NORDEX
Type: Vervanging brugpensioen
Nordex Nv is op zoek naar een HR-verantwoordelijke. Samen met directie zal je instaan voor verschillende HR administratieve taken. In deze allround HR-functie bent u het aanspreekpunt voor onze medewerkeers. Je bewaakt nauwgezet het personeelsbeleid en werkt nauw samen met externe dienstverleners: sociaal secretariaat, uitzendkantoren,… Je verzorgt de personeelsadministratie van A tot Z: loonadministratie, uurregistratie, verloven, ziektes, personeelsdossiers, contracten, enz. Op strategisch vlak werk je de verschillende HR processen verder uit en implementeer je ze op de werkvloer. Zo coördineer je o.a. aanwervingen, opleidingen, evaluaties,… en ondersteun je de leidinggevenden in hun taak. Is deze functie iets voor jou? Stuur dan je sollicitatiebrief en cv naar [email protected], t.a.v. Pieter Gaukema van Personeelsadviesbureau Goelen. Je kan rekenen op onze discretie.
-
Manipulator 3 ploegen regio Zedelgem (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: ASAP OOSTENDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Op & afhaken van stukken die gespoten worden. PC gebruiken om labels te maken en die labels opkleven. Gaten opvullen met dekseltjes zodat de verf niet door de gaten gaat.
-
Ervaren procesoperator (M/V) - Chemie (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf actief in de chemische sector is Actief Interim op zoek naar een ervaren procesoperator voor het bewaken van het geautomatiseerde productieproces. Als operator bij deze bioraffinaderij zal jij instaan voor een nauwkeurige aansturing, opvolging en optimalisatie van het productieproces. Bij afwijkingen in het proces zoek jij naar oplossingen! Jij neemt stalen, analyseert deze en voert ook controlerondes uit. Bovendien ben jij technisch aangelegd en zal jij ook instaan voor kleine onderhoudswerken. Je komt terecht in een volcontinu ploegensysteem.
-
DRINGENDE POETSHULP TE BALEGEM (BALEGEM)
Regio: BALEGEM
Bedrijf: AVANTI
Type: Dienstenchequebaan
Verrichten van huishoudelijke taken bij gezinnen te Balegem. Schoonmaken, strijken, koken bij de klanten thuis. Werken op dagen en uren die je zelf wil.
-
Huishoudhulp Kalmthout-Essen (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: PUUUR KAPELLEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u ! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 2.500 gemotiveerde personeelsleden en 13.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Door de voortdurende groei van ons bedrijf zijn we ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Werkuren worden in overleg bepaald. Deeltijds of voltijds uurrooster is mogelijk. Je houdt van poetsen en neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: - Dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, schuren... Je staat in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning - Wassen en strijken - Boodschappen doen en koken: af en toe ga je naar de winkel of bereid je een maaltijd voor je klanten
-
JOBSTUDENTEN VOOR MCDONALD'S WIJNEGEM (WIJNEGEM)
Regio: WIJNEGEM
Bedrijf: DESIREST
Type: Studentenjob
Wij zoeken jobstudenten die ons helpen na de schooluren, in het weekend, tijdens de schoolvakanties en de zomervakantie. Aan de kassa ben je verantwoordelijk voor het onthaal en de bediening van de klanten. Het bieden van een goede, snelle en vriendelijke service staat voor ons centraal. Verder staan onze kassapersonen ook in voor het goede verloop in het restaurant zelf: tafels afruimen indien nodig, vuilbakken ledigen, poetsen,... In de keuken ben je verantwoordelijk voor het bereiden van de verschillende soorten hamburgers, salades en andere kleine gerechten. Ook hier staat service centraal, samen met ordelijkheid en stiptheid. Andere taken die uitgevoerd moeten worden zijn onder andere het aanvullen van de stock, het controleren van de voorraden,...
-
Persoonlijk assistent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: TEMPO-TEAM MEDICA
Type: Studentenjob
Ben jij een student en zoek je nog toffe job waarbij jij jouw sociale persoonlijkheid kunt inzetten? Vind je het leuk om te zwemmen? Woon je in regio Gent? Dan hebben wij de ideale job voor jou! Patrick is een sympathieke meneer die een persoonlijke assistent zoekt. Jouw dag begint met een drankje en een babbel bij Patrick thuis. Een taxi komt jullie oppikken en zet jullie af aan het zwembad. Je helpt Patrick in zijn zwemkleren en jullie zwemmen samen (Patrick kan zelfstandig zwemmen). Na het zwemen drinken jullie nog iets samen. De werkdag(en) zijn bespreekbaar. De werkuren zijn van 13h-17h. Alle kosten; zwembadticket, drankjes en taxi worden door Patrick gedekt. Patrick heeft soms fysieke ondersteuning nodig, dus een beetje fysieke kracht om hem te helpen is noodzakelijk.
-
3e bachelor- of masterstudent Elektromechanica in Essen gezocht (ESSEN)
Regio: ESSEN
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je ondersteunt 2 à 3 dagen per week het team werkvoorbereiding van het bedrijf, dat gelegen is in Essen. Je zal vooral technische dossiers in orde brengen, via Access en Excel, QA/QC documentatie verzamelen en opslaan en bestellingen doen van materialen onder begeleiding van de werkvoorbereider.
-
PREPRESS-MEDEWERKER (INGELMUNSTER)
Regio: INGELMUNSTER
Bedrijf: FEYS
Type: Vaste Job
U bent medeverantwoordelijk voor de opmaak, controle en impositie van de verschillende drukwerken, ook het aansturen van de nieuwste CTP via PDF-workflow behoren tot uw verantwoordelijkheden. Kennis van de Agfa Apogee Workflow is een pluspunt. U heeft reeds ervaring of een gezonde interesse.
-
Technical Support – Planner M/V (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: TIM SECURITY Bvba
Type: Vaste Job
Kijk je uit naar een interne functie op kantoor? En niet zomaar een functie, maar een functie als spilfiguur in een jong, ambitieus en toekomstgericht beveiligingsbedrijf? Zie je het zitten om telefonisch uiteenlopende problemen van klanten op te lossen? En daarnaast het werk van je collega’s in te plannen? Werk je stressbestendig en gestructureerd? Alle vragen positief beantwoord? In dat geval bieden we je een interessante functie aan. Tim Security is dringend op zoek naar een voltijdse Technical Support – Planner Tim Security uit Kontich heeft al meer dan 25 jaar ervaring op het vlak van elektronische beveiligingssystemen. We specialiseren ons in het plaatsen en onderhouden van alarm- en brandsystemen, camerabewaking, inbraakbeveiliging, toegangscontrole en videofonie. We richten ons zowel naar de particuliere eindgebruiker als de professionele markt. Word jij onze nieuwe collega? Wat doet een Technical Support – Planner? In het kort komt het hierop neer: je bent het middelpunt, de spilfiguur en het doorgeefluik van de firma. Je coördineert de projecten van de verkopers, spreekt een uitvoerdatum af met de klant en plant alles gestructureerd in. Je bereidt het werk van de techniekers technisch voor op basis van de feedback van de accountmanagers. Verder geef je technische ondersteuning aan klanten die bellen met een probleem of vraag. Dat kan van alles zijn: “Hoe moet ik een code aanmaken? Hoe installeer ik een app op mijn smartphone? De contactpersoon in de meldkamer verandert, hoe regel ik dat?” Voor hen ben je de eerste contactpersoon, je probeert hun probleem snel en klantvriendelijk op te lossen. Wat is het ideale profiel van onze toekomstige Technical support – Planner? • Je hebt een technische achtergrond met het liefst 2 à 3 jaar ervaring in de sector • Je luistert goed en gaat technisch-analytisch te werk • Je bent een stressbestendige multitasker en blijft kalm en rustig in alle omstandigheden • Je bent sociaalvaardig en gebeten om mensen verder te helpen als ze een probleem hebben • Je werkt zeer gestructureerd en volgt alle taken op die gekoppeld zijn aan de verschillende projecten • Je bent contactvaardig, drukt je uitstekend uit in het Nederlands, vlot Engels, noties Frans • Je woont in de omgeving van Groot-Antwerpen
-
Chauffeur C regio Genk (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: TAILORMADE LOGISTICS
Type: Vaste Job
Tailormade Logistics (TML) is een dynamische, creatieve en succesvolle logistieke dienstverlener en transportgroep. Wij werken voor multinationals in oa ‘automotive & fashion’. Ons hoofdkantoor bevindt zich in de Gentse Zeehaven, waar we na 20 jaar uitgegroeid zijn tot een gevestigde waarde. Daarnaast hebben we filialen in Wallonië, Limburg, Frankrijk, Italië en Zweden. Wij bieden innovatieve oplossingen aan op zowel logistiek vlak (reverse logistics, crossdocks, …) als transport (intermodaal met de trein, shortsea, luchtvracht,..). Om onze groei te ondersteunen zijn wij op zoek naar een Chauffeur C regio Genk om 's nachts en tijdens de voormiddag te werken. Je voert nationale transporten uit tussen de verschillende sites van TML en onze klanten. Je controleert de ladingen op zowel kwaliteit, kwantiteit als veiligheid. Je onderhoudt steeds goed contact met de mensen op de planning zodat de ritten zo efficiënt mogelijk kunnen uitgevoerd worden. Je helpt mee met laden en lossen.
-
reclamebedelers huis-aan-huis gezocht regio HEINDONK (HEINDONK)
Regio: HEINDONK
Bedrijf: BELGISCHE DISTRIBUTIEDIENST
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij op zoek naar een leuke bijverdienste in jouw buurt? Dan hebben wij de opdracht voor jou! Voor de uitbreiding van ons netwerk aan zelfstandige promo koeriers zijn wij steeds op zoek naar gemotiveerde en dynamische mensen om kranten in folders te bedelen. Heel flexibele uren - jij bepaalt waar je wilt bedelen.
Zoek naar antwoorden van Olympia NV in sociale netwerken
Look for responds of Olympia NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Olympia NV. Laat een reactie achter voor Olympia NV. Olympia NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Olympia NV. Leave a respond for Olympia NV. Olympia NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Olympia NV op de google maps. Adres en contacten Olympia NV Location of Olympia NV on the google maps. Address and contacts of Olympia NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Olympia NV Olympia NV: CARROSSERIE ROBERT NV | BANG & OLUFSEN/ DE RAMMELAERE | Travel Plus | Consutec | Serneels Christophe BVBA
Other related companies as Olympia NV: CARROSSERIE ROBERT NV | BANG & OLUFSEN/ DE RAMMELAERE | Travel Plus | Consutec | Serneels Christophe BVBA
Olympia NV is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio Hasselt, België. De volledige naam van het bedrijf is Olympia NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04030578613. Het bedrijf Olympia NV bevindt zich op het adres: Kuringersteenweg 242,3500. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 410,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 693,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Producten gemaakt in Olympia NV zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Olympia NV is Lidmaatschapsorganisaties, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Olympia NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Olympia NV, openstaande posities, locatie van Olympia NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Olympia NV is a company, that was registered 2006 in Hasselt region, Belgium. Full name of company is Olympia NV, company assigned to the tax number BE04030578613. The company Olympia NV is located at the address: Kuringersteenweg 242,3500. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 410,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 693,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Products created in Olympia NV were not found.
The main activity of Olympia NV is Membership Organizations, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Olympia NV is not available. You also can look at reviews of Olympia NV, open positions, location of Olympia NV on the map. For more information, write us to email [email protected]
