SHE Consultancy

Contactgegevens SHE Consultancy: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SHE Consultancy: address, phone, fax, email, website, opening hours

SHE Consultancy

Regio (region): Brugge, B-8200 - BE, België

Adres (address): t Hoge 39, België

Telefoon (phone): +32 (69) 153-63-40 +32 (69) 153-63-40

Fax (fax): 32 50 39 28 44 32 50 39 28 44

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SHE Consultancy: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SHE Consultancy"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SHE Consultancy"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van SHE Consultancy, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen SHE Consultancy. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of SHE Consultancy, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SHE Consultancy. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti SHE Consultancy
Products information SHE Consultancy

BTW identificatienummer (tax): BE06926025390
Ondernemingsnummer: 9923919677
Hoofdstad (capital): 860,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 781,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Normaal
Jaar van oprichting (foundation year): 1993
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative

Producten die in SHE Consultancy zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor SHE Consultancy
(Get full report from official database of BE for SHE Consultancy)

Aanvulling soorten activiteiten voor SHE Consultancy
Addition kinds of activities for SHE Consultancy

1455. Kaolin en bal klei | Kaolin and ball clay
326101. Badkamer accessoires / toebehoren, glanzend china of aardewerk | Bathroom accessories/fittings, vitreous china or earthenware
20460206. Saladeolie, maïs | Salad oil, corn
22990103. Haar, gekruld: voor stoffering, kussen en quiltvulling | Hair, curled: for upholstery, pillow, and quilt filling
30889906. Tubs (bad, douche en was), kunststof | Tubs (bath, shower, and laundry), plastics
36340102. Ovenschotels, elektrisch | Casseroles, electric
47310103. Customhouse makelaars | Customhouse brokers
50830000. Boerderij- en tuinmachines | Farm and garden machinery
51699906. explosieven | Explosives
63119903. Begrafenis verzekeringsmaatschappijen | Burial insurance societies

Werken bij SHE Consultancy: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SHE Consultancy: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SHE Consultancy. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SHE Consultancy. Looking for open vacancies in other companies

  • Chauffeur CE - Containertransport (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je doet voornamelijk ritten binnen de Benelux. Meestal doe je dagritten maar er kunnen al eens overnachtingen aan te pas komen.

  • Elektromonteur / Elektricien (ZWIJNDRECHT)

    Regio: ZWIJNDRECHT

    Bedrijf: IMPACT

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Voor het project van onze klant in Antwerpen (Zwijndrecht B) zoeken we 21 medewerkers om hun team te versterken tijdens de werkzaamheden op de werf. Dit zal in een 3 ploegen systeem verlopen 1 ploeg VROEGE (6.00u tot 14.00u) 1 ploeg DAG (7.30 tot 16.00u) 1 ploeg LATE (14.00u tot 22.00u) De ploegen zullen vast zijn en niet roteren (tenzij planning anders vereist) Taakomschrijving: Onderhouden, herstellen en in werking stellen van elektrische installaties • Monteren van kabelbanen, conduct en ondersteuningen. • Trekken van kabels van verschillende secties. • Aansluiten van verschillende types van kabels. • Installeren en aansluiten van elektriciteitskasten en verdeeldozen. • Uitvoeren van testen op elektrische kringen. • Rapporteren aan de voorman. • Instrument op P&ID's herkennen zoals ventiel, hi valve, standmeting, debietsmeting. • Veiligheid als prioriteit. • Kennis van veilig uitvoeren werkzaamheden volgens AREI vereist. • Reeds werkzaam geweest in de chemie of petrochemie; • Werken met werkvergunningssysteem en veiligheidsprogramma’s. • Maken en monteren secundaire baan • Trekken en aansluiten voedingskabels en signaalkabels • Bedradingen leggen in of tussen borden • Lezen en interpreteren van ISO’s • P&ID (R&I) schema’s kunnen lezen en “asbuilt” maken voor het instrumentatie gedeelte. • In dienstname van instrumenten • Invoeren van kabels in kasten • Monteren van kasten • Bewerken, boren, zagen, schilderen en montage en demontage van kleine constructies, kabelbanen en toebehoren • Montage en demontage van instrumenten en toebehoren • Ontmantelen en aansluiten van elektrische kabels in: elektrische borden, verdeeldozen, apparaten, motoren, • verlichtingsapparatuur, … • Algemene elektrische werkzaamheden in laag - en hoogspanningslokalen onder begeleiding van een • bevoegde (BA5) medewerker • Uitvoeren van noodzakelijke elektrische testen bij uit- en indienstneming van technische installaties • Plaatsen van mechanische onderdelen in field • Plaatsen van instrumenten • Plaatsen van kabelbanen • Plaatsen van ondersteuning van kabelbanen • Werken met Unistrut

  • Veelzijdige magazijnier - Wetteren (WETTEREN)

    Regio: WETTEREN

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je staat in nauw contact met onze leveranciers teneinde een optimale ondersteuning te kunnen bieden aan onze technische dienst (atelier) en/of rechtstreeks aan onze klanten. Tevens ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van de fysieke behandeling van zowel de inkomende als de uitgaande pakketten, het bijhouden van de goederenbewegingen en de interne organisatie in het magazijn. In deze rol: Sta je in voor de opmaak van offertes Zoek je onderdelen op Beheer je en volg je facturen op Volg je de status van offertes/orders op en bewaak je de leveringstermijnen Ga je bij het ontvangen van een order (door de technische dienst of rechtstreeks door de klant), de bestelling voorbereiden teneinde bij de dragen aan een correcte en tijdige levering van de benodigde materialen hetzij voor de herstelling van onze toestellen in de huurvloot of directe levering aan de klant Neem je de materialen/goederen in ontvangst, ga je hierop een controle uitvoeren en sla je deze op in het magazijn Hou je wijzigingen bij in het voorraadbeheersysteem Ga je de materialen/ goederen fysiek opslaan en verplaatsen Hou je het magazijn en de ontvangstbalie proper en opgeruimd Verzorg je baliewerk (ontvangst van teruggebrachte toestellen) Je rapporteert aan de Technisch aankoper/Hoofdmagazijnier.

  • Celmanipulatietechnoloog (tijdelijk) (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: UZ Antwerpen

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Het centrum voor celtherapie en regeneratieve geneeskunde (CCRG) werd in 2005 opgericht in het UZA als een multidisciplinair platform voor gevestigde klinisch-experimentele celtherapieën. Deze celtherapiefaciliteit heeft sinds 2015 een GMP-fabricagevergunning voor de productie van: bereiding van limbale epitheelcellen op amnionmembraan voor de behandeling van limbale stamcel deficiënties. therapeutische celvaccins voor de behandeling van diverse soorten kanker en voor de behandeling van de auto-immuunziekte multiple sclerose. CCRG omvat 2 erkende cellenbanken, nl. de hematopoiëtische stamcellenbank en de celtherapiefaciliteit, alsook een R&D afdeling waarbij nieuwe vormen van cellulaire immuuntherapie worden getest. In het kader van de ontwikkeling van een nieuwe T-celtherapie voor hematologische maligniteiten zijn we nog op zoek naar een celmanipulatietechnoloog Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor het plannen, uitvoeren en wetenschappelijk rapporteren van de ontvangst, verwerking en cryopreservatie van perifere bloedstalen volgens strikte kwaliteitsnormen voor de opvolging van celgemedieerde immuniteit (CMI) bij personen die participeren in klinische studies; Je voert zelfstandig steriele celmanipulaties uit, alsook celanalyses (o.a. automatische celtelling, ELISA, ELISPOT en flowcytometrische bepalingen), onder GLP/SOP normen; Je staat in voor het proactief aansturen, opvolgen en uitvoeren van logistieke opdrachten en algemene labotaken (o.a. stockbeheer en administratie in het kader van het kwaliteitssysteem); Je ondersteunt lopende R&D-projecten; Je voert bijkomend research uit (bv. validaties) ter verbetering van de technieken; Je bent medeverantwoordelijk voor de training op de werkplaats van nieuwe medewerkers en stagiaires. Wat verwachten we van jou? Je bent in het bezit van een bachelordiploma medische laboratoriumtechnologie of farmaceutische en biologische laboratoriumtechnologie; Ervaring met steriele celkweek is een pluspunt; Je werkt nauwgezet en nauwkeurig; Je bent een uitstekende teamplayer; Flexibiliteit inzake werkuren is wenselijk. Wat biedt het UZA jou als werkgever? Voltijds bediendecontract van bepaalde duur voor 1 jaar (met mogelijkheid tot verlenging); Ruime bijscholingsmogelijkheden; Recuperatie 40-uren week; 8 bijkomende UZA vakantiedagen buiten de wettelijke vakantie; Maaltijdcheques ter waarde van 4 EUR per gewerkte dag (8u); Werken in een uitdagende, stimulerende en multidisciplinaire researchomgeving met state-of-the-art medische technologie; Verschillende kinderopvangmogelijkheden. Interesse? Ben je geïnteresseerd? Solliciteer dan ten laatste 31/10 online via www.uzatrektaan.be. Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kan je terecht bij Claire van Heeswijk op het nummer 03 821 32 30. Voor meer informatie over de functie-inhoud kan je terecht bij Prof. Van Tendeloo op het nummer 03 821 36 61 of bij Dr. Anguille op het nummer 03 821 56 96 of via [email protected]

  • Slager (WONDELGEM)

    Regio: WONDELGEM

    Bedrijf: Go4Jobs Evergem

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als slager ben je verantwoordelijk voor het bewerken en verwerken van vlees. Daarnaast bereid je ook kant-en-klare gerechten en salades. Je zorgt er voor dat de toonbank steeds aangevuld is. Je helpt bij het reinigen en schoonmaken van de materialen, de winkel en de keuken.

  • Monteur vloerverwarming (DILSEN-STOKKEM)

    Regio: DILSEN-STOKKEM

    Bedrijf: IMPACT NV

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je bezit een passie voor techniek en geniet van de vrijheid en verantwoordelijkheid die een job in de bouwsector je kan bieden?... dan is deze job je op het lijf geschreven! Jouw takenpakket als monteur bestaat uit: voorbereidende werkzaamheden op de werf plaatsen van ondervloer montage van leidingen en in gebruik stellen van de verwarmingsinstallatie orde en netheid op de werf garanderen

  • Huishhoudhulp (WAASMUNSTER)

    Regio: WAASMUNSTER

    Bedrijf: T-INTERIM LOKEREN

    Type: Dienstenchequebaan

    Werken met dienstencheques isweggelegd voor mensen met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en eenpositieve, zelfstandige instelling. Het gaat over activiteiten die inspelen opindividuele, persoonlijke of familiale behoeften in het kader van hetdagelijkse leven. Hulp met huishoudelijk karakter bij de particulier thuis,namelijk: · Schoonmaken van de woning met inbegrip van ramen · Wassen en strijken · Kleine naaiwerken · Bereiden van maaltijden · Boodschappen doen Wij zijn dringend op zoek naar iemand voor de regio Zele / Waasmunster.

  • Huishoudhulp m/v - Regio Kampenhout/Berg/Kapelle-op-den-bos (KAMPENHOUT)

    Regio: KAMPENHOUT

    Bedrijf: Daoust Vilvoorde

    Type: Dienstenchequebaan

    Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgisch HR-bedrijf. Verkozen tot Entreprise de l'Année 2016, is Daoust een familiaal bedrijf van de 3de generatie, actief in de 3 regio's van het land en in de domeinen van Interim, Selectie & Rekrutering, Outplacement, Career Management, Dienstencheques & Public Sector. De menselijke waarden, de kwaliteit en de diversiteit zijn belangrijk. Daoust wenst dat zijn medewerkers een weerspiegeling vormen van de moderne maatschappij in al haar rijkdom en verscheidenheid. Wij garanderen een objectieve en non-discriminerende selectieprocedure, waarbij kandidaten enkel getest en geselecteerd worden op basis van hun kwaliteiten en vaardigheden. Welkom bij Daoust, Welcome to the Family! - Schoonmaken - Strijken - Respectvolle communicatie met de klant - Opruimen van ruimtes - Afwassen en de vaat opbergen - Eventueel strijken en wassen van kleding - Schoonmaakmaterieel onderhouden en opbergen

  • Toegewijde HUISHOUDHULP - Ranst-Broechem (RANST)

    Regio: RANST

    Bedrijf: VAN CAUTEREN

    Type: Dienstenchequebaan

    Overtuig ons met jouw enthousiasme én goesting om als huishoudhulp aan de slag te gaan en deze job is voor jou! Huishoudhulp Van Cauteren is een familiaal bedrijf, zeer lokaal binnen een kleine regio. Wij kénnen al onze huishoudhulpen, wat maakt dat er een vertrouwde en open sfeer is. Samen met jou bepalen wij zeer zorgvuldig een werkrooster op maat waarbij iedereen zich gelukkig voelt. Verre verplaatsingen worden vermeden zodat een vervanging vlot kan worden ingepland. Wij bieden een vaste job binnen een stabiel bedrijf waarin opleiding, persoonlijke begeleiding en oprechte waardering een vaste waarde zijn. Met een warm onthaal en een vriendelijke lach word je door onze kantoormedewerkers verwelkomd. Kleinschaligheid samen met een uitermate professionele omkadering. Zo maken wij reeds tien jaar het verschil. Goesting om ons enthousiast team te versterken? Aarzel niet en bel 03 294 37 67. Wij maken graag met je kennis.

  • Jobstudent ergotherapie/orthopedagogie/verpleegkunde of zorgkunde voor DVC De Bron (ZOTTEGEM)

    Regio: ZOTTEGEM

    Bedrijf: DVC DE BRON

    Type: Studentenjob

    Als jobstudent sta je in voor de dagelijkse zorg, hygiëne, voeding, therapeutische ondersteuning, animatie… van onze gebruikers. Daarbij behandel je hen met respect en geef je hen een thuisgevoel. Je werkt samen met je collega’s zorgkundigen, verpleegkundigen en ergotherapeuten.

  • Textielmedewerker tufter/tuftster 2 ploegen (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: BALTA GROUP - DIVISIE ITC

    Type: Vaste Job

    Je gaat aan de slag bij Balta: producent van kamerbreed designtapijt. Afdeling tuft: Het bevoorraden en bedienen van één of meerdere industriële tuftmachines voor de productie van textielvloerbekleding volgens de veiligheidsvoorschriften en de productievereisten (kwaliteit, termijnen, ...), controleren van het uitzicht van de textielvloerbekleding en de productiegegevens teneinde een kwaliteitsvol textielvloerbekleding af te leveren. Belangrijke taken: programmeren van machines ahv snelheid, motief, ... bobijnen en tuftdoek installeren op machine draadafwijkingen detecteren en oplossen tuftdoek loskoppelen nodige opvolging voorzien

  • Elektrisch ontwerper (Regio Aarschot-Diest-Haacht)

    Regio: Regio Aarschot-Diest-Haacht

    Bedrijf: RUN4TALENTS

    Type: Vaste Job

    Voor onze klant is Run4Talents op zoek naar een Electrical Design Engineer! Binnen het team van R&D staat u in voor het volledige elektrische ontwerp van productiemachines. U vervaardigt zelfstandig PLC sturingen. U maakt visualisaties met WinCC of andere toepassingen. Vanuit een concept maakt u een volledig ontwerp met de nodige uitvoeringsplannen van de sturingen en kastenbouw. U documenteert en analyseert constructies en machines of schakelingen en installaties of circuits en componenten. U voert tussentijdse en eindverificaties van het eigen werk uit en registreert deze. U signaleert mogelijkheden voor continuering en uitbreiding van werkzaamheden voor opdrachtgevers. U volgt de laatste technologische ontwikkelingen op.

Zoek naar antwoorden van SHE Consultancy in sociale netwerken
Look for responds of SHE Consultancy in social networks

Lees alle opmerkingen voor SHE Consultancy. Laat een reactie achter voor SHE Consultancy. SHE Consultancy bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SHE Consultancy. Leave a respond for SHE Consultancy. SHE Consultancy on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie SHE Consultancy op de google maps. Adres en contacten SHE Consultancy
Location of SHE Consultancy on the google maps. Address and contacts of SHE Consultancy

Andere gerelateerde bedrijven als come SHE Consultancy SHE Consultancy: Afsluitingen Vermeulen | Van den Weghe NV | GUELL | PROBISCO SPRL | WIN S.A

Other related companies as SHE Consultancy: Afsluitingen Vermeulen | Van den Weghe NV | GUELL | PROBISCO SPRL | WIN S.A

SHE Consultancy is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio Brugge, B-8200 - BE, België. De volledige naam van het bedrijf is SHE Consultancy, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06926025390. Het bedrijf SHE Consultancy bevindt zich op het adres: t Hoge 39. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 860,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 781,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in SHE Consultancy zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van SHE Consultancy is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SHE Consultancy is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SHE Consultancy, openstaande posities, locatie van SHE Consultancy op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

SHE Consultancy is a company, that was registered 1993 in Brugge, B-8200 - BE region, Belgium. Full name of company is SHE Consultancy, company assigned to the tax number BE06926025390. The company SHE Consultancy is located at the address: t Hoge 39. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 860,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 781,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in SHE Consultancy were not found.
The main activity of SHE Consultancy is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of SHE Consultancy is not available. You also can look at reviews of SHE Consultancy, open positions, location of SHE Consultancy on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over SHE Consultancy, Brugge, B-8200 - BE: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf SHE Consultancy, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about SHE Consultancy, Brugge, B-8200 - BE: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company SHE Consultancy, employees, financial statistics.