PWR Consultants
Contactgegevens PWR Consultants: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PWR Consultants: address, phone, fax, email, website, opening hours
PWR Consultants
Regio (region): Brussels - BE, België
Adres (address): 43 Rue de LAmbleve - 1160 Audergham, België
Telefoon (phone): 0870 737 7700 0870 737 7708 0870 737 7700 0870 737 7708
Fax (fax): +32 (87) 211-22-61 +32 (87) 211-22-61
E-Mail: [email protected]
Website: maison-france.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PWR Consultants: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PWR Consultants"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PWR Consultants"? - Contact us!
We found such data of PWR Consultants, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PWR Consultants. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PWR Consultants
Products information PWR Consultants
Producten die in PWR Consultants zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor PWR Consultants Addition kinds of activities for PWR Consultants
399906. Paraplu's, rieten en delen | Umbrellas, canes, and parts
07820210. Turf installatie diensten, behalve kunstmatige | Turf installation services, except artificial
34439909. Ladles, metalen plaat | Ladles, metal plate
36210105. Frequentie omzetters (elektrische generatoren) | Frequency converters (electric generators)
37159906. Aanhangwagens of bestelwagens voor het vervoer van paarden | Trailers or vans for transporting horses
50940102. Diamanten (edelstenen) | Diamonds (gems)
Werken bij PWR Consultants: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PWR Consultants: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PWR Consultants. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PWR Consultants. Looking for open vacancies in other companies
-
Frituurmedewerker - Deeltijds (KAPRIJKE)
Regio: KAPRIJKE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een trouwe klant in Kaprijke zijn wij, AGO Jobs&HR Zelzate, op zoek naar een DEELTIJDSE FRITUURMEDEWERKER. Jij straalt als het uithangbord van de frituur en verwelkomt alle klanten met je eeuwige glimlach. Je neemt vervolgens correct de bestellingen op en bereidt deze zodat de klant tevreden kan eten. Als deeltijdse kracht werk je steeds elke woensdag, donderdag en vrijdag, steeds elke middag en avond. Uren zijn: 11u30 - 13u30 en 17u00 - 21u00/22u00. Andere dagen (zaterdag en zondag) zijn bespreekbaar, maar geen verplichting.
-
Monteur (DUFFEL)
Regio: DUFFEL
Bedrijf: Start People Herentals
Type: Interim met optie "vast werk"
• Je monteert, demonteert en voert preventief onderhoud uit aan walslagers en inbouwstukken op alle cilinders voor onze walserij-afdeling (vooral koudwals). Dit alles doe je volledig zelfstandig. • Je manipuleert hierbij gewichten tot 125 ton (met rolbrug of kraan). • Je voert zelfstandig walsenwissels uit. • Je maakt deel uit van een permanentie oproepsysteem waarbij je om de 4 weken gedurende 7 kalenderdagen de permanentie verzorgt.
-
Preparatiemedewerker (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: Let's Work
Type: Interim met optie "vast werk"
Als preparatiemedewerker zal je na je opleiding verantwoordelijk worden voor de gebruikte kleuren in het productieproces. Hierbij kan je rekenen op een takenpakket met diversiteit! – staalnames uitvoeren; – referentiestalen hiermee vergelijken; – beoordelingen maken op basis van kleur en aspect; – kleurcorrecties uitvoeren; – inkt-verbruiken registreren; – … Ben jij de duizendpoot op zoek naar een toffe job met afwisseling? Geef ons snel een belletje!
-
HUISHOUDHULP Grobbendonk - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Het is een deeltijdse job van 13 tot 38 uren per week. Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Bouwel en Grobbendonk. Woon je niet in Grobbendonk? 't Gerief is actief in de Kempen en we hebben openstaande vacatures in volgende gemeenten: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Lille, Kasterlee, Olen, Vorselaar. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Chauffeur CE (RAVELS)
Regio: RAVELS
Bedrijf: VAN ROOY - FBT
Type: Vaste Job
Je hoofdtaak bestaat uit het vervoeren van bouwmaterialen en -machines van en naar de werven. Daarnaast sta je open om je collega's een hand te helpen op de werven. Zie je jezelf tussen deze collega's werken? ( zie foto in bijlage) Neem dan zeker contact met ons op!
-
Geotechnisch Ingenieur (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Solid Talent nv
Type: Vaste Job
Op zoek naar een prestigieus project om jouw tanden in te zetten? Ervaring met geotechnsiche berekeningen en SB260?Neem dan snel met ons contact op voor meer informatie! Je plant en volgt grondonderzoekcampagnes op. Je beheert, inventariseert, interpreteert en analyseert uitgevoerd grondonderzoek. Je maakt studies van funderingen en ondergrondse constructies (zowel geotechnisch ontwerp als structureel ontwerp). Je stelt uitgangspuntennota’s en rekennota’s op. Je maakt stabiliteitsberekeningen. Je begeleidt collega's bij het opstellen van de tekeningen. Je stelt technische bestekteksten op mbt funderingen en ondergrondse constructies. Je beoordeelt en controleert het ontwerp van funderingen en ondergrondse constructies volgens SB260 hoofdstuk 21.
-
zelfstandig vertegenwoordiger technische orthopedie (GERAARDSBERGEN)
Regio: GERAARDSBERGEN
Bedrijf: ORTHO MEDICA
Type: Zelfstandige activiteit
Ortho Medica bestaat sinds 2004 te Geraardsbergen. Sinds onze start leggen wij een belangrijke focus op onze patiënten. We streven een multidisciplinaire aanpak na waarbij de patiënt centraal staat en onderhouden hier voor een goede relatie met artsen-specialisten, verpleegkundigen, kinesisten en ergotherapeuten. We go the extra (s)mile. We zijn actief op het gebied van orthesen, prothesen, mobiliteit (scooters looprekjes en rolwagens), en bracing. Steeds kijken wij uit naar de optimale oplossing voor de patiënt, of dat nu met prefab is of met maatwerk, welke wij vervaardigen in eigen atelier.. Onze missie is om dé partner te zijn van artsen, instellingen en paramedici, zowel in ziekenhuizen als in de rest van de zorgsector om zo tot een optimale klanttevredenheid te komen. . Met sterke merken, eigen maatwerk zowel ambachtelijk als hoogtechnologisch maatwerk en een hoge toegevoegde waarde is Ortho Medica in staat om zich van de concurrentie te onderscheiden. Ortho Medica is stevig verankerd in de zorgsector en heeft de nodige back office om alles vlot te laten verlopen.. In het kader van de verdere uitbouw zijn wij op zoek naar een gemotiveerde: Sales op zelfstandige basis Als sales verantwoordelijke van Ortho Medica, sta je in voor het contact te maken en onderhouden met zorgverstrekers, artsen specialisten en instellingen actief in de zorgsector. Hierbij stel je de diensten en producten van Ortho Medica voor. Je onderhoud deze contacten en communiceert de wensen van de zorgverstrekkers en eventueel de patiënten naar ons toe. Je bezit een meer dan behoorlijke kennis van de producten of bent bereid daar een opleiding in te volgen. Je zorgt voor een vlotte communicatie tussen de verschillende partijen met het doel tot een vlotte en correcte patiëntbehandeling te komen. Functieomschrijving: Je staat in voor de dagelijkse organisatie van je agenda. Je fungeert als contactpersoon naar artsen, instellingen en zorgverstrekkers Je beheerst de verschillende facetten binnen de orthopedie. Dit allemaal met als doel op een uniforme manier te werken binnen het team. Je onderhandelt met klanten, zorginstellingen, zorgverstrekkers, artsen en treedt op als aanspreekpunt voor verschillende interne en externe partijen. Je houdt jezelf continu op de hoogte van de evoluties binnen het domein van de orthopedie. . Je rapporteert aan de CEO Interesse? Indien jouw verwachtingen en profiel beantwoorden aan deze vacature, gelieve jouw cv en motivatiebrief op te sturen via mail naar [email protected]
-
Psycholoog/ ergotherapeut/ audioloog/... (BLANKENBERGE)
Regio: BLANKENBERGE
Bedrijf: FARINA TINA
Type: Zelfstandige activiteit
Multidisciplinaire praktijk is op zoek naar een enthousiaste paramedici om de praktijk verder uit te bouwen.
-
ZELFSTANDIG RECRUITER - regio Roeselare (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: RIELIVE
Type: Zelfstandige activiteit
Je wil je eigen business uitbouwen. Niet meer werken aan de droom van je baas, wel aan die van jezelf. Recruteren is voor jouw een passie. Je vindt mensen via allerhande kanalen. Het uitschrijven van originele vacatures, LinkedIn en Facebook contacten leggen, zelfs op de hoek van de straat of in de supermarkt 'scout' je mensen. Jouw motto is 'doe wat je graag doet en dan werk je nooit nog een dag'. Netwerken is je tweede natuur. De mensen die je zoekt hebben in meer of mindere mate affiniteit met de health & beauty sector en zijn sales talents, recruiter, make up artist, kapper, diëtist, marketing manager, teamleader, business manager of zelfs ondernemer. Stuk voor stuk mensen die op zoek zijn naar een extra / nieuwe opportuniteit of die hun zaak / omzet een boost willen geven. De juiste opportuniteit match jij aan de juiste persoon wars van een curriculum vitae dat slechts een vel papier is dat niet de ganse persoonlijkheid, alle competenties en nog minder de emotionele intelligentie blootlegt. Jij praat met een 'persoon, mens' en haalt het beste naar boven. Je kan een team managen, motiveren en houdt er ook van om opleidingen en trainingen te geven. Je bent dreatief en wil je eigen inbreng. Zelfstandig zijn en werken is je ding.
-
Zelfst. ondernemers in de dienstensector gezocht (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: GDS & CO
Type: Zelfstandige activiteit
Door het groeiende succes zijn we op zoek naar ondernemers op zelfstandige basis in hoofd- of bijberoep. Je helpt mensen besparen op hun maandelijkse facturen. Je vergelijkt de huidige facturen van de klant met het zeer competitieve aanbod van onze partners en sluit zo de contracten af. Je krijgt hiervoor een officiële licentie als verdeler van enkele grote spelers in de markt. Je bezoekt zowel particuliere klanten als zelfstandigen. Door ons uniek referentieprogramma kom je automatisch bij nieuwe klanten terecht, dus koude prospectie is niet noodzakelijk. Je krijgt de nodige opleiding en begeleiding door een ervaren expert. Plaats van samenkomst en meteen ook onze uitvalsbasis is de Ghelamco Arena.
-
2* - .NET developer (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1676790-inline.html?cid=Partner_VDAB .Net Developer For a client active in the digital sector, I am looking for a .Net developer. As a .Net developer you will be part of a team of 15 developers, who are developing a platform, containing 20+ modules, with the latest technologies. .Net Developer - The project Your daily tasks will involve: Develop in .Net, .Net Core Analyse and configuration of the platform Develop within the team .Net Developer - The profile: To be able to apply, you will have to correspond with the description below: Bachelor's degree or equivalent experience Expert of .Net, .Net Core Experience with MySql, SQL Knowledge of Angular.js, Angular .Net Developer - The mission Details about the mission: Long Term project Location: Antwerp Start date: ASAP You feel this opportunity suits you, feel free to contact me at a.anastasiou(A)progressiverecruitment.com, or by phone 02/203.99.00 I will gladly give you more information about this project. Keywords: IT, .Net developer, Angular.js, Angular, API, Node.js, Postgre SQL
-
RESERVE schoonmaak regio Dendermonde 2018 (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Dendermonde zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).
Zoek naar antwoorden van PWR Consultants in sociale netwerken
Look for responds of PWR Consultants in social networks
Lees alle opmerkingen voor PWR Consultants. Laat een reactie achter voor PWR Consultants. PWR Consultants bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PWR Consultants. Leave a respond for PWR Consultants. PWR Consultants on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PWR Consultants op de google maps. Adres en contacten PWR Consultants Location of PWR Consultants on the google maps. Address and contacts of PWR Consultants
Andere gerelateerde bedrijven als come PWR Consultants PWR Consultants: Govaerts & Zonen | Desmet | VAN BOGAERT G & Zn BVBA | Agence Coucke | AMIX SA
Other related companies as PWR Consultants: Govaerts & Zonen | Desmet | VAN BOGAERT G & Zn BVBA | Agence Coucke | AMIX SA
PWR Consultants is een bedrijf dat 1990 is geregistreerd in de regio Brussels - BE, België. De volledige naam van het bedrijf is PWR Consultants, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02459533691. Het bedrijf PWR Consultants bevindt zich op het adres: 43 Rue de LAmbleve - 1160 Audergham. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 277,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 469,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in PWR Consultants zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van PWR Consultants is Rubber en diverse plastic producten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PWR Consultants is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PWR Consultants, openstaande posities, locatie van PWR Consultants op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
PWR Consultants is a company, that was registered 1990 in Brussels - BE region, Belgium. Full name of company is PWR Consultants, company assigned to the tax number BE02459533691. The company PWR Consultants is located at the address: 43 Rue de LAmbleve - 1160 Audergham. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 277,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 469,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in PWR Consultants were not found.
The main activity of PWR Consultants is Rubber and Miscellaneous Plastic Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of PWR Consultants is not available. You also can look at reviews of PWR Consultants, open positions, location of PWR Consultants on the map. For more information, write us to email [email protected]
