MenDo IT
Contactgegevens MenDo IT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MenDo IT: address, phone, fax, email, website, opening hours
MenDo IT
Regio (region): 4020 - Liege - BELGIUM, België
Adres (address): Rue D Elmer - Wandre, België
Telefoon (phone): 32 4 362 13 44 32 4 362 13 44
Fax (fax): +32 (55) 880-53-20 +32 (55) 880-53-20
E-Mail: [email protected]
Website: mendoit.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MenDo IT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MenDo IT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MenDo IT"? - Contact us!
We found such data of MenDo IT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MenDo IT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MenDo IT
Products information MenDo IT
Producten die in MenDo IT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor MenDo IT Addition kinds of activities for MenDo IT
208500. Gedistilleerde en gemengde dranken | Distilled and blended liquors
422101. Lift opslag | Elevator storage
35560204. Deegmengmachines | Dough mixing machinery
36120309. Verlichtingstransformatoren, straat en luchthaven | Lighting transformers, street and airport
42260201. Meubelopslag, zonder plaatselijke vrachtwagens | Furniture storage, without local trucking
Werken bij MenDo IT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MenDo IT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MenDo IT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MenDo IT. Looking for open vacancies in other companies
-
LAGO zoekt: horecamedewerker in een sportief jasje! (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Synergie Beveren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Vergeet de hagelwitte stranden op Aruba en de Zeedijk in Blankenberge, LAGO Beveren is dé place to be als je van zwemmen houdt. Met hun spannende wildwaterbaan, verwarmd buitenbad, verzorgd wellnesscomlex en veilige peuterbaden biedt dit zwemparadijs voor ieder wat wils! Met hun hip Rest-eau-Café speelt LAGO perfect in op je buikgevoel: want zeg nu zelf, wat is er heerlijker dan een lekkere maaltijd na een middagje zwemmen? Om hun team enthousiaste obers te versterken, gaat LAGO op zoek naar nieuw talent. Als ober sta je in voor het culinair genot van alle bezoekers. Je verzorgt de mise-en-place, neemt hun bestelligen op, speelt in op hun noden en wensen en zorgt voor een correcte en klantvriendelijke bediening.
-
Junior/Senior Dossierbeheerder - Heist op den berg (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: ACCOUNTEMPS
Type: Interim met optie "vast werk"
Accountemps is momenteel op zoek naar een Junior en Senior Dossierbeheerder te Heist op den berg. Onze klant is een middelgroot kantoor in Heist op den berg waar een familiale cultuur heerst. Je komt terecht in een moderne werkomgeving met fijne aangename collega's. Het kantoor is vlot bereikbaar zowel met de wagen als met het openbaar vervoer. Er worden verschillende opleidingsmogelijkheden voorzien om te groeien tot volwaardig dossierbeheerder. Je bent verantwoordelijk voor volgend takenpakket: Je voert de algemene en analytische boekhouding uit van één of meerdere van onze bedrijven Je verzorgt de periodieke afsluitingen (maand, kwartaal, jaar) Je maakt de jaarrekeningen en verslagen op Je verzorgt het contact met klanten en derde partijen Je staat in voor de volledigheid van dossiers Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Lochristi (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Poetshulp Kasterlee (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: PUUUR HERENTALS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 3.000 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Poetsvrouw/Poetsman met de beste loonsvoorwaarden - Regio Stevoort (KURINGEN)
Regio: KURINGEN
Bedrijf: Schoonmaakzorg
Type: Dienstenchequebaan
Welkom bij Schoonmaakzorg, een dienstenchequebedrijf met reeds 10 jaar ervaring in de schoonmaaksector. Bij ons ligt de nadruk op het menselijk aspect. Onze passie is mensen helpen. Het doet ons deugd mensen aan het werk te zetten met diezelfde passie en te streven naar de perfecte match tussen klant en huishoudhulp! Ons motto: Samen Respect, Samen Sterk! Zit jij te popelen om mensen te helpen, hun zorgen te verlichten door als poetshulp een handje toe te steken in het huishouden? Poetsen, boodschappen doen, al dan niet samen met jouw klant. Wassen en strijken staan jou niet in de weg? Dan ben jij "de geschikte huishoudhulp" die wij zoeken om ons schoonmaak-team te ondersteunen! Aarzel niet en solliciteer nu, want sterk werk blinkt!
-
Studenten gezocht Hema Ronse (RONSE)
Regio: RONSE
Bedrijf: National Retail Unit
Type: Studentenjob
Hema Ronse is op zoek naar mature studenten die beschikbaar zijn tijdens de week alsook tijdens week-ends en schoolvakanties.
-
Software support medewerker (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Liantis talent services
Type: Vaste Job
Liantis ondersteunt al wie onderneemt en/of mensen tewerkstelt. Bij ons vind je een vertrouwde compagnon de route die je vanuit een geïntegreerde aanpak op elk moment van je ondernemerstraject de gepaste oplossing aanreikt: van de start als zelfstandige, over de aanwerving van personeel, de uitbouw van een HR- en welzijnsbeleid, via de bescherming tegen risico’s tot aan de pensionering. Dat doen we zowel digitaal als op één van onze 60 locaties in België. Zo zorgen we ervoor dat ondernemende mensen op hun twee oren kunnen slapen voor al hun mensenzaken. Voor meer informatie: Liantis.be. Ter versterking van het IT-team van Liantis in Brugge zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v) Software support medewerker FUNCTIE Het IT-domein Groep biedt IT-oplossingen aan de groeps- en overkoepelende diensten van Liantis. Dit gaat om diensten zoals Sales & Marketing, HR, Verzekeringen, Finance en Facilty en IT, maar ook overkoepelende toepassingen zoals de toegang tot het online portaal voor klanten, ADMB website beheer, master data management… Als support medewerker kom je terecht in een enthousiast en professioneel team. Je biedt technische ondersteuning aan interne gebruiekers van Liantis. Je volgt binnenkomende probleemmeldingen en issues op, wijst deze toe aan het juiste probleemgebied en voert een diepgaande probleemanalyse. Je neemt initiatief tot het formuleren van workarounds, uitvoeren van scripts, definitie van wijzigingsvoorstellen. Je lost incidenten en problemen op en garandeert zo de dagdagelijkse dienstverlening en werking van de software toepassingen binnen het domein. Je komt in aanraking met verscheidene technologieën zoals HTML, Java, Oracle, Drupal en databases. Samen met je collega’s sta je in voor de uitbouw van documentatie en de nodige communicatie over incidenten naar andere teams binnen het domein Werkgevers. Je bouwt mee aan de knowledgebase die aan de basis ligt van een efficiënt incident management. Vanuit je ervaring heb je een goed zicht op de verbeterpunten van de applicaties. Je neemt deel aan het testproces in functie van nieuwe en/of aangepaste functionaliteiten (functionele testen).
-
accountant (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Liantis sociaal verzekeringsfonds
Type: Vaste Job
Als accountant ben je verantwoordelijk voor het verwerken, opvolgen, controleren en analyseren van de financiële gegevens en transacties binnen Liantis zodat deze correct en tijdig afgehandeld worden. Daarnaast lever je de nodige informatie aan het management en de overheid. Je volgt betalingen en kasplanningen op; Je doet BTW-aangiften; Je controleert de boekhoudkundige verwerking op juistheid en volledigheid en corrigeert ook waar nodig; Je staat in voor de jaarlijkse en periodieke afsluitingen én voor het opstellen en neerleggen van de jaarrekeningen; Je biedt assistentie bij de aangiften van rechtspersonenbelasting; Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van statistiek en het aanleveren van diverse rapporten; Je levert cijfermateriaal aan voor de opmaak van budgetten en de budgetcontroles; Je biedt de nodige ondersteuning bij audits en staat in voor de opvolging en evaluatie van diverse processen. Daarnaast participeer je ook in beleidsmatige en overkoepelende projecten, in nauwe samenwerking met de financieel directeur.
-
TECHNISCH TEKENAAR (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: Select HR Hasselt
Type: Vaste Job
Na een intensieve opleidingsperiode om het gamma te leren kennen, werk je actief mee aan de interne productontwikkeling alsook aan de coördinatie en opvolging van de externe productontwikkeling. De focus ligt op het bedenken en implementeren van nieuwe producten en optimaliseren van bestaande producten uit het gamma. je stelt haalbaarheidsstudies en kosten/baten analyses op en voert producttesten uit je zoekt mee naar de juiste leveranciers je zorgt voor technische productdocumentatie en houdt deze up-to-date je geeft product-technische ondersteuning aan medewerkers van diverse afdelingen je bent verantwoordelijk voor de productkwaliteit- en functionaliteit Bedrijfsprofiel: Onze klant is een gezonde KMO in de interieursector. Ze richten zich op het high end segment van decoratie en ontwikkelen en produceren alles op maat van de klant. Het eigen ontwikkelingsteam ontwikkelt producten die voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen met de fijnste afwerking. Meer dan 70% van de verkoop is afkomstig uit eigen ontwikkelingen. Ter vervanging van een medewerker die op pensioen gaat, zoeken we een technisch tekenaar.
-
MARKETING MANAGER (BE771638) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Hudson Belgium nv/sa
Type: Vaste Job
Onze klant, gelegen in regio Gent realiseert als voedingsproducent en –distributeur een omzet van meer dan 45 miljoen €. Om de verdere groei van de onderneming te kunnen garanderen, zijn wij op zoek naar een (M/V): MARKETING MANAGER Strategische coach Functie Je formuleert en ontwikkelt de strategieën en beleidslijnen inzake Marketing en dit in lijn met de organisatiedoelstellingen en stelt deze aan de leden van het directiecomité. Je ontwikkelt een performante organisatie inzake Marketing waardoor je op een kostenefficiënte en kwaliteitsvolle werkwijze optimale resultaten voor de afdeling weet te behalen. Je beheert het budget van de afdeling, monitort de verschillende activiteiten van de afdeling en je weet je te organiseren om de resultaten te garanderen binnen de beleidslijnen van het financieel plan. Je beoordeelt de marktontwikkelingen op korte en middellange termijn voor het volledige productengamma binnen alle markten, speelt zo in op commerciële opportuniteiten. Je evalueert de verschillende marketingacties op hun effectiviteit en impact op de verkoop en uitwerken je werkt aangepaste oplossingen uit, ter effectieve ondersteuning aan Sales. Je selecteert de externe partners zoals reclamebureaus en marktonderzoekinstellingen, legt met hen de basis voor een lange termijnsamenwerking. Je bouwt aan een hecht marketingteam van hooggekwalificeerde experten en specialisten moedigt de samenwerking tussen hen aan. Je zorgt voor een vlot functionerende afdeling waarbij je oog hebt voor de competentie-ontwikkeling van je team, uitwisseling van informatie om zo de continuïteit van je afdeling te garanderen.
-
Productie operator 2 ploegen m/v (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: ADECCO BORNEM
Type: Vaste Job
Voor een voedingsbedrijf in Puurs zoeken wij operatoren m/v - optie vast. Ben jij een operator met ervaring en een stabiel cv? Wil en kan je in twee ploegen werken? Dan is deze vacature als operator zeker iets voor jou! Taken als operator Je zal fungeren als lijnoperator: je zorgt ervoor dat een productielijn goed kan blijven lopen: je vult materialen aan, je staat in voor kwaliteitscontroles, je lost kleine storingen op, je zorgt voor orde en netheid van de werkplaats,...
-
Zelfstandige vertegenwoordigers (LAKEN (BRUSSEL-STAD))
Regio: LAKEN (BRUSSEL-STAD)
Bedrijf: HOME SWEET HOMES
Type: Zelfstandige activiteit
Verkoop van advertenties en advertentieruimte op onze verschillende media
Zoek naar antwoorden van MenDo IT in sociale netwerken
Look for responds of MenDo IT in social networks
Lees alle opmerkingen voor MenDo IT. Laat een reactie achter voor MenDo IT. MenDo IT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MenDo IT. Leave a respond for MenDo IT. MenDo IT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MenDo IT op de google maps. Adres en contacten MenDo IT Location of MenDo IT on the google maps. Address and contacts of MenDo IT
Andere gerelateerde bedrijven als come MenDo IT MenDo IT: CENTRE MEDICAL | OKA | Saerens NV | Intersales N.V. | Labb, Philippe
Other related companies as MenDo IT: CENTRE MEDICAL | OKA | Saerens NV | Intersales N.V. | Labb, Philippe
MenDo IT is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio 4020 - Liege - BELGIUM, België. De volledige naam van het bedrijf is MenDo IT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03888305664. Het bedrijf MenDo IT bevindt zich op het adres: Rue D Elmer - Wandre. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 105,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 516,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in MenDo IT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MenDo IT is communicatie, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MenDo IT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MenDo IT, openstaande posities, locatie van MenDo IT op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
MenDo IT is a company, that was registered 1997 in 4020 - Liege - BELGIUM region, Belgium. Full name of company is MenDo IT, company assigned to the tax number BE03888305664. The company MenDo IT is located at the address: Rue D Elmer - Wandre. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 105,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 516,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in MenDo IT were not found.
The main activity of MenDo IT is Communications, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of MenDo IT is not available. You also can look at reviews of MenDo IT, open positions, location of MenDo IT on the map. For more information, write us to email [email protected]
