Consultants in Living Management-CLM nv

Particuliere bedrijvenChemicaliën en Geallieerde Producten • Consultants in Living Management-CLM nv
Private companiesChemicals and Allied Products • Consultants in Living Management-CLM nv

Contactgegevens Consultants in Living Management-CLM nv: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Consultants in Living Management-CLM nv: address, phone, fax, email, website, opening hours

Consultants in Living Management-CLM nv

Regio (region): Gent (Sint-Denijs-Westrem - Afsnee), België

Adres (address): Lauwstraat 4,9051, België

Telefoon (phone): 09 330 31 19 09 330 31 19

Fax (fax): +32 (2) 691-24-28 +32 (2) 691-24-28

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Consultants in Living Management-CLM nv: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Consultants in Living Management-CLM nv"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Consultants in Living Management-CLM nv"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Consultants in Living Management-CLM nv, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Consultants in Living Management-CLM nv. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Consultants in Living Management-CLM nv, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Consultants in Living Management-CLM nv. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Consultants in Living Management-CLM nv
Products information Consultants in Living Management-CLM nv

BTW identificatienummer (tax): BE06012512207
Ondernemingsnummer: 4705963134
Hoofdstad (capital): 800,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 188,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Perfect
Jaar van oprichting (foundation year): 2005
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative

Producten die in Consultants in Living Management-CLM nv zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Consultants in Living Management-CLM nv
(Get full report from official database of BE for Consultants in Living Management-CLM nv)

Aanvulling soorten activiteiten voor Consultants in Living Management-CLM nv
Addition kinds of activities for Consultants in Living Management-CLM nv

204500. Bereide bloemmengsels en deegjes | Prepared flour mixes and doughs
361300. Schakelapparatuur en schakelapparatuur | Switchgear and switchboard apparatus
563200. Accessoires voor vrouwen en specialiteiten | Women's accessory and specialty stores
791100. Dansstudio's, scholen en zalen | Dance studios, schools, and halls
22829907. Windgaren | Winding yarn
39420102. Doll delen | Doll parts

Werken bij Consultants in Living Management-CLM nv: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Consultants in Living Management-CLM nv: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Consultants in Living Management-CLM nv. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Consultants in Living Management-CLM nv. Looking for open vacancies in other companies

  • Assistent montage - CW Mechelen (NMBS) (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: NMBS

    Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)

    Werk je graag in team, is veiligheid voor jou topprioriteit en hou je van fysieke uitdagingen? Dan ben jij misschien de persoon die we zoeken! We zijn op zoek naar meerdere assistenten montage met notie van mechanica en/of elektriciteit en/of schrijnwerk om onze Centrale Werkplaats te versterken! Je zorgt er samen met je team voor dat onderdelen van reizigerstreinen worden gedemonteerd en gemonteerd.

  • R&D/ LABO ONDERZOEKER (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: TecQuality Deinze

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Wij zijn op zoek naar een research scientist voor onderzoek op 'thermoplastic textiles. De focus ligt hier op het ontwikkelen van innovatieve textielproducten op basis van biopolymeren, gerecycleerde polymeren, gefunctionaliseerd textiel, composieten en 3D geprinte materialen. Deze functie is ter vervanging. De duurtijd is +- 1 jaar maar kan zeker verlengd worden afhankelijk van de lopende projecten. functieomschrijving: Je voert nationale en internationale onderzoeksprojecten uit onder leiding van de R&D manager. Je ontwikkelt nieuwe technologieën en analysemethoden met betrekking tot polymeerverwerking en composietproductie. Tijdens de projectuitvoering ondersteun je de laboranten in het analyseren, interpreteren van de proefresultaten. Je bouwt mee aan de ontwikkelingen in de sector. Je neemt deel aan de verspreiding en valorisatie van onderzoeksresultaten. je begeleidt ook industriële bedrijfsprojecten.

  • Operator papiermachine te Lanaken volcontinu (tijdelijk) (LANAKEN)

    Regio: LANAKEN

    Bedrijf: Unique Technicum

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant te Lanaken zijn wij op zoek naar operator voor 1 van de papiermachines. Je staat in voor de bediening van machines of bepaalde productielijnen zodat de continuïteit van de productie van afgewerkte producten gegarandeerd wordt, conform de gewenste vereisten. Hierbij verwachten we van jou: - Meewerken aan het uitvoeren van kwaliteitsproeven en –testen in de verschillende fasen van het productieproces. - Uitvoeren van operationele handelingen op basis van instructies en richtlijnen van de leidinggevende. - Het correct toepassen van veiligheid, kwaliteit, orde en netheid, rekening houdend met de opgelegde procedures. - Bijdragen aan het optimaliseren en verbeteren van het productieproces. - Uitvoeren van preventieve controles om de betrouwbaarheid van de machine te verzekeren. - Bedienen van diverse installaties. - Schoonhouden van installatie en omgeving.

  • Trapmonteur (M/V) (NEERPELT)

    Regio: NEERPELT

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant, een bedrijf gespecialiseerd in traprenovaties, zijn we op zoek naar een trapmonteur (M/V). - U voorziet bestaande trappen van een nieuw uiterlijk - Werken in het atelier en op werven

  • Poetshulp regio Tielt - Actief NV (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: Actief Dienstencheques Tielt

    Type: Dienstenchequebaan

    Poetsen, strijken of boodschappen doen, doe je met een glimlach? Dan is een job als huishoudhulp iets voor jou.

  • POETSHULP (M/V) (AVELGEM)

    Regio: AVELGEM

    Bedrijf: VINCENT

    Type: Dienstenchequebaan

    We zijn op zoek naar een poetshulp. Je taak bestaat eruit om privé-woningen te poetsen in het kader van dienstencheques.

  • Goedbetaalde huishoudhulp regio Lemberge (LEMBERGE)

    Regio: LEMBERGE

    Bedrijf: PARTENA

    Type: Dienstenchequebaan

    Als huishoudhulp bij Partena Hulp in huis ga je poetsen bij de mensen thuis, met Dienstencheques. Je levert schitterend werk en doet onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een aantal vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis blinkend achter en bezorgt hen een schitterende thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw uurrooster. De dagen waarop je werkt, kan je zelf bepalen. Je werkt binnen de richturen van Partena (8 - 12u en 13 - 17u), maar deze zijn in overleg met de klant bespreekbaar. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Partena kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. We begeleiden je in het uitbouwen van een strijkpunt. Belangrijk is dat je hiervoor zelf een klantenbestand opbouwt. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp. Een team enthousiaste consulenten waarbij je steeds terechtkan, zorgen voor jouw persoonlijke begeleiding en coaching. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen, schoonmaakster)

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Meise – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (MEISE)

    Regio: MEISE

    Bedrijf: HET POETSBUREAU

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Student verkoop sportwinkel (M/V) (SINT-AMANDSBERG)

    Regio: SINT-AMANDSBERG

    Bedrijf: Vacature.com

    Type: Studentenjob

    Ben je op zoek naar een studentenjob in de verkoop en heb je een passie voor sport? Lees dan zeker verder! Voor een sportwinkel in Gent, zijn we op zoek naar een student die steeds 1 of meerder dagen tijdens kan werken. Jouw takenpakket: - Meehelpen in de winkel - Klanten advies geven - De winkel op orde houden - Labelen van het materiaal - Prijzen zetten op de producten - De producten voorzien van een alarm

  • Winkelverantwoordelijke colora gent (SINT-DENIJS-WESTREM)

    Regio: SINT-DENIJS-WESTREM

    Bedrijf: BOSS paints

    Type: Vaste Job

    Breng kleur in je job bij colora! Je bent gebeten door winkelverkoop of winkelmanagement? Maar je wil niet eender wat verkopen? Maak kennis met c olora, dé verfwinkel. Bij Colora verkoop je niet zomaar verf. Je helpt de dromen van onze klanten te verwezenlijken, met duurzame verf, maar vooral met heel veel passie en persoonlijk advies. Als winkelverantwoordelijke sta je in voor allerhande taken: Je staat samen met jouw team in voor een actieve verkoop naar de verschillende klantengroepn. Je zorgt ervoor dat elke klant met de juiste technische oplossing, producten en een goed gevoel van vertrouwen zijn/haar project kan starten. Je adviseert klanten op technisch en esthetisch vlak. Je haalt het beste uit jouw team. Je coacht en begeleid jouw medewerkers, stuurt en evalueert hen. Administratief help je de winkel optimaal runnen. Je zorgt voor een efficiënte stock- en assortiment opvolging.

  • Afvalbelader (BRASSCHAAT)

    Regio: BRASSCHAAT

    Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES

    Type: Werfreserve

    - Ophalen van huis-aan-huis containers (GFT en huisvuil) - Fysiek zwaar werk - Opstarten vanuit Brasschaat om 6u15, niet bereikbaar met openbaar vervoer.

  • Flexi job warenhuis (WEVELGEM)

    Regio: WEVELGEM

    Bedrijf: Konvert Interim Menen

    Type: Flexijob

    Voor een winkel in Wevelgem zijn wij op zoek naar flexi-jobs. Het kan gaan om verschillende taken: - lossen van een vrachtwagen - rekken aanvullen - kassawerk - ... Ideale periodes: - maandag - woensdag voormiddag - donderdag namiddag - vrijdag voormiddag In de voormiddag telkens vanaf 7u. Dus kan je één of verschillende tijdstippen werken als flexi-job? Contacteer ons dan zo snel mogelijk.

Zoek naar antwoorden van Consultants in Living Management-CLM nv in sociale netwerken
Look for responds of Consultants in Living Management-CLM nv in social networks

Lees alle opmerkingen voor Consultants in Living Management-CLM nv. Laat een reactie achter voor Consultants in Living Management-CLM nv. Consultants in Living Management-CLM nv bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Consultants in Living Management-CLM nv. Leave a respond for Consultants in Living Management-CLM nv. Consultants in Living Management-CLM nv on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Consultants in Living Management-CLM nv op de google maps. Adres en contacten Consultants in Living Management-CLM nv
Location of Consultants in Living Management-CLM nv on the google maps. Address and contacts of Consultants in Living Management-CLM nv

Andere gerelateerde bedrijven als come Consultants in Living Management-CLM nv Consultants in Living Management-CLM nv: Cobelguard NV | De Pourcq | INSTITUUT MONIQUE | Secret-R SC | S.R.T. group

Other related companies as Consultants in Living Management-CLM nv: Cobelguard NV | De Pourcq | INSTITUUT MONIQUE | Secret-R SC | S.R.T. group

Consultants in Living Management-CLM nv is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio Gent (Sint-Denijs-Westrem - Afsnee), België. De volledige naam van het bedrijf is Consultants in Living Management-CLM nv, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06012512207. Het bedrijf Consultants in Living Management-CLM nv bevindt zich op het adres: Lauwstraat 4,9051. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 800,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 188,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in Consultants in Living Management-CLM nv zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Consultants in Living Management-CLM nv is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Consultants in Living Management-CLM nv is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Consultants in Living Management-CLM nv, openstaande posities, locatie van Consultants in Living Management-CLM nv op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Consultants in Living Management-CLM nv is a company, that was registered 2005 in Gent (Sint-Denijs-Westrem - Afsnee) region, Belgium. Full name of company is Consultants in Living Management-CLM nv, company assigned to the tax number BE06012512207. The company Consultants in Living Management-CLM nv is located at the address: Lauwstraat 4,9051. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 800,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 188,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in Consultants in Living Management-CLM nv were not found.
The main activity of Consultants in Living Management-CLM nv is Chemicals and Allied Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Consultants in Living Management-CLM nv is not available. You also can look at reviews of Consultants in Living Management-CLM nv, open positions, location of Consultants in Living Management-CLM nv on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Consultants in Living Management-CLM nv, Gent (Sint-Denijs-Westrem - Afsnee): adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Consultants in Living Management-CLM nv, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Consultants in Living Management-CLM nv, Gent (Sint-Denijs-Westrem - Afsnee): address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Consultants in Living Management-CLM nv, employees, financial statistics.