Falken BVBA
Contactgegevens Falken BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Falken BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Falken BVBA
Regio (region): Leir 2500 - BE, België
Adres (address): Werf 5, België
Telefoon (phone): (+43664) 2527688 (+43664) 2527688
Fax (fax): (+43316) 321822 (+43316) 321822
E-Mail: [email protected]
Website: alpentour-styria.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Falken BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Falken BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Falken BVBA"? - Contact us!
We found such data of Falken BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Falken BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Falken BVBA
Products information Falken BVBA
Producten die in Falken BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Falken BVBA Addition kinds of activities for Falken BVBA
4013. Schakel- en terminaldiensten | Switching and terminal services
451300. Luchtkoerierdiensten | Air courier services
609999. Functies in verband met depositobanken, nv | Functions related to deposit banking, nec
14239901. Dioriet, gebroken en gebroken-steengroeven | Diorite, crushed and broken-quarrying
20850103. Graanalcohol voor drankdoeleinden | Grain alcohol for beverage purposes
30899916. Monofilamenten, niet-textiel | Monofilaments, nontextile
33650100. Gereedschap, gegoten aluminium | Utensils, cast aluminum
79991201. Rijschool en school | Riding academy and school
89990000. Diensten, niet inbegrepen | Services, nec
Werken bij Falken BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Falken BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Falken BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Falken BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
POLYVALENT OPERATOR 2 PLOEGEN (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je gaat aan de slag in een goeddraaiende textielfirma en je zal polyvalent in de productie worden ingezet. Je start in een functie als operator en verpakker van de eindproducten. Het is de bedoeling dat je ook andere functies aangeleerd krijgt, zodat je polyvalent op elke machine kan werken. Je komt terecht in een warme omgeving in een productieruimte en je zal in 2 ploegen aan de slag gaan.
-
Grondwerker (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar grondwerkers! Je taken: klinkers en boorstenen leggen rioleringen Je komt terecht in een groeiend, stabiel bedrijf die investeert in hun werknemers.
-
Verkoper Bouw (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een winkel in bouwmaterialen zijn we op zoek naar een enthousiaste verkoper. Als aanspreekpunt van de klanten informeer je hen over bouwmaterialen (ruwbouwproducten, gevelproducten, dakproducten en tuinproducten). Op basis van een behoefteanalyse adviseer je hen. Klanten zijn zowel particulieren als aannemers.
-
Magazijnier (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant is gespecialiseerd in het verhuur van onder andere hoogtewerkers en opent een nieuwe vestiging in Londerzeel. Voor deze site zijn zoeken zij een gemotiveerde hulptechnieker - magazijnier. - Je staat in voor de receptie van inkomende machines en het klaarmaken van uitgaande machines. - Je scant de inkomende en uitgaande machines, registreert deze correct in het systeem en zet deze op locatie. - Verder controleer je de werking van deze machines en reinigt ze zodat ze in goede staat naar de klant kunnen vertrekken. - Kleine technische storingen tracht je zelf op te lossen, grotere problemen stem je eerst af met de technische dienst in Antwerpen. - Je bouwt een goede kennis op over de werking van deze werktuigen om zo je eigen vakkennis te maximaliseren. - De uitgaande machines voorzie je tevens van de nodige documenten en de juiste uitrusting. - Daarnaast sta je klanten telefonisch te woord en biedt hen een optimale service aan.
-
Passie & talent om als 'stroomleider' te werken!!! (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een fijn en zeer gezond en sterk groeiend bedrijf gespecialiseerd in elektriciteitsnetten, schakelkasten, datanetten en zelfs technische software, zijn we op zoek naar nieuwe, enthousiaste medewerkers die geboren zijn voor een job als stroomleider (elektrotechnieker)! Als Stroomleider word je zowel voor projectmatige ontzorging, permanente ondersteuning of voor periodieke versterking ingezet bij industriële klanten of grote projecten Jouw takenpakket bestaat oa. uit volgende verantwoordelijkheden: * elektrische schema’s lezen * zelfstandig elektrische installaties bouwen op basis van voorliggende plannen * kabelbanen en –ladders plaatsen, kabels trekken en aansluiten * kabels moffen, een motor aansluiten in ster en driehoek * elektrische borden installeren bij klanten en vakkundig aansluiten * ervan houden in team te werken, serviceminded en flexibel zijn Belangrijk om weten, is dat je aan de slag kan gaan in een bedrijf dat zeer respectvol omgaat met zijn medewerkers. Er wordt continu aandacht geschonken aan de ontwikkeling (via opleidingen) en het welzijn van alle collega's!!!
-
kassier / kassierster Supermarkt regio Zeebrugge (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: ADECCO ZEEBRUGGE
Type: Interim met optie "vast werk"
Als kassier / kassierster voor een supermarkt regio Zeebrugge ben je hoofdzakelijk verantwoordelijk voor de kassa. Verder zal je ook rekken aanvullen, maar dat is in de minderheid.
-
Student tijdens schooljaar - regio Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Studentenjob
OfficeTeam is op zoek naar een Jobstudent tijdens het schooljaar (m/v). Dit is voor een bedrijf gelegen in de regio van Kortrijk. Jouw taken als vakantiejob regio Kortrijk zijn: je staat in voor de administratieve ondersteuning van verschillende diensten; je verwerkt gegevens; je bent verantwoordelijk voor het klassement; je beantwoordt de telefoon; je biedt allround administratieve ondersteuning. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Jobstudent klusjesman/klusjesvrouw - Assistentie bij verbouwing (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: KOMBINET
Type: Studentenjob
Jobstudent gezocht om te assisteren bij het uitvoeren van allerhande renovatie- en interieurwerken.
-
Jobstudent kinderverzorg(st)er (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Zorgpunt Meetjesland
Type: Studentenjob
Wij zijn opzoek naar een jobstudent die zich tijdens het schooljaar (woe nm of andere dagen) en/of schoolvakanties vrij kan maken om ons team in de kinderopvang te versterken. Als jobstudent kinderverzorg(st)er ondersteunt u de dagelijkse werking van de kinderopvang. Je helpt mee in de verzorging en begeleiding van baby’s en peuters (0j-3j) Ben je een zorgzaam, geduldig en creatief persoon? Heb je enkele dagen/weken tussen de zomervakantie niets om handen? Stuur ons vandaag jouw CV!
-
Nutritioist/kwaliteitsmanager regio Lennik (LENNIK)
Regio: LENNIK
Bedrijf: Randstad
Type: Vaste Job
Als Nutritionist ben je verantwoordelijk voor: Een nutritioneel correcte samenstelling van onze voedings- en snackproducten (voor hond, kat, vogel en knaagdier) die ontwikkeld worden door Product Management of gevraagd worden door onze klanten. Kostprijsbewaking is daarbij belangrijk. Het signaleren van markttrends mbt grondstoffen en producten en dit vertalen naar praktische adviezen voor Product Management. Het verder ontwikkelen van de nutritionele kennis van de organisatie. Het bewaken van de juistheid en volledigheid van de etikettering volgens de geldende wetgeving en het opvolgen en toepassen van veranderingen in deze wetgeving. Het helpen ontwikkelen van nieuwe producten en product content, waarbij je de nutritionele USP¿s vertaald naar relevante informatie voor de consument. Hiervoor werk je nauw samen met je collega¿s van Product Management en Sales. Als Kwaliteitsmanager ben je verantwoordelijk voor: Het uitwerken en in de praktijk brengen van het kwaliteitsbeleid van onze eigen productie (mengen en verpakken van graanmengelingen voor vogels en knaagdieren), waaronder het up to date houden van het kwaliteitshandboek (FSSC22000) en dit implementeren op de werkvloer. De controle op de kwaliteit van onze productiegoederen tijdens de verschillende fasen van het productieproces (van binnenkomende grondstoffen tot uitgaande afgewerkte orders). Het voorbereiden, mee implementeren en begeleiden van kwaliteitsaudits. Sensibiliseren, motiveren en opleiden van medewerkers op vlak van kwaliteit, waardoor je het kwaliteitsbewustzijn verbetert en de gevoeligheid voor kwaliteit binnen de organisatie vergroot. Het registreren en behandelen van (interne en externe) klachten, van alle voedingsproducten. Het verder uitwerken en beheren van de kwaliteitsadministratie, zoals het voorhanden maken van de nodige technische fiches en attesten voor verkoop, het creëren en bijhouden van analyses en certificaten van onze eindproducten, etc. ....
-
MOTO MECHANIEKER (leidinggevend) (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: Select HR Hasselt
Type: Vaste Job
Je geeft leiding in de werkplaats aan 4 mechaniekers moto Je herstelt moto s Bedrijfsprofiel: Voor een garage omgeving Hasselt-Zonhoven zijn we op zoek naar een MECHANICIEN VOOR MOTO S met ervaring
-
HVAC- EN KOELTECHNIEKER TE BUGGENHOUT (119-501) (BUGGENHOUT)
Regio: BUGGENHOUT
Bedrijf: vanAnaarBETER.com
Type: Vaste Job
Als enthousiaste technieker kom je terecht bij een bedrijf dat zich bezighoudt met bouwprojecten van ontwerp tot realisatie. Dit bij zowel particulieren als bedrijven in de industrie of openbare sector. Als HVAC- en koeltechnieker sluit je grote en kleine HVAC-installaties elektrisch aan en maakt ze gebruiksklaar. Je biedt bijstand bij storingen en onderhoudt installaties. Sleutelen en repareren doe je tussen Antwerpen, Gent en Brussel.
Zoek naar antwoorden van Falken BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Falken BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Falken BVBA. Laat een reactie achter voor Falken BVBA. Falken BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Falken BVBA. Leave a respond for Falken BVBA. Falken BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Falken BVBA op de google maps. Adres en contacten Falken BVBA Location of Falken BVBA on the google maps. Address and contacts of Falken BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come Falken BVBA Falken BVBA: Centrimo NV | HUYBRECHTS G CARROSSERIE BVBA | Stichting voor Kunstpromotie | International Flight Support Services | cdesoft.com
Other related companies as Falken BVBA: Centrimo NV | HUYBRECHTS G CARROSSERIE BVBA | Stichting voor Kunstpromotie | International Flight Support Services | cdesoft.com
Falken BVBA is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio Leir 2500 - BE, België. De volledige naam van het bedrijf is Falken BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01314758300. Het bedrijf Falken BVBA bevindt zich op het adres: Werf 5. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 943,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 790,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Producten gemaakt in Falken BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Falken BVBA is Nationale Veiligheid en Internationale Zaken, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Falken BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Falken BVBA, openstaande posities, locatie van Falken BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Falken BVBA is a company, that was registered 2001 in Leir 2500 - BE region, Belgium. Full name of company is Falken BVBA, company assigned to the tax number BE01314758300. The company Falken BVBA is located at the address: Werf 5. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 943,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 790,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Products created in Falken BVBA were not found.
The main activity of Falken BVBA is National Security and International Affairs, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Falken BVBA is not available. You also can look at reviews of Falken BVBA, open positions, location of Falken BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]
