Orotra N.V.
Contactgegevens Orotra N.V.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Orotra N.V.: address, phone, fax, email, website, opening hours
Orotra N.V.
Regio (region): Belgium, België
Adres (address): Tieltsteenweg 64, B-8780 Oostrozebeke, België
Telefoon (phone): (056) 667066 (056) 667066
Fax (fax): (056) 669866 (056) 669866
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Orotra N.V.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Orotra N.V."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Orotra N.V."? - Contact us!
We found such data of Orotra N.V., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Orotra N.V.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Orotra N.V.
Products information Orotra N.V.
Producten die in Orotra N.V. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Orotra N.V. Addition kinds of activities for Orotra N.V.
343399. Verwarmingsapparatuur, met uitzondering van elektrisch, nec | Heating equipment, except electric, nec
382103. Apparatuur voor het verwarmen van laboratoria | Laboratory heating apparatus
641102. Verzekeringsinstellingen | Insurance adjusters
33399917. Tin-base legeringen (primaire) | Tin-base alloys (primary)
38430206. Enamels, tandartsen ' | Enamels, dentists'
48999907. Communicatie-signaalverbeteringsnetwerkdiensten | Communication signal enhancement network services
50650100. Telefoon- en telegrafische apparatuur | Telephone and telegraphic equipment
50650305. Connectoren, elektronisch | Connectors, electronic
73729902. Bedrijfsgeoriënteerde computer software | Business oriented computer software
73899918. Vulcontainers vullen | Filling pressure containers
Werken bij Orotra N.V.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Orotra N.V.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Orotra N.V.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Orotra N.V.. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief medewerker voorraadbeheer (m/v) (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: AZ Alma
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Wij kijken dringend uit naar een medewerker voorraadbeheer voor onze voedingsdienst. Je voert meerdere administratieve taken uit binnen de ondersteunende diensten, meerbepaald de dienst Voeding en catering, teneinde goederen en diensten op een correcte en efficiënte manier ter beschikking te stellen van het ziekenhuis.Voor meer info over de functie, kan je de functiekaart in de bijlage raadplegen.
-
Packer twee ploegen (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant XPO logistics zijn we op zoek naar een packer om in twee ploegen te werken.
-
Werkvoorbereider (KINROOI)
Regio: KINROOI
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een bedrijf te Kinrooi (Regio Hasselt) zijn we op zoek naar werkvoorbereider bouw: De voornaamste taken zullen zijn: Prijsaanvragen doen Alle administratie rondom elk lopend project Offertes bekijken en vergelijken Alles klaarzetten en belangrijke items bespreken met de projectleiders Beheer van materialen Opvolgen onderaannemers
-
Traffic Officers (m/v) (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Xtra-interim Mechelen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de luchthaven in Zaventem zijn wij op zoek naar traffic officers (m/v). Je bent verantwoordelijk voor de administratieve afhaneling van de vracht op de vluchten. Dit houdt ondermeer in: - Invoer van gegevens in bedrijfsspecifiek datasysteem - Controleren van documenten (inclusief douane-gerelateerde) - Verwerken van documenten volgens de vastgelegde procedures - Uitwisselen van gegevens met douane, klanten en andere diensten omtrent de kenmerken van de vracht (aard, kwantiteit,...)
-
Poetshulp Vlimmeren (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: PUUUR TURNHOUT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Huishoudhulp (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Lommel
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar iemand die op vrijdag 8 uur bij 1 gezin in BALEN het huishouden en de schoonmaak kan doen. Het uurrooster kan aangevuld worden met andere gezinnen in Lommel en omstreken.
-
Notulist (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Studentenjob
Voor een klant van ons, gesitueerd in Gent - niet ver van Gent- Dampoort,- zijn wij regelmatig op zoek naar notulisten. De bedoeling is dat je tijdens een onderzoek, dat plaats heeft in de vorm van een groepsgesprek of interview, zo goed en nauwkeurig mogelijk uittypt wat er wordt gezegd. Het kan ook zijn dat je het werk van thuis uit kan doen via een link en nadien je werk per mail doorstuurt.
-
Monteur Prefab (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: ALTEZ
Type: Vaste Job
monteur/afwerker prefab bouw : samen met jouw ploeg sta je in voor de montage van onze prefab gebouwen opstapplaats verschillend per vacature : - Brugge (geen ervaring vereist) - Tielt (ervaring) - Gistel (enige ervaring)
-
Psycholoog (NIEUWKERKEN-WAAS)
Regio: NIEUWKERKEN-WAAS
Bedrijf: 'T ANKER
Type: Zelfstandige activiteit
VACATURE PSYCHOLOGIE Voor onze groepspraktijk ‘t Anker gelegen te Nieuwkerken-Waas en De Klinge zijn we op zoek naar een enthousiaste psychologe/gedragstherapeute op zelfstandige basis, die reeds ervaring heeft met het diagnosticeren en behandelen van kinderen. U staat als psychologe/gedragstherapeute in voor de begeleiding van kinderen met gedragsproblemen en emotionele problemen, vaak naar aanleiding van een leerstoornis of ontwikkelingsstoornis. U begeleidt ouders met opvoedkundige vragen. Daarnaast maakt u deel uit van ons onderzoeksteam waarbij je kinderen test (IQ, aandacht, autisme,..) i.f.v. diagnostiek. Wekelijkse intervisie is mogelijk. We bieden tevens de mogelijkheid tot het geven van groepssessies (vb. Sociale vaardigheidstraining, assertiviteitstraining, mindfulness,..). Wij bieden een mooi praktijklokaal met wachtruimte. Op onze praktijk werken reeds 5 logopedisten, 2 psychologen en 2 kinesisten. Heeft u interesse om te werken op een praktijk waar collegialiteit, gemoedelijkheid en een fijne werksfeer hoog in het vaandel worden gedragen? Bent u deze enthousiaste collega die wij zoeken om ons team te versterken? Stuur ons dan een mailtje op: [email protected] Met vriendelijke groeten, Annelies Van Kerckhove Coördinator ’t Anker Turkyen 15 9100 Nieuwkerken-Waas 0498/90.08.27 www.t-anker.be
-
STUDIECOACHES (regio TIENEN/VLAAMS-BRABANT) (Regio Tienen)
Regio: Regio Tienen
Bedrijf: STUDIECO VOF DIENSTEN AAN HUIS
Type: Zelfstandige activiteit
Bijleskantoor StudieCo is doorlopend op zoek naar gemotiveerde nieuwe krachten! Zoals beschreven op onze websites http://www.studieco.be en http://www.bijles-studiebegeleiding.be is ons doelpubliek de schoolgaande jeugd van alle onderwijsniveaus (basisschool tot en met hogeschool/universiteit). Onze leerkrachten geven zowat alle mogelijke schoolse vakken maar specifiek zijn wiskunde, statistiek, wetenschappen en Frans veel gevraagd door onze klanten. Daarnaast is er ook een grote vraag naar personen die algemene studie- en huiswerkbegeleiding kunnen geven aan leerlingen basisonderwijs en middelbaar onderwijs tot en met de tweede graad. U vult zelfstandig een begeleidingstraject in, u maakt de afspraken met de leerling/student en zijn of haar ouders, etc. U krijgt begeleidingsopdrachten in de directe regio van uw woon-/werkplaats (typisch binnen een straal van 15 km). Er worden dus geen verre verplaatsingen gevraagd. Indien u zelf bereid bent om verdere verplaatsingen te maken, gelieve dit duidelijk te vermelden in uw CV. U plant volgens uw eigen agenda de afspraken in met de ouders/leerlingen en beslist opdracht per opdracht of u deze al dan niet zal opstarten. Naast een aantrekkelijke financiële vergoeding krijgt u ook de inhoudelijke voldoening van de interactie met de leerling/student en zijn of haar ouders. De beperkte verplichtingen die voldaan moeten worden i.v.m. het statuut van zelfstandige in bijberoep alsook de werking van StudieCo worden voor nieuwe leerkrachten toegelicht. Laat u hierdoor zeker niet afschrikken! Eens u de sollicitatieprocedure doorlopen heeft, zal u verder geïnformeerd worden. Gelieve in de titel de referentie van de vacature waarop u reageert duidelijk te vermelden. Deze bestaat steeds uit een lettercode gevolgd door 4 cijfers. Concreet is dit voor deze vacature: TIE2018
-
Technieker Industriële Fotovoltaïsche Installaties (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: EOLUZ
Type: Werfreserve
Als service technieker voer je dagelijks, aan de hand van een planning, herstellingen en preventief onderhoud uit op zonne-installaties bij onze contractuele klanten. Dit houdt in dat je defecte installaties terug op orde stelt (bvb. omvormers herstellen/ vervangen, monitoringsproblemen aanpakken, bedrading en/of panelen inspecteren, ... Na iedere interventie geef je feedback via een gedetailleerd werkverslag. Bovendien ben je verantwoordelijk voor het jaarlijks preventief onderhoud. Dit houdt in dat je alle elementen van een installatie (omvormers, elektrische kast, bedrading, enz…) grondig nakijkt, schoonmaakt, en eventueel vervang je versleten en/of defecte onderdelen
-
flexi-job raadgever doe-het-zelf (8u op zaterdag) (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Brico Sint-Truiden (BRIST nv)
Type: Flexijob
- je staat in voor het aanvullen en de correcte presentatie van de goederen - je houdt de aanwezigheid van de reclameartikelen in het oog - je waakt over correcte prijsaanduidingen - je staat de klanten bij met raad en daad Een job met passie voor doe-het-zelf : - interesse voor de doe-het-zelfsector, meer bepaald voor de sectoren hout, bouw, loodgieterij, elektriciteit, decoratie, tuin - handig en praktisch ingesteld - klantgericht en contactvaardig - graag in teamverband werken Je werkt op zaterdag : de werkuren op zaterdag zijn van 9u tot 17u30 of van 10u30 tot 19u.
Zoek naar antwoorden van Orotra N.V. in sociale netwerken
Look for responds of Orotra N.V. in social networks
Lees alle opmerkingen voor Orotra N.V.. Laat een reactie achter voor Orotra N.V.. Orotra N.V. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Orotra N.V.. Leave a respond for Orotra N.V.. Orotra N.V. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Orotra N.V. op de google maps. Adres en contacten Orotra N.V. Location of Orotra N.V. on the google maps. Address and contacts of Orotra N.V.
Andere gerelateerde bedrijven als come Orotra N.V. Orotra N.V.: Tant Eddy | Daewoo Car Center SA | Under the cork NV | Dracoulis | ECPI
Other related companies as Orotra N.V.: Tant Eddy | Daewoo Car Center SA | Under the cork NV | Dracoulis | ECPI
Orotra N.V. is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio Belgium, België. De volledige naam van het bedrijf is Orotra N.V., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02175811767. Het bedrijf Orotra N.V. bevindt zich op het adres: Tieltsteenweg 64, B-8780 Oostrozebeke. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 290,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 897,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Producten gemaakt in Orotra N.V. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Orotra N.V. is Beveiliging & Commodity Brokers, Dealers, Uitwisselingen & Diensten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Orotra N.V. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Orotra N.V., openstaande posities, locatie van Orotra N.V. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Orotra N.V. is a company, that was registered 2006 in Belgium region, Belgium. Full name of company is Orotra N.V., company assigned to the tax number BE02175811767. The company Orotra N.V. is located at the address: Tieltsteenweg 64, B-8780 Oostrozebeke. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 290,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 897,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Products created in Orotra N.V. were not found.
The main activity of Orotra N.V. is Security & Commodity Brokers, Dealers, Exchanges & Services, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Orotra N.V. is not available. You also can look at reviews of Orotra N.V., open positions, location of Orotra N.V. on the map. For more information, write us to email [email protected]
